Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must küünal
Autor Sõnum
Kirjukoer
Uustulnukas

21-03-2014 13:28
Postitus: #1
Must küünal
Üks teadjanaine soovitas mul põletada musta küünalt kodus kuna nägi minu sisemisi hirme ja kartusi elu ja tuleviku suhtes. Mustal küünlal pidi olema negatiivse energia kogumise võime. Mulle väga meeldib põletada küünlaid, eelistan punaseid või valgeid. Punased süütan kui tahan naiselikku energiat koguda, valged lõõgastumiseks. Samas väga põhjalikult pole küünalde väest ja värvidest lugenud, ehk on selle musta värvi ees mul lihtsalt värvi süngusest tulenev kartus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zen faran
veteran madu

21-03-2014 20:44
Postitus: #2
RE: Must küünal
Ainukesed inimesed, keda ma tean olevat põletanud musti küünlaid, olid satanistid.
Ja üldiselt enamus musti küünlaid on värvitud, st seest valged.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Kabala
Saidil

Uustulnukas

22-03-2014 13:27
Postitus: #3
Musta värvi ees kartust omada küll ei tasuks. Must küünal on heade omadustega ja sagedasti kasutatav küünal mida kasutatakse mitmetes erinevates maagilistes toimingutes.

Niisiis võiks pigem küsida seda, et kellel (nende seast, kes küünlaid maagilisteks toiminguteks kasutavad) musta küünalt tagavaraks ei oleks.

Valgete maagide seas on musta küünla kasutamine tavaline.

Seda saab osta isegi Handymannist.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

22-03-2014 17:52
Postitus: #4
Jaapanis on näiteks just valge seotud surma ja hirmudega. Mustal hoopis muud tähendused.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
murmur
Vana kala

23-03-2014 12:33
Postitus: #5
Must küünal on väga võimas. See on üks kõige enam kaitset pakkuvamaid värve. Seda saab kasutada et tuua isik tagasi maapeale. Seda saab kasutada ka erinevail viisil, kuidas paljastada saladusi. Seda saab kasutada meditatsioonis, mis aitab meil leida valgust pimedas. See stabiliseerib äratab suuremat vastutust. See on kõige tõhusam siis, kui põleb koos valge küünlaga.
allikas

Surmaeelne tants on tants vabadusse
Mannu Eemal
Blondiin

30-03-2014 17:56
Postitus: #6
Kas keegi teab, mis läbimõõduga on Eestis müüdavad mustad küünlad? Kas sellised nagu tavalised majapidamisküünlad või lühemad ja jämedad?

Valge on jah, kohati palju õõvastavam (või ka nõiduslikum) värv kui must. "Moby Dick'is" on sellel teemal pikalt ja huvitavalt kirjutatud. Kui albiino loom suudab elada kõrge vanaduseni, siis peab temas olema mingi eriline vägi.

Brain expedition.
murmur
Vana kala

30-03-2014 18:18
Postitus: #7
(30-03-2014 17:56 )Marina Kirjutas:  Kas keegi teab, mis läbimõõduga on Eestis müüdavad mustad küünlad? Kas sellised nagu tavalised majapidamisküünlad või lühemad ja jämedad?

Valge on jah, kohati palju õõvastavam (või ka nõiduslikum) värv kui must. "Moby Dick'is" on sellel teemal pikalt ja huvitavalt kirjutatud. Kui albiino loom suudab elada kõrge vanaduseni, siis peab temas olema mingi eriline vägi.
vist siin ja siin on v6imalik näha. Ise ostan mujalt
PS ma ei tea, kas Eestis saate osta/tellida Saksa Ebayst aga sealt saab ka
(selle postituse viimane muutmine: 30-03-2014 18:21 murmur.)

Surmaeelne tants on tants vabadusse
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog