Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öine külaline Nõmmel asuvas korteris
#1
Olen ühe korra varem ka siin foorumis kirjutanud kuid siis teise kasutajanime all ja kuna mul pole enam see nimi ning parool meeles siis tegin endale uue kasutaja. Ühesõnaga. Olen 37a mees (skeptik) ja elan oma perega Nõmmel oma kolmetoalises korteris mis asub vana, Eestiaegse maja (ehit. orient. 1920ndate keskel), esimesel korrusel. Kogu korter ja maja sai 7-8 aastat tagasi renoveeritud ja korteri planeering selle käigus ka ümber tehtud (tube on nüüd vähem ja osad toad on suuremad). Aga mitte see ei ole tähtis. Tähtis on see, et viimase aasta jooksul (elan seal juba 7 aastat) on kahel erineval korral meil ööbinud erinevad külalised öelnud hommikul midagi imelikku (ja täpselt sama asja). Nimelt kui meil keegi külla tuleb ning ööseks jääb, siis majutame nad tavaliselt elutuppa diivanile. Seal on väga mõnus magada, tihti teen nii, et kui mul magamistoas, voodis, und ei tule, siis lähen padja ja tekiga elutuoa diivanile ja magan alati nagu laps. Ükskord magas meil jälle minu ämm ja nädalavahetuse hommikul, kohvilauas, tuli jutuks kuidas keegi öösel magas. Kõik ütlesime, et magasime nagu notid ja nii ka ämm. Ainult, et tema ärkas hommikul orient. kella viiest selle peale üles (nagu vanainimesed ikka varakult ärkavad), et minu naine olevat tulnud magamistoast välja ja läinud kas siis külmkapi juurde või WC-sse. Ämm ei osand täpsemalt öelda kuna ta keeras unise peaga selja ja püüdis edasi magada. Aga siis oli tal midagi nagu alateadvuses tärganud ja see, mis talle tärkas, tegi ta koheselt virgeks. Nimelt oli minu naisel olnud pikk, maani öösärk ja selja pealt pikad juuksed ja kui ta mõtlema hakkas siis see ikka ei olnudki minu naine. Ja kui ta sellele järeldusele tuli siis ta enam magada ei saanud ja jäigi üles. Nüüd ta siis ootab, enam-vähem südame põksudes, et millal mu abikaasa siis tualetist tagasi magamistuppa läheb aga keda ei tule see on minu abikaasa. Ja ta läks vaatama (et äkki inimesel juhtus midagi, kõht lahti või nii Smile. Loomulikult oli WC tühi. Ja mina ei kirjutaks seda juttu siin praegu. Kui E21.07 öösel poleks juhtunud järgmist asja. Nimelt on meil külas sugulased Lõuna-Eestist kes suunduvad teisipäeva hommikul edasi Taanimaale. Majutame nad kõik (isa-ema + 2 last) elutoa diivanile ja põrandale. Ise lähen veel õhtul pooleks ööks tööle ja tulen koju orient. kell 01.00 öösel. Kõik on OK, rahvas magab ja hommikul kohvilauas räägime jälle sellest kuidas keegi magas. Minu laps omas toas, öösel piiksugi ei tee, meie naisega magamistoas (mina alates orient. kella 01.00st oma kaasa kõrval) ja külalised elutoas. Ilmneb, et kõik magasid hästi. Ja siis ütles sugulasest pereema, et ta ärkas ainult selle peale üles kui minu abikaasa öösel WC-sse läks. Mille peale minu abikaasa kohe mulle otsa vaatab (väga tähenduslikult) ja ütleb, et tema öösel WC-s ei käinud. Mina küsin siis, et kas keegi seda ei kuulnud kui mina öösel töölt tulin? Pidin ju praktiliselt külalistest, kes magasid elutoas, üle ronima. Keegi ei kuulnud mitte midagi, keegi, peale minu naise (kelle kõrvale ma ronisin) üles ei ärganud. Ma küsisin siis sugulaselt, et kust ta teab, et see minu abikaasa oli. Ja ta ütles, et ta on ju meil siin ainuke kellel on pikad ja valged juuksed (seda oli pimedas toas näha). Jällegi ei pööranud ta tähelepanu kas see naine läks päriselt WC-sse või mitte või kas ta sealt tagasi tuli. Vot sellised lood siis. Järelikult keegi seal ringi käib aga mina teda näinud ei ole ja võib-olla ei näe ka. Smile
Vasta
#2
Ka minul on siin, neid niinimetatud (külalisi) kaunis palju. Aga kuna ma tean, kes nad on, siis mind nad enam ei ehmata. Nagu ma Teie jutust aru saan, oli see kuju valgete pikkade juuste ja maani ulatuva, ilmselt samuti heledas öösärgis. Siin on kaks võimalust, kes ta on. Üks on kaitseingel. Tema ilmutab end sellise välimusega. Aga ta näitab ennast haru harva. Teisest variandist ma ei räägi. Siin on vaja natuke pikemat ettevalmistumist. Kui ka Teie teda näete, ärge teda puutuge. Kui tema teid puudutab, tajute meeldivat soojuse tunnet. Ta on hea, ta ei tee Teile halba. Ka minul on siin teise variandi esindajaid. Ka mina olen skeptik.
Üks küsimus siiski: Missuguse eriala esindaja on Teie naine?
Vasta
#3
Kui päris aus olla siis võtab meie pere seda kõike pigem kerge huumori ning rahuloluga (ja me ei aruta seda eriti), kuigi mu abikaasa on minust palju tundlikum inimene. Ta töötab toiduainetööstuses, kontoripoolel. Mina olen aga täiesti ratsionalist/realist. See on minu enda jaoks väga huvitav, et te just kaitseinglit mainit, sest minu ema, kes on ka rohkem selline hingeline inimene (ja ma usun, et antud teemadel küllalt haritud), sättis kohe pärast lapse sündi üles mõned amuletid mis last kodus kaitsma pidavat. Samuti on ta rääkinud minu lapsele (tema lapselapsele siis, kes sai just kuue aastaseks), et teda kaitseb ingel ja kui laps haiget saab või hirmu tunneb siis tuleb tal kaitseinglit paluda, et see talt kas siis valu või hirmu ära võtaks. Ja nagu klaver põõsas, on minu tütar mulle mitu korda rääkinud, et ta niimoodi teebki. Viimane kord oli vast kaks ndl.-t tagasi kui mu tütar öösel midagi halba unes nägi (igatahes üles ta ärkas) ja siis oli ta ka inglit palunud, et ta enam ei kardaks. Ja oli aidanud, vähemalt nii ta mulle hommikul ütles. Samuti on ta mulle kaks korda öelnud, et ta on seda olendit näinud/tundnud. Kuna ta ei oska hästi seletada kuidas see toimus või mis kontakt see oli siis ma ei ole ka eriti uurinud. Igatahes jäi mulle mulje, et see ingel on ilmunud nagu ukse peale või tema tuppa või tema pähe (mõistusesse või mõtetesse) või midagi sellist. Tundub, et nad saavad hästi läbi. Smile
Vasta
#4
Ka mina ütlen Teie Emale AITÄH! Kuldsed sõnad. Meie elu selles materiaalses kehas on siiski
illusioon, ehk eksitaju, ehk meelepete, see on tegeliku objekti moonutatud tajumine.
Kui mõelda, et meie kogu senine elu on olnud illusioon just seetõttu, et me pole näinud tegelikkust, seda tõde, mis kõige selle taga on, mida teeme, mida mõtleme, meie tunded. Me pole seda näinud, nii nagu ei näe elektrit.
Kuid kogu elu on ainult meelepette me pole seda näinud, seepärast on kerge manipuleerida, teha kõikidele seda, mida teevad mustkunstnikud oma trikkidega, me ei saa aru, kuidas midagi tehakse, nii nagu elu , me ei tea kuidas tegelikult kõik on. Lapsed näevad, kuidas tegelikult kõik on. Aga meie täiskasvanud püüame lastele selgeks teha. Et tegelikus on see mida illusionistid meile näitavad!Lõpuks oleme ise ka veendunud et illusionistide poolt näidatud illusioon ongi tegelikus.
.....

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ühe sõbra öine jalutuskäik hulkuv hing 1 3,803 28-07-2017, 21:21
Viimane postitus: HUGOTH
  Eestiaegne maja Nõmmel, vol. 3 Ander3 2 5,420 12-08-2016, 10:35
Viimane postitus: Müstik
  Kummitused Korteris Taavi Fuchs 5 7,377 27-05-2013, 18:08
Viimane postitus: DragonLady25
  Kahtlustan, et korteris on vaim furryhyena 3 3,874 16-04-2013, 15:52
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Öine seiklus ?! MagicWolf 2 2,885 02-01-2012, 15:38
Viimane postitus: MagicWolf
  Tähelepanekud Eesti-aegses majas Nõmmel Ander3 2 3,655 17-05-2011, 21:08
Viimane postitus: Tom
  Külaline minevikust creator 2 3,042 15-04-2011, 10:23
Viimane postitus: creator
  unes külaline k21 5 3,745 22-03-2011, 19:01
Viimane postitus: Makota
  Tundmatu öine külaline draakonkrissu 34 13,541 26-03-2010, 01:48
Viimane postitus: lyllu215
  Korteris on salapärane kahtlane hais Mordor 43 13,541 01-06-2008, 14:09
Viimane postitus: Elis17

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat