Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummituslinn ja fantoommajad.
#26
Niisiis - NeOOni ja Sacredi info kulub vastloodud parauurimisgruppidele ära küll. Kes mainitud infole midagi juurde lisada oskab, las annab tulla ja miks mitte ka ükskord paar retke ära teha...
Vasta
#27
Koordinaadid, koordinaadid, koordinaadid! Google Earthi lahutus (kogu) Eesti kohta pole muidugi nii hea, kui nt Tallinna kohta, kus kõik üksikud majadki selgelt peal, aga täiesti piisav selleks, et mingite selgemate orientiiride järgi koht satelliidipildilt (teedevõrk sisse lülitada!) ära tunda, koordinaadid ära määrata ja teada anda. Ka siis kui endal GPSi kasutada pole. Kui koordinaate pole, läheb kogu lugu fantaasia ja unenäorännakute kategooriasse.
Vasta
#28
Vabandan, vaatasin aga Suurupi ega Piiblikooli orjentiire ega teid pole Google Earth-ist näha, ma küll ei tea, kuidas selle Sacredi kohaga on.
Ma võin öelda niipalju, et kui keegi teab, kus asub muraste, siis maanteed mööda tallinna poolt tulles jääb see üks kilt murastest edasi ja lagendiku peal näitab silt paremale, suurupi. Siis otse edasi ja kui tuleb vasakule mäest allapööre, lähete sinnapoole. Kui olete mäest alla jõudnud, sõidke otse, kuni näitab silt, piirivalvekool. Sealt samuti otse edasi, kuni tuleb ette tõke ja te saategi pöörata ainult vasakule. Sõitke mööda seda teed edasi a oletegi Piiblikoolis.(sinna vist pandi küll tõkkepuu ette aga kui te ei leia võite minuga ühendust võtta msn-is: o_city@hotmail.ee või kirjutage rate: ne00n
Kui ma leian enda vanast arvutist pildid sellest kohast, panen need siia üles!

Muudetud: 31-10-07 kell 13:18:30 ne00n
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas: ne00n
Vabandan, vaatasin aga Suurupi ega Piiblikooli orjentiire ega teid pole Google Earth-ist näha, ma küll ei tea, kuidas selle Sacredi kohaga on.
- st, et Sa ei tundnud kohta satelliidipildi järgi ära? Aga mingist teest Sa ju rääkisid ja kaugusi saab GEs kah mõõta - ehk oskad ligikaudugi öelda?
Vasta
#30
loe mu muudatust
Vasta
#31
Puhka Eestis 2 ID 3771 @ Kaups : Seeria "Puhka Eestis"
Pehme puhkekoht "I LOVE JEESUS" ootab teid peidetuna metsaserval, kaunil Põhja-Eesti rannikul. Punane on Nadja oma, sinine on saadaval. Kõrvalhoones asub Suurupi Piiblikool. Amen.
Suurupi (59° 27' 55" - 24° 21' 26), jaanuar 2007.
Nii lihtne see oligi.
Google Maps
Vasta
#32
no väga hea, aga orjentiire ega teid pole ju ikkagi näha.
(Suurupi piiblikool ei tegutse juba 12 aastat ja seeon selle koha nimi nüüd. see puhkekoht meenutab rohkem lagunevat kasarmut.)
Vasta
#33
tegelt oleks päris huvitav vaatama minna seda maja kus see pisike poiss oli ja näppu suu peal hoidis..kui minna sinna valges ja võtta kaamera või digikas kaasa ja klõpsiks seal veic..huvitav kas jääks midagi lindile..
Vasta
#34
neil piltidel, mis me alguses tegime, jäi mingi kahtlane vennike peale aga nagu ma juba ütlesin ei leidnud ma seda oma vanast arvutist, niiet seda ma näidata ei saa
Vasta
#35
Encore, nagu ma teema alguses kirjutasin:
Õhupeegeldused võib Silent City juhtumil füüsikaliste ja geograafiliste põhjuste tõttu kindlalt välistada. Fantoomlinnale lähim väike asundus oli 80 km kaugusel. Pärast 1901 aastat pole seda enam nähtud. Aga olen kuulnud, et taolisi hüperruumi peegeldusi on teisigi olnud...
Mis ei tähenda, et Sankt Peterburg ei või õhus peegelduda. Käi muidugi seal külakeses ära ja tee pilt ka!
Vasta
#36
veel selle suurupi piiblikooliga seoses on mul ka paar juttu, ma elan ise ka suurupis ja olen seal umbes paar korda käinud. Seal elab tõesti mingi mees, kellel on väga kurjad koerad ( koerad on lahti ja võimalusel hammustavad ) Laugh , tegelikult mina pole kunagi tahtnud ega ausalt öeldes julgenud sinna oma jalga tõsta aga me läksime ükskord suure kambaga sinna, siis ka see sama mees, küsis mida me otsime? ta oli oma koertega, aga me vastasime, et niisama vaatame ringi, siis ta ütles okei ja läks ära. Muidugi pean mainima, seda laibahaisu, mis oli seal majade taga, jube !! ning paar inimest käisid seal suures kollases majas ja kuskil majas veel ( ma ei tea, seal maju nii palju ) , siis ühes majas pidi olema poomisnöör lakke kinnitatud ja kuskil metsa sees asetsevas majas tool rihmikutega. Lisaks elavad seal veel rebased, mis on tegelikult sellise koha kohta normaalne ! Smile Aga mingeid kummitusi ma vist ei ole seal märganud ja võin öelda, et ma ei lähe enam kunagi sinna, lihtsalt see koht juba tekitab must kõhedus ja hirmu ! Muidugi üks mees rääkis selle koha kohta veel : Piiblikooli kõrval asub ka ilmavaatlusjaam ja see mõõdab ära ka mingeid radioaktiiveid lained või helide võnkumise võinoh, ma ei tea, midagi sellist ! Ja see mees ütles, et see pole eriti võimalik, et seal kummitab, sellepärast, et ilmavaatlusjaama järgi on kindlaks tehtud , et mingeid heli võnkumisi ei ole , kõik on stabiilne selle koha pealt, kuigi muidugi vb see jaam võib otsustada 10 % vms. Mina räägin aint, mida mina tean ja kindlasti on uurimiseks huvitav koht ! Smile
Vasta
#37
leidsin midagi sarnast nagu Silent City: http://english.cri.cn/811/2006/05/07/421@85556.htm
Vasta
#38
Hea leid!Smile
Kirjutatakse seal siis, et tuhanded turistid ja kohalikud elanikud olid tunnistajaks miraažile, mis kestis neli tundi Penglai Citys Ida Hiinas Shandongi provintsis.
Kaldalt võis näha pilti linna moodsatest kõrghoonetest, laiadest linnatänavatest ja rahvahulkadest-.
Enne seda oli sadanud kaks päeva vihma, kui see miraaž tekkis.

Aga tundub, et see linn, mida nähti, on ka tegelikkuses olemas!Smile
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Hm! Majake Eestis, mis kord on olemas ja kord ei ole!?... Mind kah huvitab, et kus kandis see ka asub?... Ehk on niisugune koht, kus nähakse ufosid ka või esineb muid kummalisi paranormaalsed ilmingud?

Muudetud: 30-10-07 kell 13:46:54 Müstik

Saaremaal, oli see siis Kõljalas või Valjalas...Ma ei mäletagi. On nähtud mitmeid kordi taevas helendavat valgust...mida lähemale see tuleb seda heledamaks see pidi minema.
Mu sõbranna ja sõbranna ema rääksisid sellist juttu. Järgmine kord kui nad ka enda maakohta lähevad üritan ka ennast kaasa sokutada, tundub huvitav ju.

Vasta
#40
See Suurupi piiblkooli jutt oli kuidagi kahtlane.
Ja oled kindel et seal elab ainult 1 vanamees? Elan ise Vääna-Viti kandis ja just sel suvel sattusin ka juhuslikult sinna läbi metsa rattaga sõites.
Kohale jõudes imestasin et selline asi seal kandis üldse on. Muidu natuke ringi seal sõites jalutasid ka mingid vanad memmed ringi ja mitu autot sõitis minust mööda, nii et päris mahajäetud see kant vast ei ole. Mingi kunstigalerii buss oli ka seal, ei tea kas see toimis seal ainult. Aga ma ei tea midagi kindlalt, kuna käisin ainult ühe korra seal, sest sattusin sinna täiesti juhuslikult.
Peab ka arvestama et seal kandis palju suvilaid ja elamu rajoone.

[Muudetud: 10-6-2010 ilvez]
Vasta
#41
Ei oska midagi arvata tuleviku linnade kohta, kuid juhul kui nähakse mõnd vana lossi või ehitist siis julgeks ma pakkuda, et ehk on tegemist "salvestistega"? Täpselt nagu inglismaal on korduvalt nähtud hääletut lennukit, mis prantsatab ka hääletult vastu maad ning seejärel haihtub ja teeb seda korduvalt aastate vältel ja samas kohas. Neid nähtusi seletatakse sellega, et nähakse asju mis on päriselt aset leidnud ning on jäänud visuaalselt korduma/ on salvestunud sündmuskohta inimeste hetkeliste tugevate emotsioonide ja soodsa keskkonna tõttu (magnetväljad jne). Näiteks selle lennuki puhul mida nähti alla kukkumas võib samuti eeldada, et seal pardal oli hulk inimesi, keda valdas tohutu hirm ja hüsteeria ning miks mitte ei võiks selline massihirm salvestuda ka visuaalselt keskkonda. Kuid nende perioodilisele või mitte perioodilisele vallandumisele täpset vastust ei teata, kuna see võib sõltuda nii looduse olekutest/tasakaaludest kui ka inimestest kes sellele nähtusele oma energiaga jõudu annavad. Tookord kui seda lennukit nähti, oli samuti tunnistajateks grupp inimesi ning ehk nad andsid kokku piisava energia, et seda nähtust esile kutsuda. Salvestisi täheldatakse ka mitte ainult hoonete ja objektide puhul, vaid ka inimeste puhul. Üle maailma on nähtud erinevaid vaime, kes ilmuvad regulaarselt ning alati talitlevad ühtmoodi. Mis eristab salvestisi poltergeistidest ja vaimudest, on see, et täpselt samuti nagu sa ei saa diivanil istudes televiisoris jutustava saatejuhiga juttu puhuda, ei saa sa ka salvestisega luua kontakti või muuta tema kulgu. Samuti on täheldatud, et tähtsaks salvestiste omaduseks on heli puudumine.
Vasta
#42
Sama meelt, donulme.
Võimalik, et erinevast koostisest kehad ja objekid ilmuvad ka vastavalt erinevate protsesside kokkusattumisel.
Linna tekkimine eeldaks teistsuguseid tingimusi, kindlasti ka haruldasemaid, kui näiteks vaimu tekkimine või selle nägemine. Sama moodi nagu loodusnähtused tekivad erinevatel tingimustel.
Energia on neil vist läbiv ja ühine nimetaja.
Energia, ehk siis informatsioon, mis igal aja hetkel ja lõpmatult igale poole salvestub. Intensiivsus aga teeb teda kogetavamaks ja mõjutab kõiki ja kõike.
Vasta
#43
Väga õige jutt teil!Smile
Niisuguseid salvestusi nimetatakse ülemeelelisteks salvestusteks
(peegeldused h ü p e r r u u m i s t), juhtumid, mille kohaselt teatud sündmused, üldjuhul vägivaldse või traumaatilise iseloomuga “jäädvustatakse” oma lähiümbrusse.
Siia kuuluvad ka viirastuslaevad ja kummituslennukid.
On täheldatud ka mõningate erakordsete rahulolu hetkede salvestumist. Näit. liiguvad USA-s Kansase osariigis sageli mööda preeriat pikas reas muulade ja hobuste veetavad presentkattega furgoonid.
Aga on ka juhtumeid, kus ka heli on salvestunud:
Aerling on kirjutanud sellest siin:
http://www.para-web.org/mybb/showthread.php?tid=3484
Vasta
#44
Unustasin mainida, et ka Bermuuda nähtuste üks seletusi on samuti salvestised, kuna teadagi on Bermuudal tohutult energia potentsiaali, mida on teaduslikult isegi tõestatud. Niiet sellisel piirkonnal ei tohiks mingeid probleeme olla sündmuste salvestamisega.
Vasta
#45
Olen samas ka kuulnud hüpoteese selle kohta, et nähtused võivad muuta oma asukohta magnetväljade nihkudes ja liikudes. Sellega seletatakse imelike asjade nägemist imelikus kohas - seinadest läbi minevad objektide ja vaimude salvestised. Kunagi lugesin ühest raamatust, kus pereema oli näinud poolikut rüütlit köögi põrandal, ainult torso ulatus välja.
Vasta
#46
Eks ta ole, aga jäägem siin teemas ikka kummituslinna ja fantoommajade juurde.
Bermuda ja kummitusnähtuste kohta hulgaliselt teisi teemasid!Smile
Vasta
#47
Vabandan... Linnadest rääkides, olin hämmingus kui nägin siin teemas postitatud linki miraaž linna kohta. Ei olnud teadlik, et selliseid asju pildile saab jäädvustada. Ootan huviga veel samalaadseid linke.
Vasta
#48
Seletusi neile nähtustele otsides on veel üks fantastiline seletus nendele nähtustele - "time-slip" e. aja nihe. Inimesele avaneb hetkeks justkui aken minevikku ning ta tunnetab ennast ümbritsevat keskkonda minevikus. Seda seletatakse kahe reaalsuse võnkelainete/sageduste kattumisega, justkui võtaks 3d prillid peast ja näeks erinevaid layer-eid. Nõnda ongi inimesed väitnud nägevat näiteks üht maja teise sees jne. Üheks soodustajaks pidi olema ka dejavu moment, kui elad täpselt õiges kohas midagi sellist läbi mida kunagi keegi juba varem on samas koha läbi elanud. See on soodumuseks reaalsuste mustrite kattumisel. Kohati usun seda teooriat, kuna kahest reaalsusest millest me räägime on tegelikult mõlemad üks ja sama reaalsus, kuid erinevatel aegadel - minevik ja olevik, niiet miks mitte, igatahes minu jaoks usutavam kui mingite müstiliste olendite külastamine teistes dimensioonides.

PS. Ootan huviga kellegi kogemusi või läbielamisi selles vallas, kas Müstik on ise ka millegi sellisega elus kokku puutunud või mõnd huvitavat juttu kuulnud tuttavatelt?


[Muudetud: 10-7-2010 donulme]
Vasta
#49
Usun, et sa räägid niisugustest nähtustest, mida nimetatakse ka ajaaukudeks ehk annhilatsiooniks.
Ühesõnaga need on juhtumid, mille puhul tekivad n.ö. ajaaugud või ajalõhed: äkilised lühiajalised siirdumised tänapäevast mõnda teise aega, kusjuures seal kohatud inimesed ja paigad tunduvad sama reaalsed kui vaatlejagi. Sageli on nähtud mõnda paika sellisena nagu see oli varasemal ajal.
Niisuguseid nähtusi on siin foorumis mitmel pool erinevate nimede all kirjeldatud, aga praegu tuli ette ainult see teema:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=3568&page=1

Tuntuim ajas ümberpaiknemise juhtum leidis aset 10.aug.1901 Versailles´ Petit Trianoni juures kahe inglise turistiga.
http://www.newworldencyclopedia.org/entry/Petit_Trianon

http://www.suite101.com/content/versaill...slip-a1262

Ebatavalisem on 1979.a. okt-s Montelimaris asunud vanaaegse võõrastemaja juhtum. On viibitud ka tulevikuajas. A-des viibinud mainivad sageli tunnet nagu eksisteeriks korraga kaks ajatsooni, millest üks kattub teisega.

Siin päris palju neid nn time-slip lugusid:
http://timeslipaccounts.blogspot.com/
Vasta
#50
Ja sind ei shokeerinud see?

Mitte, et see minu jaoks ebausutav tunduks, vaid lihtsalt imestan, et kuidas nii rahulikuks suutsid jääda. Tavaliselt ehmatan ma niisamagi häälega kui mõni vaimukas sõber peaks pimedas ehmatama, kuid vaimudest pole mõtet rääkidagi. Mulle piisas vaid ühe korra nägemisest ja kardan siiani ja vist jäängi kartma pimedaid ukse avasid. Seepärast mulle meeldibki siin foorumis käia, sest saan lugeda teiste inimeste kogemusi ilma neid ise läbi elamata. Mõned asjad on lihtsalt sellised mida rohkem ei taha läbi teha ja mõnd asja ei tahaks üldse läbi teha. Niisamuti ma annaks teab mida, et oma silmaga näha lähedalt tundmatud lennuobjekti, kuid eluski ma ei sooviks poole meetri kauguselt humanoidi näha, kuna tunnen, et selliseid asju mu aju vastu ei võtaks ning kuna mina olen selline, ei tähenda et teiste aju samasugune peab olema, tore, et on inimesi kes on vastuvõtlikumad ja ei kaota pead.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat