Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad
#1
Pidevalt hoivad mind kinni unes .Tunnen ka siis seda, kui üleval olen.
mõlemad nedest kannavad vatiini jopet. ründavad mind:S või võivad olla mu eelmise elu sõbrad?
Vasta
#2
Mina just mõnd aega tagasi jõudsin "hingehüppajateni"
Ma ei ole suutnud neid teisiti defineerida, aga need hinged võivad hüpata kelle iganese sisse, kes sind parasjagu ümbritsevad.
Seega pole ka välistatud otseselt sina, kui kest....
Vasta
#3
(16-01-2022, 22:49 )Killcode Kirjutas: Mina just mõnd aega tagasi jõudsin "hingehüppajateni"
Ma ei ole suutnud neid teisiti defineerida, aga need hinged võivad hüpata kelle iganese sisse, kes sind parasjagu ümbritsevad.
Seega pole ka välistatud otseselt sina, kui kest....

et, siis hüppavad....nagu kestast kesta
aga, kuidas sa näed, mis siis juhtub kui nad nö kesta vahetavad, mis sinna ärakasutatud kesta jääb? tühjus? või tuleb uus? hüppaja?
ilmselt nad lihtsalt lükkavad nö omaniku kõrvale...ajutiselt
huvitav teema, kas ärakasutatu taastuda suudab,
ma ei kahtle sugugi su kontseptsioonis hüppajate kohta, mind huvitavad detailid, mis sellega kaasnevad
Vasta
#4
Väga lihtne. Kui koll kinnitub üles, siis on pea skisofreenia koos ülemiste ( nina-kõrvad-silmad ) meelte luulud. Hullumeelsus.
Kui kinnitub alla ,siis tunde-taju-emotsionide anomaaliad kuni fantoomhaigusteni. Paranoia-maania. Psühhosomaatika.
Võib ju proovida valgusekanaldajatega. Nad implateerivad meelsasti mõne ,,Walk in,, täheseemne ihusse.
Kuhu nina ajad, sealt igasugu parasiite ka saad. Usk võimendab. A-la must kass , täiskuu ja surnuaed.
Pikalt ufusid tudeerides jutuubist võib ka lametaldrikuid käbinäärmesse saada.
Kujumuutjad on muu teema. See on ise ja oma ja enda sisu välisesse väestamine.
Q le meeldib sisse karata, küsige talt.
Vasta
#5
(17-01-2022, 06:50 )lumm Kirjutas:
(16-01-2022, 22:49 )Killcode Kirjutas: Mina just mõnd aega tagasi jõudsin "hingehüppajateni"
Ma ei ole suutnud neid teisiti defineerida, aga need hinged võivad hüpata kelle iganese sisse, kes sind parasjagu ümbritsevad.
Seega pole ka välistatud otseselt sina, kui kest....

et, siis hüppavad....nagu kestast kesta
aga, kuidas sa näed, mis siis juhtub kui nad nö kesta vahetavad, mis sinna ärakasutatud kesta jääb? tühjus? või tuleb uus? hüppaja?
ilmselt nad lihtsalt lükkavad nö omaniku kõrvale...ajutiselt
huvitav teema, kas ärakasutatu taastuda suudab,
ma ei kahtle sugugi su kontseptsioonis hüppajate kohta, mind huvitavad detailid, mis sellega kaasnevad


See kajastub minu kogemustel inimeste ebaloomulikus käitumises ja kõnes , nagu nad lülituksid ümber, kellekski teiseks.
Kest, kui selline ei teadvusta seda ega pane ka tähele, et miski oleks teisiti olnud. Seega ei oska ma öelda, kas see originaalne hing jääb samal ajal "stand-by" peale, või lükatakse ta korraks kestast välja...
Vasta
#6
Tuless nenaga nussutada. Kui oless pahamuna ving üten , ses oless kummituss.
Vasta
#7
Palju filme on saatana väljaajamisekst ehk eksortsismist. Väidetakse, et selline asi esineb. Ja püha vesi aitab.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 32,472 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Tont või tulnukas?! Killcode 12 3,132 16-01-2022, 22:43
Viimane postitus: Killcode
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,318 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Luupainajad või unehalvatus? Isabella 17 15,556 20-10-2018, 17:11
Viimane postitus: Tinar
  Põrgu, tegelikus või müüt? auch 9 5,059 19-06-2018, 20:04
Viimane postitus: Kivoos
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,261 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,951 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,898 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Vaim tahab suhelda? Kerttuti 2 2,914 09-02-2014, 10:36
Viimane postitus: Kerttuti
  Mõtete / keha ülevõtmine. Chea 3 3,080 17-07-2013, 21:04
Viimane postitus: saksingj

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat