Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keegi elab meiega koos?
Autor Sõnum
Cessu
Uustulnukas

04-05-2014 07:51
Postitus: #1
Keegi elab meiega koos?
Tere Parawebi rahvas. Olen siia ühe teema postitnud pool aastat tagasi (http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7794 ), see on minu kokkupuude ilmselt mu lahkunud vanaemaga. Lühidalt oli teema selline, et peale vanaema surma hakkas minuga juhtuma imelikke asju. Vanaema hakkas mulle unes helistama ja juhendama, mis tema maise varaga ette võtta ja ka kurtma, et ta ei saa kellegagi ühendust ja et miks keegi telefoni vastu peale minu ei võta. Asjad, mis ta unes mulle helistades rääkis (esemete asukohad nt), vastasid tõele. Ka pani ta mulle mõningad mõtted pähe, kui olin oma otsustes kahevahel (olin eluaeg temalt oma tegemistele nõu küsinud ja häid ideid saanud). Kui siis paari kuu pärast kõik vanaema pildid ära sahtlisse panime, kadus ta mu unenägudest (ei tahtnud enam, sest elasin/elan oma vanaema kaotust väga raskelt üle ja raske oli teda unes kuulda, teades ärgates, et see on ainult uni). Aga, seejärel hakkasid mul järsku väga tihedad migreenihood, mis algasid koos auraga. Olen nüüdseks pool aastat kannatanud ebamääraseid peavalusid ja mitmeid migreene (kõik pea-j terviseuuringud on korras). Peavaludega koos on tekkinud kummalised tundmused. Nimelt ma tunnen vahest, et nagu külm tuul puhuks vastu minu jalgu, see on nii häiriv, kohe konkreetselt külm, isegi siseruumis, kus on 26kraadi sooja ja aknad suletud. Ja 3 nädalat tagasi istusin tööjuures teise töökaaslasega personaliruumis(olime haiglas öövahetuses). Tema luges lehte ja mina istusin telefoni näppides tema vastas.Vaatasin korra tema poole, temal oli pilk ajalehte suunatud ja nägin, et tema ümber on nagu mingi erkkollane topeltkiht. Ehmusin, kuna kartsin, et äkki hakkab jälle migreen niimoodi. Pöörasin pilgu kõrvale, tekkis kerge paanika (tööjuures ei tahaks migreeni taluda). Natukese aja pärast vaatasin laua alt tema jalga, ka sellel oli kummaline kollane kiht ümber, vaadates uuesti tema ülakeha ja ikka oli. No nii see nägemus sinna jäigi ja ei pööranud sellele enam tähelepanu, migreeni ei tulnud. Järgmine kord kui taas tööl olin, oli teise töötaja ümber taas topeltkiht nagu , kuid temal oli see erkroheline..Hiljem öeldi mulle, et see võib olla aura, mida näen. Veel üks huvitav olukord oli aga selline tööl olles, et aitasin palatist tumma vana inimest sööma(olime seal toas ainult kahekesti), pidin ta viima käe kõrval söögituppa. Ütlesin, et lähme söögituppa nüüd, siis aga kuulsin toriseval häälel``söögituppa,söögituppa jah``, aga ta ei saa ju rääkida, vaatasin ka ukse taha, et äkki keegi ahvib mind, aga seal polnud mitte kedagi, kõik askeldasid juba söögitoas..ei tea, mida sellest mõelda..
AGA uus teema on siin, kuid ma pole kindel, kas need on seotud eelnevaga:

Meil on 7a tagasi ostetud maja, mis on ehitatud 1991aastal, maapiirkonnas, keset põlde. Ennem oli siin olnud pikk talumaja ja paar lauta ka, need aga olid täielikult elamiskõlbmatud ja seega lükati nad nõukaaja lõpus kokku ja ehitatigi siis siia uus maja, kuid mitte sama aseme peale, paarkümmend meetrit eemale. Kuuleme juba pool aastat, et keegi askeldab siin. Olen olnud üksi kodus ja kuulnud, et keegi läheb trepist üles teisele korrusele, kuid mitte kedagi peale minu kodus pole. Ka lapsed on kuulnud, et keegi kõnnib, trambib või käib ustest. Ükskord isegi mu mees, kes ei usu selliseid asju ja naerab meie juttude peale, sai kogemuse. Ta käis wc-s ja tuli siis tuppa tagasi (mis asub hoopis teisel korrusel) ja ütles, et kes käis wc ukse taga, kui tema seal oli, et ta kuulis, kuidas keegi hingab ukse taga ja siis oli läinud elutuppa. Tulnud tema siis wc.st välja ja mitte tedagi ei olnud alumise korruse peal (lapsed magasid ka juba ammu üleval korrusel oma toas). Nüüd siis usub tema ka, et midagi on, kuid me ei karda seda ``miskit``, laseme tal lihtsalt olla, kui on. Ka mõni külaline, kes meil ööbinud on, on üht-teist nagu tajunud, ema mul lausa nägi, et keegi istus öösel kiiktoolis, hommikul küsis imestunult, et kas meist keegi ei saanud und, et seal kiikus (meie keegi aga üleval ei käinud). Aga täna öösel juhtus päris kummaline ja natuke hirmutav lugu. Mu 13 aastane tütar ärkas just veidi aega tagasi üles ja küsis meie käest, et kas meie käisime öösel tema toas? Et ta oli öösel üles ärganud mingi 4 paiku ja avastanud, et ta on väikevenna voodis, ka tekk oli peal..??!! Ta oli isegi veidi pahane, et miks temaga sellist nalja tehakse, kuid mitte keegi ei käinud seal. Väikevend (8a)magas sel ööl prooviks eraldi toas ja tema tühi voodi oli veel õe toas..
Mis te arvate, mida ma sellest kõigest nüüd järeldama pean...?? Peavalud kestavad siiamaani väikeste vahedega, imelik on olla ja endiselt on tunne taas, et nagu vanaema suhtleks minuga alateadvuses.. Minu jaoks on sellised asjad harjumatud ja ebatavalised ja ei oska kuidagi nagu toime tulla, et kuidas ma peaksin edasi käituma ja kas võib olla hoopis, et need kõik asjad on juhused ja ettekujutused või siiski on miski vaimuga tegu..?
(selle postituse viimane muutmine: 07-05-2014 18:42 Nielander.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Vana kala

04-05-2014 09:49
Postitus: #2
RE: Keegi elab meiega koos..?
Kõige tõenäolisem, olete vanaema enda külge haakinud. Ta ei tee teile halba, aga parem on kui keegi tugev selgeltnägija ta lahti haagib. Ise saate ka, kaasa aidata, Iloona Kaldre õpetas.
Pestes nägu hommikul ja ka õhtul, tehke järgmised liigutused. Kahe käe ruhmikutäie veega nägu ülalt alla pestes, öelge järgmised sõnad. ANDESTAN JA LASEN LAHTI, või ANDESTA JA LASE LAHTI. Mõlemad on õiged. Kui käed jõuavad alla, tehke raputuse liigutus, nagi viskaksite käte küljest midagi ära. Nii kolm korda järjest. See peaks muutuma teile igapäeva rituaaliks.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Cessu
Uustulnukas

04-05-2014 09:54
Postitus: #3
Ok, teen proovi..
Cessu
Uustulnukas

04-05-2014 18:52
Postitus: #4
Kuid kas mul oleks võimalik enne kuidagi vanaemaga kontakti saada, kuna mul on tunne, et ta tahab mulle midagi öelda veel, kuid ilmselt ei saa mina enam aru:-( Viimaseid päevi kui ta veel haiglavoodis oli, ütles ta, et peab mõtlema välja mooduse, kuodas mulle teispoolsusest endast märku anda ja minuga kontakti saada. Tunnen endas imelikku ängi, nagu meil oleks väga vaja millestki rääkida.. Mitmed asjad jäid väga lahtiseks ja painavad. Kui alguses külastas ta mind unes telefonitsi, siis viimaseid kordi ta hädaldas, et ei saa minuga enam ka kontakti hästi, tänu sellele ma panin pildid ka ära, kuna raske oli unes kuulda kadunud vanaema paanikat, et ta ei saagi enam ühendust. Ilmselt peavad mitmed mind juba segaseks, aga kuskilt tuleb mulle pähe teadmine, et vanaema tahab ühendust saada. Ehk oskab siin keegi kedagi soovitada vms, ise ma selliste asjadega tegeleda ei oska..
Cessu
Uustulnukas

05-05-2014 06:18
Postitus: #5
Jah, ma aiman, miillest ta kõneleda tahaks, palju asju jäi pooleli, kuna tema haigus tuli äkki ja oli väga kiireloomuline. Enne seda oli ta oma 85 eluaasta kohta väga tegus ja toimekas. Lihtsalt ühel hetkel avastati ajuvähk ja täpselt 2 kuud peale diagnoosi ta ka läks..
Olen üritanud mõttes temaga vestelda ja ka ise kuidagi kontakti saada, aga kui oskustest puudu jääb, siis ei tule see kuidagi välja. Ärkan väga tihti öösel kell 3.33 üles (kummaline kellaaeg), käin tiiru wc-s ära ja siis mõtlen tahtmatult taas temale ning uinun, aga unes ma teda enam ei näe. Just äsja, 3ndlt tagasi suri ka mu vanaisa (vanaema mees), tänu sellele on isal võetud ka vanaema pilt taas välja ja põletab nende mõlemi pildi ees küünalt veel. Aga unenägudesse vanaema ei ole enam tulnud ikkagi. Ise mõtlengi, et äkki on see siis mu oma mõtlemises kinni, et vanaema ühendust tahab saada..aga see tunne on nii tugev ja vahest lausa tunnen, et ta on minuga...no ma ei oska seda kirjeldada. Niisama tavainimestele ma sellest rääkida ei soovigi, sest nad ei mõista, sh. ka mu oma abikaasa, ta ütleb selle peale, et ära kujuta omale asju ette.. Täpselt sama lugu on ka sellega, kui näen mõndade inimeste (aurasid?), kellele olen rääkinud, naeravad end pooleks või muigavad kahtlustavalt. Seega tundub mulle mõttetu sellest kõigest mujal rääkida, kui siin. On väga palju asju, mis on minuga peale vanaema surma juhtunud (olime VÄGA lähedased, tema viimaste elupäevadenigi, istusin pm tal surivoodi kõrval, käest kinni hoides). Aga tohutult raske on, kui tavainimesega taolised asjad toimuvad, nagu minuga ja kui kellegagi pole sellest rääkida, sest tuttavad soovitaksid psühholoogi juba varsti. Samamoodi mu abikaasa teeb minu kulul nalja juba, et varsti läheb nina kongu ja kasvab pisvinn sinna otsa jne.. iseenesest naljakas jah, aga kui üritad nendest tundmustest end välja lülitada, kuid need tulevad ise koguaeg su juurde tagasi, siis enam ei ole naljakas, kui seetõttu aasima hakatakse ja tekibki olukord, kus parem ei räägigi kellelegi. Ok, jäin pikalt seletama, aga noh, ei oska end kuidagi väljendada ja see on ainus koht, kus sellest julgen nii rääkida, sest me kõik siin ilmselt tavainimeste arvates pooletoobised siin Smile
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Äkki keegi oskab head nõu anda... SO888 10 1,935 13-12-2018 21:03
Viimane postitus: zzz34
  Keegi kiusab last s5276 5 3,566 10-05-2016 08:38
Viimane postitus: s5276
  Minu kodus on keegi, keda mina ei näe Elessandra 2 1,835 06-10-2014 11:49
Viimane postitus: Elessandra
  Kummalised juhtumised. Keegi elab veel mu korteris!? Maya 1 2,364 25-07-2014 13:35
Viimane postitus: kalldunn
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 7,291 02-12-2011 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari
  paranormaalseid kohti, mida koos külastada Tartus? GZBoy 9 10,669 27-10-2010 23:56
Viimane postitus: Päikeseinsener

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog