Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salapärane külastaja
Autor Sõnum
Skinwalker
Avatud hing

24-11-2014 22:17
Postitus: #1
Salapärane külastaja
Lugu juhtus siis, kui ema ostis uue korteri. Ta oli kaua tööl ja mina üksi kodus. Ootasin teda alati õhinal peale kooli koju. Kord, päevasel ajal, kuulen, et keegi lükkab võtme lukku ja hakkab keerama. Ma jooksin rõõmsalt ukse ette, istusin maha ja ootasin, aga sisse kedagi nii ei tulnudki. Vaatasin uksesilmast. Kedagi polnud. Samme polnud ka kuulda. See kordus veel üks kord, siis vaatasin uksesilma juba kohe, ikkagi tühjus. Aastaid hiljem sain teada, et selles korteris suri keegi.
Lisaks läks seal korters paar asja seletamatult kaduma. Mu kuukivist käevõru ja veel midagi. Korter on pisike, vaipu pole, kõik sai läbi otsitud. Mine sa tea, kuhu see läks. Esemete kadumisega ja asukoha vahetusega olen kokku puutunud ka varem.
Mu vanaema korteris, kus hetkel elan, kustutati mul vähemalt 2 korda tuli ära kui oli vannis ja korteris üksi. Vanaisa oli meil hull elektri kokkuhoidja ja kustutas alati kõik tuled ära, ka televiisori kui kasvõi 5 minutiks mujale läksid. vast tema töö, pärast seda kui oli piisavalt energiat kogunud, et asju liigutada.

Kõik oleneb sellest, kust vaatad ja näed, ja sellest, mis oled ise.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wilholmensis
Veteran

25-11-2014 02:59
Postitus: #2
RE: Salapärane külastaja
Kas tuli kustus lambist või lüliti kaudu? Kaua see jama kestnud on ja kas ka praegu kestab? Kas on tunda temperatuurimuutusi ja vahel ka seletamatut ja põhjuseta hirmutunnet? Kas elamises on surnute eluajast pärinevaid esemeid, mille asukohta pole muudetud?
Skinwalker
Avatud hing

25-11-2014 07:11
Postitus: #3
(25-11-2014 02:59 )Wilholmensis Kirjutas:  Kas tuli kustus lambist või lüliti kaudu? Kaua see jama kestnud on ja kas ka praegu kestab? Kas on tunda temperatuurimuutusi ja vahel ka seletamatut ja põhjuseta hirmutunnet? Kas elamises on surnute eluajast pärinevaid esemeid, mille asukohta pole muudetud?

Hea küsimus, kas lambist v lülitist. Kardan, et lülitist, sest pärast lülitasin valguse ju sisse. Esemeid on kusagil kindlasti ja ma keeldun oma koera kaelarihma ja palli ära viskamast. Vanaisa riided on ära visatud, aga mööbel on sama. Hirmutunnet on olnud ka kunagi.
Oli kord juhtum, kui arvuti taga istusin, "seisis" kõrval kindla suurusega külm koht. See toimus peale mu koera ja vanaisa surma, seega oletasin puhtalt külmlaigu suuruse järgi, et tegemist on koeraga....samas võis see ka olla vanaisa, kes kükitas et näha, mida ma teen, ei tea. Kontrollisin kogu toa üle, tuuletõmmet polnud, küte oli sees. Hiljem liikus laik toa keskele ja tõmbas mu käsi magneetilise jõuga enda poole. Kolisin ümber elutuppa ja istusin diivanile, mis asub nurga taga. Külmlaik järgnes mulle, tundsin külmust käel, mis oli diivani serva poolePh34r2 Mainin, et tegemist polnud tavalise külmaga, vaid imeliku kerge külmaga nahapinnal, selles kohas, mis on külmlaigu poole. Muidu oli mul vägagi soe.
Kord tundsin külmlaiku (teistmoodi ei oska nimetada) kui olin voodis....tundsin külmust enda kõrval ja hiljem teki all, jalgades. Siis nägin virvendust voodi kõrval. Samas mu koer armastas väga jalutsis magada. Pärast mõnda aega kadus see kõik ära ja ma arvan, et me korter pole kummitav. Lihtsalt vahest keegi teeb visiite.
Nojah, see lüliti värk toimus see suvi, aga muidu on kõik rahulik.

Wilholmensis
Veteran

25-11-2014 15:19
Postitus: #4
Kui ei oma mingit psühhopatoloogia diagnoosi või latentset ja avastamata psühhopatoloogiat mis aistinguid moonutab, siis võib tõesti olla tegemist kummitusepisoodidega. Need võivad olla ajutised ja kaduda aja jooksul iseenesest.
Skinwalker
Avatud hing

26-11-2014 16:05
Postitus: #5
Ei tohiks olla, aga ma suudan natuke kätega ravitseda, kaartidega (ja ilma) ennustada ja tegelen maagiaga, kui see asjasse puutubSmile Siiski palun, ma tean, mida teen ja olen ettevaatlik.Bleh

jonnipunn
Tavaliige

26-11-2014 16:31
Postitus: #6
Ma ei saa ikkagi aru et mis siin salapärast on? Jutus tuleb ju välja, et ilmselt vanaisa või/ja koer. Või milles küsimus seisneb???

I am strong because I know my weaknesses, I can laugh because I have known sadness
-----------------------------------------------------------------------------------
Mul on kapis reha ja ämber.. tahan astun ämbrisse, tahan astun reha otsa!
Kahvanägu
Tavaliige

05-07-2018 16:29
Postitus: #7
Kirjutaks vahelduseks ühe loo mis juhtus kaua aega tagasi kui ma olin kuskil 2.5-3 aastane. Korteris, kus elasime, olid läbikäidavad toad ja magamistuba kõige viimane kus ma õega ja vanematega magasin. Kord öösel ärkasin ülesse ja tahtsin vist vetsu minna, aga magamistoast kaugemale ei jõudnudki, kuna ukseaugus seisis keegi ees. See keegi oli üleni mustas, kapuuts peas, meenutas kangesti Kuremäe nunna. Ei saanudki aru oli ta mees või naine, vaatas ainult mulle tõsise ja kurja näoga otsa. Minust oli ta kõvasti pikkem. Kuna väljas tänavalaternad põlesid siis oli ka korteris suht valge ja ta nägu hästi näha. Niivisi me siis üksteist vaatasime vast minuti, tahtsin tast veel mööda lipsata, et vetsus ikka ära käija aga julgus sai otsa. Igaks juhuks läksin oma voodi asemel pärast seda vanemate juurde voodisse, oli nagu kindlam tunne.Smile Rääkisin seda ka vanematele mida nad ei uskund. Ema kuulis öösel küll, et nõud olid seal kappis millegipärast kolisenud. Meie juures suri ema õde noorelt ära raskesse haigusesse, kuskil see aeg juhtus ka see lugu.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog