Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indigolapsed
Autor Sõnum
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 864
Liitunud: Mar 2012
11-09-2018 18:09
Postitus: #176
RE: Indigolapsed
(11-09-2018 17:57 )Tyto Alba Kirjutas:  Ei maksa unustada, et "need kes üleval" sõeluvad need varakult välja.
Ja panevad nad enda jaoks tööle - orjadena ja kuni "hetkeni" ükski valgus ei aita.
Samuti ei maksa unustada, et on ka heledad jõud kes aitavad ja kaitsevad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tinar
Vana kala

Postitusi: 272
Liitunud: Aug 2017
11-09-2018 23:23
Postitus: #177
RE: Indigolapsed
(11-09-2018 09:58 )Aadu66 Kirjutas:  Need indigolapsed ongi just needsamad, kes tänapäeval pliiatsitki teritada oma kätega ei suuda, juba suuremas linnapargis ära eksivad ja telefon pihus nutavad, et Wtf, siin peab ju kuskil Wifi olema!
Kui Eesti iseseisvus siis lendasid Eestimaale peale lääne vaenulikud ideoloogiad. Eestile anti mõista, et kui te tahate meie poliitilist toetust siis peate ühiskonda üle võtma kõik sama mis meil, läänes. Ka negatiivsed nähtused nagu narkomaania, pornograafia, pedofiilia, aids jne. Seda avalikkusele muidugi ei öeldud. Koheselt hakkas see kuri ideoloogia kontrollima haridusmaastikul toimuvat, seejärel laste kasvatamist alates lasteaiast kuni koolini välja ja lastekasvatamist pereringis. Noore inimese rikkumine on palju effektiivsem kui seda alustada juba lapseeas! Hulpisid pinnale selle ideoloogia apologeedid kellele anti lõputult ruumi massimeedias. Tihutöö peamine aur läks valitsusringkondade koridoripoliitikale. Tulemust me mäletame kõik. Ära löö last jne. Lapse füüsiline karistamine seoti üheselt vägivallaga nagu kuritegelik peksmine, vägistamine ja sadistlik piinamine. Võte nägi ette, et seda teada saaval inimesel seostub lapsele kasvatamise eesmärgil vitsa andmine täiesti lubamatu piinamisega. Kes meist ikka peaks inimese füüsilist piinamist heaks ja õigeks, on ju! Järelikult on ka vitsa andmine kas kodus või sarnane karistamine koolis, absoluutselt vastuvõetamatu. Tulemuseks on nüüdsed põlvkonnad kes pole millekski võimelised peale nutitelefonis (hüpnotiseerimisseadeldis) 24/7 konutamise. See oligi lääne eliidi eesmärgiks. Selline noor pole end võimeline kaitsma ega seisma oma inimväärikuse eest. Eliit aplodeerib...Sama eliit kus pole haisuge soolisest ega muust võrdsusest, kus pole nutitelefone, facebooki, twitterit ega midagi muud sellest mida nad tsivilisatsioonile peale suruvad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,338
Liitunud: Dec 2010
12-09-2018 10:07
Postitus: #178
RE: Indigolapsed
(10-09-2018 12:44 )Tulnukinimene Kirjutas:  "...Nad tulevad hoopis meelde tuletama inimese tõelist unustatud olemust, Algallikate inimeste olemust - ülivõimete, oskuste ja omadustega, mis olid kättesaadavad ja tavapärased kõikidele inimestele", kirjutab Amaryllis..."

http://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/raam...d=83615913

Ta kirjutab ka:

"Tihtipeale neil puudub info, kuidas toime tulla ühe või teise nähtusega, kasvõi nagu luupainajad, tülikad maavälised, uneparalüüsid või öised energeetilised rünnakud. See kõik on reaalne ja toimub meie ümber.

Kõiksugused hämarate jõudude ponnistused inimolemust lüüa ja murda, leiavad aset nii paljudes peredes, kuid ka üksikisikute puhul, kes on hakanud end vaimselt avardama ning vaikselt aktiveerima. Ülitundlikke ehk sensitiivseid lapsi on Maarjamaal silmapaistvalt kõrges kontsentratsioonis kehastunud ning tihti on nendel lastel vähemalt üks vanematest nn energeetiliselt erinev (tollane indigo generatsioon), kandes endas ülitundlikkuse ja süvendatud empaatilisuse eelduseid.

Ülitundlike laste saabumine on suur kingitus, kuid samas ka päris pretensioonikas väljakutse, sest neil on tihti raske kohalduda meie vana süsteemiga ja energeetiliselt saastatud maailmaga."
(selle postituse viimane muutmine: 12-09-2018 10:11 Nofretete.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog