Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ghost Hunter
#1
Hooaeg hakkab küll läbi saama aga siiski..... Kas keegi tegeleb kummituste jahiga?
Vasta
#2
Metskummituste hooaeg alles algab. Päike soojendab maad aina enam ja kummitusedki on koos karude ja siilidega talveunest ärkamas.
Vasta
#3
mis on metsa kummituse?
Vasta
#4
Sakala otsib endale kaaslasi juunikuuks .See ei ole rühma plaan vaid tahan ette võtta paar hotelli ja majutus kohta mis pakuvad mulle huvi . Eesmärk oma vaistu kontrollida ja ka küla legende läbi närida. Pakun ,et need kes minuga liituvad saavad tasuta transpordi siht kohta ja tagasi ,majutuse ja söögi minu kulul .Ja muud kulud kui tulevad on minu poolt tasutud .Päevaraha ei ole .Pakun 2 inimesele natuke põnevust ja samas ka puhkust minu kulul. Kui tuleb 4 inimest on kõik korras aga üle 4 inimese kahjuks ei saa ega taha kampa võtta . Hea oleks kui tulla saajadel oleks puhkus või töö vaba periood .Sest tahaks proovida nädala sees aga seda saab ka arutada . Inimeste sugu ega usk ei oma tähtsust . Küll aga lollitajatel pole mõtet tulla . Aga skeptikud kes tahavad tulla andke teada teid ootan küll kampa .Kirjutage mulle siia või ka privasse .Kirjavigade pärast pole mõtted vinguda ei suuda ennast parandada aga meelega ei tee . Alaealised ainult koos vanematega või kellegi järelvalve all . Eriti ootan neid kes mulle rühma all kirjutasid .Austusega Sakala
Sama jutt käib juuli ja augusti suhtes
Vasta
#5
Miks vaid hotellid? Kas ka tegevusplaan enne aktsiooni koostatud, kus ka eesmärgid paika pandud?
Vasta
#6
Jah eesmärgid paigas ja jäävad selle seisuga 3 väga põnevad majutus asutust need on nime kirjas esimesed .
Kui niidid sealt edasi hargnevad siis lähme niitide järgi ka edasi aga jääme ikkagi koha keskseks .

Väga tahaks esimesena kiltsi mõisa võtta aga see veel ei ole kindel esimene valik
Vasta
#7
Kiltsis pole kummitust, on vaid rahvajutud.
Vasta
#8
Kiltsis on üks tuba kus surid naised ja lapsed nälga . Kas seal on nende vaimud ei oska öelda aga seal on enne treppe ka üks koht mis on väga põneva varjundiga .Ja milles on tajuda midagi mis mind sinna tagasi ajab .Aga liitu kampaga sa ei pea minuga nõus olema .
Vasta
#9
otsid söötasid sakala ?
millisel viisid suhtled energiaolenditega või otsid salvestisi?
Vasta
#10
Need kuradid suhtlevad minuga ise mina seda ei ole palunud aga nii see on . Söötasi ei otsi ja salvestised ja videod ei ole tähtsad .Aga eks ma teen neid ka .Aga sellel asjal suurt eesmärki ei ole kui küla legendide kontrollimine ja läbi teiste oma taju kontrollimine .Ja kerge teha tahtmine ka . lisaks veel suur soov kummitus videole saada aga mitte avalikkuse jaoks vaid enda jaoks
Vasta
#11
Mismoodi nad Sinuga suhtlevad, sõnadega?
Otsid siis magavaid olendeid kes ei sa aru, et nad surnud on? Salvestiste all mõtlesin, et vahest salvestub kõik maja seinadesse ja kui olud on samad siis kõik kordub nagu hologram.
Vasta
#12
Igat moodi suhtlevad läbi une ja ka otse .Nad ei ole olendid vaid vaimud kes on võimelised ennast väga arusaadavas kujus ennast näitama kui nad ainult tahavad . Hologrammi olen korra läbi elanud aga teadlikult seda varianti ei otsi . Aga puurmani mõisas on see võimalik .
Vasta
#13
oleks huvitatud oleme naisega kahekesi ja sobib iga aeg. Aiku66
Vasta
#14
Otsite elamusi? Aga palun - Põlma tuulik (http://www.ohtuleht.ee/315896/kummitusve...b-omanikku)
Vasta
#15
Seda asja ajan oma mustri järgi,aga tuulik on kindlasti huvitav koht aga,mul oma muster .
Vasta
#16
Seltskond koos aga ma mõnikord panen siia millega me tegelema ja mida me loodame teha.
Vasta
#17
Ära sõber ole nii kindel ,et ei näe ja ,et ei ole olemas.Ma loodan .et sa sõbraks nimetamise peale ei solvunud .Päikest sulle
Vasta
#18
Millegi väga põneva ja ka väga hullu asja jälil .Millagil hakkame siia materjali panema. Viimased ööd on juba ka minu jaoks jubedad olnud. Aga nii kaua kui ma tausta paika ei saa on asi väga poolik.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat