Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kummitus
Autor Sõnum
chostraider
Uustulnukas

11-08-2014 21:31
Postitus: #1
kummitus
me olemepäris palju vahepeal kolinud ja igal pool on midagi imelikku olnud.
alustan ss sellest kohast kus me algul elasime. kunagi kui ma olin väike siis hakkasid järsku voodid liikuma ja värisema. seda ma küll ise ei mäleta aga jh. aga 4 aastat tagasi suri mu vanaisa kelle me lasime tuhastada. peale tema kadumist on meil hakkanud igasugu asju juhtuma. esimene asi oli selline et ma tulin oma toast välja ning järsku hakkas elektripirn minu poole laest tulema, kuid minu juures jäi natukeseks ajaks seisma ja ss läks otse maha. seda nägid kõik minu pereliikmed. riiulite pealt kukkusid asjad jne...kui me ära sealt kolisime ühte kohta (kus kellegile ei meeldinud ja töökohta polnud) ss seal oli nii et wc läksid tuled ise põlema ja kass oli hirmul v midagi sellist...
sealt kolisime ka ära järgmisesse kohta kus vanaema nägi et kapi ette tuli mingi mehe kuju ja tema kõrvale naise kuju, vanaema pigistas silmad kinni ja kui uuesti vaatas enam ei olnud.ka onu nägi samal päeval sama asja.sealt kolisime palga tõttu ära, ma ise polnud kodus olin saaremaal siis oli nii et kõik kolisid kusagile maamajja kus tuli välja et ei olnud isegi elektrit.aga seal juba esimesel päeval juhtusid kummalised asjad,uksed läksid lukust ise lahti jne...seal nad olid ainult 2 päeva,ning kolisime kõik koos ühte linnamajja mis on väga vana. siin on mingid andmed inimestest ja oleme saanud välja uurida et nad on surnud. aga ükskord onu ja ta poeg läksid ss teisele korrusele mingit lauda liigutama ning ss käis kõva pauk vastu seina. hiljem läksin onupojaga sinna samma tuppa,ss ta karjus uu, kas sa ei kummitagi enam w? ja ss läks järsku üks uks kinni pauguga ja me jooksime muidugi kohe alla. onu naeris et ei saa olla nii et igal pool kummitab kus me oleme, ning ta arvas et see on vanaisa kes meid käib kummitamas.meil on tema tuhk alati kaasas.
mis te arvate kas see võib olla vanaisa vm?mida te üldse sellest loost arvate?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
Administraator

11-08-2014 22:15
Postitus: #2
RE: kummitus
Kasuta "muuda" nuppu ja tee oma lausete esitähed suureks, muidu ei jaksa lugeda ja kurjad foorumlased tulevad sind noomima.
kalldunn
Vana kala

12-08-2014 07:30
Postitus: #3
RE: kummitus
Võib olla saate siit abi, kui lähete sellele lingile.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8128 Postitus: #2
Sealt edasi. Kõikkidele juhatatud linkidele.
Tehke endale see joonis, ning käige oma elamine läbi. Arvan et võite ise ka selle Saalomoni suure pitsati ees seista. Ärge ainult pitsatit puutuge. Pitsat tuleb tühjendada ettenähtud korras.
Thorondor/i võiksite kuulda võtta. Foorum on tühenärijaid täis. Oi kui suure mõnuga naad hakkavad kaigastega materdama!

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 13,357 01-11-2018 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Kummitus muutub aktiivsemaks pixma 16 4,055 01-01-2014 18:07
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Londoni metroo kummitus Aerling 26 6,091 07-09-2013 02:56
Viimane postitus: Maaalune
  Kummitus internetis zen faran 5 2,629 19-03-2012 14:12
Viimane postitus: Anzie
  Hotellis elav kummitus ei salli stjuardesse PiziIngliito 4 2,847 10-12-2009 21:13
Viimane postitus: jooshik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog