Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMS ehk kloordioksiid
Autor Sõnum
kage
naegleria fowleri

06-10-2015 19:42
Postitus: #201
RE: MMS ehk kloordioksiid
(06-10-2015 18:17 )Temimoor Kirjutas:  Mis puhastusse/mürgitusse puudutab, siis niimoodi mms-i tarvitamine ju käibki. Võetakse järjest suuremaid koguseid, s.t. et järgmisel korral pole eelmine kogus enam mingi probleem.
Sa kirjeldad praegu tüüpilist viisi kuidas ennast mingi ainega ära harjutada - hakka väikesest kogusest peale ja harjuta endas tolerantsi koguste tasapisi suurendamisega. Ja siin ma ei oskagi mitte midagi muud välja pakkuda kui X päevane vahe proovimiste vahele teha, et organismi ainega mitte ära harjutada ja mõelda selle üle kas nende päevadega tõesti niipalju mürki koguneb kui X päeva pärast ja sama koguse manustamise juures jälle puhastusreaktsioon esineb. Võib-olla peaks siis hoopis mõtlema eluharjumuste muutmise peale, et niipalju mürki organismi ei koguneks?
Tsitaat:Aga su ülejäänud kukepoksiga ma rohkem lihtsalt ei jaksa tegeleda. Loe ennast võitjaks ja mind kaotajaks.
Ma ei soovi ei võitjaid ega kaotajaid vaid arusaamist ja ühest osast arusaamisel
(02-10-2015 12:39 )Temimoor Kirjutas:  Ja milline tõsiseltvõetav teadlane või meedik on teles sel teemal sõna võtnud?
(Kes on sinu jaoks tõsiseltvõetav teadlane) põikled sa vankumatu enesekindlusega kõrvale ja ei kõhkle isegi vastamist mulle tagasi delegeerimast (Vali mõni ja hakka tulistama...). Kuidas nii välja kukkus, et mina pean enda küsimusele ise vastama?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

06-10-2015 20:17
Postitus: #202
Ma ei põikle, ma lihtsalt ei jaksa, sest iga minu vastus sünnitab sinu peas kolm uut teooriat, miks see asi ei saa nii olla...

Sa küsid, et kas puhastus või mürgitus, ma annan sulle vastuse, mis sinu enda seatud skaala järgi on puhastus ja sa ütled ei, see on hoopis sõltuvus Laugh No kuhu me niimoodi vaidleme? Ma ei jaksa.

Teadlane, tõsiseltvõetav on praktiseeriv arst, see ei ole Mürgituskeskuse juhataja, Lasehaigla juhataja, isegi perearst ei ole. Need on bürokraadid ja karjerisitid. Teadlane või tõsiseltvõetav meedik on praktiseeriv hinnatud arst, kellel meediaga suhtlemiseks lihtsalt aega pole.

Üks arst ütles kunagi ilusti: minu töö on inimene kokkuõmmelda aga see, kas õmblus kokkukasvab on juba midagi muud... nimetage seda siis igaüks milleks tahate - teaduseks kasvõi.
kage
naegleria fowleri

06-10-2015 20:41
Postitus: #203
(06-10-2015 20:17 )Temimoor Kirjutas:  Sa küsid, et kas puhastus või mürgitus, ma annan sulle vastuse, mis sinu enda seatud skaala järgi on puhastus ja sa ütled ei, see on hoopis sõltuvus Laugh No kuhu me niimoodi vaidleme? Ma ei jaksa.
Püüa siiski veel, sest ma ei küsi ega vaidle vaid pakun täiesti konkreetse katse välja mida sina ja teised tarbijad saate teha ja tulemused kirja panna. Teie ju tarbite ja katsetate seega on teil paremad võimalused ja motivatsioon teistele reaalseid andmeid toime kohta anda. Mina saan ainult teie poolt saadud info tuleviku tarbeks kõrva taha panna, sest ilma vajaduseta ma enda peal katsetama ei hakka.
Tsitaat:Teadlane, tõsiseltvõetav on praktiseeriv arst, see ei ole Mürgituskeskuse juhataja, Lasehaigla juhataja, isegi perearst ei ole. Need on bürokraadid ja karjerisitid. Teadlane või tõsiseltvõetav meedik on praktiseeriv hinnatud arst, kellel meediaga suhtlemiseks lihtsalt aega pole.
Nimed, Temimoor, nimed, et saaks järgi küsida. Kui sulle lähevad tõsiseltvõetavate teadlaste arvamused korda, aga sa ei oska mitte kedagi nimetada, siis kelle arvamust me tõsiseltvõetavaks peaksime pidama? Kolhoosi juhatuse esimehe oma?
Temimoor Eemal
tume

06-10-2015 20:54
Postitus: #204
Meil ei ole vaja midagi katsetada. Me oleme seda juba teinud. Pealegi, sa ju pärast nagunii süüdistad, et me valetame sulle Laugh

Kage, nimesid ei tule. Nimesid ei tule sellel põhjusel, et neile mitte tekitada analoogseid probleeme nagu seda on juba Jüri perearstikeskusel. Lepi sellega ja tervita Tuulit.

Ühe nime annan - Kaja Kallion - lingilt leiad telefoni: http://www.kliinikum.ee/yhendlabor/image...loriid.pdf
Tsitaat:Kloriidioon on organismi tähtsaim anioon. Koos naatrium- ja kaaliumiooniga tagab ta organismi osmoregulatsiooni, rakkude normaalse membraanipotentsiaali, happe-aluse tasakaalu; omab tähtsust vedelikuvahetuses raku ja rakuvälise ruumi vahel ning mitmete biomolekulide imendumisel. Kasutatakse soolhappe sünteesil maos. Saadakse rohkesti toidus sisalduva keedusoolaga. Imendub peensooles, eritub peamiselt neerude kaudu, aga ka soole kaudu ja higiga.
Kui see link nüüd homseks kadunud on, siis ma teen omad järeldused Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 10-10-2015 10:19 Temimoor.)
Chaos
Bännitud

06-10-2015 21:54
Postitus: #205
(06-10-2015 20:54 )Temimoor Kirjutas:  Ühe nime annan - Kaja Kallion - lingilt leiad telefoni: http://www.kliinikum.ee/yhendlabor/image...loriid.pdf
Tsitaat:Kloriidioon on organismi tähtsaim anioon. Koos naatrium- ja kaaliumiooniga tagab ta organismi osmoregulatsiooni, rakkude normaalse membraanipotentsiaali, happe-aluse tasakaalu; omab tähtsust vedelikuvahetuses raku ja rakuvälise ruumi vahel ning mitmete biomolekulide imendumisel. Kasutatakse soolhappe sünteesil maos. Saadakse rohkesti toidus sisalduva keedusoolaga. Imendub peensooles, eritub peamiselt neerude kaudu, aga ka soole kaudu ja higiga.
Kui see link nüüd homseks kadunud on, siis ma teen omad järeldused Laugh
Aga palun joo siis seda keedu soola lahust parem. MMS-iga pole sellel mingit pistmist.
slepe
Uustulnukas

07-10-2015 16:33
Postitus: #206
MMS ilmselt on hetkel veel laiemalt piisavalt tundmatu vahend ja sõna "kloor" ajab inimesed tagajalgadele. Räägitakse mürgitamisest ja ebateadusest. Suure tuhinaga kärutatakse ebateaduse alla ka näiteks ravimtaimed. Võib-olla õige ongi sest ka ravimtaimedega on inimesel võimalik ennast hea tahtmise juures kahjustada.
Naljakas on ,et enamik soolapuhujaid ja muid ekstremiste on tegelikult oma tegemistes ilmselt oluliselt teadlikumad kui need kes korralikult arstil käivad ja igasuguse "lollusega" ei tegele. Ometi on need korralikud inimesed täiesti kindlad ,et teavad täpselt mis töötab ja mis mitte. Mis teeb omakorda neist hea kahuriliha igasugu ebateaduse vastu võitlemisel.
Üleüldiselt on see jälle selline moment kus tuleks ära otsustada ,et kas pooldatakse siiski inimese õigust ise enda eest mõtelda ja otsustada või mitte. Sh. ka see, et kas me usaldame teist inimest ise tema enda eest mõtlema ja otsustama.
Chaos
Bännitud

07-10-2015 19:35
Postitus: #207
(07-10-2015 16:33 )slepe Kirjutas:  MMS ilmselt on hetkel veel laiemalt piisavalt tundmatu vahend ja sõna "kloor" ajab inimesed tagajalgadele. Räägitakse mürgitamisest ja ebateadusest. Suure tuhinaga kärutatakse ebateaduse alla ka näiteks ravimtaimed. Võib-olla õige ongi sest ka ravimtaimedega on inimesel võimalik ennast hea tahtmise juures kahjustada.
Naljakas on ,et enamik soolapuhujaid ja muid ekstremiste on tegelikult oma tegemistes ilmselt oluliselt teadlikumad kui need kes korralikult arstil käivad ja igasuguse "lollusega" ei tegele. Ometi on need korralikud inimesed täiesti kindlad ,et teavad täpselt mis töötab ja mis mitte. Mis teeb omakorda neist hea kahuriliha igasugu ebateaduse vastu võitlemisel.
Üleüldiselt on see jälle selline moment kus tuleks ära otsustada ,et kas pooldatakse siiski inimese õigust ise enda eest mõtelda ja otsustada või mitte. Sh. ka see, et kas me usaldame teist inimest ise tema enda eest mõtlema ja otsustama.
No ma saan aru, et sa suudad enesel diagnoosida nohu, köha, kurguvalu, liigese vaevusi, väiksemaid pindmisi põletikke ja hambavalu. Ja oskad ka vaevusi leevendada.

Aga kuidas sa diagnoosid enesel näiteks kopsuvähi?

Ja üleüldse kas need autistid mõtlesid siin oma peaga, et nad tahavad nii väga valgendi klistiiri saada. Või mõtlesid MMS inimesed seda nende eest? Kui see nendearust nii hea asi on, siis nad võiks ju seda ise endale teha.
(selle postituse viimane muutmine: 07-10-2015 21:21 Chaos.)
slepe
Uustulnukas

08-10-2015 14:38
Postitus: #208
Põhjusmõtteliselt on nii, et meditsiinimaailmas tehakse mitmeid asju nii, et inimeselt selleks luba ei küsita. Või siis eeldatakse, et arst ei pea ennast õigustama. On eeldus,et inimene arstis ei kahtle ja ka arsti antud rohtudes ei kahtle. Ja õige kah. Keskmine inimene ei suudagi ennast ise ei diagnoosida ega ka erinevatele arstirohtudele hinnangut anda. Jama on selles, et see selline inimene on veendunud, et teised tema ümber on kõik samasugused nagu tema.

Kui see autistide kohta käiv oli küsimus siis ma pean vastama, et ma ei tea autismist suurt midagi. Üldine mulje on jäänud ,et autistid peavadki oma eripära tõttu paljuski leppima sellega ,et teised nende eest mõtlevad.
Klistiiri kohta olen kuulnud, et pidavat kasulik olema.
kage
naegleria fowleri

08-10-2015 15:23
Postitus: #209
(06-10-2015 20:54 )Temimoor Kirjutas:  Ühe nime annan - Kaja Kallion ...
Kirjutasin Kaja meiliaadressile, aga vastuse sain teise inimese käest seega käsitlen seda Kliinikumi seisukohana.

Küsimus: Ühes foorumis ( http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid218130 ) tekkisid erinevad arvamused MMS'i otstarbe kohta ja üks kasutaja mainis teid kui inimest kelle arvamust sel teemal võib usaldada. Oleksin tänulik kui leiaksite aega ja kirjutaksite oma arvamuse selle kohta kas MMS (ClO2) on organismi puhastav aine (kui arvate, et on, siis loeks ka põhjendust) ja kas nende levitajate jutt on teaduslik ( http://mmswiki.is/index.php?title=Basic_Science_of_MMS ) ning ainet võiks igasuguste hädade raviks kasutada?
Vastus: Organismis leiduvad kloriidioonid (mille sisaldust veres määratakse laboris) ja kloordioksiid on täiesti erinevad ühendid ning nende omavaheline seostamine on äärmiselt meelevaldne. Kloordioksiidi määramisega labor ei tegele ning selle manustamist kindlasti ei poolda.

Katse autoriteedi arvamust saada näitab autoriteetidele toetumise mõttetust kui ei teata ise ka kes autoriteedid võiksid olla ja valimine käib juhuslikult, aga kuna autoriteetne arvamus tuli, siis kas kannad selle maha, Temimoor, või arvestad sellega?
Chaos
Bännitud

08-10-2015 16:00
Postitus: #210
Dr. Ozi teemalugu sobib siia hästi.

They call me Dr. Oz, I play a doctor on TV.
My job's to tell you science has it wrong.
And every day some brand new super miracle appears,
I'll sell you magic products all day long.

Don't ever listen when they tell you exercise
Combined with fewer fries
Is what will shrink your thighs;
You need these berries hailing from exotic lands.
Science misunderstands
Your body's true demands.

For we are the holy trinity
Of pseudoscientific idiocy,
And we have the network's mandate
To blow your brain cells away.
Temimoor Eemal
tume

08-10-2015 16:01
Postitus: #211
(08-10-2015 15:23 )kage Kirjutas:  Vastus: Organismis leiduvad kloriidioonid (mille sisaldust veres määratakse laboris) ja kloordioksiid on täiesti erinevad ühendid ning nende omavaheline seostamine on äärmiselt meelevaldne. Kloordioksiidi määramisega labor ei tegele ning selle manustamist kindlasti ei poolda.

Katse autoriteedi arvamust saada näitab autoriteetidele toetumise mõttetust kui ei teata ise ka kes autoriteedid võiksid olla ja valimine käib juhuslikult, aga kuna autoriteetne arvamus tuli, siis kas kannad selle maha, Temimoor, või arvestad sellega?

Ja mida see vastus tõestas? Siin mitu lehekülge tagasi oli juba selgitus, et tegemist on ClO2- aniooniga.

Tsitaat:"ClO2- is such a different thing chemically from ClO2 that it is called by another name, i.e., “chlorite,” “ionic chlorite,” or “the chlorite ion.” All of these terms refer to the molecule that is ClO2-.

Kloordioksiidi iooniline vorm (märgitakse miinus-märgiga) ei ründa keha kasulikke baktereid!!! Pikemalt ja põhjalikumalt saab sellesse teemasse süveneda siin: http://phaelosopher.com/2012/10/01/rethi...-eye-view/

Chlorine Dioxide (ClO2)

ja

Chlorite Ion (ClO2-)

Need on erinevad asjad, valemis eristab neid ainult miinusmärk.
Esimene (ClO2) on tõesti kasutusel pleegitajana tööstuses.
Chlorite Ion (ClO2-) on MMSi toimeaine, mis tekib spetsiaalse prepareerimise tulemusel.
(27-09-2015 22:11 )Skarre Kirjutas:  Rõõm näha, et lõpuks hakkab looma ja MMS-i inmeste selgitused lähevad järjest paremaks.
ClO2 ja ClO2- erinevustest aga:

Väga õige, ClO2 ja ClO2- on natuke erinevad.
Pleegitaja süüdistuse sai kaela tegelikult hoopis NaClO3 (või NaClO2), aga tõepoolest kasutatakse ka ClO2 pleegitajana. Eriti agaralt kasutati kloordioksiidi II maailmasõja ajal valgendajana, kuna kloori polnud eriti saada.

Igal juhul - proovime veel kord vaadata, mida te kodus kokku segate. Üldjuhul saadakse kloordioksiidi nii, et võetakse NaClO2 ja segatakse see happega (klassikalise valemi järgi soolhappega, aga sain aru, et kodus sidrunhappega).
Reaktsiooni tulemus on kloordioksiid, vesi ja sool. ClO2 redutseerub aga kiirelt aniooniks (ClO2-)
Loodan, et sai jälle selgemaks.
(selle postituse viimane muutmine: 08-10-2015 18:16 Temimoor.)
kage
naegleria fowleri

08-10-2015 16:49
Postitus: #212
(08-10-2015 16:01 )Temimoor Kirjutas:  
(08-10-2015 15:23 )kage Kirjutas:  Katse autoriteedi arvamust saada näitab autoriteetidele toetumise mõttetust kui ei teata ise ka kes autoriteedid võiksid olla ja valimine käib juhuslikult, aga kuna autoriteetne arvamus tuli, siis kas kannad selle maha, Temimoor, või arvestad sellega?
Ja mida see vastus tõestas? Siin mitu lehekülge tagasi oli juba selgitus, et tegemist on ClO2- aniooniga.
Ma ju kirjutasin mida see vastus tõestas. Loe üle ja järgmine kord mõtle enne autoriteetidest rääkimist muidu raiskad ainult enda ja teiste aega.

Anioonid moodustuvad oksüdeerumise tulemusena nagu Skarre oma postituses kirjutas ja mille sina punaselt ära märkisid, aga kui oksüdeerija (ClO2) võtab patogeenidelt elektronkihi ära ja protsessi käigus patogeen hävineb ning saadud elektronkiht muudab ClO2 molekuli negatiivse laenguga molekuliks, siis milleks anioon kasulik on?

Kas sul on selle tilga analüüs, mida sa sisse jood, et näidata kas aine sisaldab ClO2'e molekule või ClO2-'e omasid? Mina pakun, et juuakse siiski ClO2'e, see muutub organismis rakkude ja mikroorganismidega kokkupuutudes ning neid oksüdeerides ClO2- iooniks ning see teeb siis veel midagi edasi. Kas siin oleks nüüd teadlaste abi vaja kes omavahel juttu kinnitavad kuna kõigi katsed ja teadmised näitavad seda või isemõtlejate loovust?
Chaos
Bännitud

08-10-2015 17:21
Postitus: #213
Kle temi Clo2- on täpselt sama toksiline nagu Clo2

https://en.wikipedia.org/wiki/Chlorite Mis jääb arusaamatuks?

Ja viisakas oleks see, kui sa tahad kasutada inglise keelseid nimesid nagu Chlorite ion. Siis sa ei tsiteeri lõike Chloride ion-ist. Ma loodan et sa ei tee seda meelega, vaid loed kuskilt, kus üritatakse sellise labase trikiga teaduslikku kamarajura ajada.
Minaelan
Bännitud

09-10-2015 17:36
Postitus: #214
Kuigi just praegu uudistes teatati, et selle mms-i eest kedagi vastutusele võtta ei saa, sest see on lubatud aine, on valitsev ravimitööstus teadlikult püüdnud kahjustada igas oma avaldatud artiklis alternatiivmeditsiini, ravimtaimede tootjaid ja levitajaid jms.
Chaos ja Kage, ehk võiksite nüüd osa oma sellest energiast ja panusest, mida pühendasite mms-i materdamisele, anda ka tõelistele para-teemadele.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
togli
Vana kala

09-10-2015 19:26
Postitus: #215
(09-10-2015 17:36 )Minaelan Kirjutas:  Kuigi just praegu uudistes teatati, et selle mms-i eest kedagi vastutusele võtta ei saa, sest see on lubatud aine, on valitsev ravimitööstus teadlikult püüdnud kahjustada igas oma avaldatud artiklis alternatiivmeditsiini, ravimtaimede tootjaid ja levitajaid jms.
Chaos ja Kage, ehk võiksite nüüd osa oma sellest energiast ja panusest, mida pühendasite mms-i materdamisele, anda ka tõelistele para-teemadele.
Minu jaoks on mõistetamatu ja para see fakt, et sulaselge ja ehtne mürk võib olla suurepäraseks ravimiks. Ei pea silmas konkreetselt MMS-i vaid üldisemalt. Näiteks maomürk on tunnustatud ja hinnatud ravim. Olen veendunud, et oskaja inimese käes muutub isegi rotimürk tõhusaks ravimiks. Kõik oleneb sellest kes annab ja kuidas patsient sellesse suhtub. Rotimürgi ravimina välja kirjutanud perearsti saadaksin koheselt pimedasse kohta kus päike ei tõuse, samas mõne tuttava "soolapuhuja" samalaadset nõuannet võtaksin ilmselt kuulda, eriti kui ta seda veenvalt põhjendada suudab.
On asju mida mõistusega ega teadusega seletada ei oska. Ometi nad mingil müstilisel kombel toimivad.
levis
Veteran

09-10-2015 23:54
Postitus: #216
Seespidise osas ma sõna ei julge võtta, aga välispidiselt peaks kloordioksiid tapma küüneseent. Kas mitte kunagi ei olnud isegi Eestis müügil apteegis, et ostad "ravimi", lahustad vees, leotad jalgu ja seened surevad Smile

Info sealt:
https://www.kliinik.ee/ravimid/id-15/nou...ion=55156
dr Kalle Kurvits: "Abistava vahendina või isegi alternatiivina on mõnes apteegis (Raatuse apteek Tartus) müügil Sweet Feet (USA toode). Vahend sisaldab kloordioksiidi tabletituna. Mõeldud on see jalahoolduseks ja küüneseene kõrvaldamiseks. Tablett lahustatakse 4 liitris soojas vees ja leotatakse jalgu selles 15-30 minutit 21 päeva jooksul. Vahend kõrvaldab ka ebameeldiva lõhna. Tootja info väitel lõhub tablettidest vabanev kloor seene niidistiku ja hävitab eosed."

Enam sellist "ravimit" ma pakun meil müügil ei ole, kas isegi Euroopast saab... peab USA'st tellima Smile. Patente on küll vist isegi mitmeid sellel teemal, et kloordioksiid tapab küüneseent ja mingid "teadus"uuringud on ka tehtud.
Panin igaks juhuks sõnad ravim ja teadus jutumärkidesse, sest ma ei oska/viitsi netist piisavalt adekvaatset infot leida.

Aga jah... üldselt nii, et "Sweet Feet" küüneseene "ravi" asemel pakuvad meie üllad arstid seespidist mürki, millel krõbe hind ja kuhjaga jubedaid kõrvaltoimeid, ravi väga pikk ning tulemus ei ole garanteeritud. Ja lisaks siis mingid pihustid-lakid, mille hind on astronoomiline ning efektiivsus rohkem kui küsitav.
Peale seda kui pidin ühele lähedasele inimesele läbi ****** süsteemi (perearsti tõend, ravimiameti luba, apteegi kaudu kinnituse ootamine ja siis nemad tellivad venemaalt..... oh issand küll) venemaalt dimedrooli tellima, ei ole minu hoiak Eesti Ravimiameti suhtes just kõige sõbralikum Smile
Nüüd olen vahel käinud nagu üks viimane pätt ja kriminaal leti alt ostmas seda sama dimedrooli ja venemaal toodetud korvalooli. Esimesele puudub meie apteekides alternatiivravim ja teine on apteekides mingi teise koostisega ja 2x kallim.
(selle postituse viimane muutmine: 10-10-2015 00:35 levis.)

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
Chaos
Bännitud

10-10-2015 09:45
Postitus: #217
(09-10-2015 17:36 )Minaelan Kirjutas:  Kuigi just praegu uudistes teatati, et selle mms-i eest kedagi vastutusele võtta ei saa, sest see on lubatud aine, on valitsev ravimitööstus teadlikult püüdnud kahjustada igas oma avaldatud artiklis alternatiivmeditsiini, ravimtaimede tootjaid ja levitajaid jms.

Mina pole neid uudiseid kahjuks näinud.
Fakt on see, et antud mürkidele on seatud kindlad normid, suures koguses neid võib sisaldada joogivees. (nii ClO2 kui ka ClO2-) Fakt on ka see, et teie kogused ületavad neid norme mitmekordselt ja selliks esinevad teil ka mürgistusnähud. Siit ka küsimus kas sa oled oma topeltkoguse mmsi ära joonud?

Vähki näiteks on võimalik ravida kiiritusega, see et tähenda, aga seda, et sul oleks lootus Tšornobõli kolides kuidagi vähist terveneda. Mis siis, et sa saad seal piisavas koguses kiiritada ei ravi see vähki vaid tekitab seda.
Teeline
teel tundmatusse

10-10-2015 09:51
Postitus: #218
Olen siin pistelisetl kirjavahetust lugenud, kõike ei suuda ja võib-olla on midagi olulist vahele jäänud, aga lisan oma arvamuse ka Smile Siis kui mina ülikoolis käisin öeldi kohe esimeses farmakoloogia loengus tulevastele arstidele, et iga ravim on mürk pidage seda meeles!
Tänapäeval läbivad ravimid tohutud uuringud, enne kui turule tulevad, see tingib ka kõrge hinna. vana klassikaline aspiriin tänapäeval enam kasutusluba ei saaks, aga oh imet, on oma tõhusust 100 aasta jooksul tõestanud ja katsuge see nüüd tootmisest maha võtta. Lastele ametlikult enam ei soovitata, aga nõukaaegsed lapsed on kõik seda rahulikult tarvitanud, mina ka.
Nüüd soovitatakse paratsetmooli, aga sellega on on ennast palju lihtsam teise ilma saata. Täiskasvanul piisab ca 7,5 grammist päevas, lubatud annus ööpäevas on 4 g
http://tervisealane.blogspot.com.ee/2011...ksale.html

MMS teema puhul häirib see nõiajaht, küll on tore teisi materdada. Paljud siinkirjutajatest on ise seda kasutanud või tunnevad mõnda kasutajat hästi? Või lahmite lihtsalt sügavast vihast teisitimõteljate vastu Smile Endassevaatamise koht.
Siin üks postiivne link MMSi kohta eesti keeles ja lingid ingliskeelsetele patentidele ja muule. Tunnistan ausalt pole kõike läbi lugenud.http://www.infomms.org/

Lisaks võin öelda, et meditsiinis on kõige olulisem praktika ja kogemus, selle vastu ei saa ükski uuring. Uuringud teadaolevalt disaintakse nii, et tulemus oleks uurijale võimaliklult soodus wink Viimastel aastatel on mitmeid ravimeid suure hurraaga turule toodud ja siis mõne aja pärast ära keelatud kõrvaltoimete tõttu
Chaos
Bännitud

10-10-2015 10:06
Postitus: #219
(10-10-2015 09:51 )Teeline Kirjutas:  Olen siin pistelisetl kirjavahetust lugenud, kõike ei suuda ja võib-olla on midagi olulist vahele jäänud, aga lisan oma arvamuse ka Smile Siis kui mina ülikoolis käisin öeldi kohe esimeses farmakoloogia loengus tulevastele arstidele, et iga ravim on mürk pidage seda meeles!
Tänapäeval läbivad ravimid tohutud uuringud, enne kui turule tulevad, see tingib ka kõrge hinna. vana klassikaline aspiriin tänapäeval enam kasutusluba ei saaks, aga oh imet, on oma tõhusust 100 aasta jooksul tõestanud ja katsuge see nüüd tootmisest maha võtta. Lastele ametlikult enam ei soovitata, aga nõukaaegsed lapsed on kõik seda rahulikult tarvitanud, mina ka.
Nüüd soovitatakse paratsetmooli, aga sellega on on ennast palju lihtsam teise ilma saata. Täiskasvanul piisab ca 7,5 grammist päevas, lubatud annus ööpäevas on 4 g
http://tervisealane.blogspot.com.ee/2011...ksale.html

MMS teema puhul häirib see nõiajaht, küll on tore teisi materdada. Paljud siinkirjutajatest on ise seda kasutanud või tunnevad mõnda kasutajat hästi? Või lahmite lihtsalt sügavast vihast teisitimõteljate vastu Smile Endassevaatamise koht.
Siin üks postiivne link MMSi kohta eesti keeles ja lingid ingliskeelsetele patentidele ja muule. Tunnistan ausalt pole kõike läbi lugenud.http://www.infomms.org/

Lisaks võin öelda, et meditsiinis on kõige olulisem praktika ja kogemus, selle vastu ei saa ükski uuring. Uuringud teadaolevalt disaintakse nii, et tulemus oleks uurijale võimaliklult soodus wink Viimastel aastatel on mitmeid ravimeid suure hurraaga turule toodud ja siis mõne aja pärast ära keelatud kõrvaltoimete tõttu
Vaata "kui sa oleksid", siis sa ka mäletaks, et inimese organismis on olemas kõige efektiivsem biopuhasti ja seda ei torgita seni kuni ta töötab, sest midagi paremat pole olemas. Teiseks ei ole võimalik parandada immuunsüsteemi, see lihtsalt on selline, kui see töötab liiga efektiivselt, hakkab ta hävitama keha omi rakke. Liiga hea immunsüsteemi tagajärjeks on näiteks reuma, psorias, erinevad skleroosid. jne.
kage
naegleria fowleri

11-10-2015 11:55
Postitus: #220
Maks ei puutu siia üldse, sest Minaelan, Teeline jt ütlevad, et ClO2'e kohta ei tohi enam mürk öelda vaid peab ütlema "aine mis puhastab organismi", sest veepuhastina selle kasutamine tõestab aine mittemürgisust ning teadaolevatele mõjudele viitamise asemel peame lähtuma ainult positiivsetest tulemustest ja uskuma, et see on MMS'i organismi puhastava toime tulemus. Sellistest eeldustest lähtuvalt tuleb MMS'i reklaamida imeravimina ja lastele ohutu ainene edasi ning toetada igati selle levikut rahva seas.
(selle postituse viimane muutmine: 11-10-2015 12:13 kage.)
Minaelan
Bännitud

11-10-2015 12:12
Postitus: #221
(11-10-2015 11:55 )kage Kirjutas:  Maks ei puutu siia üldse, sest Minaelan, Teeline jt ütlevad, et ClO2'e kohta ei tohi enam mürk öelda........

Smile1 Sa oled ikka narr, paned sõnu suhu.

Aktuaalse kaamera uudised ehk siis peavoolu meedia teavitas sõnasõnalt:
"...et selle mms-i eest kedagi vastutusele võtta ei saa, sest see on lubatud aine...".
Kuidas keegi seda kasutab, on igaühe oma asi ja ma olen päris kindel, et keegi oma lapsi sellega tapma ka ei hakka. Või oled sa kuulnud surmajuhtumitest?

Mina eelistan siiski oma ravimtaimi, mis mul akna peal ja rõdul kasvavad.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Chaos
Bännitud

12-10-2015 08:57
Postitus: #222
Siia võiks veel lisada ühe teise imeravimi MSM pulber. Mis lubab ka sadat maailmaimet ja mida müüakse ka vabalt hästi varustatud kauplustes. Õnneks pole ta nii mürgine kui MMS, aga sellistes kogustes nagu näiteks fitness.ee seda süüa soovitab (peaks ju propageerima tervislikke eluviise) ta küll kasulik ei ole.
slepe
Uustulnukas

13-10-2015 08:45
Postitus: #223
Välise antiseptikuna toimib mms hästi. Proovitud-testitud.
Üldiselt on see "imerohu" nimetus siiski pigem vastaste poolt külge poogitud. Kasutajatele on ta ikkagi üks paljudest vahenditest.
levis
Veteran

14-10-2015 03:29
Postitus: #224
Politsei pidas Tallinna Keskturul kinni noormehe, kes püüdis kergeusklikele müüa igavese nooruse eliksiiri. Kelmiks osutus Aleksander (s.1871), keda on sama teo eest juba korduvalt karistatud aastatel 1891, 1948 ja 1972...

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
pila
Tavaliige

14-10-2015 07:40
Postitus: #225
(14-10-2015 03:29 )levis Kirjutas:  Politsei pidas Tallinna Keskturul kinni noormehe, kes püüdis kergeusklikele müüa igavese nooruse eliksiiri. Kelmiks osutus Aleksander (s.1871), keda on sama teo eest juba korduvalt karistatud aastatel 1891, 1948 ja 1972...

Mulle kangastus kohe selline tegelane nagu Vanake Hottabõtsh, äkki oli tema Smile
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog