Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Midagi imelikku
#1
Minu sõbranna käib õhtuti koristamas ühes vanemas majas ja ütleb, et peab enne poolt 8 koristatud saama. Algul ma ei saanud aru, miks ta nii räägib aga siis ütles, et kui ta kauemaks töõle jääb, siis igal õhtul pool kaheksa tekib selline tunne, et keegi jälgib ja on vastik olla ja väga ebanmugav tunne. Ise olen seal palju kordi käinud aga väga ei julge enam minna. Selline kõhe suur maja. Asub Paides Pärnu tn 58
Vasta
#2
See sobiks pigem teemasse "Kummitavate kohtade kaart". Maja ajaloo kohta midagi kohutavat välja ei tule, seega pole põhjust erilisi hüpoteese püstitada ning seda eriti veel seetõttu, et küsimus on ebaselge ning baas küsimuse esitamiseks kaheldav. Paidel on piisavalt ajalugu, et teoreetiliselt võiks terve linn kummitusi täis olla. Näiteks oli Paides ka oma versioon "Kawe keldrist", asus see Vee tänaval (praeguse apteegi esine plats), rääkimata kõigist sõdadest, nälgadest ja katkudest, mis seda keset raba asuvat küngast laastanud on. Et teema jätkuda saaks, on vaja rohkem infot ja detaile. Hirmu tundmine pole just eriti veenav fakt- näiteks mõni kardab pimedat ja teised kardavad liftiga sõita, see aga ei tähenda, et kumbki neist asjadest antud isikutele reaalselt suuremat või erilisemalt mõju avaldaks kui kõigile teistele.
Vasta
#3
Hirmu tunda ei tohi . Ja ,et ennast imelikult ei tunneks . Seal midagi on .Kui tekib hirm siis suruge hirm maha ja vaadake nii selja taha kui uste taha nii kaua kuni hirm mööda läheb . Ma ei suuda korralikud kirjutada nii .et kirjutan sulle e-mail .Aga kui inimene tunneb hirmu siis tuleb teda aitata .
Vasta
#4
Hirm ei ole tõeline.
Hirm eksisteerib meie peades ainult siis,
kui tulevikust mõtleme.
Hirm on meie kujutlusvõime vili.
Kardame asju, mida ei pruugigi
kunagi tegelikult eksisteerida.
Hirm on meie enda valik.

Vasta
#5
Nõustun seisukohaga aga erand kinnitab reegli.Ja neid erandeid olen näinud mitte palju aga piisavalt .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Incubus või midagi muud? Pia 41 36,635 04-04-2020, 01:45
Viimane postitus: Teloslane
  Hakkan hulluks jääma, või on tõesti midagi enamat? darkshadows 34 14,218 31-08-2013, 20:42
Viimane postitus: Wilholmensis
  Oled sa näinud mõnda vaimu/kummitust/midagi taolist meenutav hiidlane 259 88,277 15-05-2013, 18:54
Viimane postitus: Black Goat
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,050 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Midagi minu kodus Pirital SID 6 6,292 12-08-2011, 02:03
Viimane postitus: Mercury
  Valgusvihk või midagi paranormaalset? lalaa 22 7,810 10-06-2010, 14:41
Viimane postitus: jooshik
  Midagi väga kahtlast justus öösel. saepuru 1 2,843 09-11-2009, 10:10
Viimane postitus: Ares
  Midagi kahtlast. Creepshow 3 3,010 01-08-2009, 00:53
Viimane postitus: mulk2003

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat