Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMS ehk kloordioksiid
Autor Sõnum
kage
naegleria fowleri

14-10-2015 18:22
Postitus: #226
RE: MMS ehk kloordioksiid
(11-10-2015 12:12 )Minaelan Kirjutas:  Smile1 Sa oled ikka narr, paned sõnu suhu.
Ei olnud sõnade suhupanemine vaid lihtne järeldus. Kui mina, ja teised, räägime teadaolevast informatsioonist (MMS on mürgine) ja seda, et lastele mürgist ainet anda ei ole hea kui ei tea mida see teeb ja kuidas doseerida ning need ained ei ole ravimid ega organismi puhastavad ained ja seetõttu neid imeravimina igasuguste hädade vastu reklaamida on vastutustundetu, siis sina koos Teelisega vaatate sellest mööda kui ebaolulisest, usute aine puhastavatesse omadustesse, pooldate nende vabalt levitamist ainult positiivse info alusel ja pole midagi selle vastu kui neid ka lastele anda seega kuidas mu järeldus sõnade suhupanemine on? Mis mu eeldustes ja järelduses valesti on?

Olemasolev info ainete omaduste kohta ei kao kuhugi kui inimesed hakkavad ise mõtlema ainetele uusi omadusi juurde ning viskavad kogu olemasoleva info kõrvale kuna see segab iseseisvalt mõtlemisel.

Organismi puhastuse mõjud. Kas keegi tunneb ka huvi mis tegelikult organismis toimub või on usk suurem?
(selle postituse viimane muutmine: 14-10-2015 20:27 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Bännitud

17-10-2015 10:44
Postitus: #227
Nägin täna unes, et väga palju naisi ja lapsi oli süüdi mõistetud, nad seoti kiikude külge, nõnda, et seisid selle puust aluse peal, käed selja taga kinni seotud, siis pandi nad põlema ja lükati kiigule hoog sisse. Ma vaatasin ja mõtlesin, et sellist julma surmanuhtlust pole ammu näinud. Siis ühel naisel õnnestus käed vabastada ja tuli kustutada ning kiigult alla hüpata. See oli märk, et ta on süütu ja võib vabaks saada.
Samal ajal aga panid nö kohtunikud pead kokku ja hakkasid välja mõtlema uut seadust, mis võimaldaks neil seda naist surma mõista.
Mina samal ajal jooksin lapsi kustutama ja lahti siduma ning me põgenesime hulgakesi....
Ärgates oli esimene mõte, et kas mms-i nõiajaht on jälle käima lükatud.
Ja tõesti, praegu uudistest loengi seda
Smile1

http://epl.delfi.ee/news/lp/politsei-ja-...d=72718791

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
kage
naegleria fowleri

25-11-2015 13:03
Postitus: #228
Vanad eestlased võtsid palavikku maha lambasõnnikuga
Eestlased uskusid ime- ja kodurohtudesse rohkem kui apteegiravimitesse. Apteekrid pidasid seetõttu rohumüüjatega lakkamatut võitlust.

MMS'i imeomadustesse uskujatele katsetamiseks vanade eestlaste ravivõtteid. Parem ikka traditsioonilised, rahva poolt testitud ja töötavad maalähedased vahendid kui teadlaste poolt väljatöötatud keemia. Ja igasuguste imerohtude õnge minejaid on ka alati olnud - ajalugu kordub pidevalt.

Näiteks silmahaiguste puhul hõõrusid eestlased laugusid paetolmuga või pesid hommikuti oma uriiniga. Veritsevaid haavu tohterdati kasesöe pulbriga, põletushaavu lehmasõnnikuga. Palaviku alandajaks sobis püssirohi vee või viinaga, ka lambasõnnikut pandi kotikesega joogi sisse. Viimast kasutati eriti sageli laste puhul. Kui aga lapsel oli jänesemokk, tuli teda jänesekarvadega suitsutada.

Väga kentsakas oli malaaria ravi, mille puhul peeti parimaks ämblikuvõrku võileival, samuti igasuguseid taimi keedetuna musta täku uriinis ja valge kitse piimas. Võtta kolm korda üheksa katkilitsutud lutikat viinas sobis samuti hästi. Kõrvavalu raviti armulauaveiniga või lasti kõrva suitsu, mida saadi kiriku kellanööri kiust. Epileptikutele aga anti hoo vältimiseks juua vett, millesse oli viilitud tükk kolbast. Suisa õõvastav oli rahutute imikute “rahustamine”: neile anti vaseroostet või klaasipulbrit.

Tervendamise kõrval pöörasid eestlased palju tähelepanu kõiksugu haiguste, hädade ja probleemide ennetamisele. Nakkushaiguste vältimiseks visati soola ahju peale või puistati seda pesuvette. Wiedemanni kirjapandu näitab ilmekalt, kui palju oli eestlaste seas ebausku. Laste puhul järgiti näiteks nõuannet: kui laps sünnib jalad ees, siis ta upub, kui mitte ei tarvitata järgmist võtet: ämmaemand toogu ämbritäis vett ja tõmmaku laps kolm korda veest läbi. Keegi teine peab aga samal ajal ütlema: “Laku perset, ei upu!”
...
Aadrilaskmisse usuti sedavõrd, et isegi surmad ei kohutanud. Näiteks 1829. aastal kirjutas pastor ja kirjamees Johann von Luce oma raamatus saarlaste ravivahenditest: aadrilaskmisel suri kaheksast patsiendist seitse samal päeval või paari päeva pärast.
...
Imerohtudega äritsemisele aitas suuresti kaasa ka ajakirjandus, kus rohtusid alatihti reklaamiti. Näiteks ilmus Eesti Postimehes 1882. aastal kuulutus, milles Tallinnas Suure turu ääres asunud koloniaal- ja majatarvete kaupluse omanik G. Löhnberg teatas: “Löhnbergi juures on saada “Wunder-Kron-Essenz”. See vedelik teeb väga imelikult ja ruttu mitmesugused haigused terveks.” Kuidas see imekrooni vedelik toimis, pole teada.

Lõpuks hakkas ka ajakirjandus seda äri hurjutama. “Viimasel ajal on apteekidele palju väikesi poodisi võistlejateks juurde tulnud, kes silgu ja värvi kõrval ka “rohuga” kauplevad. [–] Ostetakse mõned kõige odavamad juured, ärahinganud rohud, sandiks ja hapuks läinud plaastrid ja salvid kokku, kõik rämps, mis kuskile ei kõlba, ja suurepäraline rohupood on valmis, kes korraliku apteegiga võistlema hakkab,” kirjeldas Päevaleht 1907. aastal.
...

Esimese Vabariigi MMS:
Eesti Vabariigi päevil oli selline kahtlase koostisega rohtudega kaubitsemine keelatud, ent ometi oli neid, kes sellega kerget raha üritasid teenida. Näiteks 1930. aastate keskel äritses Haapsalu ümbruses viieliikmeline jõuk Voldemar Taburi juhtimisel ravimiga Malinol. Mida see sisaldas, saab lugeda ajalehest Vaba Maa: 1 liitri denatureeritud piirituse sisse segati 2 tükikest kamprit, 6 grammi mentooli, salitsüül-, nuusk- ja sipelgapiiritust.

Rohi villiti pisikestesse pudelitesse ja selle omahind oli 25 senti. Väljamüügihinnaks oli aga 1 kroon 95 senti. Malinol pidi ravima nii reumat kui ka kopsuhaigusi. Imerohtu müütati Viljandi-, Pärnu-, Harju- ja Läänemaal ning äri läks edukalt. Võimude silmis polnud sellest rohust eelmainitud tõbede raviks kasu, mistõttu Haapsalu kriminaalpolitsei vahistas “apteekrid” jaanuaris 1937. Ent rahva usku imerohtudesse see ei kõigutanud.
Nielander
Questioning Everything

27-11-2015 12:51
Postitus: #229
16. novembril Tudeng.tv otseülekandena toimunud jutuajamine teemal "vandenõuteooriad ja teadus". Saates osalevad portaali Skeptik looja, füüsikaõpetaja ja teaduse populariseerija Martin Vällik, ajakirjanik ja MMSi skandaali avalikustaja Tuuli Jõesaar ning Eesti kuulsaim ufoloog Igor Volke. Alguses pidi Hando Tõnumaa ka olema, aga kui ta kuulis, et Vällik tuleb, siis mõtles ümber.

http://tudeng.tv/fookus/vandenouteooriad-ja-teadus/

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Temimoor Eemal
tume

14-10-2016 16:10
Postitus: #230
Horvaatias mõisteti kohtus õigeks lapsevanemad, kes ravisid terveks oma lapse autismist MMS-ga: http://www.telegram.ee/maailm/horvaatia-...-moistetud

Hiiumaa mees oma nime ja näoga räägib kuidas talle ennustati 1.5 kuud elada aga elab tänaseni MMS-i abil:
http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mm...od-eestist

MMS on tegelikult patenteeritud mitme haiguse raviks: http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mm...e-ja-multi

Mulle meeldis Nielanderi jutt, et miks ta on skeptik. Kas Sa oskad olla sama skeptiline ja esitada küsimusi oma tänasele teaduseusule?
(selle postituse viimane muutmine: 14-10-2016 16:12 Temimoor.)
Minaelan
Bännitud

14-10-2016 17:02
Postitus: #231
Vaikus Smile . Loomulikult ei taha ravimitööstus ja nende jüngrid para-foorumis tunnistada, et mingid ravimtaimed/müstilised sõnad/meditatsioonid jne ravimid, mida nö "teadusmeditsiin"pole aktsepteerinud...et need mingit mõju avaldavad. Isegi kui inimene surmasuust siia naaseb, siis Kage jt ütlevad, et see oli juhus või ..mis?

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
kage
naegleria fowleri

15-10-2016 13:47
Postitus: #232
(14-10-2016 16:10 )Temimoor Kirjutas:  teaduseusule
Facebook, Davis Ray postitus: teadlase uskumine ainult sellepärast, et ta on teadlane ei ole teadus vaid religioon - ja pealegi religioon ilma moraalse kompassita.

MMS'i levik sai alguse teadlasest ja reklaamides kasutatakse teaduslikust kui argumenti (viited tooge palun ise, Temimoor, Minaelan või teised kes rohkem selle teemaga kursis on) seega kui inimesed usuvad teadlas(t)e juttu, siis nad ei tegele teadusega vaid loovad endale/teistele teaduseusku/religiooni. Ja kuna inimesed lähtuvad enda moraalist ning seda ei ole kontrollimas religiooni institutsioonid, siis järgib igaüks oma moraalset, eetilist jne kompassi ning ühiselt see puudub. Teadusel endal ka, sest teaduse tegemisel lähtutakse teaduslikest meetoditest ning moraalsuse jne peavad lisama juurde inimesed kes teadust teevad, et teha moraalset jne teadust.
Nielander
Questioning Everything

15-10-2016 23:34
Postitus: #233
(14-10-2016 16:10 )Temimoor Kirjutas:  Horvaatias mõisteti kohtus õigeks lapsevanemad, kes ravisid terveks oma lapse autismist MMS-ga: http://www.telegram.ee/maailm/horvaatia-...-moistetud

Kus artiklis on kirjutatud, et nad oma lapse autismist terveks ravisid? Mina sain nii aru, et tema seedehäired lakkasid. Kas see tuli MMS'i manustamisest, sellega kaasnenud dieedist või millegist kolmandast on ebaselge. Suhtlemisoskuste paranemisel võib samuti täiesti vähem imepärased põhjused olla. Väärkohtlemise süüdistusest nad pääsesid, kuna laps ei saanud viga ja nad järgisid seda, mida tootja manustamisjuhendis ütles - lollus pole kuritegu.

(14-10-2016 16:10 )Temimoor Kirjutas:  Hiiumaa mees oma nime ja näoga räägib kuidas talle ennustati 1.5 kuud elada aga elab tänaseni MMS-i abil:
http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mm...od-eestist

Esiteks ma loodan, et sa mõistad, et surnud oma lugu rääkida ei saa. Kui MMS aitab, siis jõuab nende edulugu Telegrami portaali... kui ei aita, peetakse kalmistul üks matus.

Esimesed kolm edulugu:

Alustasin MMS-i võtmist umbes 9 kuud tagasi, samal ajal sain keemiaravi. Minu haigus sai alguse 2011. aastal kui avastati kasvaja munasarjas, vähk 4 staadium, seniks olen saanud 18 korda keemiat. MMS-iga alustasin siis kui mulle määrati viimased 6 korda ja kaks olin saanud. Alustasin kolmest tilgast kuni jõudsin 15 tilgani ja määrisin ennast DMSO ja õli seguga. Muutused algasid kohe.1.gaasid ei kogunenud enam kui puu- ja juurvilju sõin ja kõht ei valutanud enam õhtuti 2.ainevahetus väga hea 3.uni lihtsalt imehea ja mis kõige tähtsam mu viimased analüüsid on täiesti korras (vähki enam pole). Nüüd jätkan kolme tilga MMS-iga igal õhtul.

Tere! Olen 2-aastase staažiga rinnavähi-haige. Mulle soovitati kohe alternatiivselt ravima hakata, aga mina ei julgenud sellele teele minna. Tegin läbi kohustusliku operatsiooni, keemiaravi, kiirituse, bioloogilise ravi ja määrati ka 5 aastaks hormoonravi. Hormoonravi pidin pooleli jätma, kuna kõik luud-liigesed hakkasid valutama. Keemiaravi – oksendamine, peavalud, öösel deliiriumis, juuste kadu. Kiiritusega tüsistused. Opereeriti rohtude manustamiseks veresoonde kanüül, väljaopereerimisel jälle tüsistus – tekkis käe lihaste nõrkus. Umbes aasta tagasi hakkasin tarvitama väikestes kogustes MMS-i, kadusid üldised halvad vaevused. Käin tööl kollektiivis, kus on tihti palju viirushaigusi, aga mina ei ole jäänud ei köhasse ega nohusse, kuigi immuunsussüsteem on nõrk. DMSO kooris mul peast peale kuut päeva määrimist peast pöidlasuuruse tumeda kasvajamoodi moodustise. Põiepõletik-antibiootikumiravi, nädal korras, siis uuesti põletik. Peale mõnepäevast pealemäärimist kadus põletik ja pole enam vaevanud. Kasutan profülaktiliselt igal hommikul ja õhtul paar tilka MMS-i.

Tere! Tahan ka rääkida oma eduloo! Eelmisel aastal 27. mail sain teada,et mul on kolmanda astme vähk ja eesti arstide arvates pole teha enam eriti midagi. Tänu sellisele suhtumisele hakkasime ise tegutsema ja mu tütar leidis MMS ja DMSO, mida hakkasin hoolega kasutama. Võtsin sisse ja määrisin peale. Muidugi muutsin kardinaalselt toitumist ja sain ka kiiritusravi Soomes. 30. detsembril teatas arst mulle et olen terve, kasvaja kadunud!

Pole vist vaja väga palju seletada, miks ma osad kohad rasvaseks otsustasin teha.

Alternatiivmeditsiini edulugude võimaliku seletuse kohta leidub päris häid argumente. Siin on nendest ülevaatlik nimekiri.

Lühidalt:

1. Haigus võib areneda omasoodu. Mõned haigused lihtsalt kaovad iseenesest, olenemata sellest, kas neid ravida või mitte.

2. Paljud haigused on tsüklilised. Haigustel nagu artriit, multiskleroos, allergiad ja seedehäired, on omad kõrg- ja madalpunktid. Abi otsitakse siis kui olukord on kõige hullem, aga loogiliselt võttes järgneb kõige hullemale perioodile parem aeg, olenemata sellest mida ette võtta. Umbes nagu meenuta oma elu kõige kehvemat päeva ning mõista, et sellest järgmine oli eelnevast parem.

3. Platseebo. Sellest on foorumis juba piisavalt räägitud, kuid tasub ikkagi üle korrata, et see effekt on reaalne ja osadel juhtudel hämmastavalt tugev. Soovitan selle kohta lähemalt lugeda raamatust Ben Goldacre "Pahateadus".

4. Tunnustatakse vale ravi. Kui patsiendile antakse teaduspõhist ravi ja samal ajal alternatiivset ning inimesel hakkab parem, siis mille põhjal sa hiljem otsustad kumb neist töötas? Aga kui inimene on valmis üldse alternatiivravi proovima, siis ma kardan, et pärast paranemist kaldub eelistus ebaproportsinaalselt alternatiivi poole.

Näidetest tuleb kohe meelde Lea Liitmaa lugu, kus tema imepärase paranemise juures rinnavähist räägiti millegipärast hirmus vähe faktist, et ta sai parimat kiiritusravi, mida raha eest osta saab.

5. Äkki oli algne diagnoos vale. Seda juhtub tõenäoliselt rohkem kui arvata võib. Seega imepärane paranemine võib olla paranemine mitte nii imepärasest haigusest.

6. Ajutine tuju paranemine aetakse paranemisega segi. Kui sulle arst eriti lootust ei anna, siis ega tuju ka just hea ei ole. Aga kui nüüd mingi imeravim sulle pudeli tagaküljel kindlat paranemist lubab, siis kisub suu naerule küll. Lõpuks võib see isegi inimest natukene aidata, kuna depressioon asju paremaks ei tee.

7. Psühholoogilsed vajadused võivad tajusid moondada. Umbes sama nagu ostes mingi kalli eseme, kaldume me seda eset enda jaoks paremaks tegema kui see tegelikult on - endale tunnistada, et ost oli rumalus, ei ole just maailma parim tunne. Kujuta nüüd ette, et sa tellid endale netist kalleid imeravimeid või amulette - kas ei ole võimalik, et sa kipud seejärel nende raviomadusi enda jaoks natukene liialdama?

Ühte asja lingil ei mainitud, aga arvan, et selle võiks eraldi välja tuua. Nimelt on keemiaravi (ja paljud teised ravimid) jubedate kõrvalnähtudega ning kui inimene otsustab selle mingil põhjusel katkestada, läheb ta enesetunne ajutiselt tunduvalt paremaks. Kui samal ajal hakatakse mingit alternatiivi manustama, siis võidakse vabalt põhjus ja mõju omavahel segi ajada. Lõpuks aga... jällegi, surnud ei ole eriti head jutuvestjad.

(14-10-2016 16:10 )Temimoor Kirjutas:  MMS on tegelikult patenteeritud mitme haiguse raviks: http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mm...e-ja-multi

Ma ei hakka teesklema, et ma midagi selle patendi kirjeldusest mõikaksin. Võib ju täiesti olla, aga selle kinnituseks peaks läbi viidama rohkem katseid. Sellest kuidas uuringute tulemusi tahtlikult ja lihtsalt kallutada saab, soovitan veelkord lugeda Goldacre "Pahateadust". Ausalt, see on hea raamat.
(selle postituse viimane muutmine: 15-10-2016 23:35 Nielander.)

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Temimoor Eemal
tume

16-10-2016 10:54
Postitus: #234
Ok, ma tõepoolest ei saa võtta ära (ega tahagi) sinult usku, et kui konkreetne meetod on käinud käsikäes MMS-ga, siis sa leiad, et tegelikult aitas kiiritusravi. Aga kui konkreetse meetodiga suri patsient, siis ta suri MMS-i läbi?

Minu jaoks on küll kõnekas fakt, et 18 korda kiiritust ja ikka veel peab seda jätkama ja siis juhuslikult MMS-i tarbimise lisamisel oligi viimane vajalik kord?

USU küsimus tõepoolest, sest kumbki pool ei saa midagi tõestada. Patsiendile olulisem on siiski see, et ellu jäi...

Platseebo, vale algne diagnoos, psühholoogiline pettekujutelm jne - kuidagi paljuvõitu neid selle ühe õnnetu MMS-i arvele kirjutada - see just võiks äratada teadusmaailma huvi...

Pigem ma kohandaksin selle 7. punkti hetkel Sinu enda uskumusele teadusmaailma aususesse - sa oled kõvasti vaeva näinud, lugenud, õppinud ja nüüd tuleb mingi hariduseta töll ja ütleb "jama kõik", pettus ja korruptsioon...

Alternatiivmaailmas on palju petiseid ja rumalust, mis tingitud vähesest arusaamisest ja haridusest. Teadusmaailmas aga on see lausa kurjus, sest seal valetatakse sulle alatult näkku kasumi nimel. Vähk on ravitav täna juba üsna mitme meetodiga ja see pole isegi saladus aga meedia vaikimine on märgiline ja ainus ravi mida pakutakse - kiiritus - tapab üle poolte patsientidest ja on väga kasumlik.

Ma pole kindel, et see video siit on leitav aga siin doktor räägib, et kiiritus ei toimi 97% juhtumitest aga seda määratakse endiselt raviks, sest üks raviseeria (või ravikord) toob ameerikas sisse arstile 4 tuhat USD puhtalt... http://www.healthnutnews.com/berkeley-do...ot-cancer/
(selle postituse viimane muutmine: 16-10-2016 11:04 Temimoor.)
Nielander
Questioning Everything

17-10-2016 10:37
Postitus: #235
Esiteks ei olnud mu tekst mõeldud vaid ainuüksi MMS'i kohta. Need punktid kehtivad kõikide alternatiivravide peale mõeldes. Point on selles, et miks on sellised anekdootlikud lood ebausaldusväärsed.

Teiseks ei ole mul MMS'i kohta mingit erilist usku - vaid tõenäosused. Ta võib töötada, aga võib ka mitte. Samas ma aga kahtlen, et leidub mingeid tõsiseltvõetavaid tõendeid sellest, et ta töötab ning olukorrad kus inimene saab samal ajal tunnustatud ravi ning MMS'i ei saa olla tõendiks MMS'i tõhususest.

Tõestada aga saab kindlasti - tehes korralikke katseid topeltpimemeetodil ja kontrollgruppidega. Kui see mingil põhjusel ei sobi, siis tuleb paratamatult leppida, et konsensus jääb kahtlevaks. Tõestamise kohustus on väite tegijal mitte selles kahtlejal.

PS: üks peamine asi mis MMS'i juures häirekella peaks lööma on selle näiv universaalsus. Näiteks, et ta ravivat siin lugude järgi samahästi vähki, autismi kui põletushaavu. Need on ju täiesti erinevad haigused ja on ülimalt ebatõenäoline, et üksainus aine suudab niivõrd keerulise masinavärgi (inimkeha) juures kõike korda teha.

Tuues analoogia näiteks katkisest autost - ega ei ole olemas ühteainust remondivõtet, mis parandaks sama edukalt katkise tuuleklaasi, ummistunud kütusefiltri või purunenud pooltelje.

― Aristoteles
kage
naegleria fowleri

17-10-2016 10:48
Postitus: #236
(16-10-2016 10:54 )Temimoor Kirjutas:  Ok, ... usku ... USU küsimus ... uskumusele
Ütle usust lahti (ära usu teadlasi ja inimesi kes MMS'i ravimina reklaamivad ja teadlasi kes ütlevad, et see ei ole ravim) või mõtle endale selgeks miks sa kedagi või midagi usud, sest muidu jääd usku ja usulisse mõtlemisse kinni ning ei suuda neist aru saada kes mõtlevad teistmoodi ja ei lähtu usust. Usk ei ole argument ja ainult sina räägid sellest.
Tsitaat:Alternatiivmaailmas on palju petiseid ja rumalust, mis tingitud vähesest arusaamisest ja haridusest. Teadusmaailmas aga on see lausa kurjus, sest seal valetatakse sulle alatult näkku kasumi nimel.
Mõlemas maailmas tegelevad inimesed ja mõlemal pool valetavad sulle inimesed näkku omakasu nimel mitte ei sunni seda tegema alternatiivmaailm või teadusmaailm. Samuti pole alternatiivne pool mitte millegagi reguleeritud ja seega saab seal palju vabamalt vastustundetult tegutseda (ühiseid arusaamu, kontrolli, reegleid ja vastutust pole) ning suuremat kasu endale taskusse ajada kuna asi põhineb usul ning pole vaja kulutada raha uuringutele ning katsetele (inimesed ise katsetavad enda peal - vabatahtlikud katsejänesed). Pealegi saab alternatiivmaailm kasutada ära teadlastesse ja teadusesse uskumist kuna uskumine on lihtsam, sest usk ei nõua suures koguses erineva ja vastuolulise info läbitöötamist, võrdlust, analüüsi ja muud sarnast vaid lihtsalt teise inimese uskumist mingil lihtsal põhjusel.

Pealegi räägitakse MMS'i puhul lühiajalistest mõjudest, aga keegi ei arvesta pikaajaliste mõjudega mis võivad ilmneda nagu näiteks vereloome kahjustused ja neerupuudulikkus.
Tsitaat:PS: üks peamine asi mis MMS'i juures häirekella peaks lööma on selle näiv universaalsus. Näiteks, et ta ravivat siin lugude järgi samahästi vähki, autismi kui põletushaavu. Need on ju täiesti erinevad haigused ja on ülimalt ebatõenäoline, et üksainus aine suudab niivõrd keerulise masinavärgi (inimkeha) juures kõike korda teha.
Hea tähelepanek ja kui veel arvestada, et autism on arenguhäire (psühholoogiline häire), siis milline ravim kõiki selliseid probleeme ravib? Ja kuidas selle tervendavatesse omadustesse uskuvad inimesed saaksid ümber lükata teadlaste tõenduspõhist põikpäisust ning meeilitada MMS'i kasulikkude omaduste uurimisele? Lihtsalt usule ja uskumisele rõhudes see ei õnnestu kui vastas on tõendid ja erinevad uurimused.
Temimoor Eemal
tume

17-10-2016 15:57
Postitus: #237
Esiteks, pole keegi väitnud (no võibolla mõni üliagar fanatt), et MMS ravib kõike ja teiseks, mis põletusi puudutab siis see oli DMSO... Niiet selle "universaalsuse" on ignorandid talle ise külge pookinud. Katsete puudumist sa ette heita ei saa - sa ilmselt tead väga täpselt, kes nende eest maksavad ja mismoodi neid avalikustatakse ja kust käivad survemeetodid, et mida võib avalikustada ja mida mitte... See millest mina räägin on tuhandete inimeste kogemused - neid on liiga palju, et fabritseerida ja valetada või tähelepanuta jätta. Aga valik on muidugi teie oma.

Sel teemal on siin vaieldud juba 10 lehekülge ja ignoratnsi määra see vähendanud ei ole. Ei taha teada, siis pole vaja, pange klapid pähe ja ignoreerige edasi. Teie kaotus, mitte "meie"...

Kage - kui keegi on suutnud leida autismile ravi, siis milleks seda ignoreerida ja taguda edasi dogmat, et "see ei saa nii olla, sest see on arenguhäire". Neid lapsi, kelle hulk kasvab koguaeg ja kes tervenevad autismist varsti enam ignoreerida ei saa. Siis äkki on hoopis vale diagnoos? Teada tahtev inimene uuriks natuke, mitte ei taoks aga rauda, et see ei saa nii olla, sest mainstream teadus pole seda kinnitanud. Ühel päeval kinnitab ja siis on sul piinlik?
Nielander
Questioning Everything

18-10-2016 07:44
Postitus: #238
(17-10-2016 15:57 )Temimoor Kirjutas:  See millest mina räägin on tuhandete inimeste kogemused - neid on liiga palju, et fabritseerida ja valetada või tähelepanuta jätta. Aga valik on muidugi teie oma.

See mida mina rääkisin puudutaski võimalusi kuidas need tuhanded kogemused võivad eksides tekkida. Inimesi, kes väidetavalt on paranenud läbi palvetamise on tõenäoliselt kümneid kui mitte sadu tuhandeid. Ometigi ei ole see argumendiks (vähemalt mitte eriti veenvaks) jumala olemasolu poolt.

― Aristoteles
Nofretete
Veteran

18-10-2016 08:43
Postitus: #239
Aga kuidas nende biofootonitega on?
Lugesin ja panin siia teemasse ka kunagi.
Öeldakse, et suunatud mõtted võivad mõjutada pea kõiki elutuid ja elusaid objekte ainuraksetest kuni inimesteni. Ja näib, et selle mehhanismi taga on valgusosakeste (biofootonite) emissioon. Kõik elusorganismid kiirgavad pidevat footonite voogu, mis on signaalide saatmise vahendiks. Biofootoneid säilitatakse rakusiseselt DNA-s.
kage
naegleria fowleri

18-10-2016 09:23
Postitus: #240
(17-10-2016 15:57 )Temimoor Kirjutas:  Esiteks, pole keegi väitnud (no võibolla mõni üliagar fanatt), et MMS ravib kõike ja teiseks, mis põletusi puudutab siis see oli DMSO... Niiet selle "universaalsuse" on ignorandid talle ise külge pookinud.
Ja mis ma kirjutasin kontrolli ja vastutuse puudumisest alternatiivmaailmas? Ja kui veel usupõhiselt lähenetakse teemale ja suur häda on käes kuna kõikvõimas meditsiin ei oska midagi teha, siis usutakse neid ilusaid lubadusi mida ignorandid saavad vastutuse ja kontrolli puudumise tõttu levitada.
Tsitaat:Katsete puudumist sa ette heita ei saa - sa ilmselt tead väga täpselt, kes nende eest maksavad ja mismoodi neid avalikustatakse ja kust käivad survemeetodid, et mida võib avalikustada ja mida mitte...
Ei tea väga täpselt vaid üldiselt ja mul on toimuvast teistsugune pilt kui sinul - maailma ning inimesi nähes ei saa lähtuda eeldusest, et ravimifirmad ja arstid soovivad inimestele halba. Mõtle kasvõi arstivandele.
Tsitaat:See millest mina räägin on tuhandete inimeste kogemused - neid on liiga palju, et fabritseerida ja valetada või tähelepanuta jätta.
Tuhandete inimeste millega tõendatud kogemused? Käisid kõigi juures ja kontrollisid kõigi jutu üle? Internetis on tuhandete inimeste kogemusi lihtne fabritseerida kuna kogemuste lugejad ei kontrolli isegi inimeste olemasolu ning internetis on selliseid kommentaare lihtne toota.
Tsitaat:Kage - kui keegi on suutnud leida autismile ravi, siis milleks seda ignoreerida ja taguda edasi dogmat, et "see ei saa nii olla, sest see on arenguhäire".
Kui on suutnud, aga ei ole ju, sest vaimseid probleeme ja arenguhäireid ei ravita tablettide või muude sarnaste ravimitega vaid need on psühholoogilise ravi juures abivahenditeks. Kui inimesel on arengus midagi puudu, siis ei anna talle seda tabletid vaid teised inimesed. Seda kirjeldas ka lahendused väga kenasti selgeltnägijate teemas.
(selle postituse viimane muutmine: 18-10-2016 09:25 kage.)
Tulnukinimene
turist Maal

18-10-2016 10:58
Postitus: #241
Vabandan ette, seda teemat ma hästi ei valda, kuid minu mõtted: juhul kui tõbede tekitajaks on sama nähus, näiteks pärmseene vohamine:
"...Haigused, mis arvatakse olevat põhjustatud pärmseene vohamisest organismis:

Mitmesugused allergiad, Crohni taud (ehk haavandid soolestikus), Hodkini taud, psoriaas, skleroderma, reuma, sarkoidoos (autoimmuunsüsteemihaigus, sarnaneb tuberkuloosile, kuid ilma tuberkuloositekitajata), kroonilised hingamisteede haigused, skisofreenia, lihtsamad psüühika häired, näärmete häired, AIDS, myasthenia gravis, autism, leukeemia, vähk, alkoholism, narkomaania, anoreksia, buliimia, sklerosis multipleks, soolestiku põletikud, hüpoglükeemia, suhkruhaigus..."
http://alkeemia.delfi.ee/tervis/tervisem...d=69698969

siis loogiline on, kui sellele piir panna, saab ka paljudest erinevatest haigustest lahti.

Ma ise pooldan taimeravi, siin on Hariliku Kukesaba uuringutest:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23885663

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24459770

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23494219
Temimoor Eemal
tume

18-10-2016 15:25
Postitus: #242
(18-10-2016 10:58 )Tulnukinimene Kirjutas:  Vabandan ette, seda teemat ma hästi ei valda, kuid minu mõtted: juhul kui tõbede tekitajaks on sama nähus, näiteks pärmseene vohamine:
"...Haigused, mis arvatakse olevat põhjustatud pärmseene vohamisest organismis:

Mitmesugused allergiad, Crohni taud (ehk haavandid soolestikus), Hodkini taud, psoriaas, skleroderma, reuma, sarkoidoos (autoimmuunsüsteemihaigus, sarnaneb tuberkuloosile, kuid ilma tuberkuloositekitajata), kroonilised hingamisteede haigused, skisofreenia, lihtsamad psüühika häired, näärmete häired, AIDS, myasthenia gravis, autism, leukeemia, vähk, alkoholism, narkomaania, anoreksia, buliimia, sklerosis multipleks, soolestiku põletikud, hüpoglükeemia, suhkruhaigus..."
http://alkeemia.delfi.ee/tervis/tervisem...d=69698969

siis loogiline on, kui sellele piir panna, saab ka paljudest erinevatest haigustest lahti.

No just.

Lisaks tahtsin mainida vaid seda, et kui Nielanderile pakub huvi, et miks inimesed "usuvad" MMS-i (ta uurib parauskujaid), siis alustada tuleks ikka sellest, et kas MMS oli esimene inimese valik või viimane... Ka eelpool toodud näited olid sellesmõttes ilmekad, et inimesed ju traditsioonilisest arstiabist ei keeldunud. Enamus ei keeldu, on äärmuseid muidugi ka, aga arstid kandsid maha enamuse patsiente, kes MMS-i poole pöördusid. Samuti on arstiteaduse poolt "mahakantud" autismihaiged. Pärmseenele, kui sellisele haigusele, ei tea ka mingit tõhusat toimivat ravi arstiteaduse poolelt.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog