Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimud, tondid ja kummitused
#1
Kas kellegil on olnud kokkupuuted seoses vaimude, tontide või kummitustega? jutusta oma lugu kindlast wink
Vasta
#2
Eks erinevate vaimolenditega saab ju iga päev suheldud. On ju nii plju kohti, kuhu ise minna ei saa või ei jõua, aga nemad ju saavad Smile Kuhu need lood küll ära mahuksid ja miks sa ometi arvad, et vaimolendid soovivad et nendest kirjutataks ?
Vasta
#3
(25-04-2014, 09:36 )Kabala Kirjutas: Eks erinevate vaimolenditega saab ju iga päev suheldud. On ju nii plju kohti, kuhu ise minna ei saa või ei jõua, aga nemad ju saavad Smile Kuhu need lood küll ära mahuksid ja miks sa ometi arvad, et vaimolendid soovivad et nendest kirjutataks ?

Mine küsi siis nende käest, kas nad tahavad, et nendest kirjutatakse!!
Vasta
#4
(29-04-2014, 18:29 )birdy Kirjutas:
(25-04-2014, 09:36 )Kabala Kirjutas: Eks erinevate vaimolenditega saab ju iga päev suheldud. On ju nii plju kohti, kuhu ise minna ei saa või ei jõua, aga nemad ju saavad Smile Kuhu need lood küll ära mahuksid ja miks sa ometi arvad, et vaimolendid soovivad et nendest kirjutataks ?

Mine küsi siis nende käest, kas nad tahavad, et nendest kirjutatakse!!
Miks Te arvate et nende käest ei ole küsitud? On küll. Aga nende vastus ei meeldiks Teile.
Oletame et me ajame omavahel juttu. Vestlus on tuline, kumbki pool ei koonerda oma väljendus oskusega. Kas Teie siis sooviksite et sarnane vestlus avalikustatakse? Mõistus – mõistus, tule appi!


Vasta
#5
(29-04-2014, 19:03 )kalldunn Kirjutas:
(29-04-2014, 18:29 )birdy Kirjutas:
(25-04-2014, 09:36 )Kabala Kirjutas: Eks erinevate vaimolenditega saab ju iga päev suheldud. On ju nii plju kohti, kuhu ise minna ei saa või ei jõua, aga nemad ju saavad Smile Kuhu need lood küll ära mahuksid ja miks sa ometi arvad, et vaimolendid soovivad et nendest kirjutataks ?

Mine küsi siis nende käest, kas nad tahavad, et nendest kirjutatakse!!
Miks Te arvate et nende käest ei ole küsitud? On küll. Aga nende vastus ei meeldiks Teile.
Oletame et me ajame omavahel juttu. Vestlus on tuline, kumbki pool ei koonerda oma väljendus oskusega. Kas Teie siis sooviksite et sarnane vestlus avalikustatakse? Mõistus – mõistus, tule appi!

Ma ei saa Teie probleemist aru. See teema on mõeldud enda lugude jutustamiseks, mitte lihtsalt hakkata õiendama siin
Vasta
#6
Kulla birdy!
Kui ma tahaks oma kontaktidest vaimudega kirjutada, siis pean ma teadma järgmist.
1 osapool olen mina.
2 osapool on vaim, kellega suhtlen.
Kui ma tahan seda suhtlust avaldada. Olen ma kohustatud oma teiselt osapoolelt nõusoleku hankima. Tavaliselt on suhtlus konfitentsiaalne. See ei kuulu avalikustamisele. Ilma teise osapoole nõusolekuta. No öelge – miks ma peaksin oma teist osapoolt alt vedama. Ja usalduse kaotama.
Ainult nii palja võin öelda, neid vestlusi on päevas kümneid.
Aga see ei jõua ju Teieni!
Siia võiksid kirjutada algajad. Aga häda on selles, algajad naerdakse välja.
Kes see tahab olla naerualune?
Vasta
#7
(30-04-2014, 15:06 )kalldunn Kirjutas: Kui ma tahaks oma kontaktidest vaimudega kirjutada ...
Selle asemel, et lugeda kui tubli sa oled privaatsuse säilitamisel, soovitakse lugeda sinu kogemustest vaimudega suhtlemisel. Kui sa neist rääkida ei tohi, siis ei anna neid kogemusi edasi ka lugemine sellest miks sa neist rääkida ei tohi seega paluks rohkem lugu ja vähem põhjendusi miks lugu ei tohi jutustada.
Tsitaat:Siia võiksid kirjutada algajad. Aga häda on selles, algajad naerdakse välja.
Kes see tahab olla naerualune?
Kes naerab? Ja isegi kui naerab, siis kas sa ei oska naerjale öelda miks ei ole ilus naerda?
Vasta
#8
(30-04-2014, 15:06 )kalldunn Kirjutas: Kulla birdy!
Kui ma tahaks oma kontaktidest vaimudega kirjutada, siis pean ma teadma järgmist.
1 osapool olen mina.
2 osapool on vaim, kellega suhtlen.
Kui ma tahan seda suhtlust avaldada. Olen ma kohustatud oma teiselt osapoolelt nõusoleku hankima. Tavaliselt on suhtlus konfitentsiaalne. See ei kuulu avalikustamisele. Ilma teise osapoole nõusolekuta. No öelge – miks ma peaksin oma teist osapoolt alt vedama. Ja usalduse kaotama.
Ainult nii palja võin öelda, neid vestlusi on päevas kümneid.
Aga see ei jõua ju Teieni!
Siia võiksid kirjutada algajad. Aga häda on selles, algajad naerdakse välja.
Kes see tahab olla naerualune?

Ma ei saa hetkel Su probleemist aru. Selle asemel, et siia lällama tulla, võiksid Sa ju ometi kodus vaikselt teki all vaimolenditega nahistada...
Vasta
#9
(30-04-2014, 15:06 )kalldunn Kirjutas: Kulla birdy!
Kui ma tahaks oma kontaktidest vaimudega kirjutada, siis pean ma teadma järgmist.
1 osapool olen mina.
2 osapool on vaim, kellega suhtlen.
Kui ma tahan seda suhtlust avaldada. Olen ma kohustatud oma teiselt osapoolelt nõusoleku hankima. Tavaliselt on suhtlus konfitentsiaalne. See ei kuulu avalikustamisele. Ilma teise osapoole nõusolekuta. No öelge – miks ma peaksin oma teist osapoolt alt vedama. Ja usalduse kaotama.
Ainult nii palja võin öelda, neid vestlusi on päevas kümneid.
Aga see ei jõua ju Teieni!
Siia võiksid kirjutada algajad. Aga häda on selles, algajad naerdakse välja.
Kes see tahab olla naerualune?
Mina sain praegu teie kirjast aru nagu mina oleksin teil käskinud siin vaimudest kirjutada!! Te ei pea siia kommenteerima midagi, kui te arvate, et te veate KEDAGI alt! Palun mine mölise kusagil mujal, sest see postitus on mõeldud tavalisele inimestele, kes soovivad enda lugusid jagada!!
Vasta
#10
Te võite ju, minu kallal kraaksuda ja sõimata! Aga vaimumaailmaga lävides on omad seadused ja reeglid. Meil materiaalsetel olenditel, tuleb neid, nendega lävides järgida ja täita.
PÄÄSU JU EI OLE!
Vasta
#11
(01-05-2014, 13:10 )kalldunn Kirjutas: Te võite ju, minu kallal kraaksuda ja sõimata! Aga vaimumaailmaga lävides on omad seadused ja reeglid. Meil materiaalsetel olenditel, tuleb neid, nendega lävides järgida ja täita.
PÄÄSU JU EI OLE!

Igal pool on pääse teed ja kui oskad otsida leiad neid lausa mitu.
Vasta
#12
(22-04-2014, 19:29 )birdy Kirjutas: Kas kellegil on olnud kokkupuuted seoses vaimude, tontide või kummitustega? jutusta oma lugu kindlast wink

Eks neid lugusid ole siin aja jooksul ju palju räägitud. Saad ju otsingut kasutada.
Endale jäi esimesena ette see teema:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...gemused%22


Vasta
#13
LIIKUV MÄNGUKARU: kas see video tõestab, et kummitused on tõesti olema?

http://www.ohtuleht.ee/745573/liikuv-man...esti-olema
Vasta
#14
Ma natuke lähen ehk teemast välja aga selline küsimus on: otsides elu, enese, teiste olendite tähendust on suure tõenäosusega võimalik sattuda oma analüütilise meetodi ohvriks ja viimaks orjaks ning seetõttu jäävad märkamata signaalid, märgid, sündmused, millistega "nähtamatu maailm" ennast ilmutab? Ometi on analüütiline meetod parim, kuna nähtavaski maailmas on rabavalt palju mõistetamata - avastamata.
Vasta
#15
Vist natukene peaksin oma mõtet täpsustama. Ka tunnetuslikus või siis "sensitiivses" metoodikas vajatakse analüüsi kui sellist. Probleem ehk ilmneb siis kui analüüsiharjumuse tõttu tekkivad üldistused?
Vasta
#16
(04-07-2016, 22:10 )xawa Kirjutas: LIIKUV MÄNGUKARU: kas see video tõestab, et kummitused on tõesti olema?

http://www.ohtuleht.ee/745573/liikuv-man...esti-olema

Ei, see tõestab, et keegi tegi lihtsalt järjekordse fake-video. Sedapuhku veel eriti odava ja labase.
Vasta
#17
Nõrgavõitu lavastus jah.
Vasta
#18
Tere ma sooviksin tõesdi sünndinud lugusi kuulata mis teiega on juhtunud.Ja vanades mõisades kus olete käinud ja kus kummitab päriselt.Smile Ja kas viljandimaal on selliseid kohti kus kummitab...Smile[/size]
Vasta
#19
Valgevenes värskelt olla turvakaamerasse saadud kummitus.

https://www.youtube.com/watch?v=3SLLyJE6qUs
Vasta
#20
Ma olen nüüdseks üsna kindel, et meie pere kunagises korteris tegutses poltergeist. Miski paharett igatahes oli, kes vimkasid viskas ja inimesi hirmutas.
Vasta
#21
Hirmuäratavad juhtumised Jüri Vlassovi talus (tasuline artikkel):

https://www.ohtuleht.ee/naine/1092734/hi...leb-diktor-
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maantee vaimud/kummitused n6iakissa 56 40,772 08-02-2016, 10:11
Viimane postitus: Addy
  Vaimud? Pirx 7 5,968 21-01-2014, 09:44
Viimane postitus: Pirx
  Kummitused ei jäta rahule woozy 21 10,280 03-01-2014, 00:25
Viimane postitus: Auh Veiderseen
  Kivi sees vaimud /////ALPINE 32 14,330 06-10-2013, 12:43
Viimane postitus: jonnipunn
  Kummitused koju kaasa Anonymous 5 5,864 29-09-2013, 17:33
Viimane postitus: RaidoT
  Kummitused Korteris Taavi Fuchs 5 7,377 27-05-2013, 18:08
Viimane postitus: DragonLady25
  Prangli õpilaskodus kummitused rauno4477 12 6,834 02-05-2012, 09:06
Viimane postitus: Ander3
  Vaimud käivad peal Riana 25 11,395 29-04-2012, 15:21
Viimane postitus: ekacariya
  48h üleval, pearinglus ja sama unenägu. Kummitused? PsycheVioleta 10 6,567 25-04-2012, 10:57
Viimane postitus: ossu
  Kahtlane: vaimud kodus?! vainka 10 8,194 03-07-2011, 18:11
Viimane postitus: vainka

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat