Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koguaeg juhtub midagi...
#1
Tere...

Ei palu abi ega midagi muud,kui arvamusi. Nimelt seisneb mure selles,et koguaeg juhtub minuga midagi, füüsilist ja muud valu...Ausalt on tegelikult juba mingi 10+ aastat möödunud nii,et 1 asi ei jõua korralikult ära parneda,kui järgmine ''pauk tuleb. Murtud ribid,''dislocated shoulder'' x miljon ,katkine näpukõõlus(mängin kitarri-ei aita) ,murtud jalg,murtud liigesekohad mitmes kohas,herilane pani sutsaka ''oimukoha lähedusse,nöks hiljem sain kiirabi autos ''adrekat''(nagu nad seda nimetasid-kui ma lamasin) + mustmiljon armi juba igalpool,asi viskab üle juba,päädis sellega kui ''tinutasin'' kinni kuumast hõõguva noaga,veritseva, koera puremisest tekkinud suht retsi haava jalal,et infektsiooni ei tekiks ja veri kinni jääks.
Olen EMO'sse läinud ainult siis kui ise enam midagi teha ei suuda ega saa ega oska.Mõlemaid on minuarust liiga palju olnd nii ise tegevust kui traumapunkti.
Aga miks nii,tekib küsimus mul...
Kas võib olla nii,et ''karma is a bitch'' ?Kas peaksin läbi füüsilise valu midagi õppima? Või peaksin ,nagu mu ema juba ütleb-vb naljatades vb mitte (kellegi-(minupoolne))''kirkusse minema''? Miks on nii,et yhel juhtub palju,teisel vähem, kas siit oleks midagi ''välja lugeda? Äkki see tähendab midagi? Äkki on needus peale pandud?-usun neid ja palju muud...Äkki olen sündint ,et valu kogeda,sest äkki ,kui see on võimalik,eelmises elus tegin ise halba?Äkki olen oma eluteel millegi ''halvaga kokku puutunud ja nüüd ''see'' piinab mind?Teinud midagi valesti millegi suhtes?
Ausalt,seis on selline ,et kaalun igat võimalust ,võimalikku ja võimatut eesmärgiga leida kuldne kesktee kõigevahel! Jah, mõni vigastus on tekkinud napsuse peaga ja mitte olles ''normaalne'' (või vb vahest just-olles ''üli-normaalne'') ,mõni oma teadlikult võetud riski tagajärjel,kuid siiski...Ei kirjutaks kui asi seda minu silmis väärt ei oleks....
''s**t happens ,but why allways with me...

Any ideas ? Härrsed,Daamid ?...
Minu ''mõttekäik'' elust enesest ja tänan lugemise eest Sind !
Vasta
#2
Oma kogemustest tean, et saan elult peksa ja hoope sel juhul, kui ei käi seda teed mööda, mida mu hing tegema tuli. Ning kuna olen sündinud jonnakasse ja mässumeelsesse kehasse, siis seda juhtub tihti.
Ja kuigi ma mõistan karmat, ei tähenda see, et ma suudaksin seda enda kasuks pöörata....aga ehk on siiski kõigel oma põhjus...ka elult "peksasaamisel"...ei tea, ise veel kindel pole.

Muuseas, facebookis tiirleb juba tükk aega "karma - teo ja tagajärje seadus" http://www.estoniannyingmaencyclopedia.c...Itemid=108

Ehk saad Sina midagi kasulikku siit enda jaoks.


Vasta
#3
Tänan viite eest .Tänud tagasiside eest,meeldiv.
Kui Sa saad neid hoope elult,lased end niikaua kolkida kui kolkimine lõppeb ja Sa ss oletad ,et oled nüüd õigel teel? Sisetunde järgi?

Kõigel ON põhjus. Katsun leida endaomale vastavat ja siis...Ma ei teagi, lähtun ja tegutsen edasi sealt vist...
*
Vasta
#4
(25-08-2014, 13:59 )paarakas Kirjutas: Tänan viite eest .Tänud tagasiside eest,meeldiv.
Kui Sa saad neid hoope elult,lased end niikaua kolkida kui kolkimine lõppeb ja Sa ss oletad ,et oled nüüd õigel teel? Sisetunde järgi?

Kõigel ON põhjus. Katsun leida endaomale vastavat ja siis...Ma ei teagi, lähtun ja tegutsen edasi sealt vist...
*

Smile1 Nii lihtne see siiski pole ja ega ma kolkimisele nüüd nii meelsasti ka ei allu. Ütlesin, et olen mässumeelne ja otsin teid ja võimalusi OMA rada minna, isegi kui see ei vasta mu hinge rajale. Keegi peab ju pioneer olema wink.
Vasta
#5
: )
just, kõigi arvamusi ma tahangi lugeda Smile lp. kasutaja MinaElan,meil onja olemuses, teede ja radade valimisel palju ühiseid jooni...Kuid ma eitea niipalju vb kui peaks,veel. Lihtsalt kulgen,lepin ja loodan ...


võibolla mingi ''kaitse amulett? Või targem oleks see ise teha,oma valu,vere ja mõtete/soovidega,nii nagu ''süda'' juhatab?
Vasta
#6
Jah-noh ... Sinus paistab olevat ülipalju seda mäslevat Yang-aktiivsust, ja pealeselle on mingi "kanal lahti", mingi jõud Su välja valinud, mitte otseselt paha jõud, aga kui ei ole talle rakendust, siis lihtsalt lõhub.
Üks asi mida võiks soovitada, on otsida mingi "suur asi", mida teha. Mingi "püha üritus". No kasvõi orgunnid mingi - heategevuskampaania Su natuuriga ilmselt ei sobi - mingi protestiaktsiooni vms. Aga siis liigsest alkost hoia eemale. Ja teiseks. Ma kujutan ette, et võiks olla talisman: raud (mingi raudese, mis meeldib) + mingi tumesinine (või pigem tumeroheline, pruun - maaelemendi kivi) rahulik kivi. Proovi mõnes new age poes, mis kivi mõjub rahulikult ja turvaliselt. Ja siis püüa neid kuidagi lepitada. Raud - sõjakas ja verine metall, võib nii lõhkuda kui ehitada - tema poole pöördu kui vahendaja poole, et "ära lase mulle liigset halba sündida, hoia mind tervena". Või leia ise sõnastus. Püüa korrata seda nii tihti kui meelde tuleb ja võimalikult suure jõuga. Kivi kanna kaasas. Maandab liigset Marsi energiat.

Sellised mõtted.
Vasta
#7
Kõik see – mis inimesega siin materjaalses ilmas toimub – on sellesama inimese teo tagajärg. Tegu võib olla sooritatud eelnenud eludes, mille tagajärgi selles elus helbitakse. Mõjutada võivad veel, kaasasaadud sateliit hinged, varjatud hinged, või hinge varjud. Musta maagia poolt moodustatud moodustised. Ka needused. Nemad on kõige sagedasemad inimese õnnetuste põhjustajad.
Vasta
#8
Siin võib olla mitu varianti või ka nende komnbinatsioon. Esmalt on oluline teada/analüüsida, millal need juhtumid alguse said, mis vanuses, kas enne seda juhtus midagi olulist jne. Kui oled tihti korralikult täis olnud või muid aineid pruukinud, siis sellistel juhtudel sa ennast eriti ei suuda kaitsta/kontrollida ja oled võib-olla endale mingi võõra energia külge korjanud, kes näiteks toitub sinu valust ja negatiivsetest emotsioonidest. Võib-olla antakse sulle hoopis korduvalt märku, et sinu valitud tee pole sulle õige, et teeksid suunamuutuse ehk elaksid südame mitte mõistuse või siis veel hullem kellegi teise meele järele. Arvesta, et esimene mõte mis sulle pähe tuleb on tavaliselt õige, see on intuitsioon, hiljem hakkab kaine mõistus seda torpedeerima wink
Vasta
#9
Tere....
Tänan vastuste ja mõtete eest Teid, on meeldiv lugeda asjalikke arutelusi, et miks...
Aga kasutaja ''Marina,(mitte,et teised vastused oleks vähem ''huvtavamad ja infost vähem pakatavad lugeda olnd) Sinu tekst pani otse naelapea pihta! Tekib küsimus,kust sa sda kõike ''võtad/tead? : ) lihtsalt leidsid mingi ''tee'' mu tekstist minuni ja lihtsalt lugesid mind *? isegi ilma reaalse pildita? i'm impressed! ilmselt jääb siis ''rada'' igatmoodi maha...
Nõustun 99,9% Su jutuga ....
Kas seda ''kanalit'' annaks kuidagi sulgeda? Või ehk just hea,et ''see'' olemas on ja ma peaksin õppima seda õieti kasutama,koos sellega olema? Ehk on see hea hoopis? Ehk peaksingi sellele ''jõule alluma või üritama seda kontrollida? Ja raud talismani ning kivi leian inuitsiooni kaudu jah? Milleks see ''püha üritus''hea oleks,viiks midagi tasakaalu?


kalldunn- võimalik jah ! Smile
Teeline- võimalik jah! Smile Aga kui ongi midagi olnd/juhtunud, kuidas seda parandada? Endalt nö ''süüd'' maha pesta,kahetseda? mul 1 mõte peas,et ühel hetkel olin tunnistajaks ühele nõmedale teole, mis toimus ''pühas paigas'' ja sisetunne ütleb,et sealt ''see'' miski tuli minuga....Intuitsioon....Mida teha nüüd? Mõelda endale kaitse ümber,peletada mõtetega seda?

Para-web on parim! Sõbralikult ja hea sydamega , päikest Teile! Smile


Vasta
#10
Ütlen skeptikuna – kõikkidele probleemidele on lahendus olemas. Küsimus on ainult selles; kuidas lahenduseni jõuda? Olen siin webis pakkunud välja omapoolseid – kontrollitud lahendusi. Otsige need minu postitustest üles.
Klikike minu kasutajanimele - Leia kõik postitused - Postitus: RE: : RE: avaneb Postitus, läbi lugedes saate noolega tagasi tulla.
Meeldivat surfamist!
Vasta
#11
See on hirm juhtuva ees ehk siis külgetõmbeseadus. Soovitaksin otsida igast halvast juhtumist midagigi head, milleks see võis kasvõi kaudselt kasulik olla. Mõtle kõik sündmuse läbi hästi. Ja mõtle, et alati oleks võinud minna sitemini. Ära karda, mis juhtub, inimestega ikka juhtub midagi, ka surma võidakse saada, aga kunagi see juhtub nagunii. Ei ole vaja toita hirmuga mõttetuid söödikuid. Ütle lihtsalt: "Ma ei karda mitte midagi!" Ja pea meeles head! Otsi elust head! Tee ise ja lase teistel endale teha!
Õnne sulle!
Vasta
#12
Mis tehtud, see tehtud, kahetsemisel suurt mõtet pole, küll võid sinna kohta tagasi minna, süüdata küünal ja andestust paluda või kui pole võimalik minna, siis lihtsalt südames andestust paluda. Teine kord ole targem ja kuula sisetunnet, selles ongi point. Enda puhastamiseks on palju mooduseid, aga alguses on mõistlik kellegi kogenuma poole pöörduda, mõni šamaan, ravitseja. Tuleb oma soov kõiksusele teada anda ja küll õiged inimesed sulle teele satuvad Smile
Vasta
#13
Tere.
Tänud mõtete eest.
Olen palju,väga palju mõelnud viimaste päevade jooksul.

kalldunn- tänud, olen ka skeptikuna lugenud nüüdseks enamus Sinu postitusi ja silma peale visanud ka Teistele...Olen leidnud palju lugemist ehk nö. ''ridade vahelt'' ja ausaltõeldes olen tiba ummikus...Ma pean ennem mõtlema ,kuskil,midagi,vaatama,tunnetama...ennem kui lähtun soovitustest,sest miski tunne mu sees...Raske seletada,...Jah,sain mõtteid, mis juhatasid uute küsimusteni,millede lahendamiseks on palju radasi,millest igaühe taga veel rohkem küsimusi,niiEt-kokkuvõtteks olen ehk veel rohkem segaduses, kui varem...
''tulen tagasi noolega, vaja leida veel vibu Laugh
Kuid ''surf'' on meeldiv,
Tänud...

Küsimus: sateliit hinged,varjatud hinged,hingevarjud,kust ma leiaks infot ? Musta maagiat peaks ju keegi minuvastu kasutama,et midagi moodustuks...?

Teeline- Kõiksus, tundub,et minujaoks ''hetkel ei vasta telefonile või on levist väljas'' : ) Aga saatsin smsi,et hiljem tagasi helistaks mulle ,kui aega on.

Tegelikult sooviksin ,et õige inimene satuks mu teele,olen asju omateada juba kaua hoidnud ja vb sealt Marina mõte ,et ''jõul'' pole rakendust ja seepärast lõhub... Seda 'miskit' ma ''tappa'' ei tahaks,pigem just arusaada ja kuldne kesktee leida,ausad ''kokkulepped'' sõlmida ,teha midagi-südame järgi.. .

Oh seda ''sisetunnet'', ei saa mina sellest aru veel,rahu oleks vaja aga on vaid 1 suur ,paljudest lõnga juppidest läbipõimitud segaduse hunnik,mida hetkel lihtsalt vahin,pausi peal kõik.

Siiralt austan Kõigi tõekspidamisi,mõtteid ja arvamusi ja suht ükskõik, kui keegi arvab,et võiksin ehk psühhiaatrilt abi saada : ) Usun ennast,piisab...
Kes teab-See teab,teised ei saagi kunagi teada.


Tegelikult ma ei tea ise ka, mida ajan: ) selles point. Nii,et kui keegi naerab mu jutu üle ,las olla siis nii-naer on positiivne ju : )

Kõigel on põhjus.


Parimatega,
Vasta
#14
Ohjah suguvõsa sisemängud. Tundud suguvõsa esioinale jalgu olevat jäänud, mõtle kui hea läbisaamine on sul suguvõsapidudel kõigi poolt austatud esinumbriga keda kõik kuulavad ja kadestavad. Ja veel vaata läbi oma naissuhted alustades emast. No ei ole nii et mees saab pidevalt peksa lihtsalt niisama lambist kui ta pole narkomaan.
Vasta
#15
LP. VironShaman -Kah 1 võimalus, kuid kahtlen...See suguvõsa teema. Polegi neid õieti,ei tea /suhtle eriti,rääkimatta suguvõsa pidudest,kahjuks vist. Pole ühtki ''autoriteeti'' ,esinumbrit, selles osas ,vabandan,panid puusse.
Ja kui panin puusse mina, siis mis oleks lahendus mida ma saaksin iseteha selle vastu? Jah, ise!
Kuid mingi jama võib-olla kokku keeratud küll,teistepoolt,ammu ,leidub igasugu maagilisi ja võimatuid võimalusi,mis seotud pere verega,+ olen ise ka igasugu lollusi teinud ja meeled on avatud ...Ma ei teagi,

Vabandust ,et küsin aga need naissuhted, miks? Miks ma pean need läbi vaatama? Mida see kallutab? (Ise omaette mõtlen nüüd,et --tegelikult probleemi Sa, VS ''nägid,uduselt ,mõistetav aga miks ja mida Sa nägid naissuhete kohta? Mis ''kala'' küll seal süsteemis on,,...?2 naist mu elus ongi ja suhted nendega on nagu ikka,vahest parem,vahest mitte,kuid siiski ok vist... ) Minusilmis see naissuhete teema väike asi. On midagi suuremat. Samas,on palju neid väikseid asju, mida võiks ülevaadata...

Raske seletada siin avameelselt ja avalikult mõndasi asju ...

...

Tänan Teid,sõna võtnud ''Kulgejad, igalühel teist on olnud jutus tõeterasi sees, vähemalt kaudseid.

Ootaks veel rohkem sõnavõtte inimestelt,kes ise siiralt arvavad ,et ''tajuvad,näevad,kuulevad jne. Võtke hetk,mõelge minu peale,oleksin tänulik ,väga tänulik kui kirjutaksite omi mõtteid.võttes arvesse mu esimest postitust siin teemas...1 kõik mis pähe tuleb,hea või halb,peaasi , et aus. . .

Tõesti,on vaja ! Ja minujaoks võib palju muutuda, tänu Teile. . .
Mõtted, millega oma elu edaspidi siduda ja mis radamööda minna,on olemas aga ennem vaja mingid asajd lahti siduda. . .

*













Vasta
#16
See, et sina autoriteeti (või siis "autoriteeti") ära ei tunnista ei tähenda, et teda olemas pole.
Mitte alati pole need kes pidudel räuskavad ja laulujoru ülesse tirivad ja "mänge" orgunnivad.
Igas koosluses on omad autoriteet (did) keda teised kuulavad nii otseselt kui kaudselt.
Nad ei pruugi olla kõige rikkamad ja kõige esiletungivamad, kuid nad ON olemas.
Vasta
#17
excubitoris -See ,KAS ma tunnistan ja kui- siis millist? -see hetkel pole vast oluline...

Jah,nii on, nagu sa räägid,autoriteedid alati olnud... Kaudselt või otseselt,siin või sealpool,alati on kuskil keegi sinust ''kõvem ,no sh*t.?!
Aga antud küsimuses,kogu Minu luguidamistega, ei haaku see teema nii...

VS kirjutas ''ohjh suguvõsa ...'' .Mingi jama seal on jah...Aga Mitte nii, Pigem suguvõsa vastu,mitte sisesed!



Vasta
#18
(01-09-2014, 22:10 )paarakas Kirjutas: excubitoris -See ,KAS ma tunnistan ja kui- siis millist? -see hetkel pole vast oluline...

Jah,nii on, nagu sa räägid,autoriteedid alati olnud... Kaudselt või otseselt,siin või sealpool,alati on kuskil keegi sinust ''kõvem ,no sh*t.?!
Aga antud küsimuses,kogu Minu luguidamistega, ei haaku see teema nii...

VS kirjutas ''ohjh suguvõsa ...'' .Mingi jama seal on jah...Aga Mitte nii, Pigem suguvõsa vastu,mitte sisesed!
Tegelikult VS võiks enam sest juhtoina värgist rääkida küll, sest toimub ju ka suguvõsade hävitamist. Võetakse juhtoins maha ja edasi riburada pidi kõik kõlblikud, jäävad ainult nõrgemad ja üksikud ja ongi suguvõsa lagunenud ja laiali, kes siis seda korraldab, päris huvitav?!

Vasta
#19
(25-08-2014, 12:47 )paarakas Kirjutas: Ausalt,seis on selline ,et kaalun igat võimalust ,võimalikku ja võimatut eesmärgiga leida kuldne kesktee kõigevahel! Jah, mõni vigastus on tekkinud napsuse peaga ja mitte olles ''normaalne'' (või vb vahest just-olles ''üli-normaalne'') ,mõni oma teadlikult võetud riski tagajärjel,kuid siiski...Ei kirjutaks kui asi seda minu silmis väärt ei oleks....

Any ideas ?

Õpi kasutama oma intuitsiooni (sisetunnet, ettenägelikkust)! See on kõigile inimestele sünnist saadik kaasa antud.




Vasta
#20
...


Jeap.
Vasta
#21
(02-09-2014, 09:55 )Müstik Kirjutas: Õpi kasutama oma intuitsiooni (sisetunnet, ettenägelikkust)! See on kõigile inimestele sünnist saadik kaasa antud.

On ka mõistus antud inimestele sünnist saadik kaasa. Teemaalgataja võiks õppida ka seda kasutama.
Sa (teemaalgataja) oled erakordselt egotsentriline ja seetõttu ei märka enda ümber detaile, emotsioone, keskkonda.
Ka inimesi.
Lähed läbi elu ja inimeste nagu "jõehobu kristallipoes". Ja jõuad tagasi enese juurde ikka jälle. Ja minu meelest sinu ülesanne ongi siin...
Vasta
#22
Keeruline on sind kujutleda new age poes kivikesi kaalumas ja ostmas endale.
Soovitan spordile pühenduda. Iseäranis kestvusspordile. Kus oled sunnitud enesega koostööd tegema läbi koormuse nii vaimule kui ka kehale. Vahest pikamaa sörgid. Jalgrattaga või jooksuga asulate vahelised retked jne... Eesmärk oleks kehaline koormus kui meeleseisund, jooks nagu meditatsioon. Selle aasta lõpuni.
Vasta
#23
Tervist.
Pole ammu enam postitanud.
Kuid vahepeal on nii mõndagi juhtunud.
Midagi oleks nagu ikka väga valesti, kahjuks. Ükskõik kuidas ma ka ei prooviks end hoida, ükskõik mida ma ka ei teeks, olen muutnud oma hoiakuid omaarust ainult kõige parema suunas s.t olen ja lasen teistel olla - siiski võimatud asjad leiavad tee saada võimalikuks...
Ma soovin ju ainult olla rahus, ajada omi asju,käija tööl jne aga minujaoks on see kõik tavaline kohati raske. Närvi käib see kõik juba, kui aus olla.
Ei tea mida teha...Mõtlen veel. Head ideed on teretulnd.

Paar suuremat jama mis minuga on siis vahepeal juhtunud, väike "update":
Hetkel olen pikali, taastun õnnetust jalgrattaga kukkumisest , õlg on suht sassis, rangluu katki + õlaliigesega mingi jama,kiirabiga viidi haiglasse ja narkoosi, ärgates seletati,et blablablaa (teatud põhjustel mul hetkel puudub ravi kindlustus) väänasime kuidagi enam-vähem paika :O aga oppi ei tehtud kuigi oleks ehk vaja läinud paar kruvi siia-sinna. Nüüd siis olengi jälle valudes,terve käsi,kael,selg,õlg sinine-kollane-lilla,rangluu ragiseb,mingi junn on lahti ja kõik on kõver-ebaloomuliku kujuga.
Mu kodus toimus tulekahju kui kedagi kodus polnud. Kodu on Päästeameti poolt tunnistatud elamiskõlbmatuks. Väga valus teema.
Ning kõige absurdsem lugu mis juhtus mu sünnipäeval... Ma oleksin reaalselt ära surnud peaaegu.
Pikka lugu nagu polegi, sünnipäeval kuidagi libises nuga mu käest ja kukkus läbi teksapükste no NIIIII täpselt jalga, et lõikas reiearteri läbi... Vedas, et ellu jäin. ligi 3,5L verd ja muid asju pandi juurde, olin kuskil ~8 tundi teadvuseta. (midagi ma nägin,kuskil sel ajal nagu olin aga see ei puutu hetkel asjasse ja on teine, huvitav teema.)
Ma ei oska enam midagi arvatagi... Olen palju mõelnud. Muutnud mõndasi asju oma elus aga ikkagi,miski nagu ihub hammast mu peale...

Olen mõelnud sellise asja välja,et ehk...
Ma olen ristitud väiksena. See polnud minu otsus vaid otsustati minu eest. Ma pole kunagi käitunud ega olnud nagu üks ristitud (vabandust) "jeesuse lammas olema peaks. Sisemas tunnen,et see pole minule. Tahan vabastada end sellest,kogu mu lugupidamise juures. Maha pesta see jama. Olla vaba.Ehk siis ka muutub midagi. Aga ma ei tea kuidas...
KUIDAS?

Parimatega,

Vasta
#24
Teksapüksist väits läbi ei tohiks kukkuda. Eriline väits või avitas keegi kaasa? Paarakal on pisut palju seljas. Aga tuleb veel ja miski ei aita, kuni klõpsu ei käi.
Vasta
#25
Ei võta kuidagi,midagi .Veteran C.

Nii uskumatu kui see ka poleks, nuga kukkus ca. 20 cm, otse õigesse kohta ja kedagi polnd ligidal aitamas kaasa. Ma ei aja mingit jama siin.
Klõps on.... Väga laialdane väljend/mõte...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aegajalt nagu kuuleks midagi. pafo 29 11,702 08-07-2014, 21:21
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Midagi toimub tallis alexa 16 7,213 25-08-2013, 19:52
Viimane postitus: alexa
  Oli see midagi maavälist? Myrakaru 1 1,891 21-12-2011, 12:34
Viimane postitus: Mannu
  Mida see tähendab? - tunne nagu midagi oleks väga valesti Cthepy 24 9,644 30-05-2008, 09:32
Viimane postitus: Cthepy
  Kas see oli uni või midagi muud? MustJokker 8 3,988 04-03-2008, 23:13
Viimane postitus: helen009
  Kõik juhtub nii nagu sisetunne ütleb Metafor 2 2,831 15-05-2006, 16:02
Viimane postitus: Selma

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat