Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elulille loomine ja kasutamine II
#26
Huvitav lugemine oli, Matrix. Smile

Üks võimalik teooria on tõepoolest, et maa-välised, kes eksisteerivad teistes reaalsustest ja tihedustes, on olemas ja need mitte ei teinud meid ja meie maailma valmis, vaid tulid ja käkkisid meid iidsel ajal ära (muutsid meie DNA-d) ja just "elulill" ja sellega seonduv on meie ning kogu meie reaalsuse kohitsemise TÖÖJOONIS.
Samas need tulnukrassid (seejuures mitmed erinevad) ja ka meie teises reaalsuses (teises dimensioonis seiklevad) ja siiani kohalviibivad teise reaalsuse olendid on mõnede teiste teooriate järgi ka praegu siin meid ära käkkimas. Ja käib võimuvõitlus erinevate tulnukrasside vahel.

Need, kes iidsel ajal oskasid "lennata" vimanade abil, teleportatsiooni kasutada jne., need olid seni loetu põhjal teistsugused Maal elanud rassid.
Kui kirjutad veedadest, kus kirjeldatakse inimesi, kes hiilgasid ja kiirgasid valgust - svjatorussid, siis meenuvad mulle esimesena lemuurlased.
Lemuurlased aga ei olnud meie sarnased, nad olid arenenumad. Esoteerikute teabel juhtis neid kumaradeks nimetatud tulnukate rass Veenuselt.
Nad pidasid end Maad kaitsvate inimeste grupiks. Umbes 25 000 aastat enne meie ajaarvamist hävitasid atlandid ja nende mässulised liitlased teistest tähesüsteemidest lemuurlased ja see on ilmselt ka aeg, kui loodi uus muster Maa valitsemiseks.
Nüüd kui "Elulille" hologramm laguneb, siis tekib küsimus kes (missugune kosmiline rass) seda lagundab? Või on seatud nii, et teatud aja mõõdudes see hakkab ise lagunema?
Küsin seepärast, et ajakirjas Nature’s Scientific Reports avaldatud uurimus samastas universumi hiiglasliku ajuga. See väitis, et universum areneb samamoodi nagu Internet ja inimaju. See, mida me näeme (dekodeerime) on vilets koopia originaalist, millega on pidevalt manipuleeritud, seda muudetud ja moonutatud, et piirangute ulatus ja mõistuse petmine oleksid üha suuremad.

Ja siis veel need Saturni rõngad, millest viimasel ajal palju juttu olnud. Seejuures lausa müstilist.
Lisaks on avastanud, et rõngad on tekkimas ka Uraani ja ka Jupiteri ümber... David Icke arvab, et just Saturn on see paik, kust väljastatakse meie võltsreaalsust ja see on helisüsteem. Meie võtame nende rõngaste signaale vastu just tänu meie geneetilisele koodile, mida on manipuleeritud selliselt, et me neid signaale vastu võtaks.

Lahendusele.
Lootosest. Indias on lootosel palju tähendusi, aga üks
tähendusi on kosmiline ürgalge.
Elulill seondub elupuuga ehk Maailmapuuga. Maailmapuu on kosmogooniat kujundlikult üldistav sümbol. See on kujundlik väljendus kogu Reaalsuse mudelile ning ühtlasi ka kaart liiklemiseks olemise erinevatel tasanditel.

Puu teatavasti oma kujuga sümboliseerib evolutsiooni või arengut, kuna ta saab oma alguse sügavale ulatuvatest juurtest ja hargneb laiali oksteks ja võrseteks. Kosmilises tähenduses on see sümboolika aga ümberpööratud, saades oma alguse kõrgel asuvatest (vaimsetest) juurtest ja lõppedes allapoole (mateeriasse) kasvavate okstega.
Vasta
#27
(19-05-2014, 07:12 )kalldunn Kirjutas: Lahendusele.
Ka mina olen Castanedat lugenud. Jõudsin tema kolmanda raamatuni. See oli vist Kotka lend, siis viskas üle. Nüüd kus olen Castanedast ka teiste nägijatega rääkinud saan ma aru , miks üle viskas.
Castanedat ei saa teaduse aluseka võtta. Kõik tema teosed on spiritistlik ulme. Või, kehaväline ulme. Ta on kirjanik. Selleks et tema raamatud müüksid, ongi ta enda jaoks välja mõelnud sarnase šaanri nagu SPIRITISTLIK ULME.
Tegelikuses ei ole kehavälises meditatsioonis, või spiritistlikus meditatsioonis, Castanedaga – mitte mingisugust pistmist.
Castaneda on siiski ULME kirjanik.
Ma olen sinuga isegi nõus. Olen lugenud läbi kõik Castaneda raamatud. Vahel viskas üle ja lugesin sellepärast edasi et saada aru tema mõttemaailmast.
Muidugi Megree raamatud on samasugune ulme. "Anastassia" jne. Seni kuni on uskujaid raamat müüb.
Vasta
#28
Tänud Matrixile et ta elulille nii kenasti ära seletas.
Tsitaat:...energia ehk informatsiooni ja toimimisstruktuuri kirjeldus meie reaalsustasandis.

Ma hakkasin ka mõistma, et need peaksid üks ja seesama olema...
Tsitaat:Müstik:
Elulill seondub elupuuga ehk Maailmapuuga. Maailmapuu on kosmogooniat kujundlikult üldistav sümbol. See on kujundlik väljendus kogu Reaalsuse mudelile ning ühtlasi ka kaart liiklemiseks olemise erinevatel tasanditel.

Tsitaat:Müstik:
Nüüd kui "Elulille" hologramm laguneb, siis tekib küsimus kes (missugune kosmiline rass) seda lagundab? Või on seatud nii, et teatud aja mõõdudes see hakkab ise lagunema?

Vahest keegi teab ka täielikku vastust, kuid üks osa lõhkujatest on inimesed ise, need kes on leidnud elulille informatsiooni ja toimimisstruktuuri ( Matrixi hea väljend) kokkupuute punkti reaalses inimkehas(kookonis). Ja teie huvitav arutlus aitas minul mõista, et see "lillekene" asub ja toimib nagu koera kaelarihm ümber inimese kaela(meil nimetatud -"elurõngas" -kolm eriotstarbelist "rõngast" on inimesel ümber kaela)).
Vabandan et rohkem ei kirjuta, kuid lihtsalt ei ole sügavama süvenemise jaoks aega, niigi olen Lahendustele ühe vastuse võlgu, mille likvideerin millalgi ja panen üles venekeelses astraali teemas.
Vasta
#29
Müstik - ei olnud "teised" rassid. Meie olime.
Vasta
#30
Need "meie" olid väga erinevas arengufaasis.
Drunvalo järgi süüdi marslased ja need marslased ka osaliselt meie. Aga et oleks arusaadav kui ammuse ajaga tegu, siis selguse mõttes on lihtsam nimetada marslasi meist eraldi rassiks, samuti erinevates arengufaasides maalasi saab nimetada eraldi.
Marsilt Maale tulnud olendid ongi see rass, kes põhjustab suuri probleeme veel tänapäevalgi. Salajane valitsus ning selle maailma triljonärid on enamjaolt marslased või omavad nende geene ning neil puudub kas siis täielikult või osaliselt emotsionaal-ehk tundekeha.
Marslased lasksid oma planeedi atmosfääri õhku ja väike grupp neist pääses 65 000 aastat tagasi Maale, kuna nad olid võimelised liikuma nii ajas kui ruumis. Nad oskasid liikuda nii tulevikus kui minevikus.
Marslastel tekkis nende sel ajal Maal elanud meiedega - lemuurlastega -konflikt. Lepiti kokku, et marslased üritavad mõista naispoolega seotut, emotsioone, mida neil oli vähe või üldse mitte.
Pikaks ajaks olukord rahunes, kuid siis hakkasid need meile saabunud marslased tasapisi kasutusele võtma oma vasaku ajupoolkera tehnoloogiat, millest meie, lemuurlased, mitte midagi ei teadnud.
Meie lemuurlased tundsid vaid parema ajupoolkera tehnoloogiat (vaid väga vähesed tunnevad veel tänapäevalgi). Psühhotroonsed masinad, pendlid ja vitsad ning muud sedasorti asjad on parema ajupooolkera tehnoloogia saavutused.
Marslased lasksid üksteise järel välja neid vasaku ajupoolkera leiutisi, kuni me hakkasime "nägema" läbi vasaku ajupoolkera ning lülitusime naispoolelt üle ümber meespoolele. Me muutsime oma olemust. Marlased saavutasid meie üle kontrolli järk-järgult, kuni lõpuks kontrollisid kõike ja kõiki.
Vaen marslaste ning lemuurlaste vahel, ning lemuurlaste hulka loeb Drunvalo ka juudid, ei vaibunud kunagi.
Sisuliselt suruti lemuurlased kui naispool alla ning neid koheldi kui alamaid.
See arengu faas kestis väga pikki aastaid, kuid umbes 26 000 aastat tagasi algas arengu järgmine faas.
Kui rääkida sellest, et meid iidsel ajal ära käkiti, siis see Drunvalo marslaste jutt räägib samuti käkkimisest.
Kas nüüd üks esoteeriline teooria on teisest parem või halvem, seda ei oska öelda, aga pole ka võimatu, et kõik need vajavad veel lihvimist. 21.sajandil on ju näha juba, et me siin Maal oleme samuti muutunud tehnokraatseks rassiks. Pole sugugi ime, kui meiegi oma planeedi hävitame.
Vasta
#31

Lisan elulille mustri ja sealt tuleneva 12 olemusrassi kohta mõned selgitavad joonised:

http://www.upload.ee/image/4068686/haldj..._peret.JPG

http://www.upload.ee/image/4068685/12_pe...emused.JPG

1) Tähelepanu väärivad 2 olemusrassi:
a) Raktobleerid, kes hindavad vaid oma "väljalist aspekti", kuid ei hinda enda "kehalist aspekti" - kui nad inimesteks kehastuvad, siis on nad ülimalt võimekad nõiad - a'la Isis Muinas-Egiptuses.
b) Kuldverelised, kes hindavad vaid oma "kehalist aspekti", kuid eii hinda enda "väljalist aspekti" - nende kehastuste näiteks on näiteks peaingel Mikael, või Thor põhjalas.

Seega erinevad kirjeldused: aju parem-vasak poolkera on sama, kui raktobleerid-kuldverelised, või marsilt-veenuselt pärit tulnukad, või mees-nais aspektide maailmad.

2) Kusjuures juudid loodi kuldvereliste poolt, kes eemaldasid osadel inimestel elulille 6-nd süsteemis (kollid, õpetajad) ühe kolli tahu: sellised on "puhtad", ehk "Abrahami juudid", st neil ei istunud "lendaja=seen" kukil.
Kuid paljud neist hakkasid tarbima mono-atomaarset-kulda, mis viis nad seene=lendaja alluvusse, st neil on elulille 5-nd süsteemis (mõistus, vaim, hing, teadvus, olemus) blokeeritud 2 tahku: sellised on "Aroni juudid", kes on kõigi maailmasõdade autorid ja panga-maailma suurkujud.


3) Paljud nö "solkimise teemad" taanduvad CC "lendaja", ehk arengumaagide "seene" poolt põhjustatud tegudeks - kusjuures olemusrasside poolest on seen=lendaja kuldvereliste perest pärit nais-energia.

St kõigil neil eri käsitlustel tundub olevat üsna sarnane olemus.
Vasta
#32
Ma püüan lähiajal pisut pikemalt - lahkun mõneks ajaks netilevist.
Üks asi siiski mõtisklemiseks:
Ei ole erinevad kosmilised rassid mingis erinevas arengufaasis ega meist arenenumad või vähem arenenumad ega ole meie arenenumad või vähem arenenumad. Katsuge kasvõi korrakski unustada igasugune arengujura. On lihtsalt erinevad rassid, ERINEVAD!

Vahepeal soovitan lihtsalt niisama informatsiooniks tutvud ühe kirjeldusega, mis kirjeldab ühte võimalust. Ma ei väida, et see on absoluutne tõde, aga piisavalt huvitav info mõningase pusle kokkupanemiseks.
Jaan Jääts - Hallo, Kosmos

Vasta
#33
(23-05-2014, 20:43 )Matrix Kirjutas: Üks asi siiski mõtisklemiseks:
Ei ole erinevad kosmilised rassid mingis erinevas arengufaasis ega meist arenenumad või vähem arenenumad ega ole meie arenenumad või vähem arenenumad. Katsuge kasvõi korrakski unustada igasugune arengujura. On lihtsalt erinevad rassid, ERINEVAD!
Kas inimesed on ajaloo vältel ka erinevad olnud ja arengut pole toimunud? St kui vastus on ei, siis saavad ka teised rohkem või vähem arenenud olla.
Vasta
#34
Vabandan ette, ma ei ole seda raamatut lugenud (ei oska kommenteerida kas raamatus antud info on tõene, vb. inimene ainult nägi midagi ja lõi selle põhjal teooria), kuid hiljuti "nägin" midagi sarnast (parem poolne pilt):
http://www.mysteriousman.net/andres/visu...rcle-2.jpg
ja eelneva põhjal võin öelda, et meie maailma loomise programmi sisestati viirus (üks jõnks oli teistpidi), praeguseks on programm korda tehtud ja korrastatakse meie maailma (vasak poolne pilt), enne kõike lastakse nö. uut energiat jõukohtadesse e. Ley joonte lõikumiskohtadesse, edasi kandub kogu Maale (kuid see kõik võtab aega).
Ma arvan, et selles justnimelt uuritakse sellist ala:
https://www.technology.org/2013/08/22/ne...a-volcano/
Vasta
#35
Tulnukinimene need esimesel lingil kujutatud ringi sümmeetriaga "lilled" sisaldavad mõlemad "viirust" - viiruse olemus peitubki selles "ringi sümmeetrias" (ringis on vaid liikumine ilma arenguta, ehk ringiratast käimine) - kuid ilma viiruseta energiapilt peaks olema "avaneva spiraali" sümmeetriaga (avanev spiraal sisaldab arengut).

Näiteks Päikesel on 2 osa: valgust kiirgav ringi (kera) taoline nähtav osa, milles pole arengut (päike paistis eile ja paistab ka homme) - kuid lisaks on Päikese ümber muutuva spiraali kujuline "kiirgusvöö", mis aegajalt puudutab ka Maad (siis näeme virmalisi), ning selline "muutuv spiraal" kannab endas ka arengut.

Täpselt samasugune "viirus" on kõigis neis NewAge 4. ja 5. sageduse energiapiltides: enamus neist ju "ringi sümmeetriaga", ning ei sisalda endas sisulist arengut (üks religioon asendatakse vaid teise religiooniga).
Vasta
#36
Ma olen mitmeid "pilte" näinud, üks oli midagi taolist (kiiresti pöörlev):
http://images.hellokids.com/_uploads/_ti...ce_aa9.jpg

kui ma ekraanil seda "jõnksu" nägin, see oli hoopis midagi muud, kuid kuna ma ei tea programmeerimisest midagi, puudub mul seos kuidas seda väljendada.
Aga elu mudel on hoopis selline:
http://tulelaps.files.wordpress.com/2014...el-001.jpg
see on pinnalaotus, muidu on silindriline. Ja jälle, kuna ma ka füüsikast midagi ei tea, ei oska täpsemalt miskit kosta. Jämeaine on see tume, millest areng algab, edasi läheb järjest peenemaks. Seal keskel (Z-i moodi) on täielik tasakaal, kust pulseerib allika energiat, mis "toidab" nö. arengut. Valget energiat võetakse just nii palju kui sellel tasemel on, kuid kuna see kõik on ringlemises, toimub surve arengule ikka. Nii toimub inimeses kui ka nö. maailmades.
Vasta
#37
Visuaalne neuroloogiline programmeerimine on võimas asi - kui seda osata.
Vasta
#38
Väga huvitav oleks kuulda teiste arvamust neljanda mõõtme kohta. Tõesti on selle kohta palju erinevat infi, kuid suurem osa sellest liiga matemaatiline ja kuiv ntx. nagu Einsteini seletus jääb üsna arusaamatuks.

Minu jaoks seletas "triki" laskumine kahemõõtmelisusesse ehk kui kahemõõtmeline keha näeb kolmemõõtmelist keha läbimas oma pinda, siis ta näeb seda kasvu ja muutusena, aga tegelikult on see keha juba varem olemas. Seega võiks öelda, et me tekitame ideid, aga ideed on juba varem olemas kui me seda kogeme. Ehk kui seda effekti poleks, siis nagu "Matrix" ütleb, me kogeksime tervet kera kogu prahmakana ja ei jääks avastuse effekti.

[Pilt: 65_8.gif]

Samamoodi võiks öelda, et 3 mõõtmelisust mõistev inimene näeb nelja ruumilisust samamoodi nagu 2 mõõtmeline 3 mõõtmelist. Aegruumi muutumine peaks moodustama, midagi sarnast nagu spiraal (iga kaar jäljendab eelmist, kuid on natuke uus), mis liigub meile lähemale ja lähemale kuni on jõudnud oma lõppu, mis on uuesti vana algus:

[Pilt: LogarithmicSpiral_800.gif]

Meie näeme seda maailma, kaduva ja uuesti sündiva muutumiste tsüklitena, kuna oleme aheldatud kolmemõõtmelisus. Kuid neljamõõtmelisuses on nad igavikulised.

Ehk midagi sarnast nagu Platon ütles: Kuigi ideed on tabatavad mõtlemise abil, ei saa me neid mõtlemise abil tekitada, sest ideed pole mõisted tänapäevases mõttes, nad on olemas inimese mõtetest sõltumata. Ideed eksisteerivad oma täiuses iseeneses ja on aluseks nähtavatele asjadele, mis on sarnased ideedele, jäljendavad või kopeerivad neid nii palju kui võimalik.

Ruumi iseloomustab kõige paremini kuubik või kera, teadlastele üldjuhul meeldib kasutada sirgjooni ja nurki, seega kuubik. Kuubik on 3 ruumiline, selles puudub võimalus muutuda (aeg):

[Pilt: 220px-Necker_cube.svg.png]

kuna aegruum on ükssama, siis aegruum on "maatiks ehk kujund", mida läbides (aeg ehk muutus) peegeldab iseennast erinevatest külgedest:

[Pilt: a_hyper_cube.gif]

mille pääsemiseks (hologrammist) peame selleks ise tee leidma. Kuubiku enda ümber avama:

[Pilt: cubeUnf.png]

Salvador Dali Corpus Hypercubicus ehk mees kes laskus sarnaselt nagu kera kolmemõõtmelisusest ja tutvustas kahte uut suunda "üleval ja all". Ta küll löödi risti, aga laskus uuesti 3 ruumilisusele ja kõik ahhetasid kuidas see küll on võimalik:

[Pilt: mG383U_DkMSGiduUoUix1-Q.jpg]

Ja alles igaviku tõotust selles ajaliku ja kaduva eksistentsi piiridesse vangistatud inimesele suudab väljendada, milline on tegelikult Jumala armastuse laius (X) ja pikkus (Y) ja sügavus (Z) ja kõrgus (T)
(Ef 3:18). :
[Pilt: coords.png]

Nagu siin varem mainiti "hologramm" hakkab lagunema. See hologramm pole loodud selleks, et inimesi piinata, vaid selleks, et areneda. See on selleks, et see korralikult avada, mitte hävitada.

Ehk mõista tuleks seda, kui keskaja inimene ütles "ma sain ilmutuse", siis tänapäeval teadlane ütleb "ma tegin avastuse". Tänapäeva alkeemikud ja maagikud on füüsikud ja matemaatikud... ja kui viia punkte kokku ristiusu ja teadusega, siis teadlaste suund on "ekviliibriumi" suunas, suunas niimoodi, et peatada areng, kuubiku avanemine. Ristiusk tähendab seda, et sa arened, mitte ei ela niisama. Üldine teadus ristiusku ja jumalat ei tunnista ja annab voli teha mida iganes.

Esimene Moosese raamat algab sõnadega "Alguses lõi Jumal taeva ja maa" --- järelikult kui on algus, siis on ka lõpp. Kuhu keegi soovib endaga jõuda, selleks tuleks väga hoolikalt valida, keda uskuda... kas sientoloogiat, new age, david icket v midagi muud, võib-olla äkki aga midagi, mis võiks valgustada teie toa kõik nurgad.

Selline on minu nägemus. Smile

(23-05-2014, 00:20 )Matrix Kirjutas: Elulill ei ole midagi sellist, mida "nägijad" "näevad". See on lihtsalt energia ehk informatsiooni ja toimimisstruktuuri kirjeldus meie reaalsustasandis.

"Allika" kaugus pole mõõdetav suurus, sest kõik, mis on, ongi "allikas" ja "allika" sees - mitte miski pole "allikast" väljaspool. Sellist kontseptsiooni, et miski on sees ja miski on väljas, tingib vaid ruumi ja aja tunnustamine füüsikaliste objektiivsete suurustena, aga kõikide tunnuste järgi nad pole seda. Näiteks kvantfüüsikas muutub aeg ja ruum mõttetuks, sest info liigub mõõtmatute vahemaade taha momentaalselt (kvantsidususe puhul) ilma mingisugusegi lugupidamise ülesnäitamiseta inimese poolt arvatava suurima kiiruse vastu - valguse kiiruse vastu. Kui kvantmaailmas, mis on meie virtuaalse reaalsuse aluseks, ei kehti ei ruum ega aeg, siis võib küsida, et mis asi see Einsteini poolt neljandaks mõõtmeks ehk aegruumiks nimetatu siis on?

Võiks ju kasvõi hetkekski kaalutleda võimalust, et aeg ja ruum on vaid vahendid, mille abil teadvus (ma pean silmas allikalist teadvust, mitte seda meie arvatavalt kõrvade vahel olevat indiviiditeadvust, mis on vaieldamatult osa allikalisest teadvusest, mida näiteks Tom Campbell nimetab "suuremaks teadvuslikuks süsteemiks") kogeb siinse kogemuse lahtirullumist. Kui teadvusel poleks neid vahendeid, siis kogeks ta kõike ilge partsakaga ja korraga ja siin ja praegu. Kuhu jääb sellisel juhul mäng ja suhtlemisekogemus? Seda lihtsalt poleks. Allikas lõi reaalsuse kirjelduse ja selle nö läbimängimine ehk kogemine ja selle läbi energia loomine osutuks suht võimatuks. (Ilmselt võivad sellised reaalsused ka vabalt olemas olla, aga mitte meie tiheduses.)

Vasta
#39
Kunagi tuleb selline teadusharu nagu lobosomeetria, mis uurib aju, teadvust (teadvuse sisu ja kvaliteet, millel põhineb reaalsuse tunnetus). "Kuubiku avamine"..., peale tavateadvuse asub kukla taga, väljapool füüsilist keha veel üks teadvus, mille kaudu on võimalik reaalsust tunnetada ja tõlgendada palju laiemalt,... ajuvõngete häälestamine. Võib ka nimetada üliteadvuseks, allikaks, kõrgemaks minaks. Kunagi näidati "pildis", kukla taga nagu tähed või sädemed, mis on omakorda millegi suuremaga ühenduses...seda kõike hakkabki see uus teadusharu uurima.
Vasta
#40
Väga hea teema teil siin.

Matrix:
Tsitaat:"Allikaline loome ehk "allikas" on oma olemuselt üks hiiglaslik laeng, milles on kogu informatsioon kõige kohta, mis oli, on ja tuleb ning oleks võinud olla, võiks olla ja võiks tulla. Laeng on oma olemuselt energia kogum (pole vahet, kas kineetiline või potentsiaalne, sest selle määrab ära vaid ajafaktor, mis on omane meie reaalsustasandile)."

Lorenz teemas "Universum on lõpmatu?":
Tsitaat:"Mõned füüsikud (Susskind, Bekenstein ... selle musta augu holograafilise teooria autorid) peavad energiat, mateeriat ja informatsiooni ekvialentseteks nähtusteks. Kõik mõisted viitavad ühele ja samale asjale erinevate nurkade alt. Mõnikord on praktiline rääkida ühte mõistet kasutades, teinekord teist. "

Levis teemas "UUS SARI - Alien Mysteries - Discovery HD kanalil":
Tsitaat:"Veel ulmelisem, aga mitte sugugi vähem reaalne on kanaldaja Bashar väide, et reaalselt eksisteerib ainult üks osake, aga kuna ta viibib väljaspool meile teada aeg-ruumi, siis ühest osakesest igati piisab, et luua kogu Universum ning kõik teised võimalikud reaalsused. Ning see on teoorias tõesti nii, et valguse perspektiivist lähtudes puudub aeg ning ruum."
Pisut vastandades end Matrixi ilusale ja targale jutule mainin ära, et siin peaks ikkagi tegu olema just anorgaanilise maailmaga. Teadvus (allikaline teadvus - hea määratlus!) on oma olemuselt anorgaaniline. Ja orgaanika on just see, mida kirjeldab elulill - söö ja sigi. Elu, mis vajab oma eluspüsimiseks teise elu hävitamist - on ikkagi just orgaanika. See mis pärast surma haisema hakkab wink Ja mis kõigest hoolimata on kohutavalt ilus - seda just tänu aegajalt ilmnevas inetuses.

Ja kalade-näite kohta märkuseks, et täpselt samasugune kunstlik konstruktsioon kui üldnimi "kala" on inimese poolt teostatud looduse jagamine liikideks - ahvenad, haugid jne. Ühel lendaval lihatoidulisel olendil on väga suva sellest, kas inimene nimetab teda suur-konnakotkaks, väike-konnakotkaks või leiab tema hoopiski nende kahe liigi hübriidi olevat. Oma algselt olemuselt on kõik ikkagi määramatus, vaatleja (praegu siis inimene) määratleb selle kas üldisemate või kitsamate tunnuste alusel oma suva järgi ja vastavalt vajadusele.

Trigon382 (tahtsin sind nimetada Trigon418) siinsamas teemas:
Tsitaat:"Ehk midagi sarnast nagu Platon ütles: Kuigi ideed on tabatavad mõtlemise abil, ei saa me neid mõtlemise abil tekitada, sest ideed pole mõisted tänapäevases mõttes, nad on olemas inimese mõtetest sõltumata. Ideed eksisteerivad oma täiuses iseeneses ja on aluseks nähtavatele asjadele, mis on sarnased ideedele, jäljendavad või kopeerivad neid nii palju kui võimalik."

Miskipärast arvan, et Platoni "idee iseeneses" sisaldabki üldmõisteid nagu "kala", "imetaja" jne. Või veel üldisemaid mõisteid, pakun näiteks et "süsinikul põhinev elu" ja "looduslik valik". See juba iseenesest toodab tohutul hulgal pidevalt muutuvaid eluvorme ja algallikal ei ole vaja detailide kallal vaeva nähe. Süsteem toodab ennast ise. Mina tahaks just seda elulilleks nimetada.
Vasta
#41
Kuna mind hakkas ka huvitama – mis asi see ELULILL on? Siis uurisin ma seda oma vaimsete kanalite abil. Tuleb välja – et kõik põlisrahvad, ning indiaani hõimud, peavad
TULD – elulilleks.
Paljud teavad et on olemas - hinge loom. Aga et on olemas ka Hinge taim. Mina igal juhul seda ei teadnud. Olen korra niisuguse taimega kokku puutunud. Kui oleksin teadnud, mis asi see on – oleksin seda inimest, palju paremini aidata saanud.
Hinge taim, ei ole siiski elulill.
Vasta
#42
(30-05-2014, 12:59 )kalldunn Kirjutas: Kuna mind hakkas ka huvitama – mis asi see ELULILL on? Siis uurisin ma seda oma vaimsete kanalite abil.

Et saada aru, mida teemas elulille puhul silmas peetakse, võib lugeda teemat, mis foorumis olemas juba aastast 2004:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...Elulill%22

Elulille kujutist võib leida kõikjalt üle kogu maailma, isegi Eesti rahvakunstist.
Elulill on Drunvalo järgi ka määratu kosmiline raamatukogu, millesse on talletanud kõikide olendite eluraamatud (Akashi Kroonikad) ja kogu multiversumi ajalugu.
Akaši kroonikaid (Akasha on sanskritikeelne sõna, mis tähendab taevast, kosmost või eetrit) peetakse üheselt müstiliste teadmiste kogumikuks, mis on salvestatud eetrisse ehk mittefüüsilisele olemasolutasandile.



Vasta
#43
Nüüd on ka eesti keeles ilmunud "Sissejuhatus Akaši kroonikatesse", mis juhendab, kuidas seda võimsat infoallikat kasutada, saavutamaks muutusi, tervenemisi ja täideminekuid.

https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?277203
Vasta
#44
Mina näen elu loomist ja kulgu järgmiselt, kuna olen näinud enda ja oma kaaskondlaste ning sõprade elusid ja nende lõppe juba palju.

Pisike essee.

Inimese elulugu.

Sündimine, mis on valus ja valgustav sõna otseses mõttes. Emaüsas oli pimedalt ja soojalt turvaline.
Esimesed aastad, kus püütakse aru saada, kes ollakse. Ja et miks tuntakse aegajalt nälga ja vajadust puudutuste järgi, ka kallistuste ja hüpitamiste järgi. Ehk siis esimene sõltuvus - sõltuvus hoolivuse/armastuse järgi.

4-6 aastaselt hakatakse väljapoole vaatama. Minnakse teisi/võõraid territooriume uurima. Kas tõesti on päkapikud ja kurjad hundid olemas? Kas tõesti on poisi asjad tüdruku asjadest erinevad? Hirmutundega saab sel ajal väikelapsi manipuleerida. Mida ühiskond ongi edukalt teinud oma multikate ja muinasjuttudega.
Koolis püütakse sulle genereerida, et kui sa ei õpi hästi või pole hea sportlane, siis oled luuser ja ühiskonnas hukkamõistetu. Teatud haiged tüübid püüavad luua sel ajal kampasid, et oma nõrkusi õigustada või tugevdada. Eesmärgiks on popid või vägivaldsed/riskialdsed grupeeringud, mis kuritarvitavad endast erinevaid või nõrgemaid. Paljud lähevad selle õnge. Paljud ka mitte.
Teismelise-eas hakkad tundma, et ka vastassugupoolel on mingi väärtus ja tõmme, aga sa ei taha veel ennast kaotada sellele nõmedusele.
Keskkooli lõpus on tähtsaim küsimus, milline elukutse valida. Kui õnnestub, saadakse mingisse ülikooli, kuigi mitte alati unistuste erialale. Tühja sellest. Tähtis on ju diplom. Õppida võib eluaeg. Kui raha jätkub.

Edasi tehakse karjääri. Kui ollakse poliitiku laps, siis on tee rajatud. Kui ollakse ausa töötaja laps, siis tuleb topelt vaeva näha. Kui veab, siis saab Euroopa Liidu rahadega sealses võimustruktuuris endale kanda kinnitada, ja ühtlasi on tagatud igavene kõrge pension. Kui mitte, siis tuleb kohalikud maksuametnikud üle trumbata ja oma ettevõtlusega püüda ellu jääda.

…….Aga kui saabub aeg pensionile jääda, siis saabub ausa töötaja põrguaeg kätte, sest 400 euroga ei suuda keegi täisväärtuslikult vananeda ja õnnelik olla siin Eestis. Peale poliitikute, kes on endale oma “kahtlase” tegevusega taganud mitmeid kordi kõrgema pensioni kui ausalt töötanud pensionärid.

Peale surma oleme ju kõik võrdsed. Kuid kas see lohutab elavaid näljaseid ja haigeid pensionäre?

See pole minu elulugu, kuid see on minu paljude lähedaste ja sõprade elulugu.
Vasta
#45
"See pole minu elulugu, kuid see on minu paljud lähedaste ja sõprade elulugu."
See küsimus oleks miks filmis on kuningad ja kerjused? Ja edasi "a kes mängib kuningat või kerjust?"...Smile
Vasta
#46
(10-08-2019, 17:54 )Q11 Kirjutas: "See pole minu elulugu, kuid see on minu paljude lähedaste ja sõprade elulugu."
See küsimus oleks miks filmis on kuningad ja kerjused? Ja edasi "a kes mängib kuningat või kerjust?"...Smile

Taandasid jälle paljude inimeste raske saatuse muinasjuttu, nagu eliit seda teeb, et oma tegevust õigustada või kaitsta.

http://lastekas.tv3.ee/index.php?go=jutt&news_id=3997
Vasta
#47
Oi ei ,seda ma, Minaelan, ei mõelnud küll...Smile
Vasta
#48
Ainult teema vastuseks: Olümpiarõngad. Ja lugeda Gunnar Aarma raamatud läbi. Muidex ta oli kristlaste poolt vihatud vabamüürlaste Meister, mitte ükski muu ususekt pole vabamüürlasi niivõrd halvustanud kui on seda teinud kristlased. On veel üks video, mille pealkirja oma masinast kopeerisin: Giza, Pyramids, Obelisks and Geometry. Kui see netist leitav ei ole, andke link kuhu üles laadida, cookiesid, präänikuid ja muud jura toojuures ma ei luba enda masinasse, kusagile uut kontot ei ehita. Fail 90 MB. ,,, Võib otsingusse panna Khailash kirillitsa kaudu, müüdi peeglitesse graveeritud ülijuhtivusega mustreid. Kuid teadlased on tõestanud ammu, et ülijuhtivust ilma ülikülmata ei saa olemas olla, too netiavarustes lehekülg haihtus kauaks ja kui tagasi tekkis, oli midagi muud müüa.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elulille loomine ja kasutamine lahendused 11 15,591 17-05-2016, 20:24
Viimane postitus: lahendused
  Energeetiliselt laetud esemetega kontakti loomine otsija96 8 4,164 11-04-2013, 19:21
Viimane postitus: otsija96
  Infoväljast lugemine ja selle kasutamine Rein 6 5,949 25-09-2011, 19:13
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat