Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMS ehk kloordioksiid
Autor Sõnum
Temimoor Eemal
tume

28-09-2015 20:59
Postitus: #151
RE: MMS ehk kloordioksiid
(28-09-2015 19:49 )käbiorav Kirjutas:  aa... ''täitsa pekkis'', ''onamine'', ''point''. ..? nonoh, ausaltöeldes ma hästi ei ''puuri välja'' mis selliste avaldustega ..

Puhas frustratsioon, mis on tingitud sellest, et üldse sellesse "mõttevahetusse" astutud sai.

Lõppeks taandubki asi usule ainult, et ühed usuvad õigeid teadlasi ja teised neid valesid teadlasi...

Milline "miljardär" avaldab oma toote või siis meil "mürgise kokteili" retsepti avalikult?
Tsitaat:So are my suggestions on how to best prepare, purchase, and use the product known today as “MMS1.”
The product is best made with pure sodium chlorite. To my knowledge, that is never the case. If it is made with 80% grade sodium chlorite (NaClO2), then the product should contain no sodium chlorate (NaClO3) whatsoever amongst its residual byproducts (which sometimes include NaCl and other salts).
If you’re an MMS manufacturer or user, be aware that many distilled water producers add ozone (O3) during the production process. Please avoid using any water that contains ozone. If any bromide (Br) is chemically present in the body, potassium bromate (KBrO3) can be produced.
The purpose of adding citric acid is as a reagent to detoxify, and thereby eliminate chlorine dioxide (ClO2), leaving the chlorite matrix (ClO2-) that can be taken in to repair and restore the cells. This is a process of detoxifying chlorine dioxide, not activating it. Do not inhale the product as it is being detoxified. Done correctly, the FDA’s warnings, and the critics’ claims of snake oil, become especially specious, because chlorine dioxide (ClO2) production is no longer the goal.
Continue to use the guidelines for MMS1 use developed by Jim Humble. No one has devoted more time and energy to inform and help people heal, as well as encourage and empower them take an active role in their own healing journey, or to help others. My interest here is to suggest a more precise and reliable way to get the results that the chlorite matrix can deliver, and reduce any adverse reactions.

Nagu ka mujal maailmas, ei lähe need inimesed kohtu alla sellega, et nad oleksid kedagi mürgitanud - ohvreid ju pole - nad lähevad ebaseadusliku kaubandusega, sest sellel tootel puudub müügiluba või pole neil õigust seda müüa.
(selle postituse viimane muutmine: 29-09-2015 07:58 Temimoor.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ken
Vana kala

29-09-2015 12:01
Postitus: #152
Maailm saaks väga kenasti hakkama ka ilma selle keemiata. Ma ise pooldan ka siiski rohkem loodusravisse ja usku inimese enda võimetesse, või õigemini kuidas ta olukorda suudab vaadelda.
See, millele mina tähelepanu pööraks MMS' ümber toimuvast, oleks inimsuhted. Madalalaubaliste pori loopimisest meedias, kuni kage taoliste räpaste soovideni, mida meil siin foorumiski näha. Keegi meist veel ei tea lõpplikult, kas M. Kukushkin on petis või ajab õiget asja, või on lihtsalt üks tavaline noor ema, kes ei nõustu tavameditsiiniga leppida ja otsib teisi võimalusi ning võis ka eksiteele sattuda. Aga vaadake nüüd meie super eeskujulikku, supersallijast kage, kes igat sorti hälbeid k.a nende põlgajaid ning teisi ühiskonda lõhkuvaid tegelasi laseks uksest ja aknast sisse aga selle Kukushkini, kes tama arvates kõiki hukatusse viib saadaks küll silmagi pilgutamata 36 aastaks trellide taha.
Minu soovitus sinule kage. Mine otsi kapist talvemüts välja ja tõmba see niii kõvast endale pähe, et silmad oleksid kaetud ja mine häbene kuskil vaikses kohas ja mõtle järele oma öeldu kohta.
Ja ma loodan, et sul nii palju aru on, et enda õigustuseks Kukushkinit ei hakka siin mustama. Tahad vala minu peal välja. Mind jätab see nagunii külmaks.
Chaos
Bännitud

29-09-2015 14:01
Postitus: #153
(29-09-2015 12:01 )Ken Kirjutas:  Maailm saaks väga kenasti hakkama ka ilma selle keemiata. Ma ise pooldan ka siiski rohkem loodusravisse ja usku inimese enda võimetesse, või õigemini kuidas ta olukorda suudab vaadelda.
See, millele mina tähelepanu pööraks MMS' ümber toimuvast, oleks inimsuhted. Madalalaubaliste pori loopimisest meedias, kuni kage taoliste räpaste soovideni, mida meil siin foorumiski näha. Keegi meist veel ei tea lõpplikult, kas M. Kukushkin on petis või ajab õiget asja, või on lihtsalt üks tavaline noor ema, kes ei nõustu tavameditsiiniga leppida ja otsib teisi võimalusi ning võis ka eksiteele sattuda. Aga vaadake nüüd meie super eeskujulikku, supersallijast kage, kes igat sorti hälbeid k.a nende põlgajaid ning teisi ühiskonda lõhkuvaid tegelasi laseks uksest ja aknast sisse aga selle Kukushkini, kes tama arvates kõiki hukatusse viib saadaks küll silmagi pilgutamata 36 aastaks trellide taha.
Minu soovitus sinule kage. Mine otsi kapist talvemüts välja ja tõmba see niii kõvast endale pähe, et silmad oleksid kaetud ja mine häbene kuskil vaikses kohas ja mõtle järele oma öeldu kohta.
Ja ma loodan, et sul nii palju aru on, et enda õigustuseks Kukushkinit ei hakka siin mustama. Tahad vala minu peal välja. Mind jätab see nagunii külmaks.
Oehh. maailma poleks olemas ilma keemiata, sinu aju mis selle teksti siia kirjutas on keemia, sinu naise silmad ja autorehvid on keemia. Kõik mis koosnevad aatoimitest ja molekulidest, omavad keemilisi omadusi. Julgen korraldada konkursi miljoni dollari peale. "kes loob midagi keemiavaba".

Teiseks ei muuda minu ülalolev jutt kuidagi valgendit tervislikuks. Ma ei saa aru miks nii valulik reaktsioon. Teie võite juua oma valgendit ja mina võin juua oma akuhapet. Aga seda teie imeravimit saab valmistada ka kodus. Maksab see ju paarkümmend senti. Miks osta seda? Oleks sa lugenud mõttega teemat, arvatavasti oskaks sa juba seda ise valmistada.
(selle postituse viimane muutmine: 29-09-2015 14:02 Chaos.)
Ken
Vana kala

29-09-2015 14:36
Postitus: #154
Oleks sa lugenud minu postitust mõttega, mitte üksikuid sõnu tekstis välja noppinud, ei oleks sa nii mööda oma jutuga läinud. Nii et ära ohi nii palju.
Marconato
Veteran

29-09-2015 15:00
Postitus: #155
(29-09-2015 14:01 )Chaos Kirjutas:  
(29-09-2015 12:01 )Ken Kirjutas:  Maailm saaks väga kenasti hakkama ka ilma selle keemiata. Ma ise pooldan ka siiski rohkem loodusravisse ja usku inimese enda võimetesse, või õigemini kuidas ta olukorda suudab vaadelda.
Oehh. maailma poleks olemas ilma keemiata, sinu aju mis selle teksti siia kirjutas on keemia, sinu naise silmad ja autorehvid on keemia. Kõik mis koosnevad aatoimitest ja molekulidest, omavad keemilisi omadusi. Julgen korraldada konkursi miljoni dollari peale. "kes loob midagi keemiavaba".

Teiseks ei muuda minu ülalolev jutt kuidagi valgendit tervislikuks. Ma ei saa aru miks nii valulik reaktsioon. Teie võite juua oma valgendit ja mina võin juua oma akuhapet. Aga seda teie imeravimit saab valmistada ka kodus. Maksab see ju paarkümmend senti. Miks osta seda? Oleks sa lugenud mõttega teemat, arvatavasti oskaks sa juba seda ise valmistada.

Paljude asjadega on nii, et ise tehes on odavam ja kiirem. Asi on lihtsalt kas ajas või viitsimises. Lihtsam on seda osta, kui hakata liitritega mässama.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Minaelan
Veteran

29-09-2015 19:55
Postitus: #156
Smile1 Vabariigi kodanikke oli täna päris lõbus kuulata.
Seal oli kolm kage-i ja üks vahva doktor.
Nüüd sain teada, et MMS-i tarbijad moodustavad sekti ja nad varjavad nagu ordurüütlid oma saladusi Smile1 ja kuna siiski ohvrit pole, ei saa politsei veel midagi teha.
Materdati ka alternatiivmeditsiini ja nood kolm skeptikut mõjusid ...ausalt öeldes eemaletõukavalt ja ebausutavalt.
Kui paljud meist siin foorumis ja ka Eestis on ennast ise tervendanud või tervendajate käest abi saanud nö mittetavameditsiini-värgiga ja seda ei ole teaduslikus ajakirjas "ausa" teadlase poolt kinnitatud...mis see minu/nende tervenemine siis on? Ime? Illussioon? Või oli eelnev haigus illussioon ja väljamõeldis?
(selle postituse viimane muutmine: 29-09-2015 19:59 Minaelan.)

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
kage
naegleria fowleri

29-09-2015 21:08
Postitus: #157
Puust ja punaselt: veel kloordioksiidist
Reklaam: MMS'i mõistmine
Kumb jutt on teaduslikum jutt ja kumb jutt ei tekita tunnet, et kirjutatus on vastuolusid, ebakõlasid ja hämamist? Milline jutt on kellelegi arusaadav või usutav ja miks?

Mõtlevad inimesed, mõelge nüüd. Ja pange tähele koguseid kui soovite enda peal katsetada!
(selle postituse viimane muutmine: 29-09-2015 21:10 kage.)
nokitseja
kalavana

29-09-2015 22:38
Postitus: #158
(29-09-2015 19:55 )Minaelan Kirjutas:  Smile1 Vabariigi kodanikke oli täna päris lõbus kuulata.
Suures tuhinas nad ei märganudki iseenesele ja maailmale vastu rääkimist. Mind ajas öökima ja umbes kuue minutiga oli taluvuse piir saavutatud. Inimesed lihtsalt on erinevad.

Aga kirjutada tahtsin hoopis hallitusjuustust - mulle maitseb.
Kuigi söön teda harva, olen tänulik inimestele kes omal nahal katsetades selgitasid välja söödavad versioonid. Tänulik olen ka neile lugematutele põlvkondadele, kes on katse-eksitus meetodil selgeks teinud taimede ja loomade söödavuse või ravitoime. Mis saab mul olla selle vastu kui mingi "ülimalt kinnine ja salajane grupp", mille materjalidega saab igaüks vabalt tutvuda, katsetab midagi omal nahal.

Ainuke, mis tõesti halvasti kõlab, lõhnab ja paistab, on väide ravimist, mis kõike ravib. Sellist asja ei tohi tahta, selline asi oleks inimsusevastane kuritegu.

Lapsed? Jah, lapsed tuleks uute asjade katsetamisest välja jätta. Ainult et enamik "valgendi!" ja "mürk!" kraaksujatest söödavad lastele rahumeeli sisse tervistkahjustavaid kemikaale. Suurtes kogustes, kusjuures. "No on jah kahjulikud, aga me töötame selles suunas, et need asendada teistega.." A millistega? Tegelikult on kõik seotud ikkagi katsetustega, kusjuures sageli piirdub ametivõimude poolne kahjutuse tõestus tähelepanekul, et kemikaali manustamisel isend ei kõnge koheselt.

Nn. tõsiteadlasi ei saa ma ülearu tõsiselt võtta veel ühel põhjusel - antidepressante (sageli happeid) topitakse juba lasteaialastele. Seega on ametivõimude "mure" inimeste (ja eriti just laste) tervise pärast alatu näitemäng. Küllap on õigus neil, kes väidavad et kogu praegune kära on tegelikult poliitikute puuks.

Ei ole MMS-i tarvitaja ega kavatse selleks ka hakata. Uus ja tundmatu ning pealegi olen juba palju suurema ja võimsama grupi liige. Paljud toiduained on happed, samuti vitamiinid, kusjuures nii mõnedki vitamiinid on ülimalt mürgised. Viimane lause tähendas seda, et olen veendunud kangete hapete tarvitaja. Siinkohal veel üks, mis mulle eriti meeldib ja mille tarvitamise saab ära keelata ainult seaduse kogu rangusega (jätan igaks juhuks ütlemata, et - tahaks seda näha, kes suudab keelata, sest meil on kõik võimalik):
Miks sibul nutma ajab?
Sibula hakkimisel sibularakud purunevad ning neis olnud ühendid hakkavad omavahel reageerima, moodustades lenduva väävliühendi. Kui gaas jõuab inimese silma, reageerib see silma pinnal oleva veega ning tulemuseks on nõrga kontsentratsiooniga väävelhape. Pisarad on kaitsereaktsioon, et ebameeldivat ainet ära ajada.

Ebameeldiv aine, kuid kui palju on selle tarvitajaid? Närimisel ju happe tekkimise efekt maskeerub. Ja siis veel mädarõigas, sellest ei teagi mis sealt lendub, kuid sibul on tema kõrval vaid kerge köhatus. Maailm on happeid täis, sulaselgeid mürke.

(Sibulaga seoses saan öelda veel ühe isikliku tähelepaneku - nähtus, nö. tõbisuse tunnus avaldub enamasti nn. gripiperioodil. Siis ei aja sibul nutma ja saan teda süüa nagu õuna, on lausa magus.)

Kui toetad erakonda, toetad rahapesu!
kage
naegleria fowleri

02-10-2015 09:55
Postitus: #159
Kloordioksiidi äris võib liikuda suuri summasid
Politsei otsis läbi kolme MMS-i grupi eestvedaja kodud
Ajaleht kirjutab, et Facebooki kloordioksiidi grupis algas teisipäeva hommik jälgede peitmisega. "Kustutati jõhkramate näidetega postitusi ja peideti aine edasimüüjate andmeid. Grupi eestvedajad Merili Kukuškin ja Janika Veski hoidsid grupi vestlustest eemale. Soovijaile kinnitati privaatvestlustes, et MMS-i on siiski võimalik osta," kirjutab leht.
...
Leht kirjutab, et Eesti MMS-i levitajate kulud sõltuvad nii sisseosturiigist kui ka sellest, kui suures ulatuses siin kemikaale kokku segatakse. Üldjoontes saab kolm kilo MMS-komplektide toorainet kätte vähem kui kümne euroga, samal ajal kui komplekte müüakse kuni 60 euroga.

Vanemad tegid Kukuškini ja Veski õhutusel vähihaigetele lastele kloordioksiidi klistiiri
Avalikkus teab, et Merili Kukuškin reklaamis kloordioksiidi kõigi haiguste vastu aitava ravimina ning lapsevanemad püüdsid teda järgides selle kemikaaliga ravida laste magusaisu, autismi, köha-nohu, meningiiti ja muidki haigusi. Eraldi tähelepanu väärib tõsiasi, et Kukuškin ja Janika Veski sekkusid enesekindlalt ka vähihaigete laste ellu. Vähimagi meditsiinihariduseta koostasid nad „raviplaane” ja julgustasid lapsevanemat lapsel toksilist kemikaali kasutama. Nende sõnul olevat pärast kahetseda ainult seda, et ei andnud piisavalt palju.

Kas Temimoor oskab avalikusele suletud grupis toimuvat kommenteerida? St, et kas massimeedia ja FB valetavad ning Merili ja Janika ei äritse ja reklaami MMS'i kui imeravimit mis kõigeks sobib ja ka lastele head teeb?
(selle postituse viimane muutmine: 02-10-2015 10:12 kage.)
Temimoor Eemal
tume

02-10-2015 12:39
Postitus: #160
(02-10-2015 09:55 )kage Kirjutas:  Kas Temimoor oskab avalikusele suletud grupis toimuvat kommenteerida? St, et kas massimeedia ja FB valetavad ning Merili ja Janika ei äritse ja reklaami MMS'i kui imeravimit mis kõigeks sobib ja ka lastele head teeb?

Mida sa kuulda tahad?

Massimeedia tõesti valetab ja Merlis Nõgene tahab ilmselt pildis olla seoses järgnevate valimistega näiteks. Näen teda fb-s tihti sõna võtmas poliitikute kommentaaride hulgas. Kindlasti on ta kellegi tankist ja vabanda mind aga need "kuritarvitatud" lapsed teda nüüd küll ei huvita. Need "kuritarvitatud" lapsed on hulgale inimestele hetkel profiidi saamiseks kasulikud. Pole neid kunagi enne näinud millegiga laste hüvanguks tegelemas.

Merili ja Janika, äri? Tegemist on siiski ülientusiastlike noorte emadega, kelle suust tuleb "suuri" sõnu... Nad päriselt ka usuvad, mida nad räägivad. Alust selleks on. Iseasi, kas nendel just oskusi jagub... Ühel on terve perekond paranenud väga rasketest haigustest ja sealhulgas vähid. Juutuubis on terve rida lugusid, kus inimesed räägivad vähist, aidsist ja teistest rasketest haigustest tervenemistest - sinu jaoks on need muidugi lavastatud. Terve rida konverentse nendel teemadel. Liiga palju lavastamist ja liiga pika perioodi jooksul, kas sulle ei tundu? https://www.youtube.com/results?search_q...estimonial

Äri seisneb selles, et netist üksikult osta on kallim aga kui "tooraine" kodus on, siis saab odavamalt. "Retsept" on avalik - igaüks võib teha, kellel vähegi teadmisi jagub. Miks nad seda teevad - sest küsitakse nende käest ja tahetakse nende käest osta ja ei jaksa oodata kuni pakk kohale tuleb. Kas see on kallis - aastane kogus maksab umbes 25 eurot. Sellega rikkaks ei saa, mul kulub vist soola ostmiseks ka rohkem raha aastas...

Ja milline tõsiseltvõetav teadlane või meedik on teles sel teemal sõna võtnud? Pakun, et nad ei võta ka kui ei sunnita. Loomulikult kui ajakirjanik läheb Lastehaiglasse ja ütleb teie juures siin toimus selline asi, et mis te ütlete, siis ta ütleb seda, mida kuulda tahetakse - seda, mida peab ütlema. Sest süsteem teeb talle kiirelt üksnull nagu tehti Meriliga, selle teadlasega, kes paarile raamatule eessõnad kirjutas ja selle perearstiga. Ilmselt on neid rohkem, me lihtsalt ei tea seda. http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8392
(selle postituse viimane muutmine: 02-10-2015 13:44 Temimoor.)
Chaos
Bännitud

02-10-2015 16:23
Postitus: #161
Huvitav, et selliseid poste kirjutav tegelane, julgeb teises teemas nimetada võõramaalasi küll üht küll teistpidi rumalateks. Joo jah piisavas koguses seda valgendit. Nagu vanasõna ütleb "karma is a bitch" targemad jäävad ellu.
Chaos
Bännitud

02-10-2015 17:02
Postitus: #162
Näe ma ei hakka ümber tõlkima, äkki läheb midagi kaduma.

(1996) examined 13 individuals (1 man and 12 women) 5 years after they were occupationally exposed to chlorine dioxide from a leak in a water purification system pipe. The long-term effects of the accident included development of sensitivity to respiratory irritants (13 subjects), disability with loss of employment (11 subjects), and chronic fatigue (11 subjects). Nasal abnormalities (including injection, telangectasia, paleness, cobblestoning, edema, and thick mucus) were found in all 13 individuals. Nasal biopsies taken from the subjects revealed chronic inflammation, with lymphocytes and plasma cells present within the lamina propria in 11 of the 13 subjects; the inflammation was graded as mild in 2 subjects, moderate in 8 subjects, and severe in 1 subject.
Chaos
Bännitud

02-10-2015 17:27
Postitus: #163
Ma ei saanud su märkusest aru https://en.wikipedia.org/wiki/Respiratory_system

Otsusta nüüd ise ka ära. On ta ohutu nagu lauasool või on ta mürgine oksüdant mis tapab kõik. Mõlemat korraga ta olla ei saa.

Edit PS: lauasool pole ka sugugi ohutu. Nagu suured maailma-muutvad MMS insenerid kõik juba teavad.
(selle postituse viimane muutmine: 02-10-2015 17:31 Chaos.)
Chaos
Bännitud

02-10-2015 17:46
Postitus: #164
(02-10-2015 17:29 )Temimoor Kirjutas:  Sa kopisid selle osa uuringust, kus räägiti selle gaasi sissehingamisest ja selle tagajärgedest. Sisse, tõesti, ei soovita hingata.
Ei nad ikka jõid seda vett.

Children born of mothers who drank disinfected water treated with either chlorine dioxide or hypochlorite were noted to have an increased incidence of small cranial circumference, small body length, and neonatal jaundice. All of these findings were statistically significant. They suggest that chlorine dioxide and hypochlorite and their disinfection by-products such as chlorites, chlorates, and trihalomethanes had adverse impacts on pregnancy that had not been foreseen.

Bingham, E.; Cohrssen, B.; Powell, C.H.; Patty's Toxicology Volumes 1-9 5th ed. John Wiley & Sons. New York, N.Y. (2001)., p. V3 p.788]
(selle postituse viimane muutmine: 02-10-2015 17:56 Chaos.)
kage
naegleria fowleri

05-10-2015 12:06
Postitus: #165
(02-10-2015 12:39 )Temimoor Kirjutas:  Mida sa kuulda tahad?
Sinu arvamust.
Tsitaat:Massimeedia tõesti valetab ja Merlis Nõgene tahab ilmselt pildis olla seoses järgnevate valimistega näiteks. Näen teda fb-s tihti sõna võtmas poliitikute kommentaaride hulgas. Kindlasti on ta kellegi tankist ja vabanda mind aga need "kuritarvitatud" lapsed teda nüüd küll ei huvita. Need "kuritarvitatud" lapsed on hulgale inimestele hetkel profiidi saamiseks kasulikud. Pole neid kunagi enne näinud millegiga laste hüvanguks tegelemas.
Oleks oodanud midagi täpsemat vastuseks mitte üldistust, et massimeedia valetab, sest loen pea igapäevaselt seda va massimeediat ja näen, et see ei valeta (ja kui valetabki, siis tuleb see varsti välja) ja kuna ei näe põhjust miks ka FB's olevad inimesed peaksid valetama (Merlis Nõgene on ainult üks inimene kes selliseid vestlusi ekraanipiltidena on jaganud seega ei maksa talle keskenduda), siis ei ole alust eeldada, et meedia ja politsei käsitlevad seda juhtumit kuidagi eraldi ning võltsivad ja valetavad koos FB inimestega vestluste ja muu kohta.

Pealegi oli küsimus selles, et kui "Üldjoontes saab kolm kilo MMS-komplektide toorainet kätte vähem kui kümne euroga, samal ajal kui komplekte müüakse kuni 60 euroga" ja vestlused on faktid, siis:
1. Kui palju kolmest kilost komplekte saab ja kas selline hind lõppkomplektile on õigustatud - kas põhisuund on ärile/rahale? Rahale.
2. Kas ainet reklaamitakse imeravimina (aitab igasuguste tõbede jmt vastu)? Jah.
3. Kas sellega soovitatakse ka lapsi ravida? Jah.

Need on need punktid millele mõtlesin kui küsisin kas massimeedia ja FB valetavad seega kas sul on argumente mis mõjutaksid mind oma vastuseid muutma?
Tsitaat: Ühel on terve perekond paranenud väga rasketest haigustest ja sealhulgas vähid. Juutuubis on terve rida lugusid, kus inimesed räägivad vähist, aidsist ja teistest rasketest haigustest tervenemistest - sinu jaoks on need muidugi lavastatud. Terve rida konverentse nendel teemadel. Liiga palju lavastamist ja liiga pika perioodi jooksul, kas sulle ei tundu? https://www.youtube.com/results?search_q...estimonial
Ei pruugi lavastatud olla, sest antibakteriaalne toime koos platseeboeffektiga võib vahel ka "imesid" teha, aga kas hõiskamise asemel, et "ma tarbisin imeravimit ja sain terveks", ei peaks uurima seda mida aine tegelikult organismis tegi ja mis juhtub pikaajalisel tarbimisel, et reaalset pilti aine mõjudest ja tagajärgedest saada? Teiste inimeste tervenemistesse uskumine (võta suvaline "imeaine" ette ja proovi mittetervenemise lugusid leida) ning ülejäänu (teaduslik jutt, mürgistusnähud, juhtumid kus aine pole aidanud või on kahju teinud jne) ignoreerimine ei ole päris õige viis kuidas enda ja teiste tervisega seotud teemadesse suhtuda.

Ja teadlaste kaela pole mõtet uurimist lükata, sest neile on ainete mõjud teada ja nad näevad tarbimise mõjude pealt, et nende jutt on õige (mürgine, antibakteriaalne, platseeboeffekt, ...) seega kui on soovi äratada teadlastes huvi ainete tervendavate mõjude uurimiseks, siis tuleb ka teadlaste keeles rääkida ja anda rohkem põhjuseid uurimiseks kui lihtsalt usk.

Tsitaat:Ja milline tõsiseltvõetav teadlane või meedik on teles sel teemal sõna võtnud? Pakun, et nad ei võta ka kui ei sunnita.
Kes on sinu jaoks tõsiseltvõetav teadlane kelle juttu sa usuksid (sina pead seda ütlema, sest see peab ju sinu jaoks tõsiseltvõetav inimene olema)? Ja miks sa toetud autoriteedile ning tahad tema juttu uskuda selle asemel, et teema endale piisavalt selgeks teha ja lähtuda autoriteedi asemel jutu tõsiseltvõetavusest?

Kui autoriteedid kõrvale tõsta ja hakata jutust lähtuma, siis saab autoriteetide uskumise asemel öelda, et ma saan jutust aru ja sellepärast on selle inimese poolt avaldatav jutt tõsiseltvõetav (ja seega ka inimene) selle asemel, et kinnistuda ühte inimesse (autoriteeti) ja uskuda kõike mida ta räägib. Sellest ka puust ja punaselt ning reklaamijutu võrdlus.

Tsitaat:Loomulikult kui ajakirjanik läheb Lastehaiglasse ja ütleb teie juures siin toimus selline asi, et mis te ütlete, siis ta ütleb seda, mida kuulda tahetakse - seda, mida peab ütlema. Sest süsteem teeb talle kiirelt üksnull nagu tehti Meriliga, selle teadlasega, kes paarile raamatule eessõnad kirjutas ja selle perearstiga. Ilmselt on neid rohkem, me lihtsalt ei tea seda. http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8392
Süsteemis on üks suur viga (sinu arvates) - arstid (ja tegelikult ka teadlased) peavad lähtuma sellest, et nende tegevus ei kahjusta inimesi ja kui nad ravi pakuvad, siis ei saa nad soovitada aineid või meetode mille ravitoime põhineb usule või on juhuslik (või mille kohta nad ei tea midagi).

Kujuta korra ette arsti kes hakkab küsimise ja teadaolevate ravimite/viiside pakkumise asemel kohe sarnast juttu ajama: kasutage seda ravimit tunde järgi. Alustage 1 aktiveeritud MMS'i tilgast tunnis ja kui ei ole soovimatuid reaktsioone (aine kogus ei ole teile veel mürgine - minu kommentaar), siis suurendage kogust 2 tilgani. Kui te ennast peale 3-4 tundi kehvemini ei tunne (pole veel mürgistust saanud), siis suurendage kogust 3 tilgani tunnis. Lühidalt käituge põhimõtte järgi - suurendage kogust kuni tunnete ennast hästi. Kui hakkate koguse suurendamise juures halvasti tundma, siis vähendage kogust, aga kui halb enesetunne ei kao, siis manustage lisaks MMS2'e. Ja laste peal võite samamoodi igasuguste hädade puhul seda katsetada.

Kui ravi käib inimese enda vastutusel ja katse-eksituse meetodil, siis kuidas saab arst vastutuse enda peale võtta ja selliseid raviviise soovitada kui ta on Arstivande andnud? Kuidas saab arst öelda, et mina soovitasin talle ravimit või raviviisi, aga tagajärje eest vastutab inimene ise ja mina pühin enda käed vastutusest puhtaks? Kas arst saab ainult õnnestumistele keskenduda ja jätta rääkimata muudest mõjudest? Vastake neile küsimustele ja öelge siis uuesti kuidas "süsteem" (praegusel juhul arstid ja teadlased) peaksid käituma?
(selle postituse viimane muutmine: 05-10-2015 12:23 kage.)
Temimoor Eemal
tume

05-10-2015 16:00
Postitus: #166
(05-10-2015 12:06 )kage Kirjutas:  Pealegi oli küsimus selles, et kui "Üldjoontes saab kolm kilo MMS-komplektide toorainet kätte vähem kui kümne euroga, samal ajal kui komplekte müüakse kuni 60 euroga" ja vestlused on faktid, siis:
1. Kui palju kolmest kilost komplekte saab ja kas selline hind lõppkomplektile on õigustatud - kas põhisuund on ärile/rahale? Rahale.
2. Kas ainet reklaamitakse imeravimina (aitab igasuguste tõbede jmt vastu)? Jah.
3. Kas sellega soovitatakse ka lapsi ravida? Jah.

1. Ma ei tea, kust tuleb see hind 60 eurot ja ausaltöeldes ei huvita mind ka. See maksis 25 eurot. Ma tean, et põhisuund inimestel oli ja on kannatuste vähendamine.
2. Ainet "reklaamitakse" kui organismi puhastusprotsessi toetajat. Reklaamitakse on üldse haige sõna siinjuures. Kedagi ei sunnitud mittemillekski ja abipalved tulid läbi tuttavate ja positiivsete kogemuste.
3. Jah, sellega on edukalt abi saanud ka lapsed.

(05-10-2015 12:06 )kage Kirjutas:  Need on need punktid millele mõtlesin kui küsisin kas massimeedia ja FB valetavad seega kas sul on argumente mis mõjutaksid mind oma vastuseid muutma?
Sina ei pea oma vastuseid muutma. Sina võid endiselt uskuda seda, mida sina tahad ja ravida ennast meditsiini saavutustega.

(05-10-2015 12:06 )kage Kirjutas:  Ja teadlaste kaela pole mõtet uurimist lükata, sest neile on ainete mõjud teada ja nad näevad tarbimise mõjude pealt, et nende jutt on õige (mürgine, antibakteriaalne, platseeboeffekt, ...) seega kui on soovi äratada teadlastes huvi ainete tervendavate mõjude uurimiseks, siis tuleb ka teadlaste keeles rääkida ja anda rohkem põhjuseid uurimiseks kui lihtsalt usk.
Püha lihtsameelsus! Sai see (lihtsameelsus) saatuslikuks Merilile ja saab ka sulle.

(05-10-2015 12:06 )kage Kirjutas:  Kes on sinu jaoks tõsiseltvõetav teadlane kelle juttu sa usuksid (sina pead seda ütlema, sest see peab ju sinu jaoks tõsiseltvõetav inimene olema)? Ja miks sa toetud autoriteedile ning tahad tema juttu uskuda selle asemel, et teema endale piisavalt selgeks teha ja lähtuda autoriteedi asemel jutu tõsiseltvõetavusest?

Miks ma toetun autoriteedile? Sest mul pole jumalakompleksi arvamaks, et ma pean kõike teadma ja kõigega ise hakkama saama. See pole võimalik!
Ja antud teema on minul selge.

(05-10-2015 12:06 )kage Kirjutas:  Kujuta korra ette arsti kes hakkab küsimise ja teadaolevate ravimite/viiside pakkumise asemel kohe sarnast juttu ajama: kasutage seda ravimit tunde järgi. Alustage 1 aktiveeritud MMS'i tilgast tunnis ja kui ei ole soovimatuid reaktsioone (aine kogus ei ole teile veel mürgine - minu kommentaar), siis suurendage kogust 2 tilgani. Kui te ennast peale 3-4 tundi kehvemini ei tunne (pole veel mürgistust saanud), siis suurendage kogust 3 tilgani tunnis. Lühidalt käituge põhimõtte järgi - suurendage kogust kuni tunnete ennast hästi. Kui hakkate koguse suurendamise juures halvasti tundma, siis vähendage kogust, aga kui halb enesetunne ei kao, siis manustage lisaks MMS2'e. Ja laste peal võite samamoodi igasuguste hädade puhul seda katsetada.

Kas sa pole arsti juures kunagi käinud? Sa räägid nagu arstid niimoodi ei teeks?
(05-10-2015 12:06 )kage Kirjutas:  Kui ravi käib inimese enda vastutusel ja katse-eksituse meetodil, siis kuidas saab arst vastutuse enda peale võtta ja selliseid raviviise soovitada kui ta on Arstivande andnud? Kuidas saab arst öelda, et mina soovitasin talle ravimit või raviviisi, aga tagajärje eest vastutab inimene ise ja mina pühin enda käed vastutusest puhtaks? Kas arst saab ainult õnnestumistele keskenduda ja jätta rääkimata muudest mõjudest? Vastake neile küsimustele ja öelge siis uuesti kuidas "süsteem" (praegusel juhul arstid ja teadlased) peaksid käituma?

Veelkord, püha lihtsameelsus! Millal EV-s enne mõni arst millegi eest vastutanud on? Patsient sureb opilaual, siis jäetakse ta lisatasust ilma või vabandab perekonna ees või mismoodi sa seda vastutust ettekujutad?
Pane ostingusse Anneli Reigas ja uuri, mismoodi ta poeg suri näitks...

Arstivanne?!! Naerukoht.

EV on täis inimesi, kellele arstid ei oska öelda, mis neil viga on ja soovitavad katsetada erinevaid ravimeid. Psühhiaatriahaiglas võetakse neid sahtlist ja nende eest ei pea maksmagi, sest need on ravimikatsetused...(!!!).

Õige oleks nüüd võtta need inimesed, kes on tarbinud MMS-i ja teha analüüsid ja öelda rahvale, kas neil on midagi viga või on nad keskmisest EV rahvast tervemad või haigemad. Lihtne? Liiga lihtne...
Chaos
Bännitud

05-10-2015 16:52
Postitus: #167
Hmm. Mina ei usuks nii sinisilmselt meest, kes ise valetab. Photoshopib end kohtadesse kus ta pole käinud. Ravib inimesi, kellega ta ei ole kohtunud jne... Nagu ma juba enne mainisin, sa ei leia ühtegi edulugu ei facebookist ega youtubest, mis ei oleks üleslaetud Jim Humble kanaleid pidi. Miks need inimesed ise ei postita facebooki või youtubi oma imelistest tervenemistest? Miks seda peab tegema Jim Humble? Ka sinutoodud youtube salvestused tulevad ju kõik ühest kohast. Jim Humble kanalist.
Chaos
Bännitud

05-10-2015 17:03
Postitus: #168
Ja mitme aidsi, vähi, malaaria, autismi, kasvavate rindade ja muude raskete haiguste tervenemise juhtudest (tõestatud juhtudest) saame me siin Eestis siis rääkida?
Temimoor Eemal
tume

05-10-2015 17:08
Postitus: #169
(05-10-2015 17:03 )Chaos Kirjutas:  Ja mitme aidsi, vähi, malaaria, autismi, kasvavate rindade ja muude raskete haiguste tervenemise juhtudest (tõestatud juhtudest) saame me siin Eestis siis rääkida?

Kes neid tõestama peaks?
Chaos
Bännitud

05-10-2015 17:16
Postitus: #170
Raviarst kes diagnoosis oma patsiendil mõne nendest haigustest. See on dokumenteeritud ja kontrollitav. Ja sama või järgmine raviarst kes peale MMSi tarvitamaist on teinud uued analüüsid mis näitavad, et inimene on tervenenud. Mis on sammuti dokumenteeritud.
PS: haiged käivad kontrollides regulaarselt, midagi sellist kahe silma vahele ei jääks.
Temimoor Eemal
tume

05-10-2015 17:22
Postitus: #171
(05-10-2015 17:16 )Chaos Kirjutas:  Raviarst kes diagnoosis oma patsiendil mõne nendest haigustest. See on dokumenteeritud ja kontrollitav. Ja sama või järgmine raviarst kes peale MMSi tarvitamaist on teinud uued analüüsid mis näitavad, et inimene on tervenenud. Mis on sammuti dokumenteeritud.
PS: haiged käivad kontrollides regulaarselt, midagi sellist kahe silma vahele ei jääks.

Ongi dokumenteeritud. Aga arst ei soovi sellest rääkida. Ta peaks ju siis kirjutama, et ta alguses valesti diagnoosis või tunnistama platseebo mõju Laugh Kumbki pole tema mainele kasulik.
Chaos
Bännitud

05-10-2015 17:38
Postitus: #172
Inimesel endal on õigus nõuda oma ravitoimikut. Teiseks on analüüsid dokumenteeritud ja neid ei tehta kunagi ainult üks kord. Ja kolmandaks kui inimene leiab koguaeg muid vabandusi, et mitte küsida oma ravitoimikut, (sest arstiga kohtub ta regulaarset veel aastaid peale rasket haigust) siis äkki polnud see nii nagu inimene ise räägib? Selle kontrollimine poleks ju keeruline. Vaevalt sa saaksid ühe inimese vandenõus osalema nii suurt arvu inimesi, see tähendab, kõiki väidetavalt haige inimese lähedasi (sugulasi). Perearsti, raviarsti, haigla personali ja laborante. Nii, et keegi midagi kunagi ei räägiks.
(selle postituse viimane muutmine: 05-10-2015 18:24 Chaos.)
Temimoor Eemal
tume

05-10-2015 17:41
Postitus: #173
Ravitoimiku saamine polegi mingi kunst aga kuhu sellega minna? Kas kuskil on mingi teadlaste büroo, kes ootab selliseid toimikuid?
Chaos
Bännitud

05-10-2015 17:55
Postitus: #174
Vaata see sama arst ongi teadlane ja tema on tõestanud läbi teadusliku meetodi (katset korrates), et inimene on haige. Ja samamoodi on teadlane tõestanud läbi teadusliku meetodi, et inimene on terve (katset korrates).

Sealt saame teada kas ja millist ravi ta on saanud antud vahemikus lisaks MMSile jne..

Lisaks ei tegele diagnoosi andmisega kunagi üks inimene, vaid seal on pikk, teaduslik, katsete ja normide jada. Näiteks vähi diagnoosi ei pane sulle perearst või kohaliku haigla kirurg.
(selle postituse viimane muutmine: 05-10-2015 18:27 Chaos.)
Hansee
Tavaliige

05-10-2015 18:39
Postitus: #175
Tegelikult ju on as Eesti vabariigile ju kasulik alkoholi aktsiis[/i].
alkohol kergemal/mõistlikul tarbimisel hävitab viirus nähtusi, leevendab//Ph34r2süvendab depressiooni!! / -See kõik on eelarves sees.
Puudulik on ainult Ravi alkohoolilutele
Naljakas "millies valitsus arvab , et mida rohkem on meil alkooholikud , seda vähem- vaidlemist targematega..........
Keeriline ei ole nendel "ohtudel tervisekaitse töötajatel ja mistereeriumil.Välja mõelda inimese keskne formaat.
Tuleb vistl välja mõelda "kloriidilahusele" aktsiisi.---nonsens.
Varsti tulevad testid ja määrad:
palju tarbid vett päevas, kopsumau mahu mõõtmised, kui palju peeretad ja hingad , veregrupp on juba ammu selgeks tehtud.
Kõik need ,kes mõtlevad teisiti, kui avalikus teabe kanails arvasid oled! kuritegelikul teel!
Tundub, et valitsevad poliitsuunad on sihitud Paneuroopale. Vabandust-see kisub juba teise teemasse.

Elate oma elu lõpuni, aga, kes selle eest vastutab ? - SINA ISE !
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog