Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMS ehk kloordioksiid
Autor Sõnum
Temimoor Eemal
tume

30-07-2018 23:45
Postitus: #201
RE: MMS ehk kloordioksiid
(30-07-2018 23:05 )kage Kirjutas:  Ainet mis tapab enamuse bakteritest (selleks kasutatakse ka seda desinfektsiooniks meditsiinis ja väikese koguses vees) mitte ainult anaeroobseid ja halbu baktereid (milliste valemite järgi halbu baktereid üles leitakse?).
Antibiootikumid siis ka pole ravi vaid desinfektsioon? Keemiaravi pole ka ravi vaid desinfektsioon?

See on teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/motildetleme-veel.html

ALS ravi teaduslaadne? https://www.infomms.org/amuumlotroofilis...i-als.html

Teaduslaadne? https://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1304/1304.5163.pdf

Kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel ei ole seotud nende erineva biokeemiaga, vaid nende rakkude erineva suurusega - teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/size-selective.html
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2018 23:55 Temimoor.)

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

31-07-2018 00:55
Postitus: #202
(30-07-2018 23:45 )Temimoor Kirjutas:  Antibiootikumid siis ka pole ravi vaid desinfektsioon? Keemiaravi pole ka ravi vaid desinfektsioon?
Mida teadlased selle kohta ütlevad? Mis on antibiootikumide ravikuuri, keemiaravi ja MMS'i kasutamise otstarve ja erinevused?
Tsitaat:See on teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/motildetleme-veel.html
Jah, küsi teadlastelt, saad sama vastuse.
Tsitaat:ALS ravi teaduslaadne? https://www.infomms.org/amuumlotroofilis...i-als.html
Kas selle teadusliku uuringuga kuhugi ka jõuti? Pealegi on tegu kindla haigusega ja väga väikeste kogustega mis on suunatud spetsiifilisele kohale (By blocking the activity of the macrophages, sodium chlorite is expected to reduce their activity, thereby preventing the progression of the disease). Ei saa aru kuidas see sinu arusaamist kuidagi kinnitab.
Tsitaat:Teaduslaadne? https://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1304/1304.5163.pdf
Kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel ei ole seotud nende erineva biokeemiaga, vaid nende rakkude erineva suurusega - teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/size-selective.html
The rate law of the reaction-diffusion model predicts that the killing time is proportional to the square of thecharacteristic size (e.g. diameter) of a body, thus, small ones will be killed extremely fast. For example, the killing time for a bacterium is on the order of milliseconds in a 300 ppm ClO solution. Thus, a few minutes of contacttime (limited by the volatility of ClO ) is quite enough to kill all bacteria, but short enough to keep ClO penetration into the living tissues of a greater organism safely below 0.1 mm, minimizing cytotoxic effects whenapplying it as an antiseptic.
Chlorine dioxide is a size selective antimicrobial agent which can kill micron sized organisms rapidly but cannot make real harm to much larger organisms like animals or humans as it is not able to penetrate deeply into their living tissues.

Jne..

Tapab mikroobe (mitte suuremaid või väiksemaid ja halbu või häid vaid lihtsalt mikroobe). Millised on "heade" ja "halbade" bakterite suurused? Kas halvad on alati headest suuremad? Neis uuringutes pole kusagil mainitud heade või halbade bakterite suurust vaid bakterite ja inimeste rakkude erinevat suurust.

PS! Kas sa nimetad alkoholi/piiritust ka ravimiks? Kasutatakse desinfektsiooniks ja paljudes ravimites/tinktuurides, aga kas piiritus on ravim ja seda tuleks üldiseks raviotstarbeks/kõigi hädade puhul (nagu MMS, sest keegi ei oska öelda milliste hädade raviks bakterite tapja sobiv on)?
(selle postituse viimane muutmine: 31-07-2018 02:21 kage.)
Temimoor Eemal
tume

31-07-2018 07:06
Postitus: #203
Nende uuringute autorid siis sinuarust ei ole teadlased? Ma saan aru, et sul on kuskil mingi list oma isiklikest teadlastest, kellega peab enne kõike konsulteerima Laugh

Antibiootikumide, keemiaravi ja MMS otstarve on üks ja seesama - tappa organismile kahjulikke baktereid. MMS erinevus sealjuures on see, et tal puuduvad kõrvalmõjud kuna laguneb soolaks ja veeks ning tema mõju organismis on 1 tund peale mida on lagunenud.Ka MMS tapab ära head soolekepikesed seedesüsteemis nagu antibiootikum, sest nad on anaeroobsed (ja piisavalt väikesed). Erinevalt keemiaravist ei lagunda MMS organismi rakke (mis on piisavalt suured MMS jaoks).
Tsitaat:Et aru saada, kuidas keemiaravi töötab, on oluline teada, et normaalsed, terved rakud
jagunevad ja taastoodavad end kindla mudeli järgi, samas kui kasvajarakud kasvavad
ja paljunevad kontrollimatult. Kuna kasvajarakud kasvavad ning paljunevad kiiremini
kui enamus organismi normaalseid rakke, on kasvajavastased ravimid loodud hävitama
just kiiresti paljunevaid rakke. Kuid mõningad normaalsed, terved rakud paljunevad
samuti kiiresti ning seetõttu saavad keemiaravi ajal kahjustada. Kiirelt kasvavaid
terveid rakke võib leida näiteks:
• luuüdis,
• seedetrakti limaskestas,
• karvanääpsudes.
Selline normaalsete rakkude kahjustus põhjustabki keemiaravi kõrvaltoimeid. https://intra.tai.ee//images/prints/docu...le_est.pdf

MMS on abiks bakteriaalsete infektsioonide raviks. Sinna alla kuuluvad erinevad seenorganismid, viirused, parasiidid jne. MMS ei saa hakkama edukalt tuberkuloosiga ja streptokokiga. Üliagarad muidugi väidavad, et saab aga ma jään äraootavale seisukohale, sest meie kogemus oli, et MMS hoidis ära selle leviku edasistesse kudedesse aga selle kolde hävitamiseks oli siiski vaja kolloidhõbedat. Antibiootikum ei mõjunud ega ka arsti kirjutatud hormoonpreparaadid.
(selle postituse viimane muutmine: 31-07-2018 07:23 Temimoor.)

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Chaos
Veteran

31-07-2018 07:49
Postitus: #204
Temi... seda me üritamigi rääkida, et MMS ei "lagune" ainult soolaks ja veeks.
Temimoor Eemal
tume

31-07-2018 07:57
Postitus: #205
(31-07-2018 07:49 )Chaos Kirjutas:  Temi... seda me üritamigi rääkida, et MMS ei "lagune" ainult soolaks ja veeks.
MMSi jääkained kehas on kloriid (sool) ja hapnik.

kage
naegleria fowleri

01-08-2018 18:12
Postitus: #206
(31-07-2018 07:06 )Temimoor Kirjutas:  Nende uuringute autorid siis sinuarust ei ole teadlased?
Nende uuringute autorid on teadlased ja sa võid nende käest küsida ning nad kinnitavad minu arvamust. Tee see ära ja sa näed kellel on õigus.
Tsitaat:Antibiootikumide, keemiaravi ja MMS otstarve on üks ja seesama - tappa organismile kahjulikke baktereid.
Antibiootikumide, keemiaravi ja MMS otstarvet küsi arstidelt ja nad seletavad nende erinevused sulle kenasti lahti. MMS'i otstarve ei ole ravi samamoodi nagu ka HClO ja SO2 ei ole ravimiseks mõeldud (võid neid proovida, sest neid kasutatakse ka igasuguste bakterite tapmiseks).
Tsitaat:MMS on abiks bakteriaalsete infektsioonide raviks.
Desinfektsioon ei ole ravi.
Tsitaat:MMS erinevus sealjuures on see, et tal puuduvad kõrvalmõjud kuna laguneb soolaks ja veeks ning tema mõju organismis on 1 tund peale mida on lagunenud.
Aga siit koorubki ju uskumine ja olemasolevate teadmiste eitamine välja, sest kõik need oksendamised, lööbed jmt kahjustused on negatiivsed kõrvalmõjud. Kui sa ütled, et mõtled enda usust kaugemale, siis kas sa mõtled nende põhjuste peale kui MMS ei mõju või tekitab kahju inimesele või loomale? Kas sa mõtled selle peale mille jaoks ta võiks kasulik olla ja mille jaoks mitte? Sest kui usku ja imerohtu kinni jääda, siis on ju MMS'il ainult head tulemused (negatiivsed nähud pööratakse puhastuse vmt õigustuse abil heaks) ja teda võib kõige jaoks kasutada (te kasutate ju seda kõige ja kõigi jaoks mitte teatud probleemide/haiguste puhul). Kui sa teadmisest ja teadmistest räägid, siis võiks negatiivsete mõjude ja otstarbe peale mõtlema hakata ning arstide/teadlastega rääkides halvad ja väikesed bakterid vs head ja suured ära unustada, sest nii see ei ole.

PS! Kusjuures Merili Kukushkin jõudis juba õige kasutusviisini oma imerohuga - basseinivee puhastamiseni.
Temimoor Eemal
tume

01-08-2018 18:44
Postitus: #207
(01-08-2018 18:12 )kage Kirjutas:  Kas sa mõtled selle peale mille jaoks ta võiks kasulik olla ja mille jaoks mitte? Sest kui usku ja imerohtu kinni jääda, siis on ju MMS'il ainult head tulemused (negatiivsed nähud pööratakse puhastuse vmt õigustuse abil heaks) ja teda võib kõige jaoks kasutada (te kasutate ju seda kõige ja kõigi jaoks mitte teatud probleemide/haiguste puhul).

Kes me? Mina ei tea mille jaoks teised kasutavad. Minul on kindel otstarve sellele ja lihtsalt sageduse tõstmiseks seda ei võta (jõle vastik on) Laugh Aga võetakse ka sageduse tõstmiseks, sest organism saab lisahapniku ja väga mõnus ja kerge tunne hakkab ning sportijad räägivad, et lausa maratoni võiks joosta.

Ja mida traagilist on väikeses oksendamises või nahalööbes? Need kõik mööduvad kiiresti ega jäta püsivat traumat Laugh Tavaliselt saab liiga lärmaka reakstiooni tugeva annuse C vitamiiniga kohe kontrolli alla. Need traagilised ja traumaatilised lood kuskil esmaabis ja suuvillide juhtum, need kõik on tekkinud 2 päeva enne ajakirjanduses artikli ilmumist - need on grupi libakasutajate poolt genereeritud (infiltreerunud ajakirjanikud), sest kuidas muidu need lood tekivad 2 päeva enne artiklit ja kolm aastat pole grupis keegi selliseid lollusi kirjutanud? Eriti palju hakkas tekkima selliseid idiootseid küsimusi nagu "mu 6 aastasel lapsel valutab kõht, et kas ma annan MMS?" - liiga läbinähtavalt idiootsed küsimused ja just laste kohta, et ajakirjanik saaks materjali oma artiklile Laugh
(01-08-2018 18:12 )kage Kirjutas:  Kui sa teadmisest ja teadmistest räägid, siis võiks negatiivsete mõjude ja otstarbe peale mõtlema hakata ning arstide/teadlastega rääkides halvad ja väikesed bakterid vs head ja suured ära unustada, sest nii see ei ole.
Et siis konkreetsemalt palun, kuidas siis tegelikult on? Arstidega/ravimifirma müügimeestega pole mõtet suhelda eksole. Teadlased oled sa oma suva järgi ära märgistanud, sest minu poolt toodud artiklite ja uuringute tegijad sulle teadlasteks ei kvalifitseeru?

kage
naegleria fowleri

01-08-2018 18:48
Postitus: #208
(01-08-2018 18:44 )Temimoor Kirjutas:  
(01-08-2018 18:12 )kage Kirjutas:  Kui sa teadmisest ja teadmistest räägid, siis võiks negatiivsete mõjude ja otstarbe peale mõtlema hakata ning arstide/teadlastega rääkides halvad ja väikesed bakterid vs head ja suured ära unustada, sest nii see ei ole.
Et siis konkreetsemalt palun, kuidas siis tegelikult on? Arstidega/ravimifirma müügimeestega pole mõtet suhelda eksole. Teadlased oled sa oma suva järgi ära märgistanud, sest minu poolt toodud artiklite ja uuringute tegijad sulle teadlasteks ei kvalifitseeru?
Ma kordan veel - Nende uuringute autorid on teadlased ja sa võid nende käest küsida ning nad kinnitavad minu arvamust. Tee see ära ja sa näed kellel on õigus. Ma pole ühtegi teadlast siin märgistanud.
Temimoor Eemal
tume

01-08-2018 19:38
Postitus: #209
Nendest artiklites ja uuringutes olid juba arvamused ja järeldused kirjas, mida sa siin veel arvad nende arvamustest? Ma hetkel ei saa pihta?

kage
naegleria fowleri

01-08-2018 19:49
Postitus: #210
(01-08-2018 19:38 )Temimoor Kirjutas:  Nendest artiklites ja uuringutes olid juba arvamused ja järeldused kirjas, mida sa siin veel arvad nende arvamustest? Ma hetkel ei saa pihta?
Ja need järeldused ütlevad selge sõnaga, et ClO2 tapab kõiki, mitte ainult halbu, anaeroobseid baktereid ja väikestes kogustes ja lühiajaliselt ei kahjusta inimese kudet. Ei ole nii nagu sina loed neist välja, et ClO2 tapab ainult halbu baktereid mis on mingil põhjusel oluliselt väiksemad "headest" ja ei tekita kahjulikke kõrvalmõjusid (kahjulikud kõrvalmõjud on isegi uuringutest välja loetavad). Sellepärast ma soovitangi küsida teadlastelt.

Thus, the few minutes of contact time (owing to the volatility of ClO2) is quite enough to kill all bacteria, but short enough to keep ClO2 penetration into the living tissues safely below 0.1 mm, minimizing cytotoxic effects.
(selle postituse viimane muutmine: 01-08-2018 19:55 kage.)
Chaos
Veteran

01-08-2018 20:02
Postitus: #211
Kõige lihtsam on vast lugeda katseid rottidega, indeksid on kehamassis ja lihtsasti inimesele ümber arvutatav. Kasutatakse 50/50 võrrandit, ehk kui suur CLO2 kogus peab olema, et tappa pool populatsioonist. Sealt saab teada tüsistused ja kõrvalmõjud. Soovitan lugeda.
Temimoor Eemal
tume

01-08-2018 20:30
Postitus: #212
Ahsoo, te räägite JÄLLE kogustest Laugh Hakkab natuke ringiratast see asi meil käima. Te tahate, et teadlased ütleksid teile ametlikud ohutud kogused? Mina ju ei saa öelda - mida ma ka tean eksole Laugh

kage
naegleria fowleri

01-08-2018 22:03
Postitus: #213
Ma pigem rõhutan kogu aeg seda, et see tapab kõiki baktereid ja on mürgine, aga mingil põhjusel sa neid sõnu ei näe või ei saa neist aru või ei hooli.
Temimoor Eemal
tume

01-08-2018 22:28
Postitus: #214
(01-08-2018 22:03 )kage Kirjutas:  Ma pigem rõhutan kogu aeg seda, et see tapab kõiki baktereid ja on mürgine, aga mingil põhjusel sa neid sõnu ei näe või ei saa neist aru või ei hooli.

Et siis isegi see teadlaste järeldus sind ei rahulda? Mitte, et neid veel poleks aga ma ei viici otsida praegu...

Tsitaat:Kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel ei ole seotud nende erineva biokeemiaga, vaid nende rakkude erineva suurusega.

Ja üldse, kloordioksiid on muidugi mürgine aga mitu lehekülge tagasi sai juba räägitud, et kogused on olulised lisaks sellele, et ta redutseerub kiiresti aniooniks, väga vajalikuks elemendiks...

Ühesõnaga, siin käib endiselt mingi ebaoluline juuksekarva lõhkiajamine, sest mina pole keemik ja teie ka pole Laugh Minul on kogemus, et ei söövita see mu söögitoru ära kui ma teda olen õigesti "prepareerinud" ega tee mu nahale viga kui ma teda määrin. Lisaks sellele, ma need tilgad enne veel lahustan vedelikus ja lisaks sellele, et see ülimalt lenduv aine redutseerub kiirelt aniooniks jne... see kõik on siin eelpool juba kirjas...
(selle postituse viimane muutmine: 01-08-2018 22:44 Temimoor.)

kage
naegleria fowleri

01-08-2018 22:59
Postitus: #215
(01-08-2018 22:28 )Temimoor Kirjutas:  
(01-08-2018 22:03 )kage Kirjutas:  Ma pigem rõhutan kogu aeg seda, et see tapab kõiki baktereid ja on mürgine, aga mingil põhjusel sa neid sõnu ei näe või ei saa neist aru või ei hooli.
Et siis isegi see teadlaste järeldus sind ei rahulda?
Muidugi rahuldab. Ma pean siin jälle ennast kordama - Ja need järeldused ütlevad selge sõnaga, et ClO2 tapab kõiki, mitte ainult halbu, anaeroobseid baktereid ja väikestes kogustes ja lühiajaliselt ei kahjusta inimese kudet. Kui sa enda viidatud uuringuid oleksid mõttega lugenud, siis sa saaksid sellest aru, aga sa ju ei loe neid.
Tsitaat:mina pole keemik ja teie ka pole
Sellepärast ma ütlengi, et küsi teadlastelt, agga sellest sa ka ju keeldud.
Temimoor Eemal
tume

02-08-2018 06:31
Postitus: #216
Ma ikka loen, et kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel eksisteerib sellest lausest välja, mitte et "tapab kõiki baktereid" - selge sõnaga ei loe kuskilt välja, et TAPAB KÕIKI BAKTEREID.

Küsi teadlastelt? Helistan või emailin, et Kaget väitluses võita? Lõpeb siis vaidlus sellega, et mina helistasin sellisele teadlasele ja siis Kage helistas teisele ja siis me hakkame kumbki oma teadlasele helistama ja mingit telefoniliini mängima? Et sinu teadlane on kõvem kui minuoma?

Chaos
Veteran

02-08-2018 07:27
Postitus: #217
Temi. Ametlikud ohutud kogused on ju teada. Selliseid katseid ei tehtagi inimestega. Selleks on olemas labori rotid.
kage
naegleria fowleri

07-08-2018 18:16
Postitus: #218
(02-08-2018 06:31 )Temimoor Kirjutas:  Ma ikka loen, et kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel eksisteerib sellest lausest välja, mitte et "tapab kõiki baktereid" - selge sõnaga ei loe kuskilt välja, et TAPAB KÕIKI BAKTEREID.
Ära aja segamini inimkudesid/rakke bakteritega - need on täiesti erinevad asjad. See, et ClO2 tapab kõiki baktereid, mitte halbu, ütlevad kõik teadlased kes on keemiaga kursis ja ma isegi tsiteerisin uuringust seda lauset sulle - kas nägid selgeid sõnu kill all bacteria?
Tsitaat:Küsi teadlastelt? Helistan või emailin, et Kaget väitluses võita? Lõpeb siis vaidlus sellega, et mina helistasin sellisele teadlasele ja siis Kage helistas teisele ja siis me hakkame kumbki oma teadlasele helistama ja mingit telefoniliini mängima? Et sinu teadlane on kõvem kui minuoma?
Küsi teadlastelt ütlesin selle mõttega, et nende käest saad paremad, detailsemad ja võib-olla arusaadavamad vastused mitte mingiks "vaidluse võitmiseks". Mina ei vaidle vaid selgitan.

Loogika, et mida vähem on vees/veres MMS'i (lahjem kontsentratsioon) seda väiksemaid baktereid see tapab (või tapab ainult väikeseid baktereid) ei ole õige (arvamus, et halvad bakterid on väiksemad kui head ei ole ka suure tõenäosusega õige). Kui keemilised reaktsioonid toimuvad aatomite tasemel, siis vähemate ClO2 aatomite puhul saab vähem baktereid surma, sest ClO2 aatomid saavad kiiremini otsa. Siin läheb bakterite suurus ainult sedavõrd korda, et mida väiksem bakter seda kiiremini sureb.

Loogika, et kuna MMS tapab halbu baktereid (bakterid on haigusetekitajad seega on nad halvad), siis ravib ta ka kõiki haiguseid (on imeravim) mida bakterid tekitavad ei ole õige. MMS tapab kõiki baktereid - nii haigusetekitajaid kui ka kasulikke bakterid (halbu ja häid - oksüdatsioon ei vali), sest reaktsioonid on aatomite tasandil mis tähendab, et aatomid reageerivad siiski esimese ettejuhtunud bakteri aminohappega mitte ei vaata enne kas bakter on halb või hea või suur või väike.

*Ei ole õige: ei vasta reaalelulistele vaatlustulemustele ja katsetele.
*Imeravim: keegi ei oska öelda mille raviks ta on ja seega igaüks ravib seda mis häda tal on (või võtab profülaktikaks) ja nii tulebki välja imeravim millega saab ka basseinivett puhastada.

PS! Kui teadlastelt küsid, siis küsi mitmelt erinevalt teadlaselt (mitte sellelt kelle arvamus sulle meeldib) ja võrdle vastuseid omavahel ning internetis ja teadustöödes olevate tekstide ja tulemusetega. Siis pole vaja uskuda vaid saab erinevaid tulemusi võrreldes ja ise katsetades õige vastuse kätte. Küsi ja õpi enda harimiseks mitte teiste "võitmiseks".
(selle postituse viimane muutmine: 07-08-2018 18:43 kage.)
Temimoor Eemal
tume

08-08-2018 12:34
Postitus: #219
(07-08-2018 18:16 )kage Kirjutas:  Ära aja segamini inimkudesid/rakke bakteritega - need on täiesti erinevad asjad. See, et ClO2 tapab kõiki baktereid, mitte halbu, ütlevad kõik teadlased kes on keemiaga kursis ja ma isegi tsiteerisin uuringust seda lauset sulle - kas nägid selgeid sõnu kill all bacteria?

Loetle häid baktereid, keda MMS tapab. Soolekepikesi ma juba ütlesin...

kage
naegleria fowleri

08-08-2018 15:49
Postitus: #220
(08-08-2018 12:34 )Temimoor Kirjutas:  
(07-08-2018 18:16 )kage Kirjutas:  Ära aja segamini inimkudesid/rakke bakteritega - need on täiesti erinevad asjad. See, et ClO2 tapab kõiki baktereid, mitte halbu, ütlevad kõik teadlased kes on keemiaga kursis ja ma isegi tsiteerisin uuringust seda lauset sulle - kas nägid selgeid sõnu kill all bacteria?
Loetle häid baktereid, keda MMS tapab. Soolekepikesi ma juba ütlesin...
Küsi teadlastelt keda nad sõnade all kill all bacteria mõtlevad. Mina ei ole teadlane ja sina ei ole ja seda uuringut sa ju ometi uskusid (usaldasid neid teadlaseid - nimed on kirjas ja sul on võimalus neilt küsida). Teises uuringus oli minu teada sama ütlus sees.
kage
naegleria fowleri

15-10-2018 17:34
Postitus: #221
[split] Meditsiin ja alternatiivne meditsiin.
(15-10-2018 16:48 )Temimoor Kirjutas:  Kus on reaalsed kannatajad? Neid peaks olema tuhandetes täna... mitte mingid haledad väljamõeldised, mida isegi ERR paljundab...
Neid võib-olla ongi tuhandetes, aga nagu MMS'igi puhul neid ignoreeritakse (isegi artikleid uudistes on väljamõeldised), sest nad on kahjulikud müügitulule. Ma pole veel ühtegi arsti nii paaniliselt enda "ravimit" kaitsmas näinud.

Miracle Therapy Oil - Immunity
Kasutage meie MMS'i aroomiteraapia lõhnu mis tapavad halvad bakterid kohe õhus juba ärs ja te ei pea kunagi enam haiged olema ja rohte sisse võtma!

(15-10-2018 17:38 )Temimoor Kirjutas:  Ma ei saanud praegu su loogikale pihta Laugh Kes varjab neid surmasid? Ma saan ikka nii aru, et saaks mõne surma MMS kraesse kirjutada siis meedia ei ootaks 2 sekundit ka, veelvähem uuriks tausta.
MMS'i levitajad ja reklaamijad.

‘Miracle’ elixir linked to death, illness
Kõik sarnased surmad ja juhtumid kus inimene on kahju kannatanud maetakse MMS'i kasutajate poolt maha kui valed ja väljamõeldised. Või siis selliseid asju ei juhtu, sest MMS on ju (ime)ravim.
(selle postituse viimane muutmine: 15-10-2018 18:52 kage.)
Temimoor Eemal
tume

15-10-2018 17:38
Postitus: #222
RE: Meditsiin ja alternatiivne meditsiin.
(15-10-2018 17:34 )kage Kirjutas:  Neid võib-olla ongi tuhandetes, aga nagu MMS'igi puhul neid ignoreeritakse (isegi artikleid uudistes on väljamõeldised), sest nad on kahjulikud müügitulule. Ma pole veel ühtegi arsti nii paaniliselt enda "ravimit" kaitsmas näinud.

Ma ei saanud praegu su loogikale pihta Laugh Kes varjab neid surmasid? Ma saan ikka nii aru, et saaks mõne surma MMS kraesse kirjutada siis meedia ei ootaks 2 sekundit ka, veelvähem uuriks tausta.

Chaos
Veteran

15-10-2018 17:43
Postitus: #223
Temi püsime ikka teemas. Ma arvasin et sina niimodi demagoogia võtteid ei kasuta. Mõtle kui me kõik nüüd niimodi kirjutama hakkaks... nii muutuks ju kõik läbuks.

Üks näide ka elust enesest ka.. Kogu foorum siin kilkas kuidas araabia maades oli elu lillede lill. Abiellumisel ja laste saamisel pappis riik toetust, noortele peredele soetati korterid. Ülikooliharidus ja mis seal kõik tasuta oli. Ja kuidas "neeetud kapitalistid" (sead sihukesed) ei suutnud seda õitsengut kuidagi pealt vaadata ja tormasid Liibüa ja süüria lillleaeda kohe kirsadega sodiks tampima. USA ja euroopa nimelt kartisid, et vastasel korral hakkavad ka nende kodanikud samasuguseid hüvesid nõudma ja oi-oi-oi mis siis saab. Mingi pangajuutide teema olla ka veel.... Nüüd on neist haritutest saanud siin siis kes? Ma olen üritanud sellist argumenteerimist vältita katsu sina ka!
Temimoor Eemal
tume

15-10-2018 17:49
Postitus: #224
Mille sa praegu "selliseks" argumediks lugesid?
Chaos - mu argumendid pole põrmugi kehvemad kui need siin Laugh
(15-10-2018 17:34 )kage Kirjutas:  Neid võib-olla ongi tuhandetes, aga nagu MMS'igi puhul neid ignoreeritakse (isegi artikleid uudistes on väljamõeldised), sest nad on kahjulikud müügitulule. Ma pole veel ühtegi arsti nii paaniliselt enda "ravimit" kaitsmas näinud.

(15-10-2018 17:10 )Nielander Kirjutas:  Kus on kannatajad? Suur osa nendest on kindlasti surnud. Ja kuna juba surevate inimestega tegeleb meditsiin, siis taolised juhtumid medistiiniasutusest ja valitud lähedastest kaugemale ei jõua. Need, kes ei ole küll surnud, aga saanud mõne tõsise trauma, ei pruugi endale isegi mitte tunnistada mis selle tegelikult põhjuseks oli. Või siis on häbi.
(selle postituse viimane muutmine: 15-10-2018 17:58 Temimoor.)

Tyto Alba
Veteran

15-10-2018 18:05
Postitus: #225
(15-10-2018 17:34 )kage Kirjutas:  MMS'i levitajad ja reklaamijad.

‘Miracle’ elixir linked to death, illness
Kõik sarnased surmad ja juhtumid kus inimene on kahju kannatanud maetakse MMS'i kasutajate poolt maha kui valed ja väljamõeldised. Või siis selliseid asju ei juhtu, sest MMS on ju (ime)ravim.

Pole seda MMS-i kunagi tarvitanud ja ei plaani ka.
Samas leian, et kui isik tahab ennast millegagi ravida/mürgitada
(vastavalt oma "usule" kriipsuta mittevajalik maha) siis selleks on temal õigus.

Silma riivas aga artikli pealkiri ehk siis (tõlgituna) - "Ime eliksiir on seotud surmaga ja haigustega".
Ei aga täitsa õige - senini ei ole veel ÜKSKI inimene ellu jäänud kes oleks mingit ravimit tarvitanud.
Või siis vastupidi - surevad isegi need kes teada olevalt pole ravimeid tarvitanud.

Ja täpselt - on seotud aga mitte TÕESTATUD, et antud inimene suri just nimelt seda MMS-i joodes!
Selliseid "ära-tegevaid-panevaid" artikleid/lugusi on kogu meedia.
Info visatakse õhku aga reaalselt põhjus-tagajärge EI (suudeta/taheta) näidata.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog