Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ühesugused numbrid(vajan asjalikku nõud)
#1
Alustab siis sellest, et ma ei ole just kõige paadunum paranormaalsusesse uskuja, aga ka ei välista seda. Kirjutan siia viimases hädas, et äkki keegi oskab midagi mõistliku välja pakkuda, sest et ise ei suuda/oska lahendust leida. Probleem on kestnud julgelt üle aasta. Vahepeal hoogustub ja siis mõnda aega vaikus, aga kadunud pole kuskile. Ma ei teinud sellest suuremat probleemi, aga nüüd viimase kuu ajaga on asi päris hulluks läinud. Nimelt ilmuvad mulle päevas vähemalt 4-5 korda ühesugused neljakohalised numbrid. Enamjaolt kella vaadates. Kui kella ei vaata, siis ilmuvad need mujal. Nt üleelmine nädal sõitsin autoga tööle, jõudsin kohale, suretasin auto välja ja avastasin, et läbisõit oli viimasest nullimisest 333.3 km. Samamoodi on ka poodides käies, kas arve läheb nt täpselt 14.14 või saan raha tagasi ühesuguste numbrite näol. Paar päeva tagasi kandsin sõbrale 20Eur, pidin sisestama turvakoodi nr 20. Ühesõnaga neid ilmub igalpool kus võimalik, kui kella ei vaata, siis näitavad ennast muu kanali kaudu. Täna nt, olin tööl, tunnen et telefon nagu taskus värises, võtan telefoni välja, kell oli 13.13, mingit sõnumit ega midagist ei olnud. Öösel ärkan üles täiesti tühja koha pealt, vaatan kella: 01.01. Neid kordi on nii palju et ei jõua enam üles lugedagi. Üritasin välja selgitada, milliseid numbrikombinatsioone rohkem esineb, ei suutnud otsustada, sest et neid ilmub lihtsalt igal ajal. Panin ainult tähele seda, et esineb rohkem kombinatsioone kus on ühed, kahed ja kolmed. Olen üritanud neid seostada sündmustega, aga pole suutnud. Internetist ei leidnud ka korraliku vastust, räägitakse ainult kolmekohalistest numbritest jne. Võibolla oskab keegi mingeid variante pakkuda, et milles asi? Või kujutan endale lihtsalt ette ja hakkangi hulluks minema Laugh
Vasta
#2
See pidi õnne toomaSmile
Vasta
#3
(14-03-2015, 19:32 )zzz34 Kirjutas: See pidi õnne toomaSmile

Ei ole nagu täheldanud midagi mida võiks õnnega seostada. Elu täiesti tavaline nagu ikka. Aga kusjuures olen seda varianti proovinud ka, et nii kui juhuslikult numbrid ilmusid, proovisin lotoga õnne, ei midagist Laugh
Vasta
#4
See pole sugugi mitte väga haruldlane nähtus:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2655
Aga tavaliselt kestab pigem nädalaid.
Üks tegur asja juures on inimese valikuline mälu, st pannakse tähele neid numbreid, mis mustrile vastavad, aga need, mis ei vasta, pühitakse meelest.
Kuid miskipärast vahest siiski see "muster" hakkab väga hingekriipivalt silma, nagu teemaalgatajal. Ja täiesti võimalik, et neid ühesuguseid numbreid esineb tõepoolest rohkem kui juhuslikkus ette näeb.
See võiks mu meelest tähendada, et inimene on "sisse mässitud", "kaetud" mingi suurema "mustriga", "võngub millegaigi sünkroonis". Küsimus selles, et millega? Kas võiks loota lotovõitu (ühest proovimisest on vast vähe) või mingit muud vähetõenäolist sündmust? Võibolla oleks soodus aeg hoopis millegi uue alustamiseks või vana lõpetamiseks?
Vasta
#5
(14-03-2015, 20:34 )Marina Kirjutas: See pole sugugi mitte väga haruldlane nähtus:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2655
Aga tavaliselt kestab pigem nädalaid.
Üks tegur asja juures on inimese valikuline mälu, st pannakse tähele neid numbreid, mis mustrile vastavad, aga need, mis ei vasta, pühitakse meelest.
Kuid miskipärast vahest siiski see "muster" hakkab väga hingekriipivalt silma, nagu teemaalgatajal. Ja täiesti võimalik, et neid ühesuguseid numbreid esineb tõepoolest rohkem kui juhuslikkus ette näeb.
See võiks mu meelest tähendada, et inimene on "sisse mässitud", "kaetud" mingi suurema "mustriga", "võngub millegaigi sünkroonis". Küsimus selles, et millega? Kas võiks loota lotovõitu (ühest proovimisest on vast vähe) või mingit muud vähetõenäolist sündmust? Võibolla oleks soodus aeg hoopis millegi uue alustamiseks või vana lõpetamiseks?

Vb tõesti jhm on asi ainult mu ajus kinni. Aga viimasel ajal on see siis miskipärast süvenenud sügavalt Laugh Ma phmt kardan juba kella vaadata ja hingan kergendatult, kui seal pole ühesuguseid numbreid. Aga siis juhtubki nii, nagu ennist rääkisin, et lähen poodi vms ja oskan asju osta täpselt nii, et arvel oleksid ühesugused numbrid või raha saan tagasi ühesuguste numbritena, see juba pole enam normaalne Laugh
Vasta
#6
On jah niimoodi - 21.12, 14.14, jne. ... kell, spidokas, mingi suvaline numbrijada, suvaline hind, kiri kellegi autol või seljal jne. ... tavaliselt tunned sundust või vajadust korraks peatuda ja ümber pöörata, lehekülg tagasi keerata, vaadata oma tegelikust sihist kõrvale.
Mis see on?
Keegi ei ole päriselt seletanud - nagu muudki asjad on see ilmselt mingi "uue suuna" väljund individuaalses vormis, sest ega paljud ei ole seda märganud ja peavad seda jamaks ...
Küsisin kunagi, kui see muutus häirivaks seoses öise ärkamisega ühel ja samal ajal - õpetaja Tõnu ütles, et see on seotud kuidagi maa magnetväljade muutumisega ja mõjuga tundlikumatele inimestele, või midagi taolist.
Ühesõnaga - alguses häirib, pärast harjub ära. Ei tasu võtta millegi üleloomulikuna ega ka iseenesestmõistetavana. Ise arvan, et tasuks jälgida oma mõtteliikumist, teha mingi järeldus, millal või vastuseks millele nähtus ilmub - siis, kas tekib järjepidevus või mitte.Igal juhul tasub pisut tempot maha võtta ja kasvõi hetk peatuda : autoaknast hoiatavat märki näha ja gaasi lisada, ei pruugi just kõige arukam tegu olla, ma arvan.
Vasta
#7
(15-03-2015, 11:14 )katakaroliina Kirjutas: On jah niimoodi - 21.12, 14.14, jne. ... kell, spidokas, mingi suvaline numbrijada, suvaline hind, kiri kellegi autol või seljal jne. ... tavaliselt tunned sundust või vajadust korraks peatuda ja ümber pöörata, lehekülg tagasi keerata, vaadata oma tegelikust sihist kõrvale.
Mis see on?
Keegi ei ole päriselt seletanud - nagu muudki asjad on see ilmselt mingi "uue suuna" väljund individuaalses vormis, sest ega paljud ei ole seda märganud ja peavad seda jamaks ...
Küsisin kunagi, kui see muutus häirivaks seoses öise ärkamisega ühel ja samal ajal - õpetaja Tõnu ütles, et see on seotud kuidagi maa magnetväljade muutumisega ja mõjuga tundlikumatele inimestele, või midagi taolist.
Ühesõnaga - alguses häirib, pärast harjub ära. Ei tasu võtta millegi üleloomulikuna ega ka iseenesestmõistetavana. Ise arvan, et tasuks jälgida oma mõtteliikumist, teha mingi järeldus, millal või vastuseks millele nähtus ilmub - siis, kas tekib järjepidevus või mitte.Igal juhul tasub pisut tempot maha võtta ja kasvõi hetk peatuda : autoaknast hoiatavat märki näha ja gaasi lisada, ei pruugi just kõige arukam tegu olla, ma arvan.

Aitäh sisuka vastuse eest!



Aga konkreetset vastust pole ma ikka saanud. Kui võtta neid numbrikombinatsioone hoiatusmärkidena, siis mille eest nad mind öösel keset und hoiatavad? Mai tea, minu jaoks liiga keeruline teema, lihtsam on vist mitte välja teha Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vajan nõu/abi, mida teha Drnv 17 8,113 11-07-2013, 15:40
Viimane postitus: Psühholoog
  Vajan abi Kairikas000 3 2,529 22-07-2008, 23:05
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat