Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must küünal
#1
Üks teadjanaine soovitas mul põletada musta küünalt kodus kuna nägi minu sisemisi hirme ja kartusi elu ja tuleviku suhtes. Mustal küünlal pidi olema negatiivse energia kogumise võime. Mulle väga meeldib põletada küünlaid, eelistan punaseid või valgeid. Punased süütan kui tahan naiselikku energiat koguda, valged lõõgastumiseks. Samas väga põhjalikult pole küünalde väest ja värvidest lugenud, ehk on selle musta värvi ees mul lihtsalt värvi süngusest tulenev kartus.
Vasta
#2
Ainukesed inimesed, keda ma tean olevat põletanud musti küünlaid, olid satanistid.
Ja üldiselt enamus musti küünlaid on värvitud, st seest valged.
Vasta
#3
Musta värvi ees kartust omada küll ei tasuks. Must küünal on heade omadustega ja sagedasti kasutatav küünal mida kasutatakse mitmetes erinevates maagilistes toimingutes.

Niisiis võiks pigem küsida seda, et kellel (nende seast, kes küünlaid maagilisteks toiminguteks kasutavad) musta küünalt tagavaraks ei oleks.

Valgete maagide seas on musta küünla kasutamine tavaline.

Seda saab osta isegi Handymannist.
Vasta
#4
Jaapanis on näiteks just valge seotud surma ja hirmudega. Mustal hoopis muud tähendused.
Vasta
#5
Must küünal on väga võimas. See on üks kõige enam kaitset pakkuvamaid värve. Seda saab kasutada et tuua isik tagasi maapeale. Seda saab kasutada ka erinevail viisil, kuidas paljastada saladusi. Seda saab kasutada meditatsioonis, mis aitab meil leida valgust pimedas. See stabiliseerib äratab suuremat vastutust. See on kõige tõhusam siis, kui põleb koos valge küünlaga.
allikas
Vasta
#6
Kas keegi teab, mis läbimõõduga on Eestis müüdavad mustad küünlad? Kas sellised nagu tavalised majapidamisküünlad või lühemad ja jämedad?

Valge on jah, kohati palju õõvastavam (või ka nõiduslikum) värv kui must. "Moby Dick'is" on sellel teemal pikalt ja huvitavalt kirjutatud. Kui albiino loom suudab elada kõrge vanaduseni, siis peab temas olema mingi eriline vägi.
Vasta
#7
(30-03-2014, 17:56 )Marina Kirjutas: Kas keegi teab, mis läbimõõduga on Eestis müüdavad mustad küünlad? Kas sellised nagu tavalised majapidamisküünlad või lühemad ja jämedad?

Valge on jah, kohati palju õõvastavam (või ka nõiduslikum) värv kui must. "Moby Dick'is" on sellel teemal pikalt ja huvitavalt kirjutatud. Kui albiino loom suudab elada kõrge vanaduseni, siis peab temas olema mingi eriline vägi.
vist siin ja siin on v6imalik näha. Ise ostan mujalt
PS ma ei tea, kas Eestis saate osta/tellida Saksa Ebayst aga sealt saab ka
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat