Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimeste suhted Hiina astroloogia ja sodiaagimärkide järgi
#1
2 naist. Mõlemad on sündinud samal aastal ja lähedastel kuupäevadel. Esmapilgul tundusid väga erinevad, aga olen hakanud märkama sarnasusi, mitte lihtsalt neis endis, vaid minu suhetes nendega. Kas tõesti võib siin mingit rolli mängida ka nö. Hiina astroloogia kalender ja sodiaagimärgid? Mõlemad on sündinud puu-tiigri aastal skorpioni tähtkujus. Ise olen kaljukits tuli-mao aastast. Kas selle info põhjal võiks julgeda midagi väita potentsiaalsete suhete kohta?
Vasta
#2
Madu + Tiiger
Otse öeldes ei mingil juhul!
Nad ei too üksteisele muud kui muret.

Tiiger-naine + Madu-mees
Tuttavatel on raske mõista, mida nad küll teineteises leiavad, ja ka see paar ise ei näi oma olukorrast eriti vaimustunud olevat. Kui vähegi võimalik, peaksid nad kogu loo vaikselt maha matma.
Vasta
#3
Hiina astroloogia avaldub kõige paremini grupis.
Võrrrelge samal aastal sündinud klassikaaslasi eelmiste aastakäikudega ja üldine käitumismuster saab selgemaks.Lisaks tuleb jägida ka nelja põhielementi- tuld, vett, õhku ja metalli.
Vasta
#4
On sodiaagimärke, mille all sündinud inimesed on tundlikud, on selliseid, mille all sündinud on pedantsed, loomingulised või kindlalt jalad maas olevad. Ning siis on need kolm erilist sodiaagimärki, mille all sündinud inimesi eristab teistest suur sisemine tundlikkus ja oskus suhelda energiatega, mis on meie nähtavast maailmast kõrgemal.

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=80731367
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meeleavaldus Tiibeti toetuseks täna kell 16.00 Hiina saatkon zepac 16 5,067 26-02-2009, 17:41
Viimane postitus: Müstik
  Inimeste ülemvõim loomade üle pacific100ma 22 7,207 08-05-2008, 19:25
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat