Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veider unenägu-palun abi lahendamisel!
Autor Sõnum
Carmel
Uustulnukas

04-10-2014 12:12
Postitus: #1
Veider unenägu-palun abi lahendamisel!
    [/i]
Tere.
Nägin täna öösel unenägu mis seda nähes oli ilus aga need asjad mis seal toimusid olid väga kahtlased. Ma natuke uurisin mida mingid asjad tähendavad aga ma ei saa ikkagi ise täpselt aru millest see unenägu rääkis või millele ta vihjata üritas. Ehk oskab keegi mind aidata? Smile

Nimelt unenägu siis algas sellest ,et ma elasin enda elukaaslasega suures majas, milles on tegelikult korterid aga tol hetkel unenäos oli see terve maja meie päralt. Mu ema kodu asub ka seal majas. Ma käisin seal majas ringi ja kõik oli väga ilus ja korralik ja jäi meelde ,et saatsin elukaaslase katuseaknaid pesema ,sest need olid väga tolmused.Mingi aeg ma saatsin veel meie majast välja mingi kodutu mehe kellele mu ema oli öömaja pakkunud, mees oli väga karvane kuid noor ja sõbralik. Ma tahtsin talle raha anda aga ma teadsin ,et mul ei ole nii palju ,et talle anda. Edasi siis selle ringkäigu ajal majas leidsin ma mingi ukse mille kaudu ma sattusin õue ,sügis oli, lehed olid värvilised ja kõik oli väga värviline. Seal õues kuhu ma sattusin oli omakorda veel lihtsalt mingi vana uks kuhu ma jõudsin tänavatel uidates, ma läksin sellest uksest läbi sattusin mingi maja hoovi võtsin kaasa paar värvilist ilusat lehte (punased,kollased, kirjud) siis kuulsin mingit ohustavat häält nii ,et ma teadsin ,et ma pean lahkuma. Jooksin kiiresti selle ukse juurde ning läksin läksin tagasi sellele hoovile kuhu ma sattusin enda kodu kaudu.
Järsku olin ma mingis mereäärses maamajas enda sõprade ja sõbrannadega. Olin toas kui ma nägin kuidas mees tahtis mu tähelepanu saada suudeldes mu sõbrannat. Selle peale sain ma vihaseks, ma läksin välja , maja kõrval oli täpselt meri, külm oli ,lained olid suured, lund oli ka natuke maas ja ma olin paljajalu. Varsti jooksid mees ja sõbranna välja ja tahtsid peole minna, mille peale ma läksin sõbranna juurde ja nõudsin seletust enda mehega suudlemise kohta. Ta vaid naeris ja ülbitses mille peale ma lõin teda ja tema kahte sõbrannat veel korduvalt. Kuidagi me sattusime sinna samusesse majja trepi peale mis viis keldrisse. Sealt tuli kaks naist vastu ja ma tajusin ,et nendest ma jagu ei saa ning hakkasin jooksma ja mõtlesin end tagasi koju kuhu ma tulin selle sama ukse kaudu mis oli väljas ja kust ma seda ohustavat häält kuulsin. Panin veel tähele, et muidu oli ilm ilus aga selle maamaja juures oli väga tuuline, külm ja kõle.

Pikk lugemine ja ma loodan ,et mingi asi väga arusaamatuks ei jäänud.
Ehk oskab keegi tark asjatundja mulle loogiliselt seletada millest need asjad võisid rääkida? Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
cambodia
§

04-10-2014 23:36
Postitus: #2
RE: Veider unenägu-palun abi lahendamisel!
Nooremale koolieale: http://www.vara.ee/horoskoop/unenagu.php?taht=H
http://unenagudeseletaja.blogspot.fi/

Keskmisele koolieale: http://www.rahvaraamat.ee/p/unen%C3%A4gu...9985325346
http://www.ersen.ee/pohjalik-unenagude-s...aamat.html

Täiskasvanutele: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?157651
Psühholoog
Jälgija

05-10-2014 08:54
Postitus: #3
RE: Veider unenägu-palun abi lahendamisel!
Meie üksi siin ei saaks öelda sinu nähtu tähendust, ainult sina ise saad, küll aga seda mitte kohe.
Hetke seisuga on sul lihtsalt vaja vaadata ja jälgida, mis saama hakkab su elus ja siis ürita pusle kokku panna, kui on midagi panna.
Aga kui tahad ka tuleviku unenägude kohta seletusi saada, siis üks viis oleks need meelde jäänud unenäod kirja panna ja siis jälgima hakata, mis saama hakkab. Nii kaua kirjutad, kui hakkad sotti saama mis millega kokku läheb.
Tülikas see on aga vähemalt saad täpsemad vastused kui need tavalised ''unenägude seletajad'' annavad.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mõis - pidev unenägu ? Jinny 3 1,134 12-09-2017 10:43
Viimane postitus: positiivne
  Üks veider unenägu bruno5 2 1,173 24-06-2017 23:10
Viimane postitus: Wilholmensis
  Esilekutsutud unenägu Sinis 46 12,364 22-02-2015 17:13
Viimane postitus: Minaelan
  Unenägu tundmatus lossis voolav 1 1,252 02-01-2015 12:20
Viimane postitus: Psühholoog
  Imelik unenägu...sooviksin tähendust Mimoos 12 2,718 19-05-2014 21:07
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi.. Õudusunenäod Death_Angel 6 2,072 01-05-2014 17:02
Viimane postitus: Digitaria
  Häiriv unenägu katlina 3 1,814 23-03-2014 12:49
Viimane postitus: murmur
  Unenägu reaalsusesse voolav 4 1,445 08-03-2014 21:07
Viimane postitus: Psühholoog
  Unenägu ''ettetulevast surmast'' Psühholoog 4 1,721 13-01-2014 10:57
Viimane postitus: irka
  Subtiitritega unenägu contact-embrace-reality 2 1,043 30-12-2013 20:47
Viimane postitus: positiivne

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog