Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otsin suurema kogemustepagasiga eksortsisti
Autor Sõnum
asdasdasd
Uustulnukas

28-03-2014 15:59
Postitus: #1
Otsin suurema kogemustepagasiga eksortsisti
Tervist!

Ei hakka detailidesse laskuma. Varasemalt toiminud usulised nipid ja tuttavate teadmised/kogemused, mis deemonit ohjes hoidsid, on lahjaks jäänud. Ta on kasvanud üle käte tugevaks ning kammitseb mitte ainult mind, vaid ka minu ümber olevaid inimesi. Koerad, kellest tänaval möödun, on täiesti ära keeranud(urisevad, tahaksid kõrri kinni hüpata) ning küünlad, mille süütan, kas pea-aegu et plahvatavad või vilguvad/susisevad/tantsivad ringi. Probleem ja mure on tõsine. Erinevate palvete ja muude asjadega suudan teda ohjes hoida ise vaid nii palju, et endale kätt külge ei pane. Jama on süvenenud ja kestnud mitu nädalat ning on olnud helgemaid päevi, kuid ka päevi nagu täna, kus terve aja tunnen enda ümber külmust ning voodist tõusmine valmistab probleeme.

Aitäh!
(selle postituse viimane muutmine: 28-03-2014 16:56 asdasdasd.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
murmur
Vana kala

28-03-2014 16:05
Postitus: #2
RE: Otsin suurema kogemustepagasiga eksortsisti
(28-03-2014 15:59 )asdasdasd Kirjutas:  Tervist!
Ei hakka detailidesse laskuma. Varasemalt toiminud usulised nipid ja tuttavate teadmised/kogemused, mis deemonit ohjes hoidsid, on lahjaks jäänud. Ta on kasvanud üle käte tugevaks ning kammitseb mitte ainult mind vaid ka minu ümber olevaid inimesi. Koerad kellest tänaval möödun on täiesti ära keeranud(urisevad, tahaksid kõrri kinni hüpata) ning küünlad mille süütan kas pea-aegu et plahvatavad või vilguvad/susisevad/tantsivad ringi. Probleem ja mure on tõsine. Erinevate palvete ja muude asjadega suudan teda ohjes hoida ise vaid nii palju, et endale kätt külge ei pane. Jama on süvenenud ja kestnud mitu nädalat ning on olnud helgemaid päevi, kuid ka päevi nagu täna, kus terve aja tunnen enda ümber külmust ning voodist tõusmine valmistab probleeme.
Aitäh!
Kas oled proovinud valmistada nukku ja suunata ta sinna? Tean, et m6ningatel puhkudel see aitab, valmistada nukk, laadida sinna kogu see krempel ja nukk enda elukohast kaugel maha matta.

Surmaeelne tants on tants vabadusse
asdasdasd
Uustulnukas

28-03-2014 16:07
Postitus: #3
(28-03-2014 16:05 )zombelius Kirjutas:  
(28-03-2014 15:59 )asdasdasd Kirjutas:  Tervist!
Ei hakka detailidesse laskuma. Varasemalt toiminud usulised nipid ja tuttavate teadmised/kogemused, mis deemonit ohjes hoidsid, on lahjaks jäänud. Ta on kasvanud üle käte tugevaks ning kammitseb mitte ainult mind vaid ka minu ümber olevaid inimesi. Koerad kellest tänaval möödun on täiesti ära keeranud(urisevad, tahaksid kõrri kinni hüpata) ning küünlad mille süütan kas pea-aegu et plahvatavad või vilguvad/susisevad/tantsivad ringi. Probleem ja mure on tõsine. Erinevate palvete ja muude asjadega suudan teda ohjes hoida ise vaid nii palju, et endale kätt külge ei pane. Jama on süvenenud ja kestnud mitu nädalat ning on olnud helgemaid päevi, kuid ka päevi nagu täna, kus terve aja tunnen enda ümber külmust ning voodist tõusmine valmistab probleeme.
Aitäh!
Kas oled proovinud valmistada nukku ja suunata ta sinna? Tean, et m6ningatel puhkudel see aitab, valmistada nukk, laadida sinna kogu see krempel ja nukk enda elukohast kaugel maha matta.

Kui võimalik, siis palun kirjelda seda protsessi täpsemalt. At this point olen valmis KÕIKE proovima ning targemate käest pole see idee veel läbi kõlanud. Üritasin teda suunata musta turmaliini, kuid see ei toiminud.
murmur
Vana kala

28-03-2014 16:13
Postitus: #4
Muretse endale Athame, loitsi see enda omaks merkuuri päeval ja tunnil. Sellega valmista endale nö v6lukepp/vits päikese päeval ja tunnil. millal mis on, tabel asub siin. Edasi, valmista nukk heledast v6i pigem valgest materialist ja täida see kuiva heinaga. Protsessi alga musta kuu ajal, suuna see tegelane nukku ja niipea kui tunned, et see on toimunud, pane kukule kaitse, et sa sealt välja ei tuleks. Nukk aga mata kiiremas korras kuhugi kodust kaugemale.
Lisan veel, ehk leiad neist lehekestest http://noiamarkmik.net/must.html miskit kasulikku, privas sulle ju kirjutada ei saa, kui n6u vaja saan hiljem anda, hetkel perekondlikel p6hjutel kodust eemale
(selle postituse viimane muutmine: 28-03-2014 16:17 murmur.)

asdasdasd
Uustulnukas

28-03-2014 16:18
Postitus: #5
(28-03-2014 16:13 )zombelius Kirjutas:  Muretse endale Athame, loitsi see enda omaks merkuuri päeval ja tunnil. Sellega valmista endale nö v6lukepp/vits päikese päeval ja tunnil. millal mis on, tabel asub siin. Edasi, valmista nukk heledast v6i pigem valgest materialist ja täida see kuiva heinaga. Protsessi alga musta kuu ajal, suuna see tegelane nukku ja niipea kui tunned, et see on toimunud, pane kukule kaitse, et sa sealt välja ei tuleks. Nukk aga mata kiiremas korras kuhugi kodust kaugemale.
Suur aitäh sulle huvitava vastuse eest!
Probleem on selles, et ma pole oma elus selliste rituaalide ja loitsudega just eriti palju kokku puutunud ning tunnen, et olekski vaja konkreetselt kellegi tugevama abi. See asjandus on erakordselt võimas ja tugev ning tunnen, et vähegi kogenematum temaga toime ei tule. Minu enda tuttavad, kel mingi kogemustepagas nagu oleks, on suutnud teda vaid a.la paariks päevaks eemale peletada. Tänane tagasitulek oli minu jaoks šokk, sest just 2 päeva tagasi sain seni kõige mõjuvõimsamat abi.
murmur
Vana kala

28-03-2014 18:43
Postitus: #6
Muide, see temp mida olend teeb, mulle tundub, et see olend siiski ei ole deemon vaid miski madalama taseme tegelane, üks deemon ei hakkaks sellise asjaga vaeva nägema kuna see on madal tegu. Kindlasti saad sellest jagu kui end kokku v6tad, soovin sulle selleks edu ja j6udu. Kui miskit jääb vajaka, küsi julgelt.

asdasdasd
Uustulnukas

29-03-2014 02:20
Postitus: #7
Juhtum sai loodetavasti tänase õhtuga vähemalt mingisuguse lõpu. Kui see asi pole täielikult vaibunud, siis see toimub lähimate päevade/nädalate jooksul. Kokkuvõttes jõudsin alles nüüd asja tegeliku tuumani. Olin korda saatnud midagi väga väga kohutavat ning rängalt rikkunud universumi reegleid - sellest see deemon sündiski. Sain ka vastavalt nüüd karistatud (eeldan et deemon on sellega läinud). Loo moraal : ärge mitte kunagi mängige kindlaks määratud reeglitega - jõudes piirile liiga lähedale lõppeb see halvasti ning võtate endalt elu lõpuni võimaluse saada õnnelikuks.

Ja muideks, ma ei tea kas see juhtus tänu siia asetatud postitusele või puhtjuhuslikult, aga umbes 10 minutit pärast postitust see aktiivsus tol hetkel vaibus ning suutsin hakata asjadega mingil määral toimetama. Kes iganes mind parasjagu aitas - aitäh teile, siiralt!
(selle postituse viimane muutmine: 29-03-2014 02:22 asdasdasd.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog