Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punutud võrk hõljus toas.
#1
Täna pikutasin natuke õhtul ja miski koputus, naksumine ajas mind üles. Avasin silmad ja nägin, et kapi juurest hakkas minu poole hõljuma mustast paksemast niidist punutud võrk. Nagu ämblikuvõrk. Hõljus mu voodi eest läbi ja suundus akna poole. Ise muidugi olin täiesti naelutatud voodisse ja hirmust kange lihtsalt vaatasin seda. Mis see olla võis? Üks ütles, et see oli minu hirm, mis mul sees on. Aga samas ma ei tunne ju mingeid hirmusid igapäevaselt.
Vasta
#2
Neid hirmusid tunned unes või poolunes, sa oled need endas ilmselt maha surunud ja igapäevaselt esile ei tule.
Vasta
#3
Võimalik et tegu on rähmaste silmade või sorakil kulmudega. Või nende kahe koosmõjuga.
Vasta
#4
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8211
Põhiline on see et sa ikka hirmust kange olid. Vaat see on tõesti para.
Vasta
#5
Valin selle vastuse, et mul olid silmad pesemata ja kulmud olid sorakil. Tänan.
Vasta
#6
Sarnast teemat on siin korduvalt käsitletud, näiteks: http://www.para-web.org/showthread.php?t...=must+vari

Meie teadvus on aegajalt (eriti kipub see juhtuma öösiti ja/või unesegasena, kuid see ei tähenda veel und) kalduma otsapidi teistesse reaalsustesse ja siis juhtub, et näeme igasuguseid asju. Hirm on tavaline esimesel korral. Kui hirm jätkub ka edasistel kordadel, siis vast võib oletada "olendi" pahatahtlikkust.
Vasta
#7
Leidsin selle teema siin ja kirjutan, kuna on väga sarnane sellele, mida ise nägin. Kunagi kui sai lolli peaga tegeletud selliste asjadega, nagu vaimude väljakutsumine ja üldse asjadega, mis on seotud vaimumaailmaga, siis olen näinud palju üleloomulikke asju, nt lusikas on läinud läbi paberi, nii et paber jäi terveks jms. Siis ühel korral, kui sõpradega jälle tegelesime asjadega, mis oli seotud vaimumaailmaga, siis ühel hetkel istusime autosse, rääkisime niisama juttu ja siis nägime et lahtise auto akna peal oli hästi paksu niidiga tumehallikas ämblikuvõrk. Siis teadsime juba millega tegu, sõber ütles et vaadake seda, et kerib akent üles-alla - siis võrk venis lihtsalt aknaga kaasa kuid ära see ei kadunud. Siis pani sõber, kes istus selle akna juures käe sellest läbi, lehvitas, kuid võrk jäi ikka alles kuid mingi hetk hiljem alles kadus. Hirmu meil kellelgil polnud, kuna teadsime, millega tegeleme, kuid seda seni kuni hakkasid juhtuma hirmsad asjad, mida põhjustasid kurjad vaimud. Vaimud siis algul püüdsid meeldivad olla, et me selliste asjadega tegeleksime, kuid pärast läks asi nii hulluks, et ei saanud enam rahu nendest, sain igasugu nägemusi jms. Tänaseks teatud põhjustel on need jamad läbi saanud ja enam ei ole ka kiusatud. See kõik toimus sellel ajal, kui ma veel suurt midagi ei teadnud vaimsetest asjadest, kuid millegipärast tahtsin vaimumaailmast rohkem teada, kuid tegin seda täiesti valel viisil, vaimudega suheldes, mis viis mind tõsistesse jamadesse. Nüüdseks tean et ei vasta mitte need vaimud, keda tahetakse välja kutsuda, vaid tuleb keegi teatud vaim, kes esindab end lihtsalt sellena keda taheti välja kutsuda ja kelle eesmärk ei ole inimest aidata vaid just eksitada, et ta ei leiaks tõde.
Vasta
#8
Auraks nimetatakse....Ning reeglina seotud vererõhu kõikumisega. Minu soovitus: kontrolli vererõhku. Mul sama jama oli - igasugu värelevaid asjandusi silme ees nägin - kuniks järjestikku kaks infarkti sain. Nüüd ja peale neid hoiavad tabletid mu vererõhu enam vähem normaasena ning enam säherdusi viirastusi ei näe.
Vasta
#9
Nalja teed? Ma ennast arsti juures kontrollinud, vererõhk täiesti korras. Sinu arust siis oli nii minul kui ka korraga minu kolmel sõbral vererõhk korrast ära, et ühel ajal täpselt samu vaime nägime? See teema on minu jaoks täiesti selge, et need olid vaimud. Aga mis sa selle kohta ütled, et lusikas läheb läbi paberi?
Vasta
#10
Mitte midagi sest olen sõnatu.
Vasta
#11
(14-06-2015, 17:53 )east Kirjutas: Mitte midagi sest olen sõnatu.

Kuna see maailm on loodud sõna läbi, siis on ka sellised asjad võimalikud.

Ehk avab kellegi silmad, mis viisil sai lusikas läbi paberi minna. http://foorum.usk.ee/index.php?action=pr...pic=2752.0
Sellistel trikkidel ei olegi piire, ja neil võivad olla deemonlikud tagajärjed, seega ei soovita kellelgi okultistliku maailmaga tegemist teha, ka minul juhtus tõsiseid asju ja juba ka neile on see ohuks, kes juba lihtsalt huvituvad sellistest asjadest. Minul ei olnud vabanemine lihtne sellest, kuna olin sellega tugevalt seotud ja deemonid kiusasid päris pikalt veel.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Imelik suitsuhais toas exown2u 27 21,029 09-10-2015, 17:43
Viimane postitus: Eithea
  Hingamine pimedas toas ripnoi 2 2,924 30-04-2013, 19:22
Viimane postitus: Wilholmensis
  Must mees minu toas Kally15 32 20,318 11-08-2011, 16:39
Viimane postitus: Ott Sama
  Keegi minu toas LendavLind 8 4,981 10-04-2010, 00:54
Viimane postitus: põlduba
  Imelik tunne naabri korteri ühes toas VenomousLips 3 3,641 23-01-2010, 09:24
Viimane postitus: WizardInWinter

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat