Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuulen kellegi teise juttu pealt, oma peas.
Autor Sõnum
Cessu
Uustulnukas

02-10-2014 05:51
Postitus: #1
Kuulen kellegi teise juttu pealt, oma peas.
Ei osanud seda teemat kuhugi liigitada. lugesin, et siin ka sarnaseid teemasid olnud. Olen minagi siis nüüd nii kaugel, et hakkan vist hääli oma peas kuulma. Peale aasta tagust vanaema surma on kõik kummaliseks ja jaburaks kiskunud. Vähe sellest, et ta hakkas mulle unes helistama, keegi kõnnib meie majas, hakkasin inimeste aurasid nägema (kui tahan näha, kui ei taha, ei näe ka), mõtlen maailmast hoopis teisiti, siis nüüd olen paaril korral õhtul enne uinumist kellegi juttu peas kuulnud. See olukord on nii olnud, et kui olen juba voodis ja hakkan uinuma, siis kuulen (justkui kuulaks pealt), kellegi juttu. See jutt on selline, nagu kooliajal õpetaja astuks klassi ja valju häälega räägib, mida tegema hakkkab. Mina kuulen mingi täiesti võõra naisterahva häält, kes siis oleks kas mingis suuremas ruumis vms, peaks nagu loengut või juhiks koosolekut. See jutt mind absoluutselt nagu ei puuduta. Kahjuks ei ole selle jutu sisu meeles, aga miagi sarnast see oli, et :`` me peame selle asja ära tegema``, või ``see on nii ja seda ei saa naa teha `` (no umbes selles laadis).See segas mul magamajäämast, katsusuin seda maha suruda, no lõpuks ikka magama jäin, aga enne ikka kuulsin oma 4-5 lauset ikka ära, nagu katkendlikult või nii. Ehh, seda on nii raske kirjeldada siin.
Aga miks ma siia kirjutan, kui olen ise lugenud siin teemasid, kus teiselgi see mure olnud`? Tekkis küsimus, sest neid lauseid olen oma peas kahel õhtul kuulnud, kui päeval olen käinud oma kaela-ja peavaluga ultraheliravis, mida siis kaelapiirkonda tehakse. Et kas see võiks sellist olukorda esile tõsta? On ju tegemist teatud sagedusel lainetega, mida siis pea-ja kaelapiirkonda 1,5h jooksul lastakse. Mis teie arvate, kas see võiks olla kuidagi omavahel seoyud?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

02-10-2014 08:24
Postitus: #2
RE: Kuulen kellegi teise juttu pealt, oma peas.
Lase teha enda aura-tšakra pilt või biopulsar-pilt, sealt on näha "mis ja kes".
Cessu
Uustulnukas

02-10-2014 09:16
Postitus: #3
....kus ma seda teha saaksin ja kes selle pildi mulle siis ära tõlgiks? Shock
Tulnukinimene
turist Maal

02-10-2014 09:27
Postitus: #4
http://www.auravision.eu/index.php?page=182
http://tervisloodusest.weebly.com/biopulsar.html

Aura-tšakra pildi puhul pole nende tõlgendamist vaja, piisab värvidest.
Biopulsari puhul on need naised seal täiesti pädevad selgitusi andma, just mis puudutab pea piirkonda.
Cessu
Uustulnukas

02-10-2014 19:55
Postitus: #5
Võimalik. Sel juhul huvitab, kelle mõtted need olid ja kas mul nende mõtete peale ka omal mõelda tasub.. Igaljuhul, tunne oli täpselt, nagu seisaks kuskil mingi ruumi uksetaga, ja kuulaks juttu pealt. Ja mis veel huvitav, see kõik oli kuidagi tuttav, ma ei teagi mis, mitte, et ma tunneksin hääle omanikku, aga see pealtkuulmine ise.. Aga vabalt võisin olla ka uinumise äärel ja juba poolunes miskit kuulda...mille peale siis üles ärkasin. peaks mainima, et üldse on minuga viimase aasta jooksul kuidagi jube palju imelikke asju toimunud, ei saa enam isegi aru, peaasi, et hulluks kätte ära ei lähe.
Wilholmensis
Veteran

05-10-2014 23:44
Postitus: #6
Lase end ka psühhiaatril üle vaadata kui see kaua kestab. Mitte, et ma arvaks, et tegemist lolliiks minemisega vaid juhin tähelepanu sellele, et sensitiivsuse ja skisofreenia esmased avaldumise tunnused on peaaegu ühtivad. Kui organismis orgaanilist patoloogiat ei täheldata, siis ongi tegemist sensitiivsuse ajutise või koguni alalise avaldumisega. Sensitiivsus ja skisofreenia pole samad seisundid külla aga avaldumise sümptomid on sarnased!
Nielander
Questioning Everything

07-10-2014 20:14
Postitus: #7
Auditoorsed hallutsinatsioonid või siis rahvakeeles "häälte kuulmine" ei ole tegelikult nii haruldane nähtus, kui võiks arvata. Enamus, kui mitte kõik, inimestest kuuleb mingil hetkel oma peas hääli... täpselt samamoodi nagu nähakse ka visuaalseid hallutsinatsioone, kuigi need on natukene harvemad juhtuma. Enamuse kordadest hääli kuuldes ei saa inimene arugi, et tegemist hallutsinatsioonidega on - rahvamassis viibides või ebamääraste helide puhul on ju suhteliselt võimatu tagantjärgi kindlaks teha, et mis see allikas täpsemalt nüüd oli. Magama jäädes häälte kuulmine pole kindlasti midagi imelikku - ise kuulen suikudes oma nime või mõnda lausejuppi üsna regulaarselt (mis muidugi ehmatab, aga ei tekita mingit erilist õõvastust). Asi ilmselt selles, et aju läheb magama jäädes unereziimile ja mingist ajahetkest tekib kattuvus une ja ärkveloleku vahel. Stress, depression, trauma - need kõik teevad asja vaid hullemaks. Üheks skisofreenia süptomiks muidugi häälte kuulmine küll on, aga ei tasu ennast hulluks ka mõelda... aju on keeruline arvuti ja vahel läheb mõni alamsüsteem sassi, aga see ei tähenda ilmtingimata, et kogu tervikul oleks küljes mingi jäädav häire...

Mõtle vaid sellele, et üheks leebemaks auditoorseks hallutsinatsiooniks on nö. kummitav muusika, mida juhtub praktiliselt kõigiga ja mõnikord lausa päevast-päeva...

Kui asi ikka väga tõsiseks läheb, siis soovitan sama mida Wilholmensis - mine arsti juurde ja räägi oma lugu ausalt ja detailselt ära.
PS: kui hääled sul midagi teha käsevad, siis ära igaks juhuks tee.

Inglise keelne wiki
Psühhootilised häired ja nende sümptomid

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
isemaag
Vana kala

08-10-2014 00:43
Postitus: #8
Pole midagi uut siin Päikese all. Venkudeaegsest kuulsusrikkast päevavaraste armeest saabudes kuuldus pahasageli kusagilt eikusagilt praportšiku või seeru kisa:
'PODJOMM! GOTOVNOSTJ ODINNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! '
Seesinane fenomen vältas aastaid jutti, kuid aeg tegi oma töö, kes vehib see väsib. Praegusajal mind äratab ainult domovik ja ainult siis kui keegi oluline persoon on just tulemas või kavatsemas tulla mu kodu suunas või on mõni oluline toiming ette kavatsetud mu enda poolt, lihtsalt kokkuleppe küsimus.
cambodia
俄罗斯特种部队

08-10-2014 01:35
Postitus: #9
Kindlasti on Sinu puhul olemas rohkem võimalusi, kui siin välja pakutud sensitiivsus või mõne sümptomi avaldumine, mis viitab üldjuhul algava vaimuhaiguse algstaadiumile. Polegi nii harv juhus, kui inimesed on endale mõne energeetilise "kaasseltsilise" kraesse saanud, kes aegajalt omatahtsi toimetama kipub. Ja kui abi ei saa, muutub elukas rahutumaks ja võimsamaks.

Muideks, skrisofeenia või vaimuhaiguste puhul laiemalt, ei pruugi meditsiiniliselt läbi viidavad uuringud, halvemal juhul tuvastada mitte mingisugustki anomaaliat või patoloogiat. See omakorda ei tähenda, et inimesel seda ei esine. Elik siis diagnoosi määramine võib olla küllaltki subjektiivne, mis tugineb patsiendi enda ütlustel.
Ja ilmselgelt ei kiida ükski kodumaine psühhiaater, sümptomitega "hääled peas" inimese ekstrasensoorseid võimeid vaid heal juhul kirjutab mõned purgid neuroleptikume http://et.wikipedia.org/wiki/Neuroleptikumid ,tõsisemal juhul kupatatakse uuringutele.
isemaag
Vana kala

08-10-2014 02:22
Postitus: #10
(08-10-2014 01:35 )cambodia Kirjutas:  Kindlasti on Sinu puhul olemas rohkem võimalusi, kui siin välja pakutud sensitiivsus või mõne sümptomi avaldumine, mis viitab üldjuhul algava vaimuhaiguse algstaadiumile. Polegi nii harv juhus, kui inimesed on endale mõne energeetilise "kaasseltsilise" kraesse saanud, kes aegajalt omatahtsi toimetama kipub. Ja kui abi ei saa, muutub elukas rahutumaks ja võimsamaks.

Muideks, skrisofeenia või vaimuhaiguste puhul laiemalt, ei pruugi meditsiiniliselt läbi viidavad uuringud, halvemal juhul tuvastada mitte mingisugustki anomaaliat või patoloogiat. See omakorda ei tähenda, et inimesel seda ei esine. Elik siis diagnoosi määramine võib olla küllaltki subjektiivne, mis tugineb patsiendi enda ütlustel.
Ja ilmselgelt ei kiida ükski kodumaine psühhiaater, sümptomitega "hääled peas" inimese ekstrasensoorseid võimeid vaid heal juhul kirjutab mõned purgid neuroleptikume http://et.wikipedia.org/wiki/Neuroleptikumid ,tõsisemal juhul kupatatakse uuringutele.
.............................................................................................................
Ahahahh. Tõsisemal juhul saadetakse kohaliku rahva keelsed luurajad värbama. See polnud eriti ammu kui keegi kaabulätuga pärnakas lasi Moskva teadlastel nende laboris oma foto kallal katseid teha ja teadlaste labor süttis põlema. Vist see Gross-i taat oli, enam teda ei nõutud kodumaa hüvanguks teenima.
Lihtsamal juhul eriteenistused ei jõua ette või on juba ette jõudnud, tsivilisatsiooni jaoks kahjulik element kõrvaldatakse ringlusest, natuke füüsilist vägivalda + natuke hüpnoosi + natuke kõige õigema kristuse fanatismi + paras ports riikliku monopoli valduses narkootikume, ei küsita kas tahad või ei taha, lihtsalt PEAD, + igapäevaselt kõige õigema kristuse uskujate poolt lubatav ärapõletamise mana ja palju muud üllatavat, mida loomakari suudab oma normaalse aruga leiutada, et oma ülemat võimu säilitada.
-----------------------------------------------------------------------------------
Aga miks ma siia kirjutan, kui olen ise lugenud siin teemasid, kus teiselgi see mure olnud`? Tekkis küsimus, sest neid lauseid olen oma peas kahel õhtul kuulnud, kui päeval olen käinud oma kaela-ja peavaluga ultraheliravis, mida siis kaelapiirkonda tehakse. Et kas see võiks sellist olukorda esile tõsta? On ju tegemist teatud sagedusel lainetega, mida siis pea-ja kaelapiirkonda 1,5h jooksul lastakse. Mis teie arvate, kas see võiks olla kuidagi omavahel seoyud?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kaelavalud seljapool küljes, v.a. küsija, alati on sellest kui on lastud kellegil oma kaelale istuda ja on kõva tahtmine vastu hakata kuid täpset moodust veel pole leitud. Eespool kaela asub vastuhakkamise osa mida ei taheta kasutada enesekaitseks võltsmoraalsetel põhjustel, üks kõrihaiguste põhjusi.
Kaelaosas asub tunnetetasandil ja mõttetasandil suhtlemine.
See on minu poolt üteldud isiklik kogemus, mitte midagi enamat, kui on vaja käige oma arstide vahet ja laske end sandistada, kuid oma kõige lähedasemad jätke sest värgist kaugele. Väga kaugele.
cambodia
俄罗斯特种部队

09-10-2014 14:47
Postitus: #11
Ahahahh. Tõsisemal juhul saadetakse kohaliku rahva keelsed luurajad värbama. See polnud eriti ammu kui keegi kaabulätuga pärnakas lasi Moskva teadlastel nende laboris oma foto kallal katseid teha ja teadlaste labor süttis põlema. Vist see Gross-i taat oli, enam teda ei nõutud kodumaa hüvanguks teenima.

Kui Sa pead silmas seda persooni https://www.facebook.com/ants.gross , siis tegemist on põlise viljandlase ja paraloogiga.

Mees ise on kirjutanud järgmist:

05
Apr
2010
22:04

ISIKU NÄITAJAD
Autor: ANTS GROSS,

Teemad:

Mind isiklikult on KGB paraosakonna poolt biotestriga testitud ja näitajad kartoteeki ja toimikusse kantud. Moskva bioenergeetika laboris mõõteti minu isikufotolt bioenergiat ja tulemuseks oli kogu labori maha põlemine(kahju miljardides). Moskvas elas Juutide musta-maagia Isa ja selle isiku tappis minu poolt tehtud taimepilt NEONATUUR. Moskva ülikooli eksperdid ütlesid peale seda juhtumit uurides, et kellel eluisu ära, võib minuga tegemist teha. Ngu näha on tulemuslik külg näha. USA Presitent tuli Eestisse ja võttis kaasa üle 200 paravenna. Miks ta seda ühegi teise riigi puhul pole teinud?
http://www.innoeurope.eu/inimesed_item.php?uid=677

Mõned näited viljandlase Ants Grossi asjatamistest ja tegemistest: http://www.postimees.ee/31492/viljandis-...-imekuppel
http://annestiil.ee/eneseareng/eneseareng/2532/
http://www.ohtuleht.ee/354812/paraloog-a...elt-laibad
ilus
Tavaliige

13-10-2014 09:40
Postitus: #12
On olemas terve rahvusvaheline organisatsioon, kuhu kuuluvad inimesed, kes kuulevad "hääli peas". Organisatsiooni kuuluvad väga mitmesugustel põhjustel häälte kuuljad, on nii sensitiivseid inimesi kui ka skisofreeniahaigeid.

Selle organisatsiooni nimi on INTERVOICE ja koduleht on siin: http://www.intervoiceonline.org/

Võib-olla oskad inglise keelt ja sellest viitest on kasu.

Eesti keeles võib häälte kuulamise kohta muu hulgas natuke lugeda siit:
http://skiso-praanik.blogspot.com/search...Intervoice

Hääled peas ei pruugi tähendada haigust, kuid võivad seda tähendada.

Üks väga hea lugemine hallutsinatsioonide, meelepetete ja ka "hääled peas" kohta tuli veel meelde: mõned aastad tagasi andis Äripäeva kirjastus eesti keelde tõlgituna välja maailmakuulsa neuroloogi Oliver Sacksi raamatu "Hallutsinatsioonid".

Vahel tean, et ma midagi ei tea.
isemaag
Vana kala

21-12-2014 00:12
Postitus: #13
(13-10-2014 09:40 )ilus Kirjutas:  On olemas terve rahvusvaheline organisatsioon, kuhu kuuluvad inimesed, kes kuulevad "hääli peas". Organisatsiooni kuuluvad väga mitmesugustel põhjustel häälte kuuljad, on nii sensitiivseid inimesi kui ka skisofreeniahaigeid.

Selle organisatsiooni nimi on INTERVOICE ja koduleht on siin: http://www.intervoiceonline.org/

Võib-olla oskad inglise keelt ja sellest viitest on kasu.

Eesti keeles võib häälte kuulamise kohta muu hulgas natuke lugeda siit:
http://skiso-praanik.blogspot.com/search...Intervoice

Hääled peas ei pruugi tähendada haigust, kuid võivad seda tähendada.

Üks väga hea lugemine hallutsinatsioonide, meelepetete ja ka "hääled peas" kohta tuli veel meelde: mõned aastad tagasi andis Äripäeva kirjastus eesti keelde tõlgituna välja maailmakuulsa neuroloogi Oliver Sacksi raamatu "Hallutsinatsioonid".
............................................................................................................
Toimib HIERARHIA.
Siit saidist ma vahel tunnen et siin on tõesti teadjaid inimesi. Zajavljaaju iim blagodarnostj za vsjuu zabootu!
Kaitseks hääled ja muud hääled on ikka hääled, aga kuidas keegi neid mõistab on hoopis muu asi.
MUIDEX! Kaitseks hääled ei sosista kõrva veeres.
istrat
Tavaliige

21-12-2014 04:51
Postitus: #14
Häälte kuulmine peas võib olla samahästi tingitud teadvuskontrolli, kaugvaatlustehnikate ja sünteetilise telepaatia mõjudest.

Seniakaua on kõik OK kuni need hääles seal peas ei käsi kedagi ära tappa, maha või õhku lasta. Selle Viljandi koolipoisi lugu on vist hetkel meil kõige konkreetsem näide?

Ei ole võimalik täielikult välistada, et aastal 2014 mingi MKULTRA sarnane projekt mõne organisatsiooni poolt käigus ei ole.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hääled peas batoonike 94 42,256 27-11-2018 20:08
Viimane postitus: Avatud aken
  2. aprill 2012 mu ema läks teise ilma. OuijaFan 8 3,569 08-04-2012 16:34
Viimane postitus: MAJC
  Kuulen ja näen imelikke asju aviator 20 4,347 12-05-2008 19:45
Viimane postitus: atlantic456

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog