Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Needus
#1
Mitmeid aastaid tagasi sain neetud see võis olla kas 7 aastat tagasi, varem pole häirinud lihtsalt paar raskemat kukkumist aga nüüd andge kas loits enese kontrolliks et saaksin sest needusest lahti või kuidas leppida oma kallimaga
Vasta
#2
kumba siis soovid leppimist kallimaga või needust maha? Üldiselt kipuvad naised armunõidumist viljelema rohkem kui mehed. Mehed saavad vist paremini omal pragmaatilisel moel aru, et ebaloomulikul (armunõidumise?) teel tekkinud või päästetud armastusel pole pikka ja loomulikku tulevikku.

Kas arvad et kallima lahkumine on needuse tulemus?

Vahest on sinu suhe kriisis hoopis tavalisematel põhjustel? Väsimus, tüdimus? Kui lapsi ei ole, siis võib käsitleda teie suhet mõnevõrra pingevabamalt. Peret kui sellist ei ole veel loodud? Sada asja, mis võib su kriisi põhjustada, mu sõber neetu. Smile
Vasta
#3
Mingit needust siin pole!
Vasta
#4
(22-09-2014, 23:24 )positiivne Kirjutas: kumba siis soovid leppimist kallimaga või needust maha? Üldiselt kipuvad naised armunõidumist viljelema rohkem kui mehed. Mehed saavad vist paremini omal pragmaatilisel moel aru, et ebaloomulikul (armunõidumise?) teel tekkinud või päästetud armastusel pole pikka ja loomulikku tulevikku.

Kas arvad et kallima lahkumine on needuse tulemus?

Vahest on sinu suhe kriisis hoopis tavalisematel põhjustel? Väsimus, tüdimus? Kui lapsi ei ole, siis võib käsitleda teie suhet mõnevõrra pingevabamalt. Peret kui sellist ei ole veel loodud? Sada asja, mis võib su kriisi põhjustada, mu sõber neetu. Smile

Kirjeldada mida ma sooviks on raske ma sooviks eneses kõigepealt selgusele ma arvan jõuda ja see järel temaga ära leppida. Needuse kohta vb nii palju ,et see asi sai alguse sellest kui tegin 7 aastat tagasi ühe vaimse lepingu, sest ajast saati pole enamjaolt rahu saanud.
Vasta
#5
Paistab, et rändad kolmel pool teed korraga [SMILING FACE WITH SMILING EYES]. Aja mahvõtmine soovitav
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat