Küsitlus: Kas see on pigem positiivne, head näitav või muret tekitav, paha näitav unenäo reis ?
Head, Julgustav
100.00%
3 100.00%
Muret tekitav, hoiatav
0%
0 0%
Kokku 3 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(küsimus) Volbriöö unenäo seletus: surnukondid, laiba parvega merel ja 3 kulla latti
#1
Ehk oskate vihjeid, tõdemusi anda:

See oli üks sedasorti unenägu mis mõeldud selleks, et ta meelde jääks sest suht selge ja rahulik oli teine. Ning meeles ka uuesti sinna otsa magades uue unega. Muidugi unenäo selgus võib tulla ka kärbseseenest kuid siin siis kohad kus sai oldud ja mida nähtud:

Olime mingite inimestega väikse lameda paadimoodi asjaga merel ja paadi kärvale ilmus nähtavale parv kus canadest pakkimis riide räbalatest suur kuhi mille kõigepeal oli kondipuru, riide kotiriidest räbalad tundusid väga läbi imbunud ja määrdunud, ja üldiselt oli hoiak imimeste seas, eriti kondipuru osas: vist parem sinna paikka jätta.
Kuid ega me ei jätnud ka, hakkasime pealt ära koorima mitut kihti räbalaid ja nähtavale tuli kondipuru (tegelikult enne vist olid kondid, ja siis kondipuru, kui see oluline, otseselt see osa kahevahel..).. nu ja siis nagu rahval ikka oli hoiak nagu, et noh, vist pole mõtet, las kondid puhkavad,
kuid võttes ära ka selle kihi oli läbi kotiriide näha kolme mädanikuga märga laiku, peaagu aimates mida selle all, et pole vaja puutuda,
kuid rahaseast keegi vana eestlasliku mehe rahulikult optimistliku häälega ütles midagi taolist "No kes siis ikka surnu konte varem kartnud on"
sai ka see riie ära võetud ja tõepoolest, selle all oli peaaegu lõplikult tundmatuseni pool kuivanud, pool roiskunud inimeste laiba räbalad jupiiti veel koos ning nende vahel eraldi laiali siledad puhtad kahe halvaa laiused ja kolme halvaa pikkused kulla latid.
Siis uni kaugenes nagu sutsu teise, ülesse, hauatagusesse, eemale kohta kus olid muu ilma vaimude väikse komitee moodi olukorra pealtvaatajad, kes nagu ootasid, et inimesed seda teeksid, et nad siis nende inimeste näol endale uued kehad saaksid
(see juba võib olla minu tõlgendus natuke, kuid peaegu kindel, et selline mõte neil oli)
..nu ja rahva peast tundub, et käis veel rahulikult läbi kui mitmeks jupiks inimestevahel need kangid tuleks jagada...

Vot selline lugu,


:.:
Lisamärked,
Veel tuli peale und kohe mõte ka, et siia pean tulema ja seda jagama (pole ju aasta siin olnud..).. ja see mõte uuesti tuli meelde siis kui üle pika aja täna uuesti internetis see Bitcoin isiklikult silma jäi millega ka sutsu ise seotud olen (mis on osaliselt praeguse tunnetuse järgi, muu ilmaruumi loodud siiine uus rahasüsteem millega saab ühtlaselt hallata kogu planeeti ja saab tekitada raha millises iganes koguses juurde, ilma, et keegi saaks nõuda tõestust kuidas Sa selle said või kust, sest see süsteem sedasi üles seatud).
Ehk siis teisteilmaruumide vaheline rahasüsteemi alusvundament. Inimene kellega juba aastast 2008 tuttav, kes selle süsteemi üks aktiviste alati öelnud, et ta on teisest planeedist või virtuaal inimene

Idee sellist raha teha, on juba aga maailma valitsejatel ja valitsuse enda häkkeritel juba vana idee:
http://web-history.blogspot.com/2015/04/...amoto.html (1992)

ja siin mu sõber, ehk oskate ta kohta huvitavat vaimuinfot ka lugeda: https://www.youtube.com/watch?v=nU2ehHpg...CGwGEJw8i3

Isa tal muidu iraanist ja ema inglismaalt, maises mõttes. Tema üks lemmik kartoone on "Spirited Away" selle tseeni tegelane, see kummitus, kes oskas kulda luua ahtnetele inimestele kes pärast selle ohtu sattusid kui kuid ära roiskus (kui olete näinud seda animet, siis teate millest räägin.).

Bitcoini allmaailma komuunis üldse palju juttu kullast ja kuna sellised detailid lähimad millega kokku sattunud olen, siis mõtlesin, et jagan ka kuskile internetti, Eestlastele ka vähemalt korra ära, ning kus mujal rohkem targemaid silmi juhuslikult kokku sattuda võib kui siia, parawebi.

Amiri ise kohtasin ühes teises unes kus inimesed ja ka mina olime inkubaatoris ja siis ta suht ehmatanud oli, kui talle neid inkupaatoreid tutvustati, kui ta öra tundsin ja teda kõnetasin.

(Kui keegi veel imestas, mis see bitcoin on siis siin eesti leht: http://www.kryptoraha.ee/bitcoin/ )

Vot sellist pilti, ja piltide materiali kokku, bitcoiniga võib olla mitte seotud, kuid kui arvad, et kuidagi võib olla ka, siis mainige seda ka.

Ma ise juba mitu aastat rahavabas elus ja mõelnud ennast ühte või teisi ebatraditsioonilist teed pidi liigutada olukorda kus läbi raha kanalite saan liigutada asju nagu ammu unistatud. Kuigi, pingsalt pole sellele mõelnud ja kulda vist pole varem unes näinud ka.
Olge julged ja pakkude neid asju eraldi mida kohe kindlat teate ja lisage oletusi ja tunnetusi, mis võib olla. KUid kui midagi on VÄGA kindlat, siis pange see sedasi kirja,et aru saaksin, ma vahest päris aegalne, või saatke otse mulle, kui avalikult jagada ei sobi..
Vasta
#2
Kärbseseene mõjul nähtud unenägu? ja nüüd tahad et meie siin aitaksime Smile Milline taotlus, kaaslased, kaitse, püha ruumi tegid? Või niisama proovisid? Ise teed, ise vastutad ja aru pead ka ise saama Smile
Vasta
#3
Kärbseseene üks "eriala" on huvitavate unenägude saatmine. Niiet pole midagi imestada. See on kindel.
Selleks, et midagi täpsemat une tähenduse kohta öelda, peaksin Bitcoinidega palju rohkem kursis olema kui ma seda olen (ja seda kursisolemist ei anna ühe lehe läbilugemine ühe päevaga, asi vajab seedimist ja tunnetamist, ja seda aega mul ei ole praegu. Asja väljamõtleja on ülikõva tüüp.).
Märksõnadeks jäävad paat vee peal, kergesti kõige kaduva teed minev inimkeha ja püsiva materiaalse väärtuse sümbol kuld pluss teispoolsus ja hinged. Need viimased loeksin puhtalt kärbseseene "käekirjaks", ehket ta tahab inimesele maailma ka teiselt poolt näidata vms.
Kuld ja laibad bitcoinide taustal ... hmmm ... klassikalises unenägude seletuse teoorias on laip millegist vanast vabanemine (kindel). Kuid koos rusuva meeleoluga ka stressi ja psüühhilise ebakindluse tunnus. Rusutust ilmselt unes ei olnud? - sain nii aru. Kangesti kipub pähe mõtteuit, et bitcoinid asendavad kulla. Kuid suht kindlalt tean ka, et kulda ei asenda mitte millegi muuga. Hetkel (täitsa lambist) ma bitcoinidele nii helget tulevikku küll ei pakuks, et jääks nagu ikka niširahaks rohkem. Või kas see ongi inimese jaoks nii helge tulevik? NWO raha? Ma pmst suht blond ses teemas.
Tsitaat: muu ilmaruumi loodud siiine uus rahasüsteem millega saab ühtlaselt hallata kogu planeeti ja saab tekitada raha millises iganes koguses juurde, ilma, et keegi saaks nõuda tõestust kuidas Sa selle said või kust, sest see süsteem sedasi üles seatud).
Ehk siis teisteilmaruumide vaheline rahasüsteemi alusvundament.
Juudid, Saturn, vabamüürlased ??? Seosed ???? Kes teab ????
Raha juurde tekitada saab pmst juba praeguse süsteemi järgi ka.

Aga veel - katsu ikka kaine mõistuse juurde jääda. Selle teispoolsuse-jamaga on see värk, et see on kindlalt olemas ja see mõjutab siinpoolsuse toimimist, kuid lõks on selles, et "see seal" teeb inimese väga tihti "nii ära", et hakatakse nägema seosesid seal, kus neid pole; nägema asju, mida ikkagi tglt pole - ja see on "asjaga" kaasas käiv lõksuna toimiv printsiip, mis lihtsalt kõrvaldab vähema kriitikavõimega ja nõrgemad isendid "maailma asjade" juurest...

Nüüd minu tekst sai kah paras sonimine, mille üle kah isegi muigan, aga siiski ma usun seda mida kirjutasin.
Vasta
#4
Halvaa on huvitav mõõtühik.
Vasta
#5
Esimese hooga seda läbi lugedes mõtlesin nagu East, et ...
Aga siis mõtlesin, et parawebi ehk siis nõiausksesse foorumisse tuua mingit panganduse paralleelmaailma pürgimusi... oli ehk ennatlik.

Olen ka varem lugenud sellest bitcoinist http://www.kryptoraha.ee/bitcoin/ , aga pole tundnud tõmmet, kuigi olen loomult uudishimulik.

Aga unenägu, kus laipade all oli kuld, tõi mulle hoobilt mõtted, et meie varsti sureva keha sees on hing, mis on kulda väärt ja igavene...kui suudame seda vaid mõista...
Vasta
#6
Meri kui ebatasane pind millel hulbib väike paat, seltskond (ühiskonnast eraldunud seltskond?), uudishimu, riski võtmine, üle teiste laipade kulla poole pürgimine (mida kuld ja surnud/kondid sinu jaoks tähendavad) isegi kui üldine hoiak on selle vastu. Komitee kirjeldus vihjab nagu sellele, et midagi ahvatlevat söödetakse ette ja vaadatakse kes õnge läheb. Hea veel, et jagamisel tülli ei mindud.

Mis rahasüsteemi puutub, siis *coinid on ju sellised, et kes ees see mees (ja parem riistvara) see rohkem teenib, ehk siis tsentraalsuse kaotamisel tundub asi suunduvat ahnuse poole.

PS! Halvaad kui mõõtühikut on raske kommenteerida Smile Kuld seostub magusa ja heaga (kui halvaa sulle meeldib)?
Vasta
#7
Huvitav mälupankadest koorus ka mõned päevad tagasi et olen täpselt samasisulist unenägu näinud paarkümmend aastat tagasi,ise tõlgendaksin musta raha-võimumaailma pakkumine minnes üle teiste hävingu neid ohverdades jõuad rikkuse-võimuni,need kolm hirmsat mädalaiku mis kõige vastumeelsemad on sinu senine mentaalsus,vaim,hing milleks nad muutuvad kui nad vahetad igavese kolme kullakangi sära vastu,kuid see on ainult senisest seisukohast vaadates,hiljem kui oled oma kolm tilka verd andnud tundub see kõik naeruväärne selle igavese ja artifaktaalse kulla sära asemel mida sa asemele oled saanud.Seni kui sa ei kõhkle saab kõik olema suurepärane,seni kuni sured aga isegi siis on kõik veel välditav ja võimalik,kui taganed ootavad sind hirmsad asjad.Kes ei tapa see head sööki ei söö,valik on sinu.wink
Vasta
#8
Vastus siin nii ootamatult oluline näib kui seda ühtse kooslusena võtan

Muidugi nüüd avastasin, et nii pikalt sai vastatud ka kas see siin unisusest unuste silmadega enam ka vajalik on, kuid eks vast Nad ikka, mu sõrmedega kellegile teist midagi kasulikku tagasitänuks saatsid, eks ise näete kellele mida ja vastake julgelt juurde

Tegelikult mul endal ühtegi uut ideed selle osas ei ole, ju siis pole vaja, kuid siis siin mida mu näpudega kirjutati, peaaegu, et enamuses loetavas Eestikeeles.

Kui päris arusaamatu on, siis võtan enda kaela.

(02-05-2015, 10:23 )Teeline Kirjutas: Kärbseseene mõjul nähtud unenägu? ja nüüd tahad et meie siin aitaksime Smile Milline taotlus, kaaslased, kaitse, püha ruumi tegid? Või niisama proovisid? Ise teed, ise vastutad ja aru pead ka ise saama Smile

Tegelikult mul sedasi, et kuna magan toas, voodis kus paar mitte just tavalist inimest hinge heitnud ja ... ja maja ise asukohas kus ufasi mitte inimesed ei näe vaid kohtavad isiklikult ja külastavad linnupeade riike .. siis ma mõelnud, et igasugused üle ritualiseeritud taotlusi teha oleks nagu vaimu narrimine.
Ju need Eestlased ise ühed Anude ja Maride pärandi parimaid eesriideid ole ma mõelnud.. kuid see selleks.

Jumal teab miks (söön), see mu lootus.
Taotlus ju mu sees alati sama, kui maailm nii tark siis peaks ju ta teadma, kõike kõikide suhtes paremaks saada (sh. kaasa tuua tavamaailma kirjapilti seda kuidas minu maailma tööriistadega rakendada tegevusi mille kaudu saame maailmale kasulikuimad olla ).

Ma ennast proovinud nii vabasse kasutusse anda mõistlikuse piires kui võimalik ja lasen Neil olla kaaslasteks kellele ma kasulikuim, vabatahtlikult. Ise kedagi eraldi tülitama ei soovi hakata, sest mine te kellel muud olulisemat teha, mis ma muidu tülitan.. kuid vähemalt hoian näo tundejärgi õiges suunas mis kõige ülem, ju siis ise võetakse vastu sellelt maalt kust vaja.

(ahjaa, taotlus! ) Põhi soov mille genereerisin oli Riigi Wesosa suunaline, ja tõesti unedes ei midagi sellisega küll ei sidunud mille osas toimetasin ja mõtlesin.
Muidugi piibel ligi igaks juhuks (püharuumi mõttes). Kuid otseselt palvetama ka pole hakanud, sest see jällegi tundub oluliste tühipaljas tülitamine olla, minu praeguses olekus.


Teatud mõttes, kui Su kommentaari olulise kriitikana võtta, siis sai ka niisama söödud, sest Volber ju.. ja mis ta mul niimuidu ikka ootamas aega mis vähem sobilikum oleks, arvestasin osaliselt. Sest peale seda kui sai terve korv ükskord söödud, keretäite saadud ja tunda anti Vana Eestlaste nalja ..., siis sain aru küll uuesti jälle, et olulisus ei ole ainult Sinistes (seentes).. olukord on looduse osas oluline alati olnud.
_________________


kage Kirjutas:Meri kui ebatasane pind millel hulbib väike paat, seltskond (ühiskonnast eraldunud seltskond?), uudishimu, riski võtmine, üle teiste laipade kulla poole pürgimine (mida kuld ja surnud/kondid sinu jaoks tähendavad) isegi kui üldine hoiak on selle vastu. Komitee kirjeldus vihjab nagu sellele, et midagi ahvatlevat söödetakse ette ja vaadatakse kes õnge läheb. Hea veel, et jagamisel tülli ei mindud.

Mis rahasüsteemi puutub, siis *coinid on ju sellised, et kes ees see mees (ja parem riistvara) see rohkem teenib, ehk siis tsentraalsuse kaotamisel tundub asi suunduvat ahnuse poole.

PS! Halvaad kui mõõtühikut on raske kommenteerida Smile Kuld seostub magusa ja heaga (kui halvaa sulle meeldib)?

Nii võib olla küll, sest need kulla jahtijad ole ühiskonnast eraldanud ja lähevad kasvõi läbi laipade paremuse poole. Muidugi kogu see bitcoini asi oli mu enda järelmõte unejärgsest tähelepanekust, unes endas oli aint kuld, korjused ja vaimud kes inimeste enda keha endale saada vist lootsid, ootasid.

Nu jah, tüli tõepoolest polnud tunda unes, kui siis pasiivne vaikiv lahkarvamus ja koos ootav ootuse ärevus,
oli nagu osa kes julgustas seljatagant, enamus kes tagasihoidsid ja osa neist kes hoidsid tagasi sest kahtlesid ega head tule sellest ja siis need kes ilma vaimumureta asusid neid riidekihte lahti arutama.

Aga just see kiht, kondid, kiht, kondipuru, kiht, korjused.. ega see muud ei näita kui seda et lihtsalt sai tookord need surnud nii pakitud sinna? :p
Või noh, kui nad niisama pakitud oleks, mis see komitee neist ikka vahtis..

KUsjuures kuus halvaad tundus selline ligilähedaselt kõige täpsem mõõtühik andmaks edasi suurust lihtsaimini, havaa maitseb aga suhkrust proovin hoida ja rosinad liiga head ja pole ka minule loodud.. proovin mitte aga kui keegi pakub siis pole kindel, kas suudan pikalt mitte maitsta ja siis kõik korraga ära süüa..
Eriplaani sellega polnud Smile

______________________

Minaelan Kirjutas:
Esimese hooga seda läbi lugedes mõtlesin nagu East, et ...
Aga siis mõtlesin, et parawebi ehk siis nõiausksesse foorumisse tuua mingit panganduse paralleelmaailma pürgimusi... oli ehk ennatlik.

Olen ka varem lugenud sellest bitcoinist http://www.kryptoraha.ee/bitcoin/ , aga pole tundnud tõmmet, kuigi olen loomult uudishimulik.

Aga unenägu, kus laipade all oli kuld, tõi mulle hoobilt mõtted, et meie varsti sureva keha sees on hing, mis on kulda väärt ja igavene...kui suudame seda vaid mõista...


Nu aga eks see pangandus ja mõne liidu riigi võim (pentagramm, viisnurk) ole ju tumeda poole nõianduse otsene laps ja põhi suurrelv.
Ega need viisnurgad siis Luure logode ja eurude peal niisama armsa ristiusu sümbolina pole mitte pandud, ega ka weebilehitseja "favorite/lemmik" logo või superstari hingeröövimis shows... osad müürlased... see on juba kõrgem otsene nõiakunst mis on materialiseerunud. EHk nagu häkkerite maailmas blackhät häkkerid kes ennast ajutise turvalisuse tarvis kellele iganes andnud keda ta teab olema suurim ja kasulikuim iseendale.

Et sega jah, vast siis see oli isegi õige uks, läbi une see krüptoraha siia tuua, kuigi ise veel mõtlesin.. ja mõtlesin mis ma sellest peaaegu, et mitte seotud koinidest nii pikalt lõppu räägin, tunduks nagu peidetud pooltrikk teisi lugemapanna kaudselt asjadest (nu ja kui noh, mõnel see plaan minusoli, siis ma pole kade ka annan hoobu takka ja patsu tagumikule ka veel, kuid sinnapoole kanni kuhu vaja..)

Ja surevakeha ja kulla osas huvitav asi, räägitakse ju, et naise hing on taevane kuld ja mehe oma on plaattina,ise pole veel seost muud leidnud kui, et Naist taevalikult hõljumas nähes suurustes kus juuksekarv ise juba maailmad.. et siis pigem kulla kumaga oli jah.. kuid eks mida see tegelt tähendab, seda teavad targemad (et andke meile ka siis teada.. ka tibusamm viib lähemale, seisaks võib viia tagasi sest maailm ju liigub..)



______________________________


Vesilik Kirjutas:
Huvitav mälupankadest koorus ka mõned päevad tagasi et olen täpselt samasisulist unenägu näinud paarkümmend aastat tagasi,ise tõlgendaksin musta raha-võimumaailma pakkumine minnes üle teiste hävingu neid ohverdades jõuad rikkuse-võimuni,need kolm hirmsat mädalaiku mis kõige vastumeelsemad on sinu senine mentaalsus,vaim,hing milleks nad muutuvad kui nad vahetad igavese kolme kullakangi sära vastu,kuid see on ainult senisest seisukohast vaadates,hiljem kui oled oma kolm tilka verd andnud tundub see kõik naeruväärne selle igavese ja artifaktaalse kulla sära asemel mida sa asemele oled saanud.Seni kui sa ei kõhkle saab kõik olema suurepärane,seni kuni sured aga isegi siis on kõik veel välditav ja võimalik,kui taganed ootavad sind hirmsad asjad.Kes ei tapa see head sööki ei söö,valik on sinu.wink

Wao, vaat kui huvitav. Sul on head pangad, otsi säält veel . )

Kuid siis jah, vaat kui raske, ühte pidi näib, et see kuld on hea ja teisipidi, et see lõks.

Kuid ma arvan, et just siis hirmsad asjad ootama hakkavatki, kui oled lasknud ennast tapma meelitada, astunud sellele polaarsusele, et tapad-eitapa, kui kaks ainukest vastassuunalist polaarsust,
kuid saab ju ka olla näiteks kas meelitad lifi või petad eemale.. see vast polnud parim paraleel aga ainuke mõistlik mis pähe siin varahommikul tuli.

Kuid ma avastanud, et meid pannakse valiku ette tihti, kas sinine või punane, kuid vahest saame valida hoopis ka lisaks puuvillane või linas ja see võib rohkem määrata.. või värvide vahel valides hoopis valime heli või materiali (ja neist mõlemast saab koostada värve, või neist oleneb värv..) .. või valime hoopis Valguse mis reguleerib värve või muudab nad teiseks.
Või nagu poliitikas, et kas parem pool või vasak, aga võib valida hoopis ju rohelised või usklikud? Kes pole ei parem ega vasak ( siis saab veel valida kas usklik parem roheliste omadustega või roheline usklik parema omadustega... et hoopis laiema spektrumi valikuid. Usun, et see kas tappa või mitte, liikuda edasi või mitte, need sarnased valikud kui parem vs vasak, kus kumma iganes valid ilma tegeliku valikuta, oled kaotanud (kuid mõlemad pooled oskavad tõestada ainult teisepoole vigasi, näidates miks kaotad kui teise poole valid.))
Oeh, et see vist peaaegu, et arusaadav ka mulle endale,

NIng hea söök on see, mis on valmis ja sulle loodusest ette ulatatud, kindlasti mitte midagi mis Sult eest ära jookseb. Mida teed teistele, nende sikupeade alamatele kelle nad siia maale pannud.. siis seda kõike neil õigus ka meile teha, või vähemalt väita, et on õigus.. äblikud on ju ka tegelikult väga suured, eriti see Ema ämblik Incade ajast enne juba.. kohates teda ühel reisil olin jällegi õnnelik, et mul piibel üheskäes ja sõber teises oli, ning see aafrika sõber ütles seal: "See ongi mis on päris sõpruse hind, maksad väga valusalt kirjeldamatut õudu, et hoida lähedust maal Sinuga, ilma, et midagi kunagi sellest kellegile räägiks".

Need tänava mustal turul saadavad sünteetilised psühhedeelikumid, on kirjeldamatult karm kraam.




__________________

Marina Kirjutas:
Kärbseseene üks "eriala" on huvitavate unenägude saatmine. Niiet pole midagi imestada. See on kindel.
Selleks, et midagi täpsemat une tähenduse kohta öelda, peaksin Bitcoinidega palju rohkem kursis olema kui ma seda olen (ja seda kursisolemist ei anna ühe lehe läbilugemine ühe päevaga, asi vajab seedimist ja tunnetamist, ja seda aega mul ei ole praegu. Asja väljamõtleja on ülikõva tüüp.).
Märksõnadeks jäävad paat vee peal, kergesti kõige kaduva teed minev inimkeha ja püsiva materiaalse väärtuse sümbol kuld pluss teispoolsus ja hinged. Need viimased loeksin puhtalt kärbseseene "käekirjaks", ehket ta tahab inimesele maailma ka teiselt poolt näidata vms.
Kuld ja laibad bitcoinide taustal ... hmmm ... klassikalises unenägude seletuse teoorias on laip millegist vanast vabanemine (kindel). Kuid koos rusuva meeleoluga ka stressi ja psüühhilise ebakindluse tunnus. Rusutust ilmselt unes ei olnud? - sain nii aru. Kangesti kipub pähe mõtteuit, et bitcoinid asendavad kulla. Kuid suht kindlalt tean ka, et kulda ei asenda mitte millegi muuga. Hetkel (täitsa lambist) ma bitcoinidele nii helget tulevikku küll ei pakuks, et jääks nagu ikka niširahaks rohkem. Või kas see ongi inimese jaoks nii helge tulevik? NWO raha? Ma pmst suht blond ses teemas.
Tsitaat:
muu ilmaruumi loodud siiine uus rahasüsteem millega saab ühtlaselt hallata kogu planeeti ja saab tekitada raha millises iganes koguses juurde, ilma, et keegi saaks nõuda tõestust kuidas Sa selle said või kust, sest see süsteem sedasi üles seatud).
Ehk siis teisteilmaruumide vaheline rahasüsteemi alusvundament.
Juudid, Saturn, vabamüürlased ??? Seosed ???? Kes teab ????
Raha juurde tekitada saab pmst juba praeguse süsteemi järgi ka.

Aga veel - katsu ikka kaine mõistuse juurde jääda. Selle teispoolsuse-jamaga on see värk, et see on kindlalt olemas ja see mõjutab siinpoolsuse toimimist, kuid lõks on selles, et "see seal" teeb inimese väga tihti "nii ära", et hakatakse nägema seosesid seal, kus neid pole; nägema asju, mida ikkagi tglt pole - ja see on "asjaga" kaasas käiv lõksuna toimiv printsiip, mis lihtsalt kõrvaldab vähema kriitikavõimega ja nõrgemad isendid "maailma asjade" juurest...

Nüüd minu tekst sai kah paras sonimine, mille üle kah isegi muigan, aga siiski ma usun seda mida kirjutasin.

Aus, Ilus vastus ju.. et otse mõttelend mis võib olla, ilma liigse "konkreetsuseta" asjade osas mida me tunda ei pruugi,aus.

Kärbseseene osas ta nii on jah, et asjad teeb selgemaks. Unest saab kohe asja.

RUsutus mul endal on passiivselt lisaväärtusena kaasas tundub kuigi unenäos jah, isegi peale korpade nägemist ei olnud sellist eenamletõukavust, vaid lihtsalt selline tagasihoidlik "oo vaat kui vahva oligi midagi väärtuslikku" Nagu poleks kolme korjust ollagi. Ja tõepoolest, iga kang oli nagu korjuse sees või ligi.

Bitcoin ise veelkorra ütlen üle, vast oli mu enda ülearune "ühendus" unenäoga, muidugi nüüd mida rohkem kordi seda mainida seda reaalsemaks see saab, nagu tondist rääkimine tõepoolest..

Kuid kui juba jutt kullast ja coinist oli siis ma selle seose natuke tõin oma sõbra osas kes mul mälus oma masoonliku lipsuga.. ja ta arvutis ekraani taustaks oli Kaonashi http://spiritedaway.wikia.com/wiki/No-Face_(Kaonashi) (tean, sest ta arvuti mu käes päris tihti olnud, ta lahke).

Päris Juutide toodand ma ise muidugi veendunud, et üks päris parimaid mis siin ilmas, nende tööriistadega, meile küll võib tunduda, et pikaaja jooksul.. kuid suht kindlalt saame ühtselt kogu erinevad kultuurid vabaks. Need mis veel alles jäänud ja eks ülejäänudest kindlasti ole omad reservid, ehk isegi kõigist võiks naiivselt loota. Kui kõik on juba olemas siis ka see, et kõik jääb alles mida vaja.

Raha saab ja praegu ka nö tekitada, kuid kindlasti mitte nii lihtsalt, sellistes kogustes, nii märkamatult, ilma tõestusteta ja ilma ühtegi inimest sellesse segamatta nagu seda saab selle taoliste süsteemidaga. Kuid selle süsteemi sees ei ole ainult raha, rha on üks väike osa sellest võimest, see on mõeldud täielikuks roboti programeeritavaks platformiks mis peaks olema võimeline haarama kasutusse ja seadistama kogumaakera kõike tehinguid ja liikumisi mis inimestevahelist suhtlust ja käsklusi (sh tehinguid) haldab. Erinevate käskluste külge saab siduda algorütmid mille põhjal kooskõlas mis iganes number teiste algorütmide ja käsklustega süsteemide muudest osadest saab pidevas iseennast elushoidvas liikumises hallata ja juhtida ühiskonna osa (ja humanoidide ühtset toimetamist vastavalt määratud piirkondadele, keeltele või millistele iganes muudele parameetrite kooslusele).
Inimestele tundub see alguses olema liialt töörikas paika panna need väikesed osad kuid ega ainult inimesed siis sellega tegelema pea ja ega nad siis ka hoolima ei pea iga pisikese rahva tikandi mustri säilitamise osa üle mis neile tundub ebaoluline põhirõhu asetusena ja iseenesest tekkiv inimliigi eripära vidin mida praktiliselt ei pruugi vaja olla funktsionaalse lammutamatu süsteemi tegemise tarvis.
Kui te umbes mõistsite mis ma selle all mõtlesin (no nagu kunagised palkseinad mäkerdati siledaks või lasti kriit plaadiga üle, siis effektiivsem, noh..)
Näiteks saab teha Blockchainis millelt siis bitcoin toimib ilma vaevata inimesi tööle palkava, mitmekülgselt analüüsiva, palka maksva ja ka vallandava ja sind järelvalvealla paneva roboti kes sinu ümbritsevale inimestele sinu kohta saab teha mass küsitluse koos kiire valedetektori analüüsiga kui Su osas teatud arv inimesi on kaebuse esitanud (ehk siis meie kunagise viisnurga us märg unenägu). Kõik siis oleneb kuhu maani riike sunnitakse järjest vähem eksivat arvutiaju seadustama kui otsest võimukandjat kellele tuleb alluda kui Sul midagi peita pole.
NIng eks süsteemi testide aeg, teispoolsus saab ka aidata, et kindlustamaks igasugustest inimkomisjonidest täpsemad ja väärikamad tulemused.
Ka Eestis juba väikeste laste ja emade vahelist keelt robotitele arusaadavaks tegemise tarvis on kümneid aastaid pingutusi tehtud, nagu seda sama programmi raames ka üle maailma tehakse (et arvuti oskaks rääkida pudikeeles ja ka aru saaks, pudikeelest paremini kuiinimesed ise, info mõttes, näiteks vaata siit mõndasineid postitusi peale tutvustava postituse sirvimist: humansbank.blogspot.com/2015/01/corpus-planning.html )

Ja eks lapsigi programeeritakse ju mõtlema mateeriat hävitavalt ja edasi liikuvalt sellise ühe googliga setud poulaarsema mängu abil nagu MIND-CRAFT ... kui oled kuulnud sellest.. lisaks see muidugi kasulik, nagu need teised strateegia mängud õppimaks inimeste mõtlemise strateegiat ja siis vastavalt sellele panne tehes, ja kui mingit uut infot ei tule enam arvutitest inimeste kohta, et see muutus kus "uut moodi mõtlev" strateegia hakkab korduma.. siis on teatud arvutitöö tsükkel valmis saanud parasjägu selleks ajaks kui teada mitme eri vanusegrupi strateegiad ohu ja liitumise alal.
Täiskasvanutele, vast otseselt ka luurega seotud googlil teine muud moodi peen ja lihtne cultus tekitatud: https://docs.google.com/document/d/1dbSm...E1359-8OjQ (see puudutab ka Eesti pühapaikasi..)

oih... täiesti võitmatu osaliselt, niikui rääkima hakkan sellest elektroonikast siis kohe asun sellest rääkima... kuigi rääkima pidin ju unest.. (kuigi, see Jaapani mees kelle enne postitasin, kes kõigest üks nendest kes valitsuse tarvis töötab SELLISEL tasemel nagu tema tööpõllust näha võite, 1992 juba krüpto raha ehitamise plaanid.. ta kondab ka jaapani esoteerika lehtedel mis unenägudega seotud.. niipalju ku isilma jäi viimane kord kui vaatasin.. )

inimesi tööle palkava roboti kes analüüsib iga palgatava inimese CVs oleva info väärtuse IQd andmebaasidest mis ütlevad, et sellisedsõnadja koolid on "sellise" punktisumma väärtusega, lisades sinna juurde kogu selle inimese internetis toimetatud info ja külastatud weebilehtede väärtuse ja


Muidu jääksin kaine mõistuse juurde küll, kui oleks ligi viimaste aastate jooksul kainemõistusega inimesi kelle ligi elada, või kainema vähemalt, kuid praegu pole veel reaalselt välja mõelnud kuidas olevikku ennast sellisesse olukorda muuta koos kõikide nendega selliselt nagu soovin. Kuna seda parem teha kaksi kui üksi kuid üks suht raske realiseerida kuidas olla kaksi.. eks igal ühed omad nõrkused, mõned oskavad teha paljut aga kingapaelu siduda ei mõista... ja siis kohad kes mind enamasti ümbritsevad on just need kes kingapaela sidumise põhjal olukorda mõõta oskavad, usuvad. Kuigi, ka see on õigus, vist. (et enne peab siduma õppima kui jooksma hakkama, kuid mõnel võtab sidumine kogu jaksu ja motivatsiooni jooksuks ära, seega ma alati arvanud, et inimesed võiksid kõik koos ühes suunas seda osa teha mida nad kõige paremini oskavad... kuid praegu on moes "igaüks aidaku kõiges ennast ise.")

Vot nii palju siis minu kainest, mõistusest mille juures ma olen siis kui mujal pole.
Vasta
#9
(05-05-2015, 03:02 )Waffa Kirjutas: Ja eks lapsigi programeeritakse ju mõtlema mateeriat hävitavalt ja edasi liikuvalt sellise ühe googliga setud poulaarsema mängu abil nagu MIND-CRAFT ...
Minecraft on Microsofti omanduses ja mõtlemist ning loovust arendav mitte mateeria hävitamise mäng.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Unenäo ja reaalsuse sünkroonsus ekacariya 16 4,647 11-08-2020, 18:14
Viimane postitus: Minaelan
  Küsimus unenägude olemuse kohta VarvastegaVurrud 41 22,489 10-08-2019, 18:51
Viimane postitus: Q11
  Sooviksin unenäo tähendust.. kata9999 6 3,401 27-02-2014, 11:24
Viimane postitus: sõdur
  Unenäo kaudu vihje vähile? Andri 54 20,748 04-09-2011, 16:19
Viimane postitus: Stella
  Unes unenäo lahkamine Vanessa atalanta 4 4,380 04-04-2011, 07:30
Viimane postitus: sina

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat