Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must maagia..
#1
Kuigi olen skeptiline selliste asjade suhtes on hakand mind viimasel ajal tõsiselt huvitama.. Minu probleemi ei suuda ravida psüholoogi aega ka tänapäeva meditsiin..Kõik mis selliseid asju väidetavalt põhjustab võib netis otside leida vaid musta maagia alt..

Minu teooria on lihtne kas ma olen nõid või olen lihtsalt musta maagi loitsu all..Vastust olen juba hakanud otsima..

Ma nimelt olen Emotsioonitu..Ainus mida ma suudan on äkkviha..ja sedagi vaid hetkeks..Ei armastust..hellust,hoolt, kahetsust.midagi.. Suudan seda teeselda.. Ja kui olen leidnud kellegi või millegi kaob huvi vähest isegi vähem kui päevaga..kõik mida ma üritan hästi teha läheb halvasti ja kui ma üritan teha midagi omakasu taga ajades.. enamjaolt õnnestub..
oleksin väga tänulik kui keegi Seletaks mis kurat muga toimub ..
Vasta
#2
Ilmselt ei ole sa energeetiliselt tasakaalus.
Celtic on kirjutanud teemasse maagia järgmist:

(21-08-2007, 20:30 )Celtic Kirjutas: Loitsud on vaid üks osa maagiast, üks viis maagia ellu viimiseks.
Maagia on igasugune energiate liigutamine, mille tulemusena muutub looduses või keskkonnas midagi, mis loomulikul teel sellise tulemuseni ei jõuaks.

Maagia on maagia - mustaks ja valgeks jagavad neid inimesed kelle jaoks on tähtis pooluse otsimine. Tinglikult võib mustaks maagiaks nimetada maagiat, mille käigus lüüakse looduslik tasakaal kõikuma ilma et midagi vastu antaks või kuidagi seda tasakaalu taas balanssi viidaks. Valgeks maagiaks aga siis energiate liigutamist, mille tulemusena looduslik tasakaal säilub või saab korda seatud.
Pakun vastuskaaluks valge maagiaga tegelemist.
Teema maagia ise on siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=625



Vasta
#3
Ma ei olegi tasakaalus.. Tean seda..
Ma ei saa energiat kusagilt kui ainult cocs-colast
Kui kui kohtun mõne uue inimesega on energiat mõneks ajaks ülegi.
kuid see kaob ja ka suhtlus selle inimesega kaob..Olenematta suhtlustasandist.
Ma ei ole maagia alal eriti haritud ega ka seda kunagi praktiseerind.. kui mul on üks tuttav kes oma sõnade kohaselt tegeleb valge maagiaga..

Emotsioonide puuduminene on vaid üks nähtus mida ma seletada ei suuda oma elu juures.. aga ma olen tänulik selle lingi eest ja asun seda koheselt uurima


Olgu lugesin selle lingi läbi kl esimese lehe kuid siiski.. Pean tõdema, et 50/50 peab paika ka minupuhul..kui on ka erinevusi.. Toogem või selle rituaalid..Pole iialgi sellega tegelend ja isegi mõelnud sellele peale tänase kuupäeva..
Kui inimeste allutamine omale soovile, Neile halbade emotsioonide tekitamine või nende raevu ajamine õnnestub mul vahest isegi ilma liigse pingutamiseta.. Mitte kõigi puhul loomulikult.. Vahest lihtsalt on inimesi keda millegipärast asud torkima..ja mitte füüsiliselt vaid just sõnade või olemusega.. Vähemalt minul on see nii..
Sputnik kirjutas nõnda:

maagia, ma vist ei saa su loogikast päris hästi aru, aga asjade mõjutamises nii et keegi sinnusse armuks või et kellegil sitasti läheks pole midagi maagilist. See on väga lihtne Inimpsühholoogia+ natuke varjatud kehakeelt(kasvõi pilgu intensiivsus)+ mõned tunnetega manipuleerimised ja vola, jumala hästi saab teisi inimesi suunata.

Nõustun, et tegemist võib olla inimpsüholoogiaga, kuid varjatud kehakeel.... Sellek, et kedagi panna endasse armuma.
Kehakeel on neile kell tuntud kes seda kasutada oskavad ja psüholoogiliselt on võimalik inimesega küll manipuleerida..
Kuid seljuhul ei saa otseselt ju tunnetest rääkida vaid emotsioonist kui illusioonist.. kui heast näitemängust.. Kuid mina ei saa seda psüholoogiliselt kasutada kuna selleks on vaja mingit emotsiooni miks seda üldse tekitada.. Mul aga selline asi puudub.. Sama pidavat olema ka maagia ja mustkunsti erinevus.. ja nii või teisiti ei kesta see näitemäng kaua..
Minul on see jama aga juba terve elu.. Ma ei oska seda seletada ja enne kui ma seda seletadagi ei oska ma ilmselt ei saa abi kusagilt.. Jääb üle vaid hakata katsetama Maagiat.. Mitte Musta ja Valget vaid Maagiat.. Sest niipalju kui mina aru saan tõeline nõid või maag või nii edasi.. suudab tegeleda mõlemaga.. Sest asju on vaja hoida tasakaalus ja üjhte ilma teiseta ei saa naguinii.. Edu mulle


Vabandust kui ma exin aga ega loll saagi targaks enne kui küsib ja vastustest õpib..
Vasta
#4
(24-01-2014, 16:10 )rakorax Kirjutas: Emotsioonide puuduminene on vaid üks nähtus mida ma seletada ei suuda oma elu juures.. aga ma olen tänulik selle lingi eest ja asun seda koheselt uurima

Oh, ära muretse! Igas sinu postituses/kasutajas peegelduvad väga tugevasti kõik su erinevad emotsioonid ja omadused - tänulikkus, kannatlikkus, visadus, püüdlikkus, uudishimu, teadmistehimu, huumorimeel jne jne Smile.

Vasta
#5
Võimalik..Et olen sellest kõigest mis mu elus toimub loonud petekujutluse.. Kuid muudmoodi ma seda seletada ei oska..
Tänulikus on vaid sõna nagu teadmistehimu ja huumorimeel.. Minumeelest.. Sest ma ei tunne seda nagu ka vabandust.. see on vaid ilusioon..sest selle kõige taga peitub tunduvalt sügavam mõte.. Võibolla peaks ma enne siin kirjutamist käima psüholoogi juures kui vaid raha selleks oleks.. Võibolla see on lahendatav psüholoogilisel teel...Võibolla siiski mitte
Ma millegipärast ei tunne vajadust psüholoogi järele..Ma tean enamvähem millest nad alustavad.Milleni nad jõuda üritavad. Oleks asi psüholoogiline peaks elus olema mingigi punkt millest kõik nii läks et siiamaani jõuda.. .. kuid kuna ma tean ka enda elu siis ei ole sugugi kindel et seal midagi sellist oleks mis loogiliselt mu praeguse probleemi tekitajaks.. Kuid nagu öeldud võin ka eksida..
.. Ma muideks ei muretse.. muretsemine pole mulle loomulik..
Ahjaa.. Lõpetan selle teema ära.. Sest sellel pole mõtet..Enam mitte..
See kirjutamine annab vaid hetkeks tunde, et miski muutus või miski muutub kuid samas see kaob kiirelt..
Nagu mu "valge maagiaga tegelev" tuttav kord ütles.. Igale inimesele on tunded ja emotsioonid ja maagia jakõik ülejäänd..temale endale olulise tähendusega.. Sama ka nende puutumisega..
Kõike siin maailmas ei saagi seletada ja ei peaksi..
Ma ei ütle et ma nõus olen aga ütlen et aksepteerin seda..
Lihtsalt pean leidma Selle õige otsa kust enda definitsioone lahti harutama ja nende järgi toimima hakata.. Võibolla polegi midagi erilist kuid võibolla on..

Vasta
#6
Rakorax - cocacolast (või muudest taolistest jookidest) ei saa sa energia laksu vaid narkolaadse laksu mis mingiks hetkeks kulutab maksimaalselt juba sinu kehas olevat energiat. Siis tuleb tagasilöök...
Vasta
#7
Suurtes kogustes Coca-Cola joomine oli Uus-Meremaal 30aastase naise surma üheks peamiseks põhjuseks, teatas kohalik koroner.
rakorax, tore, et sa ise seda märkad, milliseks voolib tänapäeva inimesi praegune maailm ja elutempo, mürgid toidus jne. K6ik ei ole veel kadunud kui ise selliseid probleeme tunnistad. Enamus ei saa asjast nagu arugi.

Vasta
#8
Jah ..Võin nüüd ausalt öelda et olen oma küsimustele vastused leidnud ja edaspidi hakkan neid lihtsalt paremini jälgima ..
Vasta
#9
Tsitaat:Postitas rakorax - Eile 16:10

Ma ei saa energiat kusagilt kui ainult cocs-colast
Hambaarstidelt on kuulda olnud järgmist: Jooge rohkem coca-colat, siis pole meil tööpuudust karta!
Vasta
#10
Paistab – et teemaalgataja hinge polaarsus on mingil põhjusel vahetunud.
Seda on võimalik tagasi vahetada. Seda suudab teha ülitugev selgeltnägija.
Või kolm väiksemat selgeltnägijat. See oleks nendele, krupiviisiline kõrgeim
pilootaas. Kardan et niisuguseid pudinaid, kes teaks – kuidas seda tehakse.
Siin Eestis ei ole.

Vasta
#11
(25-01-2014, 10:07 )Agile Kirjutas: Hambaarstidelt on kuulda olnud järgmist: Jooge rohkem coca-colat, siis pole meil tööpuudust karta!
Jah, nad ei saa ju öelda, et leotage hambaid väävelhappega, et meil rohkem tööd oleks. Shock
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Must maagia, kuidas sellest lahti saada? Müsteerium 3 4,553 04-11-2023, 21:48
Viimane postitus: isemaag
  Musta maagia ohver heledus2 11 12,803 13-03-2014, 09:37
Viimane postitus: Caruso

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat