Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saatus
Autor Sõnum
Metafor
Veteran

28-05-2005 20:25
Postitus: #1
Saatus
Niisiis, viimasel ajal on liiga palju asju juhtunud järjest ja kusjuures täitsa juhuslikult. Elu on hetkel liiga ilus, et tõsi olla. Ise pole muidu kunagi uskunud ega aru saanud sellisest asjast nagu saatus, vaid olen arvanud, et kõik käib lihtsalt oma rada pidi.
Nüüd hakkan oma arvamust muutma, kas tõesti on võimalik, et keegi kolmas isik(saatus) määrab asjade kägiu ja planeerib sulle igasugu n.ö. kokkusattumisi, mis viivad su hoopis teisele ja arvamatule rajale?

Muudetud: 28-5-05 kell 21:25:54 metavo
Leia selle kasutaja kõik postitused
Wolfgirl
Metsaelanik

28-05-2005 20:53
Postitus: #2

Mina üldiselt ei usu saatuse ettemääratusse. Praegu tundub elu selline, et halvemini minna ei saagi. Viimasel ajal on tõesti mured kuhjas, enamasti seostuvad need kooliga. Lihtne näide: Hommikul näris koer mu raamatukogust laenutatud raamatu katki, kohustuslik kirjandus. Huvitav, kes peab selle nüüd mitmekordse hinnaga kinni maksma!? Siin pole eriti tegemist saatusega, vaid laiskusega, sest asjad vedelevad mul tavaliselt voodi peal kuhjas.
rha
Vana kala

28-05-2005 22:11
Postitus: #3

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=134
Teema on suletud 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog