Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kust saad viirukid - rLUNG POE Herbal "Wind" Incense?
#1
Tere!

Ei osanud seda teemat kuskile mujale liigitada, seega arvasin, et õige koht oleks Üldteemas.
Mure siis selline, et sooviksin tohutult osta rLUNG POE Herbal "Wind" Incense viirukeid.
Käisin jaanuari alguses Tartu Loitsukelleris ning tookord ostsin vaid ühe paki. Minust jäi sinna alles vaid üks.
Nüüd aga hakkab üks pakk tühjaks saama ja kirjutasin Loitsukellerisse, et äkki on neil plaanis juurde tellida või on neil ehk Tallinnas seda.
Tuleb välja, et polegi.
Uurisin siis netist, äkki saab läbi neti seda tellida (välismaalt siis).
Lähim koht tellimiseks on Inglismaa, kuid kui osta sealt vaid väikeses koguses (max. 5 pakki),
ei tasu ost ära, kuna postikulu on juba omaette ilmselt väga suur.

Jõuame nüüd asja tuumani... Ehk kellelgi 'vedeleb' pakk neid viirukeid, või teab kedagi, kes ehk isegi nende müügiga tegeleb.
Kuna need on käsitsi valmistatud Tiibeti viirukid (nagu ma ühelt lehelt välja lugesin) siis edasimüüjaid on vähe, isegi välismaal.
Kuid viirukid istusid mulle superhästi ja tahaks juurde osta.

Aitäh, kes vaevub vastama!

P.S.: Kui teema ikkagi vales kohas on, liigutage palun õigesse kohta! Smile

Parimat soovides,
Triin.
Vasta
#2
Uuri seda Inglismaa värki veel.
Minu kogemus nöitab, et sealt postikulud suht soodsad.
Vasta
#3
Selge! Smile Saatsin antud poodi kirja, kuna registreerimisel tuli välja, et elukohaks saab määrata vaid UK.
Kui vastuse saan, annan siin ka teada, mida öeldi.
Kui siis ka tellimiseks läheb, ehk on keegi veel huvitatud! Smile
Vasta
#4
UK on eestlasi täis. Facebook abiks - näiteks.
Vasta
#5
Mis hinnaga saab? Väike huvi on olemas, ei välista ühistellimusega liitumist.
Vasta
#6
Hind on sellel 7$ ehk eurodes 5.11434€.
Oleks ka huvitatud 2 pakist.

[Pilt: rlung_poe_incense.jpg]
Vasta
#7
Sina tahad eriti kallilt seda osta! Laugh

UKst tellides on ühe paki hind ümmarguselt 2.50€. (muudatus: hind on 2.50£, seega 3.03€. Vabandust eksimuse pärast!)
Loitsukelleris oli ühe paki hind 3.54€.
Vastust pole ma siiani sellelt UK poelt saanud. Loodan, et varsti saan.

Minu Tartus elav tuttav käis Loitsukelleris uurimas ja tõepoolest need seal hetkel otsas,
kuid pidid olema juba tellitud, seega on neid siis võimalik osta ka Loitsukellerist, kuid ei osatud öelda,
kui kaua kauba kättesaamisega poel läheb.

Lisainfoks huvitatuile:

Kuna tegu on 100% loodusliku viirukiga, pole see mõeldud aroomipirruks. Koosnedes taimedest, on selle põletamisel(?) ka spetsiifiline lõhn.
Koostisena on kirja pandud järgmised taimed (ei tõlkinud eesti keelde, kuna nii mõnelegi ei oska eestikeelset vastet leida):
  • Myristica
  • Asafoetida
  • Myrobalan
  • Adhatoda vasica
  • Chrysanthum
  • etc...
Lisatud juurde, et pole toksiline, narkootiline ega keemiline. Valmistatud antiikse retsepti järgi.

Toimena peaks ta siis leevendama emotsinaalset stressi ja pinget.
Ei oska öelda, kas minul on see vasikavaimustusest ja uskumisest, kuid tõesti teeb koduse olemise kuidagi kergemaks ja puhtamaks. Smile
Seda viirukit igalt poolt netist otsides jäi kuskil silma, et seda tehakse käsitsi. Ei oska täpset linki anda ja ei saa seda ka 100% tõe pähe võtta.
Vasta
#8
Trinx saad sa selle UK poe lingi anda?
Vasta
#9
http://www.thangka.co.uk/shop?code=IN100 - siin see on.
Hinna osas panin puusse. Oli meelde jäänud hind 2.50, aga mitte eurides! Smile Teisendatult siis peaks olema 3.03€ paki hind.

Vastust pole siiani sealt poest tulnud.
Vasta
#10
Tsitaat:Hi Triin Tashi Delek,

Thanks for your inquiry.

Yes, we do take orders from Estonia. As long as if you order 4 Lung Poe incenses or less (there is no minimum quantity) then it will be covered by our normal £4.99 postage. If you want more items then that please let me know then i will give you chipping quote.

Best wishes
Ugyen

Selline vastus tuli mulle. Ehk siis kui ma tellin kuni neli pakki, on saatekulu 4.99£ ehk 6.05€. Kui tellin rohkem kui neli, pean uuesti kirjutama ja siis saadavad nad mulle juba saatekulu vastavalt kogusele (ei oska öelda, kas siis saatekulu paki kohta väheneb või suureneb).
Vasta
#11
Mina olen 2 pakist huvitatud, et siin vist on veel mõni kes on huvitatud?
Vasta
#12
Kui need peaksid tõesti lähiajal Loitsukellerisse ilmuma, siis pole UKst mõtet tellima hakata, pluss siis veel tellijate vahel laiali jaotama.
Ja kui tellida, siis võiks tellijaid ikka rohkem olla, et rahaline võit ka sees oleks, sest Tartus käin ma niivõinaa, seega minul suurt vahet pole, kust ma ostan. Peaasi, et saan! Laugh
Vasta
#13
Vabandust topeltpostituse eest.

Lasin taaskord tuttaval käia Tartu Loitsukelleris. Seal väideti nii, et neid viirukeid ei olegi enam tulemas. Väidetavalt olevat nad lepingu lõpetanud.. No ma ei tea. Järgmine nädalavahetus suundun ise Tartusse ja astun Loitsukellerist läbi. Kui nad tõesti enam neid ei telli, siis tuleb kas analoogne viiruk leida või hakata ise UKst tellima.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat