Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruutuemand
Autor Sõnum
Glade
Uustulnukas

04-05-2014 10:41
Postitus: #1
Ruutuemand
Tere!

Elasin alles hiljuti läbi päris valusa sündmuse. Et mõtteid natuke korrastada ja hingevalust üle saada, läksin koos hea tuttavaga jalutama ja leidsin maast, otse oma vasaku jala juurest täiesti terve, puhta kaardi, millel ilutses ruutuemanda kujutis.

Asja teeb natuke imelikuks see, et ma pole kunagi midagi leidnud. Ema-vanaema-tädi leiavad alati raha, kuldasju.. mina ei näe isegi 20 sendist enda nina all.

Küsimus ongi selline, et kas keegi äkki oskab kuidagi seletada, mida ruutuemand tähendada võib?
Vanaema, kui ta mulle kaarte vahel ajaviiteks paneb, räägib mulle ühtelugu, et mina olen ruutuemand.
Kas ma mõtlen üle või selle leidmine võibki midagi tähendada?

"Vahel mõeldakse end ise suuremaks"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
insomnia
otsija

04-05-2014 11:02
Postitus: #2
RE: Ruutuemand
Leidsin sellise seletuse..ehk on abiks
With so many Threes in the their life script, the Queen of Diamonds is bursting with innovative ideas and the drive to see them through. Their Three of Spades card in Mars is a motivator. They may have several different careers in quest for their true expression, but none of that energy is wasted as they build on their experiences from one to the next. They are also influenced by a Three of Clubs in Venus and a Three of Diamonds Challenging Karma Card (-KC). Three Threes is a powerful combination for variety and creativity as well as contributing to worry and indecision.

Having a Queen of Spades in Neptune suggests access to intuition and spiritual guidance. Channeling all that creative energy into a strong work ethic nearly assures success after mid-life. There’s a natural ability to synthesize the wisdom gained from a variety of careers and experiences and put it all to good use.

The Queen of Diamonds makes the most of these transitions by making the necessary changes and taking on a new challenge in the spirit of freedom of movement. Blessed with endless creativity, it sees them through to the next opportunity.

Queen of Diamonds people enjoy the finer things in life, are able to generate the resources to attain them, but often stress over cash flow and financial reserves. They are keen business people and are quite talented at promoting themselves and their services.

If in alignment with a spiritual path, Queen of Diamonds people express their generosity through supporting humanitarian causes, assisting family members and donating to charities.
Glade
Uustulnukas

04-05-2014 11:14
Postitus: #3
Aitäh Smile

"Vahel mõeldakse end ise suuremaks"
Veli Joonatan
Veteran

05-05-2014 00:13
Postitus: #4
Küsi siis oma vanaema käest mis ta sellega mõtleb. Sealt saad oma vastuse!

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog