Küsitlus: Millistel kuupäevadel soovin "sünnipäevatada"?
8 .- 9. november
80.00%
12 80.00%
15. - 16. november
20.00%
3 20.00%
Kokku 15 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ParaWeebi sünnipäev 11.2014.a.
#26
Kas Tartu poolt või Tartu suunal on ka autoga minejaid? Oleks sel juhul käpp ....

Ah ja Excu võiks läbi mõelda, kas ta suppi tahab ka teha, sest sel juhul vajaks asi ju organiseerimist...
Vasta
#27
Kui midagi põrutavat vahele ei tule, siis olen ka tulemas Tallinnast ja autoga. Kui kellelgi transpordi soovi on, siis andke teada.
Vasta
#28
Tuleme laupäeva lõuna paiku, kui kellelgi soovi Viljandist kaasa tulla, siis võib U2U saata, et vajadusel ühendust võtta. Jääme ööseks.
Vasta
#29
Veelkord küsin, kas keegi ka reede õhtul saabub?
Vaid sel juhul on ka minul mõte hakata seal varem
ahju ja pliiti kütma, järgmine saabuja juba jätkaks
selle tegevusega.
Mina ööseks ei jää, tulen laupäeva hommikul uuesti.
Vasta
#30
Meie Addyga tuleme reedel ja tõenäoliselt meiega siis ka Nielander.
Vasta
#31
Jah, olen praeguse seisuga kindel tulija.
Vasta
#32
Sünnipäevatordi ka tellisin Viljandist,
Nandi lubas laupäeval ära tuua ja kaasa võtta.

PS. Päris mitu aastat on sellest, kui tegime
Saeveskilt väljasõidu Olustvere tähetorni,
keegi veel mäletab... Kas selline ekskursioon
võiks ka nüüd sel korral huvi pakkuda?
Ilmselt annaks organiseerida jälle.
Vasta
#33
Nõnda, pole foorumis kuigi aktiivne olnud viimasel ajal teatavatel põhjustel... kuid see kokkutulek- laupäeval sõidame sealt üpris lähedalt mööda, vaatan, kas proua viitsib pisikese tiiru teha ning hüppaks perega läbi. Või kas on keegi, kes Viljandi KANDIST peale lõunat stardib ning õhtul tagasi tuleb? Õe sünnipäev on sama päev, ei saaks öö peale jääda.
Vasta
#34
Tuleks ka, aga kahjuks see nv pole võimalik : (
Vasta
#35
Olustvere tähetorn on hea mõte. Paljud pole seal käinud ja vaevalt külastus päris identne ka varem käinutele on.
Vasta
#36
(06-11-2014, 23:38 )Thorondor Kirjutas: Olustvere tähetorn on hea mõte. Paljud pole seal käinud ja vaevalt külastus päris identne ka varem käinutele on.
Tähetorn Orion:
http://www.tahetorn.eu/Info.html
Kuna külastused toimuvad etteregistreerimisel, siis laupäevaseks külastuseks anti mulle viimaseks võimaluseks teatada sellest juba täna (reede) õhtul. Seal on igakord vaja koht ette valmistada, soojaks kütta. Kui saan täna õhtuks 10 huvilist teada, teeme ära. Väiksemale hulgale ei tasu tõenäoliselt, aga võin seda veel täpsustada. Kahjuks lubatakse pilvist ilma ja seepärast pole seekord teleskoobiga midagi vaadata. Saeveski metsaonni juurest on sinna umbes 40...45 minutit autosõitu ja kahetunnise "etenduse" tasu on 3,5 eurot igalt täiskasvanult. Mõtleme...

Vasta
#37
Oleksin tahtnud ka excuga supitegemise asja läbi arutada, aga ma ei saa teda kätte, sõnumile ei vastanud ja telefon välja lülitatud, sisse pole loginud u kuu aega juba. Keegi siin eelnevalt tundis ka muret vms, ei teagi siis kohe, kas ja mis temaga..

Laekume muidu ilmselt kella 16-17 paiku täna.
Vasta
#38
Noh, metsas internet ka on kellelgi? Kirjutage kuidas tunne on. Kõik Orioni torni tulemas ikka?
Vasta
#39
Metsas käidud ja tagasi kodus, hommikul uuesti sinna.
Varsti peale mind saabusid Addy, PiziIngliito ja Nielander.
Nemad kolmekesi jäid ööseks sinna.
Torni külastuse jätame ära vähese huviliste arvu tõttu.
Homseks pole ka muud huvigruppi tornis, kellega oleks
liituda saanud (siis suvalisel meiepoolsel hulgal).
Vasta
#40
Mina tulemas, kohale jõuan ilmselt 17 paiku.
Vasta
#41
Tere kõigile paraweebudele.
Kuidas siis kokkutulek läks, palun muljetage ja kommenteerige!
Vasta
#42
Usiik'i palvel kirjutan siis lühidalt meie kohtumisest.
Kohal käisid järgmised tegelased: mina, Addy, Nielander, Tehnoloog, Hugoth, elis, Thorondor, stalo, Teeline, Nandi ja Hiiglane. Ei oska öelda, kas peale meie lahkumist laupäeval keegi veel lisandus.

Väidetavast ahju-pliidi parandamisest/ehitamisest küll suurt kasu ei olnud sündinud, sest maja oli vaatamata päevaringsest kütmisest ikka külm (ühekordsete akende tõttu), köögis pliidi peal sai süüa küll teha, aga kütmine toimus kõik otse korstnasse (soojamüür oli välja mingil põhjusel lõhutud). Ülemisel korrusel sai magamiskottidega edukalt magatud, väikse hiirekrõbina saatel. Seltskondlikult veetsime seega rohkem aega väljas lõkketule ümber, kus oli isegi soem, kui majas sees. Vaatamata sellele, et lubas mitmel päeval vihma ja nagu kuulsime, siis mujal sadaski, aga meil oli mitme päeva raames ikka ok ilm, õhk oli niiske, miskit uduvihma laadset ka ehk tuli, aga otseselt sadu kaela ei saanud. Paar korda kuulsime huvitavaid asju: erinevate loomade häälitsusi, mida mina ei suutnud tuvastada, korra ühte laskmise valangut ja korra ühekordset püssipauku. Lähemal vaatlusel ja jalutuskäigul avastas mõni meist ka tõenäolised hundi jäljed maja ligidalt. Ühesõnaga kokkutulek möödus toredalt, nägi vanu ja uusi toredaid inimesi, sai kooki ja muud head söödud ning huvitavaid jutte kuulatud.
Vasta
#43
Vaatamata pisut väiksemale osalejate arvule oli minu arvates üle keskmise tore. Temaatilist arutelu ja nalja sai parasjagu. 90% poest kaasavõetud söök ununes söömata.
Osaliselt sellepärast, et sai neid sünnipäevatorte söödud nii, et seda nägu. Põhiliselt olime õues lõkke ääres. Nii hea seltskonnaga võiks tiheminigi koos maha istuda.
Vasta
#44
Tänan muljete eest.
Vasta
#45
Tundub ikka et teil oli seal tõesti huvitav!
Kui järgmine kord midagi sellist toimub, on mul loodetavasti võimalus tulla!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Paraweb'i sünnipäev 2019 PiziIngliito 9 4,292 02-11-2023, 03:56
Viimane postitus: levis
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,113 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,489 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,217 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Webi sünnipäev 2015.a. stalo 28 28,849 17-10-2016, 16:56
Viimane postitus: katz
  Parajõul Tartus 2014 PiziIngliito 23 11,399 06-01-2015, 20:25
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Suvine kokkusaamine 2014 katz 130 60,915 24-07-2014, 14:49
Viimane postitus: PiziIngliito
  Küsitlus 2014. aasta suvise kohtumise koha suhtes PiziIngliito 11 8,985 27-06-2014, 21:12
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web-i 10.a juubel-sünnipäev 8-10.11.2013 excubitoris 149 68,756 12-11-2013, 20:11
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web´i 9. sünnipäev 2-4. nov 2012 katz 49 23,983 17-11-2012, 00:39
Viimane postitus: Seba1993

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat