Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Õde näeb surnut
#1
Tere, minu mure on selline, et mu 3 aastane õde hakkas hiljuti rääkima justkui kujutletava "sõbraga." Hiljem asi süvenes, ja ta ei saanud öösiti magada, siis hakkasid mu vanemad tema sõbra vastu huvi tundma, ta kirjeldas meest, valge pluusi ja kurja olekuga. Õde vaatas ka kord lakke ja hakkas nutma ja lausus: "see kuri onu ei lähe ära." Kord. kui isa naabrimehega vestles selgus et meie majas, seal samas toas kus mu õde magab suri ära selle maja üleeelmine omanik, ka kirjeldus vastas naabrimehe mälestustele sellest mehest. Peale seda kadus see mees orbiidilt, nüüd kimbutab minu õde keegi 1 aastane poiss, kes käib temaga lasteaias rääkimas, on olnud ka kodus meil, ja üldse igalpool kus õdegi, palusin tal seda poissi joonistada, joonistas, ja rääkis et poisi kodu on haiglas, ja hämmastavam oli see, et ta ütles korduvalt et poiss on peast segi, et ta ei ole üldse hea sõber, kuid ta ise tuleb temaga mängima. Neid sõpru on tal varemgi olnud, kuid enne Surnu juhtumit pole meie perest keegi sellele tähelepanu põõranud. Olen lugenud et see pidi normaalne olema et kuni 7 aastased näevad olendeid, kuid kas ka see on normaalne, et mu õde suutis kirjeldada inimest, kellest meie perest keegi, isegi ei teadnud midagi? Kas peaks midagi ettevõtma? Ema rääkis et nii mina kui mu vend polnud selles vanuses midagi sellist näinud.
Vasta
#2
Mulle tundub, et sinu õde on suure ja puhta hingega laps. Kui teda õieti edasi juhendada, võib temast saada tulevikus selgeltnägija.
Minu soovitused oleksid järgmised.
Kõigepealt , enesekaitse. Seda tehke mõlemad, mängides.
Paneme peopesad kokku. Silmad kinni. Kujutame et teil mõlemal on käes kuldne lasso. ( nöör mille otsas on suur ümarik rõngas). Astume rõnga sisse, võtame nöörist kinni, tõstame käe pea kohale, ja hakkame seda rõngast keerutama, kellaosuti liikumise suunas, see on, päikese liikumise suunas. Sellest moodustub, imekena kuldne keerlev kuppel, keerutaja ümber. See ongi kaitsekuppel.
Praktikas kasutavad seda moodust, kõik selgeltnägijad enese kaitseks.
Mulle tundub, et sinu õde saab ka nende (surnutega) rääkida?
Küsigu nende käest, kes, või mis, neid siin kinni hoiab? Võib olla suudab ta neid mängides lahti haakida. Kahtlen, sest ta on liiga noor! Aga mängides, võib see isegi õnnestuda!
Kõige tähtsam on see, et te mõlemad ei kardaks neid moodustisi. Kui arvate et nad on pahad, siis esimene asi , mida teha – on, tõstke peopesad nende moodustiste poole. Ka see on kaitse.

Vasta
#3
Ma olen proovinud temaga rääkida, et miks nad siin on, kuid ta ei võta väga vedu selle jutuga... Igaljuhul ma proovin su õpetuste järgi. Kas on veel mingeid asju mida saaks nagu temajaoks teha?
Vasta
#4
Alati on võimalik midagi veel teha. Tuleb ainult teada, kuidas seda - miskt – teha? Edasine on juba keerulisem. Minge sellele lingile.

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid204210


sealt edasi, kõikidele juhatatud linkidele. Kerige alati alla, ja lugege kõik minu kirjutised läbi. Otsustamise jaoks – võtke aeg maha.
Vasta
#5
Tere.Minul lastega sarnaseid kogemusi.Meile puhul tõi rahu Meie Isa Palve lugemine. Jõudu ja rahu Teile! Meriin
Vasta
#6
(09-07-2015, 18:12 )meriin Kirjutas: Tere.Minul lastega sarnaseid kogemusi.Meile puhul tõi rahu Meie Isa Palve lugemine. Jõudu ja rahu Teile! Meriin
Oled õnneseen! See mis minu lastega toimus – see on siiski - üle mõistuse!!!
Isegi oma, oma kõige suuremale vaenlasele – ei sooviks ma seda!


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  õde näeb imelikke asju Isabella 7 4,733 20-09-2011, 19:20
Viimane postitus: MarmorDraakon

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat