Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
On miskit huvitavat pildil?
#1
Kas näete pildil sama mida mina või ehk enamgi?
Tean, et uduseid inimese kujutisi on küll pildile jäänud, aga loomi?

Ja kui skeptikud ütlevad nüüd, et see on su enda hingeaur mis pildile on jäänud, siis selle kohta tegin erinevaid katsetusi st ei suutnud oma hingeauru kuidagi pildile püüda.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta
#2
Vabandage väga, aga see on hingeaur. Kui hingeauru ei õnnestunud tahtlikult pildile saada, siis olid asjaolud selle pildile püüdmise vastu. Mul on see korduvalt õnnestunud. See nõuab ka õiget õhuniiskuse ja temperatuuri ja pildistamise aja kombinatsiooni. See võib pildile jääda nii talvel kui ka suvel (suvel peamiselt õhtuti-öösiti).

Kui Sul on tunne, et sellel pildil on midagi erilist Sinu jaoks, kui selle pildistamise ajal oli mingi eriline tunne, meeleolu vms, eelnenud tähtsad sündmuised - siis sellel pildil on Sinu jaoks tähendus ja "teispoolsus" (ei mõtle siinkohal ainult surnute maailma, vaid kõiki "teisi tubasid"), siis on selles pildis info, mida eelkõige Sina lugeda suudad - ja tavaliselt sel juhul ei küsita, mis see on.

Aga kui seda kõike ei ole, siis on pildil hingeaur ja on lihtsalt huvitav mäng sellelt misiganes kujundeid leid.

PS sisalik on väga-väga ilus
vb see meeldis kohavaimule ja ta laskis Sul hingeauru ilusti pildile püüda koos igasugu kujunditega
Vasta
#3
Tänan, Marina. Ootan veel arvamusi ja mõtteid.
Vasta
#4
Võta pildiprogramm lahti milles saab heledust, kontrasti ja gammat muuta ning näed suuremat aurupilve ja kui järgmine kord kohe peale pildi tegemist midagi sarnast märkad, siis soovitan palju pilte järjest teha - pärast huvitavam jälgida kas ja kuidas liigub ning kas tuulega on mingi seos.
Vasta
#5
Ainus huvitav on see sisalik lumest.
Vasta
#6
(20-01-2015, 10:05 )kage Kirjutas: Võta pildiprogramm lahti milles saab heledust, kontrasti ja gammat muuta ning näed suuremat aurupilve ja kui järgmine kord kohe peale pildi tegemist midagi sarnast märkad, siis soovitan palju pilte järjest teha - pärast huvitavam jälgida kas ja kuidas liigub ning kas tuulega on mingi seos.

Enne ma seda uduga pilti ei märganudki kui neid üle hakkasin vaatama ning arvutisse tõmbama.
Mõtlesin pärast ise ka, et kui oleks teadnud, oleks mitu võtet samast kohast teinud.
(20-01-2015, 14:56 )Veli Joonatan Kirjutas: Seda "udu" nimetatakse ektoplasmaks. Ei midagi erilist. Selliseid pilte hulgim nähtud.
Rohkem pilte siin - https://www.google.ee/search?q=ektoplasm...80&bih=823
Nüüd vist keegi väidab et on võltsingud?

Huvitavad pildid - aitäh.
Vasta
#7
Täienduseks niipalju, et ektoplasmast oli viimases "Mõistatuslikes faktides" jutte. See on väidetavalt seni tundmatu ainevorm, mis tekib spiritistlike seansside käigus meediumi kehast, väljub sellest, ja moodustab "vaimu keha", kellega siis meedium suhtlema hakkab. Piltide tõeväärtus jääb igaühe enda otsustada. Teada on, et palju pettust on 1800ndate lõpu ja 1900ndate alguse meediumlusega seotud, kui ise päris eitavalt nähtsusesse kui sellisesse ma ei suhtu.

Paraveebis oli ka mõni aasta tagasi üks pilt, mida oli väga raske "hingeauru" alla liigitada - udu oli tihe kompaktne tomp, maapinna ligi haua kohal, inimene ise veidi eemal Ph34r2 Enamasti jääb konkreetse seletuse asemele aga tõdemus - mis see on? - Ei tea.
Aga seni teadaolevalt igasugu müstilisena paistvad nähtused saavad maise seletuse kui piisavalt kannatlikult otsida. Kuigi alati annab müstika peita selle taha, et miks sattusid just nüüd kõik asjaolud kokku, mis põhjustasid just sellise nähtuse ilmnemise. Ise ma armastan väga sellist mõtteviisi - kui õigustatud see on - ma ei tea.

Hingeauru piltidest. Hingeaur jääb piltidele eelkõige siis kui inimene suu lahti teeb, õhates õhku või rääkides. Rääkimist ise ei panda tihtilugu tähelegi, see käib nii muuseas.
hingeaur enne
mõne sekundi pärast
Mainitud PW teema on siin http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid108200, kuid pilti seal enam ei ole. See pilt on mulle arvutisse salvestatud. Paneksin selle siia üles, muudetuna küll (inimese nägu kustutatud), kuid ei oska panna.
See pilt oleks ka hea näide ka selle kohta, kuidas inimese (minu enda seekord) mälu petab. Ei olnud see udukogu midagi nii madalal haua kohal, või tont sest aru saab, pilt oli ilmselt välja lõigatud suuremast kaadrist ja ei andnud täpsemalt udukogu asukohta määrata.
Vasta
#8
Väidetavalt on aga nii mõnedki nö "varjuinimesed" jäädvustatud just pimedal ajal välguga pildistades, samuti on väga paljudele välguga pildistatud fotodele jäädvustatu üsna küsimusi tekitav. Võltsingud või mitte- see on igaühe enda otsustada.
Näide ( Cheshire Paranormal Society, Packhorse Bridge, Caergwrle, Wales):
[Pilt: 246824_10150206937711674_2914450_n.jpg?o...e=555B01FC]
Reaalsus on see, et ka sinu pildil on tõesti veeaur või midagi enamat, me tõestada ei saa. Samuti ei saa me seda ka täielikult ümber lükata. Üks võimalus on teha korduvaid pilte ning võrrelda neid omavahel, kuid suurt sa sellega muuta ei saa. Distants pildistaja ja objekti vahel on lihtsalt niivõrd väike, et kui (teoreetiliselt rääkides) fotol on ektoplasma, siis väljahingatava veeauruga võrreldes suurt erinevust näha poleks. KUI nö ektoplasma oleks distantsil nagu viidatud fotol, siis oleks teema teine. Marinal on siinkohal õigus- eriline saab see olla vaid sinu enda jaoks.
Vasta
#9
(21-01-2015, 15:19 )Veli Joonatan Kirjutas: Kui keegi soovib proovida öösel surnuaial pildistada siis pildistada tuleks ilma välguta. Mitte just kottpimedas aga kerge linna taustvalgus oleks vajalik. Eelistada tuleks filmiga aparaati. Mida tundlikum film sees - seda parem.
Aga võib ka digiga proovida. Kui välja ei tule siis filmiga aparaati.

Käisingi just hiljuti surnuaial pildistamas n.ö midagi seletamatut püüdmas. Tegin dikikaga ja ilma välguta. Kell oli 3-4 vahel päeval, hakkas hämarduma. Kõik tingimused midagi pildile püüda justkui olid... aga seekord - ei midagi. Aga tavaliselt tekivad üllatused piltidele ikka siis kui neid ei oodata.

Aga mis te sellest fotost ja teemast arvate?
http://www.ohtuleht.ee/599635/isa-haual-...s-mehenagu
Vasta
#10
Lisasin oma esimesse postitusse veel 2 pilti, tuttava omad. Kas tundub samuti hingeaur? Teisel fotol näha lisaks orbi moodi asjad.
Vasta
#11
Õhtulehes kirjutatust loe täpsemalt siis: http://para-web.org/showthread.php?tid=8199
Lisatud piltide osas- teine näiks justkui huvitav, esimene läheb pigem ilmastikuolude süüks. Kas paremat pildikvaliteeti pole saada?
Vasta
#12
Kahjuks jah paremaid pilte mul võtta ei ole.

Eks need kujundeid täis udukogupildid tõendamatud ole ja eks igaüks tõlgenda neid omamoodi aga nõustun suuresti Marinaga, et kui sul on tunne, et sellel pildil on mingi sõnum või tähendus sinu jaoks, siis sina seda pilti ainult lugeda suudadki.
Huvitav igatahes.

Vasta
#13
Kas lemmikloom, koer või kass, võib olla vaimust vaevatud? Kuidas see väljendub? Oskab keegi selle kohta lugemist soovitada?
Vasta
#14
Loomade maailmas, mis on vanem ja palju keerukam kui meie oma, liiguvad sealsed asukad osavalt ja täiuslikult, õnnistatud võimsate meeltega, mis meie oleme kas kaotanud või milliseid meil pole kunagi olnudki.

Karl P. N. Shuker
Loomade varjatud võimed
Looduse saladusi avastamas

https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?25584
Vasta
#15
Sisalik võetud infrakaamera kaudu kahel esimesel. Jahil röövmardikad võetud kolmandal. Neljanda kohalt minu kolmas silm midagi ei avastanud. Kuid küll kellegil avaneb ka neljas silm, kõik varjatu saab avalikuks.
Vasta
#16
Ühes postituses kirjutasin:
Postitus: #39 http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid237723 Tavatsen tavaliselt teha hämaratest ja pimedatest kohtadest pilte - vanadest maja akendest, taevast, veest, udust, tulest jne., et tabada silmale nähtamatut. Kas orbe, ingleid, sülfe, hulkuvaid vaime jne.

Ja siin on pildid, millest see astraalotsinguhullus kõik algas...
Kui ma ei eksi, siis sai see ülesvõte tehtud Võrumaal, Metsamoori elupaigas. Väga palav ilm oli. Viskasin lõuna ajal selili ja nautisin fantastilist ilma.

Tegin lambist oma koivast pildi aga mind hakkas huvitama taamal asuv pime kangialune.
   

Suumi palun kangialuse keskpaika. Mida sina seal täheldad?
   
Vasta
#17
Taga keskel on tuulutusava/saht, nagu vanadel võlvkeldritel ikka. Muu on pimedusse jääv lubimördine sein. Ma ei näe rohkem midagi. Ehk kirjeldad täpsemalt, mida silmas pead?
Vasta
#18
Sellepärast ma ei kirjutanudki eelnevasse postitusse, mida mina sügavikust näen, sest ootasin teiste nägemismeele arvamust.
Teine vaataja võib erinevalt näha ja ette üteldud kujutis võib psühholoogiliselt nähtut muuta.
Kui sina näed tuulutusava on sul õigus. Keegi teine vaataja märkab hoopis muud elementi, on ka õigus. Kolmas veel midagi... . Sellised need parapildid ongi.

Mina näen kangialuse sügavikus inimese nägu meenutavat kujutist. Nüüd rikkusin sinu vaatamistaju sellega sootuks ära ja kui süvenumalt, mitte kiirustades vaatad, siis näedki seda, sest kujutis on ette öeldud.

Ma ei tea, mis otstarbeks see ehitis rajatud oli, kuid vanadel maakeldritel ehitati puidust ventilatsiooniavasus kolmnurkse katusega lae peale, mis läbis mullapolstri ja ehitati kõrgem, et lumi seda kinni ei kataks. Seintesse väljuvat avasust ei tehtud, sest siis jäi vajaka loomulik tsirkulatsioon. Päris käreda külmaga visati vana puhvaika veel korstna peale, et külm raskelt kogutud saaki endale ei võtaks.
Vasta
#19
Olenes sellest, mida keldris hoiustati. Nt nii mõnegi mõisa võlvkeldri tagaseinas on samasugune saht. Väiksematel talukeldritel oli osadel nö kartulisaht, kust sai talvevarud mugavalt sisse valada. Viimane on küll enamasti levinud talumajade köögialustes keldrites. Siis, kui EW aegu meiereid au sees olid, tehti sarnaseid sahtidega ruume (nende põrandad on küll reeglina maapinnaga tasa) piimajahutamiseks, kuna piim tuli hommikul pärast lüpsi jahutada kindla temperatuurini. Selleks oli ruumis betoonist kast, kuhu valati kaevust külma vett peale, mijärel soe vesi tõusis pinnale ning voolas üle servade, samas kui külm vesi vajus põhja ning tõmbas vee temperatuuri alla.

Eks need otstarbed ole erinevad olnud, keldrites olla vanemate inimeste juttude põhjal muudki hoitud, kui toiduvarusid wink
Vasta
#20
Õnneks saab soovi korral minna ja üle kontrollida, kas seal on ava või mitte.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Imelikud rõngad ja nägu pildil ! Siiidiuss 17 7,308 05-11-2017, 19:02
Viimane postitus: Addy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat