Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummaline vilistamine kodus, palun abi.
#1
Pöördun oma abipalvega teie poole. Eelmine nädal pühapäev oli meie pere jaoks üks jubedamaid päevi. Istusin köögis ja lobisesin telefoniga, tütar oli esikus, sättis ennast vannituppa, poeg oli toas. Kuulsime, et keegi vilistas. Ütlesin veel sõbrannale, et keegi vilistab ja ei teinud sellest erilist numbrit. Vilistati 3 korda järjest. Tundus küll kummaline, aga veel ei leidnud, et peaks paanitsema. Tütar tuli pesemast, suundus oma tuppa. Kuulsin jälle vilistamist, see tuli tütre toast. Laps jooksis hüsteeriliselt kööki, nuttis ja ütles, et keegi seisis tal kõrval ja vilistas ta kõrva ääres ja dušši all olles keegi nügis teda õlast. Siis hakkas ka minul hirm. Vilistamine kestis 3 tundi järjest. Olime lastega teises toas ja nutsin juba lõpuks minagi. Mingi aeg, kui olin ennast kogunud ja pidin oma julgust laste ees näitama, läksin esikusse ja ütlesin, et vilista veel. Selle peale vilistati, nagu käsu peale. Pidev vilistamine, pikalt, lühikeselt, katkendlikult kestiski kokku kolm tundi, järjepidevalt. Lõpuks tütar soovitas mul seda vilistamist linti võtta ja seda ma ka tegin. Nüüd siis küsimus. Kas vaimud, kummitused vilistavad? Olen pöördunud ka endast targemate inimeste poole, kes ei oska mu küsimustele vastata, et mis mu kodus toimus sel päeval?
1,5 aasta jooksul oleme kogenud lapsega nii mõndagi. Teki tirimised, padja kohendamised, koputused, kapi uste lahti tulemised, külm õhk, voodi peale istumised, pea paitamine, valge, musta kogu voodi ees seismised jne, jne. See enam nii väga ei hirmutagi, kui see vilistamine. Lindistus on suht pikk, üles laadida siia ei saa, kahjuks.
Vasta
#2
Ürita siia laadida: http://www.upload.ee/
Maksimum faili suurus on 100 Mb.

PS: Kui laed, siis lae originaalfail, mitte selline millel vahepeal kallal on käidud.
Vasta
#3
http://www.upload.ee/files/4301446/20141...1.3gp.html
Seal on nii minu kui ka mu laste juttu kuulda ja suhteliselt pikk. Lõpus toimub uus vilistamine, kui ma olen juba toas tagasi, seljaga vilistaja poole.
Vasta
#4
Nonii, välistame hetkel võimaluse, et sa siin foorumlastele nalja teed, kuna esiteks sa ei tunnistaks seda nagunii ja teiseks loodan, et sa ei kaasaks oma nalja lapsi. On aga võimalusi, mille välistamisega pead sa ise vaeva nägema. Kuna nö. lähikontakt vilistajaga oli su tütrel, siis peaksid veenduma, et su lapsed sinuga kurja nalja ei tee. Seejärel ürita välistada võimalus, et keegi teiega nalja ei tee. Lõpuks katsu välistada võimalus, et vilinal on tehislik allikas - mehhaanilised või elektroonilised vidinad. Proovi meeles pidada, et igasuguseks "nalja tegemiseks" saab tänapäeval väga kergesti elektroonilisi vidinaid kasutada. Kui su lastel on telefonid või tahvelarvutid, siis hoia nende asukohal silma peal. Samuti kontrolli üle telekas, arvuti, muusikakeskus, jne...

Ära asu uurima eeldates, et tegemist on paranormaalse nähtusega, kuna meil siin maailmas normaalsetest nähtustest puudu ei ole... Kui kuuled veel vilinat, siis ära karda ja selgita välja vilina täpne asukoht. Heli pole midagi muud kui õhuosakeste perioodiline liikumine - miski peab mehhaaniliselt neid õhuosakesi liikuma panema.
Vasta
#5
Kui Teil keegi (kinni jäänud hing) seal on, siis homme (iga kuu 19 Kuu päev) on soodne puhastada ruumid kas küünlaga (põleva küünlaga käia kõik ruumida läbi, k.a. kõik nurgad) või kuivatatud angervaksaga (asetada kuivatatud angervaks tulekindlasse nõusse, süüdata (jääb tossama) ja ruumid läbi käia). Mõttes või häälega palu lahkuda.
midagi sellist:
http://loodustuba.files.wordpress.com/20...tt-011.jpg
Vasta
#6
Esmalt uuri ise ja näe veidi vaeva nii nagu Nilander soovitas. Veel ei saa seisukohta võtta kuni pole kindlus audentsuses. Veel võiksid kirjeldada oma elamut ja asukohta.
Vasta
#7
Vaeva nägin selle uurimisega juba tol samasel õhtul, kui see juhtus. Eks ma siia sellepärast pöördusingi, et saada vastuseid, mida ma ise ei leidnud ja ei osanud mulle ka konkreetseid vastuseid anda inimesed, kes selle asjandusega tegelevad iga päev. Arvati, et olen kedagi kaua eiranud, kes on tahtnud minuga ammu ühendust võtta. Aga kes siis ja miks? Seda ei oska keegi öelda. Kes arvab, et minu kodus on mingi portaal, kus kaudu tulevad mingid suvalised. Ma vajan konkreetseid vastuseid. Kuna mu korteris on juba tükk aega selliseid imelikke asju juhtunud, siis lõpuks ikka ju on soov teada saada põhjuseid. Maja, kus ma elan on nõuka ajal ehitatud, täiesti tavaline kortermaja.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,481 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,505 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Kodus kummitab cherry- 17 12,690 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 5,047 11-12-2013, 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin. epp23 2 3,088 28-10-2013, 16:19
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 3,711 07-10-2013, 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Paluks väikest abi :) Hellika 18 8,481 21-06-2013, 19:41
Viimane postitus: asd615
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,050 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Vanavanemate kodus purunenud seinapilt keset tuba. ross 3 3,690 22-12-2012, 09:50
Viimane postitus: Sello733
  Kodus kahtlane. KGK 20 7,042 03-07-2012, 21:19
Viimane postitus: Activity

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat