Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igaöised õudusunenäod
#1
Olen suuremat sorti mures oma unenägude pärast , ma pole kunagi olnud vägivaldne inimene . Nimelt kaks aastat tagasi hakkasin ma nägema õudusunenägusid , alguses harvemini aga nüüd juba iga päevaselt . Ja vahel on need unenäod nii võikad ,et ma kardan ausalt isegi silmi kinni panna juba .
********************************************************
Mõned unenäod mida olen näinud, ma ei oska isegi öelda mis selle põhjustajaks võib olla aga see häirib mu igapäev elu. Põhimõtteliselt igal öösel sarnase sisuga unenäod
*********************************************************
Oli mingi sõja aeg ja mingid inimesed käisid ja rüüstasid kodusid
Tapsin mingi Tüdruku ära aga kartsin vahele jääda seega otsustasin tüdruku ära tükeldada ja tükid seljakotti visata ning kotti omakorda viskasin emale maale kaevu. Sellest laibast seal kaevus tuli emale kaevuveele rõve maitse juurde ja ema otsustas minna külla ja tuua mingi vee puhastaja asja uurima ehmatasin selle peale püsti kui see veepuhastaja kaevu ronis
*********************************************************
Järjekordne tapmine tapsin lihtsalt inimesi ja tükeldasin neid ning peitsin tükke seinte vahele ja sahtlitesse
*******************************************************
Kõndisin oma õdedega metsas, vanemad õed läksid ees ja mina kõndisin nooremaga taga pool, järgmiselt hetkel sööstis meie poole tohutu lume laviin ja mattis mu noorema õe enda alla ära . Hakkasin meele heitlikult otsima õde ja järsku näen et üks karu poeg kaevab lume peal sööstsin tema juurde ja hakkasin kaevama aga oli juba liiga hilja õde oli lämbunud surnuks , kahmasin ta lume alt välja ja võtsin selga kõndisin temaga mägedesse sest sinna olime teel , kõndisin surnud väike õde õlal ja ise nuttes järsku näen et üks suur karu kõnnib minuga ühte sammu aga kõrgemal nõlvakul ja äkki muutus ta vanaks meheks kellel oli püss käes , ta peatus ja küsis , et mitme kuuliga ta arvestama peab ja ma vastasin ,et mul on kolm õde kes kannavad endas karu verd ja lahkusin jõudsin mägi majja, panin õe lamama maha ja järgmisel hetkel kuulsin koputust uksele ja ma teadsin et ta tuli meid maha laskma .
*******************************************************
Kõndisin oma noorema Õega metsas ja üht akki ta ütleb ,et ta ei suuda hingata , virutasin talle seljale ja ta kallas välja köhima asju(kõik väimalike asju) pilt muutus äkki ja seisin keset talvist metsa pimedas ja minu ees seisis minu õe poeg kellel polnud pea et midagi selja ja pooleldi ära külmunud , küsisin ,et mis ta teeb seal ta ütles et emme käskis tal seal olla sest emme läks issiga tülli.( pilt muutus) olin oma kodus ema helistas mulle ja ütles et isa olla end minu korteri metsa tuka juures maha lasknud (pilt muutus) Korteri ees Kaevas mu sõbra pere ja nad kõik väitsid et nende isa olla end samuti maha lasknud ja ,et ta olla minu korteri juurde maetud nad kaevasid ja kaevasid ,lõppuks märkasin et puude otsas on mingi alus ja alusel on inim kujutis mis on üleni valgete sidemetega kaetud ja sidemed on verised ja tundub ,et ta oli elus , ütlesin sõbrannale ,et ma leidsin ta isa ja otsustasin puude latvade suunas .Alguses olid nad üli õnnelikud aga siis kõik muutus , nende ema hakkas seda kogu okste ja kividega pilduma . Ma karjusin kõrval et inimene on vigastatud ja talle on abi vaja selle peale öeldi mulle et mida ma mölisen , ning mu sõbranna võttis elu pikka latti ja hakkas seda alust taguma nende isa prantsatas vastu maad ja kukkus oma pea pooleks jooksin eemale kui tundsin et mingi kogu sööstis must mööda ja läks nende isa suunas.nende isa tegi silmad lahti i lausus meie kõigi nimed ja ütles põrgusse me kõik ja ta peab midagi ette võtma . Seejärel tõusus ta püsti väänas ja painutas oma pea kokku ....
*********************************************************************************************
KUI KEEGI OSKAB AIDATA JA SOOVITADA MIDAGI MIS LEEVENDAKS OLUKORDA SIIS KÕIK SOOVITUSED ON OODATUD .
Vasta
#2
Süüta küünlad. Aseta need enese ette lauale. Istu laua äärde. Aseta küed küünalde ümber, peopesad põlevate küünalde poole. Sule silmad. Püüdke visualiseerida seda leeki, nii et Te tajuksite selle leegi olemasolu. Visualiseeritud leegiga tuleb jõuda une ruumi ukse taha, ning une ruumi ukse tagune, puhtaks põletada. Kui tekkivad ebameeldivad haistingud, siis teadge – need pahanduse tegijad põlevad. Sama teha ka päikese käes.
See on ose sellest:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Vasta
#3
Natuke savu ja magad nagu beebi. 90% tõenäolisusega. Ei soovita, lihtsalt ütlen.
Vasta
#4
Savu aitab magada küll, kuid unenägusid ei võta ära, lihtsalt oomikul ei mäleta neid enam Bleh

Freud pakkus, et unenägudes elab inimene välja ennast, et mida ei saa teha reaalsuses, teeb ta unenäos. Endal aastatetagune periood, kus tapsin, tegin haiget, sõimasin üht kindlat inimest. Kuigi kõik tundus meie vahel olema korras, mõistsin aastaid hiljem, kuidas inimene minuga manipuleeris (tahtmatult, see oli tema loomulik olek, nn tugev naine). Peale sellest arusaamist kadusid ka unenäod.

Mediteeri ja küsi endalt, mis valesti. Savu on ka kindlasti abiks. Olen kuulnud wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Õudusunenäod elavloomus 4 2,598 03-04-2020, 10:03
Viimane postitus: kalldunn
  Palun abi.. Õudusunenäod Death_Angel 6 3,700 01-05-2014, 17:02
Viimane postitus: Digitaria

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat