Teema on suletud 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
Autor Sõnum
Pohlatohlakas
Vana kala

Postitusi: 524
Liitunud: Aug 2007
14-02-2014 20:44
Postitus: #1
"Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
Kirjutan oma arvamusest "piirileppest" ja Tartu Rahust taganemisest üldteemade all, kuna raske on seda kuhugi mujale paigutada. Minu meelest on üheselt ja selgelt tegemist riigireetmisega, Wabadussõja sangarite, õppursõdurite ja vanemate meeste, Jaan Poska ja teiste Eesti diplomaatide mälestuse teotamisega. Ühtlasi teotatakse ka Lembitu ja teiste Muistse Vabadusvõitluse sangarite mälestust, võitlesid ju nemadki samade aadete eest. Kurb ja häbiväärne on, et eesti rahvas jõledasse teosse nii passiivselt suhtub. Oleks ju põhjust massimeeleavaldusteks, laialdaseks kodanikuallumatuseks, streikideks ja muudeks rahulolematuse väljendusteks, kuid reaalselt ei saa tuhandet allkirjagi kogutud... Mida arvab asjast Para-webi rahvas? Mida me saaksime veel viimasel minutil teha kuriteo takistamiseks? Siin on vingeid nõidasid koos, kaetame reeturid ära ja paneme neile peale karmid needused. wink Päris tõsiselt - Eesti seatakse märksa suuremasse ohtu kui ei kunagi varem viimase 22 aasta jooksul, sisuliselt legaliseeritakse ENSV ja sovjetiokupatsioon, propaganda kodakondsuspoliitika muutmiseks on juba käivitunud, tulemas on EU-Venemaa viisavabadus, võib-olla Nord Streami 3 ja 4 ehitusjärk Eesti vetesse, järeleandmised keelepoliitikas jne.

Vabandan kui häirin kedagi oma masenduse väljaelamisega, kuid põhjust masenduseks ju on...

Leia selle kasutaja kõik postitused
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
14-02-2014 21:39
Postitus: #2
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
Venet tabab saksamaa saatus, peale selle leppe tegemist.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Pohlatohlakas
Vana kala

Postitusi: 524
Liitunud: Aug 2007
14-02-2014 21:58
Postitus: #3
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(14-02-2014 21:39 )HUGOTH Kirjutas:  Venet tabab saksamaa saatus, peale selle leppe tegemist.

Mis mõttes Saksamaa saatus?

Leia selle kasutaja kõik postitused
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
14-02-2014 22:07
Postitus: #4
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
Pigem võib arvata, et need "läänes" pesitsevad juudi-bolsevikud (kellede esindajad ka Toompeal ja Kadriorus peremehitsevad) murravad Venemaal oma hambad ja veel midagi. Antud olukorras pole Venemaal mingit põhjust allahindlust teha - seni kuni siin määravad ja käsutavad välismaalased käitutakse meiega kui orjadega kelle arvamust EI küsita. Eesti (Balti) ala oli, on ja jääb strateegiliseks alaks.

Rahva püsima jäämiseks ja kestmiseks ei ole vaja Riiki - nagu näiteks eesti rahva ajalugu näitab. Rahvusriigi olemine on loomulikult eelistatud ja vaid rahvusriigis saab rahvas oma potentsiaali täielikumalt avada (eelmine Eesti Wabariik ja 3.Riik on parimad näited), kuid tugev rahvas püsib ka selleta.

Kõik kelle silmad näevad, kõrvad kuulevad ja aju vähegi tööd teeb peaksid aru saame milline rahvaste hävitamine hetkel EU egiidi all käib. Kui Venemaalt suudeti suuremas osas juudi-bolsevikud välja peksta - meenutagem Putini sõda oligarhidega siis sellega seoses muutus Venemaa nende jaoks propaganda vaenalseks number üheks. Araabia/moslemi terroriste nad ei karda kuna teavad, et läbi MOSSADi on need kontrolli all.
Viimase 2000 aasta kogemus näitas, et vaid tugev isevalitseja on suuteline tagasi hoidma juudi pankurite rünnakuid. Samas näitas see ka seda, et isevalitseja peab tegema koostööd oma rahvaga ja seda tasemel mida mainis Kennedy oma kõnes ehk täieliku avalikustamise tingimustes. Suuri riiklikke saladusi teavad pea kõik kellel tagataskus riiklikud rahad/luured. Lollilt istub vaid rahvas ja tea mis toimub. Rahva ignoreerimine ja välja jätmine hukutas Venemaa ja ka 3.Riigi aga see on tipa teine lugu.
Mõned asjad on muutunud - internet ja digitaalne revolutsioon on tohutult tõstnud rahva teadlikkust, kuid veel mitte piisavalt - eriti Venemaal. Mida see lõpuks kaasa toob näitab aeg. Kas suudame teadmiste leviku üle viia ka teadvus kasvu näitab aeg. Ku8i Ajalugu (Universum) tahab siis jääb eesti rahvas ja valge rass püsima. See loomulikult ei tähenda, et peaksime käed rüppes istuma ja ootama - tööd tuleb püsima jäämise nimel ka teha.
Hetkel aga oleme olukorras kus enamus inimestest ei saa aru kus jooksevad kaevikud. Nad ei saa isegi aru, et käib sõda ja selle eesmärgiks on nende ja nende laste ELLUJÄÄMINE tulevikus.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Martichoras
Ebatavaliige

Postitusi: 153
Liitunud: Dec 2012
14-02-2014 22:20
Postitus: #5
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
Üldjoontes olen teemaalgatusega täiesti nõus.
Minulegi ei meeldi see, kuidas eestlane niimoodi endast üle sõita laseb. Vähe sellest, et osa Eestist niigi läbi pankade Rootsile kuulub, anname õigusega välja võideldud maa lihtsalt veel kellelegi ära.

Teine aspekt asjast on aga see va sotsiaal-majanduslik külg. See Peipsitagune maa, mis on õigusega meie, oleks lihtsalt üks lisaprobleem. Eestlasi notitakse maha ja püütakse maast välja juurida. Piirialadel on elu niigi nukker, nagu me teame. Nt Petserimaa, millest ilma jäime, on täis nukraid külakesi, mis ootavad taastamist ja elu sissepuhumist. Seda ei suudeta isegi teha osades Harjumaa nurkadeski. Nukker, lihtsalt nukker. Siin taustal mängib rütmi see va igivana mahaparseldamise ja reetmise teema, mis on põimunud läbi kogu Eesti poliitika. Ei ole vast vaja sellel siin pikemalt peatuda.
Seega teisalt pole vahet, kummal pool piiri need viimsed elanikud seal virelevad. Masenduseks ja selle väljaelamiseks on õigustatult põhjust.

Mis puutub aga millegi liigutamisse või reeturite paikapanekusse, siis võib selles vallas ka minu poole pöörduda õla allapaneku osas. Kui otse küsida, siis otse ka vastan.
Praeguses faasis muidugi seda konkreetset protsessi enam rööbastelt maha ei lükka.

Pax pro eo optimus arma
Leia selle kasutaja kõik postitused
corporis
Bännitud

Postitusi: 431
Liitunud: Mar 2012
15-02-2014 00:05
Postitus: #6
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
Prohvet Karl Reitsi ettekuulutus on täitunud-Eesti rahvas annab kõik ise ära peale lühikest hingetõmbeaega ja siis pillatakse ta mööda maailma laiali. Ja tänu evroliidule...
Leia selle kasutaja kõik postitused
derxx1
Uustulnukas

Postitusi: 27
Liitunud: May 2012
15-02-2014 02:21
Postitus: #7
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
Aga mis juhtub siis peale seda... Kui Tartu rahu leping ära Lõppeb se saab huvitav olema Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
15-02-2014 08:55
Postitus: #8
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
Ei saa väga hästi aru kust tuleb see väide Tartu Rahulepingust taganemise kohta. Mis aga seda lepingut puudutab siis jah, Paet ei tohiks sellega tegeleda. Meil on leping venemaaga mille oleme venemaaga koos alla kirjutanud ja ratifitseerinud.
Küll aga häirib EKRE selleteemaline propaganda.

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused
kalldunn
Vana kala

Postitusi: 735
Liitunud: Mar 2011
15-02-2014 09:27
Postitus: #9
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 08:55 )Faraday Kirjutas:  Ei saa väga hästi aru kust tuleb see väide Tartu Rahulepingust taganemise kohta. Mis aga seda lepingut puudutab siis jah, Paet ei tohiks sellega tegeleda. Meil on leping venemaaga mille oleme venemaaga koos alla kirjutanud ja ratifitseerinud.
Küll aga häirib EKRE selleteemaline propaganda.
Palun selgita – missuguse riigiga on Eestil sõlmitud piirilrpe. Tartu rahu alusel. Kas see riik millega see lepe sõlmiti, eksisteerib veel? Kui Te teete kellegagi lepingu, see keegi kärvab vahepeal ära, Kas eelnenud leping kehtib veel? Küsimus on selles: Kellega tehti leping? Kas Tartu rahu leping, juriidiliselt ültse kehtib? Vaadelge seda mõlemalt poolt.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused
togli
Vana kala

Postitusi: 613
Liitunud: Nov 2010
15-02-2014 11:23
Postitus: #10
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 09:27 )kalldunn Kirjutas:  Palun selgita – missuguse riigiga on Eestil sõlmitud piirilrpe. Tartu rahu alusel. Kas see riik millega see lepe sõlmiti, eksisteerib veel? Kui Te teete kellegagi lepingu, see keegi kärvab vahepeal ära, Kas eelnenud leping kehtib veel? Küsimus on selles: Kellega tehti leping? Kas Tartu rahu leping, juriidiliselt ültse kehtib? Vaadelge seda mõlemalt poolt.
Venemaa peab ametlikult end Nõukogude Liidu õigusjärglaseks, seega on Tartu rahu alusel sõlmitud lepingul teine pool olemas.

Tsitaat:Heiki Kortspärn
...Antud juhtumis (allkirja andmises uuele või parandatud-muudetud Eesti-Vene piirilepingule) näevad sanktsioonid ette ainult ühe ainuvõimaliku karistuse:
(Tulevase) süüdlase Eesti Vabariigis, Euroopa Liidus ja kogu maailmas lindpriiks kuulutamise koos kõige muu sellele järgnevaga-kaasnevaga.
http://www.nommeraadio.ee/meediapank.php...line%20uni

Heiki Kortspärna 7.06.2013 avaldus EV õiguskantslerile

Tsitaat:Margus Lepa
22. veebruaril 2005 avaldati üleriigilistes lehtedes intervjuu Vene Riigiduuma väliskomisjoni esimehe Konstantin Kossatšoviga, kes väitis, et Venemaa jaoks ei kehti 1920. aasta 2. veebruaril sõlmitud Tartu rahuleping juba aastast 1940. Seega kõlas kõrge poliitiku suust Vene Föderatsiooni ametlik seisukoht, et nende jaoks on tühine ka rahulepingu artikkel 1: „Selle rahulepingu jõusse astumise päevast lõpeb lepinguosaliste vahel sõja seisukord."

On muidugi tore, et seeläbi Venemaa tunnistas Eesti Vabariigi okupeerimist (sõjasolev riik ei saa ju ometi vabatahtlikult liituda teise sõdiva poolega!), kuid samas tähendas see, et Vabadussõda ei ole veel lõppenud, vaid jätkub, ning Venemaa kinnitab: rahu ei ole ametlikult kunagi sõlmitud!
Pikemalt - http://rahvuslane.blogspot.com/2014/01/m...ebook.html
Ega muud üle ei jäägi kui käituda nii nagu kodanik peab käituma:
Tsitaat:Näiteks kui lähen poodi piima ostma ning vastu tuleb reetmise protsessis aktiivselt osalev kaabakas ja kui ma talle hea tou vastu hambaid annan, kas siis saan karistada või mitte?
Ühest küljest peaks kaaskodanike tümitamine karistatav olema. Aga kui lähtuda juriidikas kehtivast reeglist - iga kuritegu on õigustatud kui sellega hoitakse ära suurem kuritegu - siis peaks nagu õigeks meheks jääma. Mingi päti lõhkine mokk ja kurku lennanud hambad on ju riigi terviklikkuse säilimisega võrreldes kaduvväike kaotus. Lisaks ütleb põhiseaduse § 54. " Eesti kodaniku kohus on olla ustav põhiseaduslikule korrale ning kaitsta Eesti iseseisvust. Kui muid vahendeid ei leidu, on igal Eesti kodanikul õigus osutada põhiseadusliku korra vägivaldsele muutmisele omaalgatuslikku vastupanu."
Kui mina kodanikuna tõlgendan omavolilist Eesti Vabariigi piiride muutmist vägivallana (rahva kui kõrgema võimu nõusolekut küsitud ju ei ole) ja üritan hammaste kurku löömisega kuritegu takistada, siis peaks ju selline sangarlik teguviis mitte karistatud vaid hoopis premeeritud saama?

Kuna kavandatav piirileping on vastuolus meie põhiseadusega, siis tuleb seda tõlgendada riigi reetmisena. Ja iga kodaniku otseseks kohuseks on takistada kuriteo sooritamist.
Mart Saarso: üleskutse eesti rahvale

Tsitaat:Kui Eesti-Vene piirileppele pakutud kujul alla kirjutatakse, on see võigas kuritegu oma rahva, eeskätt tulevaste põlvede vastu, sest seda tahavad vabatahtlikult teha meie oma eesti mehed.....
....See, mida plaanib 18. veebruaril välisminister Urmas Paet vabariigi valitsuse volitusel, on midagi nii erandlikku, et sellele ei oska õiget nime anda. Reetmine? Ei, ka see on kahjuks üpris tavaline nähtus ses patuses maailmas. See, mis nimetatud päeval Moskvas aset leiab, on vähemalt võrdväärne oma lihaste laste müümisega inimkatsetega tegelevale laborile katsejänesteks....
.... Kõik me, kellele Eestimaa on kallis ja kes me tahame selle riigi väärikalt pärandada oma järglastele, peame ilmutama oma meelsust ja tegema seda üleriigiliste avalike protestiaktsioonidega sel ette ära neetud 18. veebruaril.
Ma ei arva, et Tallinnas tuleks teha Kiievit, kuid leinalipud, leinaseisakud, piketid ja muud tsiviliseeritud maailmas aktsepteeritud meeleavaldused on kindlasti õigustatud. Kui meid on palju, siis oleme me nähtav jõud, mis paneb, kui mitte valitsuse, siis vähemalt riigikogu mõtlema. Meeleavaldajate hulk peab saavutama kriitilise massi ja ületama rahvusvahelise uudiskünnise.
Niisiis kutsun üles 18. veebruaril heiskama leinalipud ja valmistuma avalikeks meeleavaldusteks avalikus ruumis üle kogu riigi!.....

Allikas ja täistekst: arvamus.postimees.ee
(selle postituse viimane muutmine: 15-02-2014 12:12 togli.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
15-02-2014 12:23
Postitus: #11
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
Kas on suurem kuritegu loobumine Petserimaast või mitteloobumine?
Kui peaksime saama tagasi selle maa mille oleme juba kaotanud kas siis elame selle tagasisaamise üle? Kas jõuame neid umbkeelseid riigivastaseid pidada ülal? Kas jätkame endistviisi neile tasuta venekeelse hariduse andmist? Kas suudame seda? Ei tea vastust kuid kardan, et ei suuda.
Tulles ülaloleva tsitaadi juurde mis puudutab molli andmist siis võiks anda molli kõigile kesikutele ja Tallinna linnavalitsusele.
Kardan, et siis läheb PS § 54. järgse õiguse nõutamisega veidi keeruliseks. Et mitte tühjast tüli tekitada siis ka suurele osale teistele erakondadele kuluks molli andmine vägagi ära. Seda lihtsalt PS i poolt lubatud minu isikliku arvamuse kohaselt.

Vaadates korra siin veel ülemisi poste siis võrrelda Aadut ja meid on veidi koomiline ja rumal. Ehk siis tundub taanduvat omale loorberite kerjamisena. Aadul ei olnud sellisel hulgal kaelas asunduskoloniste, samuti ei olnud hävitatud saksamaal inimeste parem ja mõtlevam osa nagu meil.

Mart Saarso: üleskutse eesti rahvale

Tsitaat:Kui Eesti-Vene piirileppele pakutud kujul alla kirjutatakse, on see võigas kuritegu oma rahva, eeskätt tulevaste põlvede vastu, sest seda tahavad vabatahtlikult teha meie oma eesti mehed.....
....See, mida plaanib 18. veebruaril välisminister Urmas Paet vabariigi valitsuse volitusel, on midagi nii erandlikku, et sellele ei oska õiget nime anda. Reetmine? Ei, ka see on kahjuks üpris tavaline nähtus ses patuses maailmas. See, mis nimetatud päeval Moskvas aset leiab, on vähemalt võrdväärne oma lihaste laste müümisega inimkatsetega tegelevale laborile katsejänesteks....
.... Kõik me, kellele Eestimaa on kallis ja kes me tahame selle riigi väärikalt pärandada oma järglastele, peame ilmutama oma meelsust ja tegema seda üleriigiliste avalike protestiaktsioonidega sel ette ära neetud 18. veebruaril.
Ma ei arva, et Tallinnas tuleks teha Kiievit, kuid leinalipud, leinaseisakud, piketid ja muud tsiviliseeritud maailmas aktsepteeritud meeleavaldused on kindlasti õigustatud. Kui meid on palju, siis oleme me nähtav jõud, mis paneb, kui mitte valitsuse, siis vähemalt riigikogu mõtlema. Meeleavaldajate hulk peab saavutama kriitilise massi ja ületama rahvusvahelise uudiskünnise.
Niisiis kutsun üles 18. veebruaril heiskama leinalipud ja valmistuma avalikeks meeleavaldusteks avalikus ruumis üle kogu riigi!.....Kena ja tore üleskutse. Kas saab ka need plussid ja miinused siit demagoogilisest jutust kuidagi sõbralikult kokku võtta?
(selle postituse viimane muutmine: 15-02-2014 12:34 Faraday.)

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused
togli
Vana kala

Postitusi: 613
Liitunud: Nov 2010
15-02-2014 12:29
Postitus: #12
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 12:23 )Faraday Kirjutas:  ...
Kui peaksime saama tagasi selle maa mille oleme juba kaotanud kas siis elame selle tagasisaamise üle? Kas jõuame neid umbkeelseid riigivastaseid pidada ülal?
....
Naljatilk - nõuame tagasi vaid okupeeritud maaalasid, asustuskolonistid ei ole mitte meie vaid venemaa mure. Ja õigusjärgsete kodanike vastu ei ole ju kellegil midagi. Milles probleem?
Leia selle kasutaja kõik postitused
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
15-02-2014 12:31
Postitus: #13
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 12:29 )togli Kirjutas:  Naljatilk - nõuame tagasi vaid okupeeritud maaalasid, asustuskolonistid ei ole mitte meie vaid venemaa mure. Ja õigusjärgsete kodanike vastu ei ole ju kellegil midagi. Milles probleem?

Palun sõnasta see nõue - ehk siis kuidas see võiks välja näha, naljatilk. Petserimaalased saame viiel erineval viisil pealekauba. Vastasel korral on see kõik absurd.
Petserimaalased EI OLE asunduskolonistid.

PS: Asunduskolonistid ei ole ka Peipsivenelased. Mine räägi nendega.
(selle postituse viimane muutmine: 15-02-2014 12:42 Faraday.)

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,824
Liitunud: Aug 2010
15-02-2014 12:32
Postitus: #14
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
Petserimaa või mitte, kuid merealast 1000 km² ulatuses loobumine vastu midagi saamata/küsimata on puhas kuritegu.
Stuudios 21,58 piirileppest kõneleb H.Aasmäe

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
15-02-2014 12:46
Postitus: #15
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
Eithea, täiesti nõus. Aga miks see nii on?
Loe ajaviiteks see mõistlik jutt läbi ja tee mõned järeldused.

PS: Seda Tallinna TV d ma ei vaata ammu. Sealne demagoogia teeb südame läilaks.

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,824
Liitunud: Aug 2010
15-02-2014 13:04
Postitus: #16
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 12:46 )Faraday Kirjutas:  Eithea, täiesti nõus. Aga miks see nii on?
Loe ajaviiteks see mõistlik jutt läbi ja tee mõned järeldused.

PS: Seda Tallinna TV d ma ei vaata ammu. Sealne demagoogia teeb südame läilaks.

See miks see just nii on ei muuda asja, kuriteoks jääb see ikkagi, muide mind ajavad kõik erakonnad oksele s.h. ka IRL ja kõigis infokanalites toimuv Kuldvillaku taoline palagan.
Tänan muidugi lingi eest, kuid ehk viskad siia momendil allkirjastatava piirilepingu tervik teksti, tahaks väga teada, millele siin siis lõpuks alla kirjutatakse, leian et rahval on õigus sellega tutvuda.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
15-02-2014 13:23
Postitus: #17
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 13:04 )Eithea Kirjutas:  Tänan muidugi lingi eest, kuid ehk viskad siia momendil allkirjastatava piirilepingu tervik teksti, tahaks väga teada, millele siin siis lõpuks alla kirjutatakse, leian et rahval on õigus sellega tutvuda.

Kas Tallinna TV siis tervikteksit ei andnud? Googelda kui sealt ei leidnud.
PS: Arvasin, et tead mille kohta sõna võtad.

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,824
Liitunud: Aug 2010
15-02-2014 13:41
Postitus: #18
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 13:23 )Faraday Kirjutas:  
(15-02-2014 13:04 )Eithea Kirjutas:  Tänan muidugi lingi eest, kuid ehk viskad siia momendil allkirjastatava piirilepingu tervik teksti, tahaks väga teada, millele siin siis lõpuks alla kirjutatakse, leian et rahval on õigus sellega tutvuda.

Kas Tallinna TV siis tervikteksit ei andnud? Googelda kui sealt ei leidnud.
PS: Arvasin, et tead mille kohta sõna võtad.
Mina ei rääkinud midagi, tõin välja selle millest kõneles H.Aasmäe ja kui see on nii, et loobutakse 1000 km² suurusest merealast, siis on see kuritegu. H.Aasmäe on minu jaoks piisavalt tark inimene, kuid sa võtad piirilepingu teemal siin sõna rohkem kui mina ja paistad teadvat "omaenese tarkusest" rohkem kui H.Aasmäe, seega anna link ja ära ole kade samas kindlasti on IRLis ju ka piirilepingu terviktekst olemas.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
15-02-2014 13:52
Postitus: #19
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 13:41 )Eithea Kirjutas:  seega anna link ja ära ole kade samas kindlasti on IRLis ju ka piirilepingu terviktekst olemas.

http://eelnoud.valitsus.ee/main#EbUg2enn

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
15-02-2014 13:59
Postitus: #20
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 13:41 )Eithea Kirjutas:  H.Aasmäe on minu jaoks piisavalt tark inimene,

Kas tegemist on sama seltsimehega kes oli tegev KGB materjalide väljakantimisega meilt?

PS: Ma ei ole ühegi erakonna liige. Tänan, zf.
(selle postituse viimane muutmine: 15-02-2014 14:01 Faraday.)

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,824
Liitunud: Aug 2010
15-02-2014 14:19
Postitus: #21
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 13:52 )zen faran Kirjutas:  
(15-02-2014 13:41 )Eithea Kirjutas:  seega anna link ja ära ole kade samas kindlasti on IRLis ju ka piirilepingu terviktekst olemas.

http://eelnoud.valitsus.ee/main#EbUg2enn
Tänan, kuid mida sa mulle nüüd siis andsid, piirilepingu tervikteksti ei ole seal Hrmmvõi sa pakkusid/vihjasid valikus Ettekandele „Kriminaalpoliitika arengusuundade aastani 2018“ elluviimisest 2013. aastal" ja täpsem dokumendi/toimiku otsing annab viimase daatumi 22.05.2013, mis on tänaseks juba muudetud.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
15-02-2014 14:22
Postitus: #22
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 14:19 )Eithea Kirjutas:  Tänan, kuid mida sa mulle nüüd siis andsid, piirilepingu tervikteksti ei ole seal

No aga kui sa sealt ei leia siis küsi venemaa välisministeeriumist...usun nad annavd selle teksti sulle. Ilmselt oskad sealt saadud venekeelset teksti ka paremini mõista.

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,824
Liitunud: Aug 2010
15-02-2014 14:41
Postitus: #23
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 14:22 )Faraday Kirjutas:  
(15-02-2014 14:19 )Eithea Kirjutas:  Tänan, kuid mida sa mulle nüüd siis andsid, piirilepingu tervikteksti ei ole seal

No aga kui sa sealt ei leia siis küsi venemaa välisministeeriumist...usun nad annavd selle teksti sulle. Ilmselt oskad sealt saadud venekeelset teksti ka paremini mõista.

Selge, sul puudub igasugune lepingu terviktekst ja ei ole sa ka viitsinud seda lugeda. Küllap piisas IRLi märkusest, et see on üks "hää" leping.

(15-02-2014 13:59 )Faraday Kirjutas:  Kas tegemist on sama seltsimehega kes oli tegev KGB materjalide väljakantimisega meilt?
Et siis, kui KGB`s ei ole oldud võib vabalt Eesti mereala ära anda - väga asjalik mõttekäik.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
15-02-2014 14:49
Postitus: #24
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 14:19 )Eithea Kirjutas:  Tänan, kuid mida sa mulle nüüd siis andsid, piirilepingu tervikteksti ei ole seal Hrmmvõi sa pakkusid/vihjasid valikus Ettekandele „Kriminaalpoliitika arengusuundade aastani 2018“ elluviimisest 2013. aastal" ja täpsem dokumendi/toimiku otsing annab viimase daatumi 22.05.2013, mis on tänaseks juba muudetud.

Khmm, ilmselt see süsteem muudab seal mingi aja tagant otsingutulemuse adret. Sest kui mina vaatasin, siis oli olemas igatahes. Samas, intelligentsel inimesel pole ju ometi raske otsinguga andmebaasist vastav eelnõu üles leida, või kuidas? Bleh

Dokumendiliik: Vabariigi Valitsuse korralduse eelnõu
Edastamisviis: EIS
Pealkiri (ET): Eesti Vabariigi ja Venemaa Föderatsiooni piirilepingute eelnõude heakskiitmine
Registreerimise aeg: 22.05.2013 18:23
Toimik: 13-0731 - Eesti Vabariigi ja Venemaa Föderatsiooni piirilepingute eelnõude heakskiitmine

Selle all 2 tervikteksti:
Eesti Vabariigi ja Venemaa Föderatsiooni vaheline Narva ja Soome lahe merealade piiritlemise leping (uus).doc
ja
Eesti Vabariigi ja Venemaa Föderatsiooni vaheline leping (uus).doc
(selle postituse viimane muutmine: 15-02-2014 14:56 zen faran.)

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
15-02-2014 15:11
Postitus: #25
RE: "Piirilepe" ja Tartu Rahust taganemine
(15-02-2014 14:41 )Eithea Kirjutas:  Et siis, kui KGB`s ei ole oldud võib vabalt Eesti mereala ära anda - väga asjalik mõttekäik.

Et siis KGB funktsionääri jutt tuleb üle kontrollida. Ma ei väida, et ta hetkel valetas kuid ausate inimeste sekka ma selliseid ei liigita. See on minu, mitte sinu probleem. Samuti ma ei näe põhjust, et aus inimene läheks ja hakkaks Tallinna TV s ausat juttu rääkima kui mõned erandid välja arvata.

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused
Teema on suletud 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog