Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaitseingliga kontakteerumine peegli abil
Autor Sõnum
Remos
Uustulnukas

05-04-2014 22:56
Postitus: #1
Kaitseingliga kontakteerumine peegli abil
Ma lugesin kirjatükki 4Chan'ist, kus mingi asjamees väidab ennast olevat seotud salajase "Tondipüüdjate" analoogiga.

Keegi tegelane päris aru, kuidas oma kaitseingli/vaimuga ühendust võtta. Asjamees vastas, et üks viise on minna kottpimedasse tuppa koos peegliga ja jõllitada peeglit kuni mingi asi nähtavale ilmub. Seejärel on võimalik rääkida. Selle rituaali sooritaja pidi kuulma vastuseid häälena peas või pidi lugema peeglisse imunud näo huultelt, kui häält ei teki.

Mind jäi see intrigeerima. Ma tahaks teada mida siinsed veteranid sihukesest jutust arvavad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

06-04-2014 05:14
Postitus: #2
RE: Kaitseingliga kontakteerumine peegli abil
(05-04-2014 22:56 )Remos Kirjutas:  Ma lugesin kirjatükki 4Chan'ist, kus mingi asjamees väidab ennast olevat seotud salajase "Tondipüüdjate" analoogiga.

Keegi tegelane päris aru, kuidas oma kaitseingli/vaimuga ühendust võtta. Asjamees vastas, et üks viise on minna kottpimedasse tuppa koos peegliga ja jõllitada peeglit kuni mingi asi nähtavale ilmub. Seejärel on võimalik rääkida. Selle rituaali sooritaja pidi kuulma vastuseid häälena peas või pidi lugema peeglisse imunud näo huultelt, kui häält ei teki.

Mind jäi see intrigeerima. Ma tahaks teada mida siinsed veteranid sihukesest jutust arvavad.

Mine jõllita pimedas toas peeglit kuni vastused tulevad.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Remos
Uustulnukas

06-04-2014 13:30
Postitus: #3
(06-04-2014 05:14 )excubitoris Kirjutas:  Mine jõllita pimedas toas peeglit kuni vastused tulevad.

Muidugi mitte. Laugh

Ma pigem säilitan sellise toimingu kohta paranoilist hoiakut. Parem karta kui kahetseda...

Kuid teades kuidas mitmed onud ja tädid siinses foorumis räägivad säärastel teemadel vankumatu enesekindlusega, lootsin neilt ehk mõne huvitava killu teada saada või vähemasti mõnda personaalset kogemust lugeda.
selgus
Uustulnukas

08-07-2014 13:57
Postitus: #4
Ma ütleks, et peeglit liigselt jõllitades või veel enam kahe peegliga mängides, on suurem tõenäosus endale hoopis mingi deemon külge saada.
(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2014 13:57 selgus.)
kalldunn
Vana kala

08-07-2014 18:15
Postitus: #5
Tead mis – Remos. Niisugused diplomeeritud tohmanid, kes tahavad kaitseinglitega kontakteeruda peegli abil – saada kuu peale kurke müüma. Seal on nendele paras koht! Ei maksa inimesi lollitada. Lolle on siin ilmas liigagi palju!
Kui tahad tõsiselt kaitseinglitega kontakteeruda, võta telefon ja helista neile. Aga enne seda tuleb selle telefonini jõuda. Juhendi esimene etapp on siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Kui olete esimese etapi selgeks harjutanud. Kirjutage mulle. Saate edasise juhendi, kuskohas see telefon on ja kuidas seda sisse lülitada, ning kasutada. Siin foorumis ma sellist juhendit ei jaga.

Ka inglid tahavad privaatsust.
(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2014 21:35 kalldunn.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Psühholoog
Jälgija

10-07-2014 14:21
Postitus: #6
kalldunn sa oled nagu Veet Mano, kes ükskõik mis terviseprobleemi korral soovitas taimetoitlaseks hakata. Sama sinuga, soovitad sisuliselt koguaeg oma juhendit - ''kõik teed ei vii Rooma''.
Minaelan
Bännitud

10-07-2014 14:34
Postitus: #7
(08-07-2014 18:15 )kalldunn Kirjutas:  Kui tahad tõsiselt kaitseinglitega kontakteeruda, võta telefon ja helista neile.

Ka inglid tahavad privaatsust.

Smile1 Diana Cooper https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?167315

väidab, et kohtub ja suhtleb inglitega (mina pean neid teejuhtideks, kaitsevaimudeks) ja nad ainult ootavad, et me neilt abi küsiksime. Privaatsusest on asi kaugel.
Vahel harva, kui mul on mingi probleem lahendada, olen pöördunud mõttes palvega "nende" poole, et saaksin hea idee lahenduseks...ja võin vanduda, et olen selle idee või mõtte või lahenduse alati saanud....See pole alati selline olnud, mida lootsin, aga kui seda siiski reaalselt ellu viisin, oli lahendus hämmastav ja õige Smile.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Teeline
teel tundmatusse

11-07-2014 08:44
Postitus: #8
Põhiline ongi siiralt abi küsida, mitte otsida kontakti peegli abil. Peegliga oskamatult ümber käies võib ainult jama kaasa tõmmata.
Kõigil on oma kaitseinglid/abivamud/vaimsed teejuhid olemas. Probleemiks ongi inimene oma uhkes rumaluses, et saab kõigega ise hakkama. Vaadates ümberringi on ju selgelt näha, et ei saa wink
Erinevatel rännakutel/ seanssidel olen korduvalt infi saanud, et probleem on just selles, et abi pole küsitud, sellisel juhul kaitseinglid saavad sekkuda ainutl äärmise ohu korral, aga mitte ka iga kord.
Küsi abi ja näed, et kohtad oma teel just sulle hetkel vajalikke häid inimesi, asjad lahenevad justkui iseenesest jne. Kõnni oma teel lihtsalt avatud südame ja silmadega Smile
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog