•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMS ehk kloordioksiid
Aga kuidas nende biofootonitega on?
Lugesin ja panin siia teemasse ka kunagi.
Öeldakse, et suunatud mõtted võivad mõjutada pea kõiki elutuid ja elusaid objekte ainuraksetest kuni inimesteni. Ja näib, et selle mehhanismi taga on valgusosakeste (biofootonite) emissioon. Kõik elusorganismid kiirgavad pidevat footonite voogu, mis on signaalide saatmise vahendiks. Biofootoneid säilitatakse rakusiseselt DNA-s.

Vasta
(17-10-2016, 15:57 )Temimoor Kirjutas: Esiteks, pole keegi väitnud (no võibolla mõni üliagar fanatt), et MMS ravib kõike ja teiseks, mis põletusi puudutab siis see oli DMSO... Niiet selle "universaalsuse" on ignorandid talle ise külge pookinud.
Ja mis ma kirjutasin kontrolli ja vastutuse puudumisest alternatiivmaailmas? Ja kui veel usupõhiselt lähenetakse teemale ja suur häda on käes kuna kõikvõimas meditsiin ei oska midagi teha, siis usutakse neid ilusaid lubadusi mida ignorandid saavad vastutuse ja kontrolli puudumise tõttu levitada.
Tsitaat:Katsete puudumist sa ette heita ei saa - sa ilmselt tead väga täpselt, kes nende eest maksavad ja mismoodi neid avalikustatakse ja kust käivad survemeetodid, et mida võib avalikustada ja mida mitte...
Ei tea väga täpselt vaid üldiselt ja mul on toimuvast teistsugune pilt kui sinul - maailma ning inimesi nähes ei saa lähtuda eeldusest, et ravimifirmad ja arstid soovivad inimestele halba. Mõtle kasvõi arstivandele.
Tsitaat:See millest mina räägin on tuhandete inimeste kogemused - neid on liiga palju, et fabritseerida ja valetada või tähelepanuta jätta.
Tuhandete inimeste millega tõendatud kogemused? Käisid kõigi juures ja kontrollisid kõigi jutu üle? Internetis on tuhandete inimeste kogemusi lihtne fabritseerida kuna kogemuste lugejad ei kontrolli isegi inimeste olemasolu ning internetis on selliseid kommentaare lihtne toota.
Tsitaat:Kage - kui keegi on suutnud leida autismile ravi, siis milleks seda ignoreerida ja taguda edasi dogmat, et "see ei saa nii olla, sest see on arenguhäire".
Kui on suutnud, aga ei ole ju, sest vaimseid probleeme ja arenguhäireid ei ravita tablettide või muude sarnaste ravimitega vaid need on psühholoogilise ravi juures abivahenditeks. Kui inimesel on arengus midagi puudu, siis ei anna talle seda tabletid vaid teised inimesed. Seda kirjeldas ka lahendused väga kenasti selgeltnägijate teemas.
Vasta
Vabandan ette, seda teemat ma hästi ei valda, kuid minu mõtted: juhul kui tõbede tekitajaks on sama nähus, näiteks pärmseene vohamine:
"...Haigused, mis arvatakse olevat põhjustatud pärmseene vohamisest organismis:

Mitmesugused allergiad, Crohni taud (ehk haavandid soolestikus), Hodkini taud, psoriaas, skleroderma, reuma, sarkoidoos (autoimmuunsüsteemihaigus, sarnaneb tuberkuloosile, kuid ilma tuberkuloositekitajata), kroonilised hingamisteede haigused, skisofreenia, lihtsamad psüühika häired, näärmete häired, AIDS, myasthenia gravis, autism, leukeemia, vähk, alkoholism, narkomaania, anoreksia, buliimia, sklerosis multipleks, soolestiku põletikud, hüpoglükeemia, suhkruhaigus..."
http://alkeemia.delfi.ee/tervis/tervisem...d=69698969

siis loogiline on, kui sellele piir panna, saab ka paljudest erinevatest haigustest lahti.

Ma ise pooldan taimeravi, siin on Hariliku Kukesaba uuringutest:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23885663

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24459770

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23494219
Vasta
(18-10-2016, 10:58 )Tulnukinimene Kirjutas: Vabandan ette, seda teemat ma hästi ei valda, kuid minu mõtted: juhul kui tõbede tekitajaks on sama nähus, näiteks pärmseene vohamine:
"...Haigused, mis arvatakse olevat põhjustatud pärmseene vohamisest organismis:

Mitmesugused allergiad, Crohni taud (ehk haavandid soolestikus), Hodkini taud, psoriaas, skleroderma, reuma, sarkoidoos (autoimmuunsüsteemihaigus, sarnaneb tuberkuloosile, kuid ilma tuberkuloositekitajata), kroonilised hingamisteede haigused, skisofreenia, lihtsamad psüühika häired, näärmete häired, AIDS, myasthenia gravis, autism, leukeemia, vähk, alkoholism, narkomaania, anoreksia, buliimia, sklerosis multipleks, soolestiku põletikud, hüpoglükeemia, suhkruhaigus..."
http://alkeemia.delfi.ee/tervis/tervisem...d=69698969

siis loogiline on, kui sellele piir panna, saab ka paljudest erinevatest haigustest lahti.

No just.

Lisaks tahtsin mainida vaid seda, et kui Nielanderile pakub huvi, et miks inimesed "usuvad" MMS-i (ta uurib parauskujaid), siis alustada tuleks ikka sellest, et kas MMS oli esimene inimese valik või viimane... Ka eelpool toodud näited olid sellesmõttes ilmekad, et inimesed ju traditsioonilisest arstiabist ei keeldunud. Enamus ei keeldu, on äärmuseid muidugi ka, aga arstid kandsid maha enamuse patsiente, kes MMS-i poole pöördusid. Samuti on arstiteaduse poolt "mahakantud" autismihaiged. Pärmseenele, kui sellisele haigusele, ei tea ka mingit tõhusat toimivat ravi arstiteaduse poolelt.
Vasta
Selline asjandus kodus juba mõnda aega.
https://m.ebay.com/itm/New-Ionizer-Activ...SwBoZZdkDW
Muudab suures anumas vee "elavaks" ja selle sees on omakorda savinõu, milles vesi muudetakse "surnuks"
http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISA...spheader=1
Huvitavaks teeb asja see, et "surnud" vesi on maitse ja lõhna poolest täpselt sama nagu mms. Ja tundub, et ka omaduste poolest on samasugune "desinfitseerija"
Ühiseks omaduseks on neil mõlemal ioniseerimine, kuid venelased jõudsid samale järeldusele siiski teist teed kaudu.
Ps. Tänaseks ma enam ei poolda mms kasutamist profülaktika mõttes. Ikka siis, kui tõsisemad haigused küljes.
Vasta
Jube sant lugu ikka, kui kõigest 25 euro eest on võimalik kasvaja seljatada. Pole ka ime, et tavameditsiin-ja meedia ennast tagajalgadele ajasid. Rahvas tõmmati ikka haledalt lohku. Aga egas midagi isiklikku siis, lihtsalt ärimaailm on selline.
https://youtu.be/oitqZwZqhtc
Vasta
Valgevenes pidi midagi analoogset kasutatama. Mitte alternatiivraviks vaid tavameditsiinis, ei leia linki
Vasta
Tere,

sooviksin MMSi enesele tellida, kuid veidi arusaamatu on, mida konkreetselt ostma peaksin. Küsisin www.infomms.org-ist, vastus tuli selline:

Kahjuks ei luba Eesti seadused meil toodetega kaasa anda rohkem infot kui veebipoes ja pudelitel. Meil on luba müüa mineraalset suuloputusvahendit, mis koosneb kahest pudelist- ühes on NaClO2 lahus ning teises HCl lahus, ning ohutuima klassi kemikaali dimetüülsulfoksiid.

Loodame et leiate vastused enda küsimustele!
Living Minerals OÜ

Kas ma leian vastuse enda küsimusele - millised pudelikesed pean ostmaSmile
Veebipoes on neid tooteid kolm - kaks suuloputusvahendit ja DMSO.

Vasta
To manaja:

Need pulkud pead ostma, kus peal on A ja B täht.
Vasta
(29-01-2018, 19:36 )Manaja Kirjutas: Kahjuks ei luba Eesti seadused meil toodetega kaasa anda rohkem infot kui veebipoes ja pudelitel. Meil on luba müüa mineraalset suuloputusvahendit, mis koosneb kahest pudelist- ühes on NaClO2 lahus ning teises HCl lahus, ning ohutuima klassi kemikaali dimetüülsulfoksiid

Samasugune lahendus määrati ka kolloidhõbedale.
Tänapäeval ongi nii, et kõik on saadaval ja kõigest võib rääkida aga mis kasu sellest kõigest on, kui pole kuulajaid ja nägijaid?

SaAb ka siit.
https://mineralgarden.org/et/store/mms/
Vasta
Vastuseks postitusele: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8867&page=11
(30-07-2018, 19:42 )Chaos Kirjutas: MMS on Naatriumkloriti lahus. Naatriumklorit ise ei ole valgendi, aga on sama mürgine. (Millegi pärast pole mu poste enam seal, need sisaldasid arvatusi) ühesõnaga ühe 100ml (vaatasin netist 22% lahus) pudeli ära joomine oleks surmav 50% 60kg inimestele.
Aga olgu nii te seda ei joo, see tuleb "aktiveerida". Naatriumklorit+hape=kloordioksiid

Siit edasi on väga raske öelda palju te seda kloordioksiidi saate, sest keemiline protsess sõltub happest mida kasutada, temperatuurist, MMSi kogusest jne.. keegi ei tea mida ja kuidas te seal kodus teete. Inimesele ohutu kloordioksiidi kogus oli 0.000000?mg liitri kohta. Ma nüüd ei mäleta ja uuesti ei viitsi arvutada, aga hüpoteetiline kloordioksiidi kogus MMSist oli mälu järgi üle 20g liitri kohta. Isegi kui te sealt kasvõi murdosa sellest kahekümnest grammist kätte saate, sest gaas on lenduv, ületab see kogus tublisti lubatud norme.

Ühe 60kg inimese surmaks piisab 17.5g liitri kohta. Kui see ei pane mõtlema...mis siis veel?

Ja üks kõik millist hapet kasutada on keemilise protsessi lõpptulemus ikka kloordioksiid (mälu järgi sai vist isegi näidatud)

Mind tegelikult ka huvitab adekvaatne reakstioon sellele tekstile, et see tekstikirjutajale edastada. Teksti kirjutaja on hariduselt keemik:

Tsitaat:Because Hypochlorite is Poisonous and Chlorite is not?


Let's see the reaction of these two chemicals when both are exposed to the acid in the human stomach. Well, the Hypochlorite is an aqueous solution of NaClO (sodium hypochlorite) around 5% wealth:
In solution ,
NaClO (ac) → ClO- + Na +
In the stomach we have an aqueous solution of hydrochloric acid, as we said, it is an aqueous solution of HCl with a richness in HCl of around .5%:
In solution,
HCl (ac) → Cl- (ac) + H + (ac)
The proton, H +, present in the HCl reacts with the ClO- ion present in the chlorite hypo in acid medium giving the following reaction in equilibrium:
2 H + (ac) + ClO- (ac) + Cl- (ac) → Cl2 (gas) + H2O (liquid)

We observe that gaseous chlorine, Cl2, is released, which is a toxic agent for humans. (Chlorine gas was used as a chemical weapon during World War I.) By lowering the pH (and increasing the concentration of protons H +), the reaction is favored and moves to the right, producing more chlorine gas.
Now this behavior is not observed with sodium chlorite where the reaction instead of producing chlorine gas Cl2, produces chlorine dioxide which is well known for its oxidative capacity and disinfecting agent. This dissolves in the liquid of the blood and reaches all the pastes of the body.

5 NaClO2 + 4 HCl → 5 NaCl + 4 ClO2 + 2 H2O

The gas produced diffuses through the walls of the stomach and reaches the circulatory system. Unlike with chlorine or sodium hypochlorite, the di-atomic chlorine molecule is not produced here. Therefore the assertions of the people who are against its use are false. The toxicity depends on the concentration in which we have the chemical in question. In this case, when using only drops of this chemical and dissolving it in a volume of liquid, its concentration becomes more diluted. And by exposing it to the body's water volume it becomes even more diluted. Before I became a fervent fighter of this cause I used the chlorite for a period of one year continuously and never had any problem that should alarm other people. That's why I gave myself the task of helping to promote the truths of the qualities of this salt so misunderstood by many means of the Internet. Recently I suffered from an infection in a tailbone at its root and took antibiotics to kill the pathogen however this relief the discomfort but not the pain when eating and followed the inflammation at the end of the week of antibiotics. So I went back to my chlorite that I had stopped using for more than two years since I have nothing serious to fight. I take a dose of 10 drops before sleeping with a little of Seven Up. And already the next day I felt the difference.
Vasta
Pean tunnistama, et esimesest lausest ma aru ei saanud. Oletan et ta tahtis öelda, et "Hypochlorite" (Vesinikkloriidhape) on maohappe üks osa.

Esimene on Naatriumkloriti reaktsioon vesinikkloriidjappega 5 NaClO2 + 4 HCl → 5 NaCl + 4 ClO2 + 2 H2O Näeme, et kloordioksiid selgelt tekib

teistes näidetes üritab ta "minu arust" näidata reaktsiooni teiste hapetega õige on, aga seal on juba vead sees.
NaCLO2+(H+) = HCLO2+(Na+)
2HCLO2 → CLO3- +(H+)+ HOCL
2HCLO2 + HOCL → 2CLO2+(CL-)+H2O+(H+)

mõlemal juhul tekib kloordioksiid CLO2

Vasta
Originaaltekst on hispaaniakeelne ja mina tõlkisin googli abil, sest eesti keelde tõlkimine on naljanumber aga ise seda nüüd eesti keelde ma panna ka ei julge...

Teksti algus kõlab siis nii:

Tsitaat:For most people when they talk about bleach the image that comes to their brain is the bottle of CHLOROX or Sodium chlorite hypochlorite which is the name of the gas dissolved in water at a concentration of 5%, the formula of This bleach is from NaClO and is the quintessential white linen cleaner that we all use in our homes. Because it is the best known that people who try to make parents with autism problems in their homes go out in a panic when the Sodium Chlorite is mentioned is because they have heard that it is also an industrial bleach. But if we look at the formula of Sodium Chlorite we see that it is different from Clorox or NaClO is not the same as NaClO2. One of the things we learn in our first Chemistry lab is that two compounds can have similar things but they are not the same. Chlorox or Sodium chlorite hypochlorite was used in the treatment plants of drinking and black waters to kill the microbes that could make the population sick.

But for the 80s a controversy arose because it was discovered that the use of this chemical in drinking water produced a series of organic compounds that produced cancer in laboratory mice. Next, the protection agency
Environmental EPA made its changes and replaced the use of Sodium Chlorite with Sodium Chlorite because it did not produce the organic compounds that caused cancer and established acceptance limits for this chemical in water. These limits are for drinking water consumption and should not be confused for therapeutic or medicinal use. Something that will never happen because the FDA will never approve this chemical for therapeutic use because it requires going through a series of tests that take too long
time and money in which its use is approved and meanwhile thousands of children continue to grow without removing the heavy metals from their brain.

Pole ise ka ammu tudeerinud seda https://www.infomms.org/fda.html lehekülge ja leidsin sealt Kagele soovitud "teaduslikud tõestused" kirjavahetusega FDA st, kes oli sunnitud tunnistama, et:

Tsitaat:OFFICIALLY:

- Scientific University study confirming low dose chlorine dioxide is safe for human consumption.

- Supposedly no published scientific evidence that chlorine dioxide has any health benefits.

- No scientific evidence that low dose chlorine dioxide causes harm.

- Confirmation from many official sources, that no reports of harm have been received from using chlorine dioxide correctly.

Vasta
(30-07-2018, 17:03 )Temimoor Kirjutas:
(30-07-2018, 16:18 )kage Kirjutas: Seega kui teadlased lükkavad sinu selgitused enda tõestustega ümber, siis on nad ignorandid?
Ära ennast nüüd teadlaseks kohe tituleeri - sa pole midagi ümber lükanud Laugh Kus need "teadlased" on, kes selle ümber on lükanud? MMS taga peituvat keemilist ühendit kasutatakse meditsiinis mitmel pool Laugh
Ma räägin päris teadlastest kes võivad ilusti valemite ja uuringutega raviomadused ümber lükata (meditsiinis ei kasutata seda raviks vaid desinfitseerimiseks jmt otstarbeks kus on vaja baktereid tappa). Siin ei ole ju mingi esoteerika või paraga tegu vaid tegu on täiesti tavalise mateeriaga ja (keemiliste) reaktsioonidega mis on kõik valemitega kirjeldatavad ja mõjud kontrollitavad. Kaasa arvatud negatiivsed mõjud mida sa kipud ignoreerima.

Kraanivees on ka kloordioksiid (sidrunhappega aktiveeritud MMS) olemas. Kas seda peaks joogivette rohkem lisama, et inimesi tervena hoida või haigustest ravida?
Müüakse ka ametlikult veepuhastuseks: http://dutrion.ee/kasutusvaldkonnad/desi...joogivesi/
(30-07-2018, 21:25 )Temimoor Kirjutas:
Tsitaat:replaced the use of Sodium Chlorite with Sodium Chlorite
See on muidugi hea asendus...
Tsitaat:Pole ise ka ammu tudeerinud seda https://www.infomms.org/fda.html lehekülge ja leidsin sealt Kagele soovitud "teaduslikud tõestused" kirjavahetusega FDA st, kes oli sunnitud tunnistama, et:
Tsitaat:OFFICIALLY:
- Scientific University study confirming low dose chlorine dioxide is safe for human consumption.
- Supposedly no published scientific evidence that chlorine dioxide has any health benefits.
- No scientific evidence that low dose chlorine dioxide causes harm.
- Confirmation from many official sources, that no reports of harm have been received from using chlorine dioxide correctly.
Need ei ole FDA'lt väljapigistatud tunnistused vaid teadlaste teadmised ja kinnitused, et väikestes kogustes ei ole kloordioksiid ohtlik (sellepärast lisatakse seda ka joogivette) ja väidetavalt pole mingeid tõendeid leitud selle kohta, et see on kuidagi tervisele kasulik või ravib midagi.

Ja "teaduslikud tõestused" on sul õigusega jutumärkides, sest teadlased pole raviomadusi (nagu ka FDA mainib) suutnud tuvastada.
Vasta
(30-07-2018, 22:45 )kage Kirjutas: Siin ei ole ju mingi esoteerika või paraga tegu vaid tegu on täiesti tavalise mateeriaga ja (keemiliste) reaktsioonidega mis on kõik valemitega kirjeldatavad ja mõjud kontrollitavad.

Justnimelt. Kõigest imeline keemia. See esoteerika on talle külge poogitud Janika Veski enda poolt. Pole kuskil mujal maailmas sellist esoteerilist janti selle ümber näinud. Kindlasti aga kuulub see teema hoopis mingitlaadse vandenõu alla, sest meditsiinimaailm ei taha sel teemal eriti "vestelda" Laugh

Tegu on kõigest ainega, mis tapab anaeroobseid baktereid ja enamus halbu baktereid, seeneleisi ja viirusi on anaeroobsed. On ka halbu aeroobseid baktereid ja nende vastu aitab kolloidhõbe (colloidal silver).
Vasta
(30-07-2018, 22:55 )Temimoor Kirjutas: meditsiinimaailm ei taha sel teemal eriti "vestelda"
Ainet mis tapab enamuse bakteritest (selleks kasutatakse ka seda desinfektsiooniks meditsiinis ja väikese koguses vees) mitte ainult anaeroobseid ja halbu baktereid (milliste valemite järgi halbu baktereid üles leitakse?). Kui sa lähed arsti juurde ja ütled, et ma joon mürki, siis mis teemal sul seal vestelda on? Negatiivsetest mõjudest sa ju ei taha vestelda.
Vasta
Vaata eelmist postitust, ma kirjutasin milliseid baktereid ta tapab. Pikajalise toime kohta on öeldud, et tema keemilise reaktsiooni jääk oli sool ja vesi. Pikajaliste mõjude kohta ei oska öelda - keegi pole kurtnud Laugh Jim Humble on juba väga vana mees - tarvitanud seda kui "nooruse eliksiiri" ehk tarvitab seda profülaktiliselt oma 20 aastat. Tervenenud autistid ja vähihaiged ei kurda ja enamus inimeste elukvaliteet on paranenud. Kuna meditsiinimaailm sellega ise tegeleda ei taha, siis kust neid paremaid andmeid võtta on? Ega me ju ei tea ka, võibolla neil on aga meile ei öelda - oleks kurjasid tulemusi öelda, siis me oleks juba kuulnud nendest Laugh

Ma näen sa ei taha tudeerida seda infomms.org lehekülge, sa tahad lihtsalt taielda ega suuda isegi jääda seisukohale, et "võibolla aga mina seda suhu ei pane" Laugh
Vasta
(30-07-2018, 23:18 )Temimoor Kirjutas: Ma näen sa ei taha tudeerida seda infomms.org lehekülge
Ma olen selle läbi tudeerinud ja ka teadlaste jutuga võrrelnud ja ma ei näe seal mingit teaduslikku juttu vaid teaduslaadset juttu mis on lisaks veel vigane. Küsi teadlastelt järgi ja saad sama vastuse, aga sa loomulikult neid ei usu ju.
Vasta
(30-07-2018, 23:05 )kage Kirjutas: Ainet mis tapab enamuse bakteritest (selleks kasutatakse ka seda desinfektsiooniks meditsiinis ja väikese koguses vees) mitte ainult anaeroobseid ja halbu baktereid (milliste valemite järgi halbu baktereid üles leitakse?).
Antibiootikumid siis ka pole ravi vaid desinfektsioon? Keemiaravi pole ka ravi vaid desinfektsioon?

See on teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/motildetleme-veel.html

ALS ravi teaduslaadne? https://www.infomms.org/amuumlotroofilis...i-als.html

Teaduslaadne? https://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1304/1304.5163.pdf

Kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel ei ole seotud nende erineva biokeemiaga, vaid nende rakkude erineva suurusega - teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/size-selective.html
Vasta
(30-07-2018, 23:45 )Temimoor Kirjutas: Antibiootikumid siis ka pole ravi vaid desinfektsioon? Keemiaravi pole ka ravi vaid desinfektsioon?
Mida teadlased selle kohta ütlevad? Mis on antibiootikumide ravikuuri, keemiaravi ja MMS'i kasutamise otstarve ja erinevused?
Tsitaat:See on teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/motildetleme-veel.html
Jah, küsi teadlastelt, saad sama vastuse.
Tsitaat:ALS ravi teaduslaadne? https://www.infomms.org/amuumlotroofilis...i-als.html
Kas selle teadusliku uuringuga kuhugi ka jõuti? Pealegi on tegu kindla haigusega ja väga väikeste kogustega mis on suunatud spetsiifilisele kohale (By blocking the activity of the macrophages, sodium chlorite is expected to reduce their activity, thereby preventing the progression of the disease). Ei saa aru kuidas see sinu arusaamist kuidagi kinnitab.
Tsitaat:Teaduslaadne? https://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1304/1304.5163.pdf
Kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel ei ole seotud nende erineva biokeemiaga, vaid nende rakkude erineva suurusega - teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/size-selective.html
The rate law of the reaction-diffusion model predicts that the killing time is proportional to the square of thecharacteristic size (e.g. diameter) of a body, thus, small ones will be killed extremely fast. For example, the killing time for a bacterium is on the order of milliseconds in a 300 ppm ClO solution. Thus, a few minutes of contacttime (limited by the volatility of ClO ) is quite enough to kill all bacteria, but short enough to keep ClO penetration into the living tissues of a greater organism safely below 0.1 mm, minimizing cytotoxic effects whenapplying it as an antiseptic.
Chlorine dioxide is a size selective antimicrobial agent which can kill micron sized organisms rapidly but cannot make real harm to much larger organisms like animals or humans as it is not able to penetrate deeply into their living tissues.

Jne..

Tapab mikroobe (mitte suuremaid või väiksemaid ja halbu või häid vaid lihtsalt mikroobe). Millised on "heade" ja "halbade" bakterite suurused? Kas halvad on alati headest suuremad? Neis uuringutes pole kusagil mainitud heade või halbade bakterite suurust vaid bakterite ja inimeste rakkude erinevat suurust.

PS! Kas sa nimetad alkoholi/piiritust ka ravimiks? Kasutatakse desinfektsiooniks ja paljudes ravimites/tinktuurides, aga kas piiritus on ravim ja seda tuleks üldiseks raviotstarbeks/kõigi hädade puhul (nagu MMS, sest keegi ei oska öelda milliste hädade raviks bakterite tapja sobiv on)?
Vasta
Nende uuringute autorid siis sinuarust ei ole teadlased? Ma saan aru, et sul on kuskil mingi list oma isiklikest teadlastest, kellega peab enne kõike konsulteerima Laugh

Antibiootikumide, keemiaravi ja MMS otstarve on üks ja seesama - tappa organismile kahjulikke baktereid. MMS erinevus sealjuures on see, et tal puuduvad kõrvalmõjud kuna laguneb soolaks ja veeks ning tema mõju organismis on 1 tund peale mida on lagunenud.Ka MMS tapab ära head soolekepikesed seedesüsteemis nagu antibiootikum, sest nad on anaeroobsed (ja piisavalt väikesed). Erinevalt keemiaravist ei lagunda MMS organismi rakke (mis on piisavalt suured MMS jaoks).
Tsitaat:Et aru saada, kuidas keemiaravi töötab, on oluline teada, et normaalsed, terved rakud
jagunevad ja taastoodavad end kindla mudeli järgi, samas kui kasvajarakud kasvavad
ja paljunevad kontrollimatult. Kuna kasvajarakud kasvavad ning paljunevad kiiremini
kui enamus organismi normaalseid rakke, on kasvajavastased ravimid loodud hävitama
just kiiresti paljunevaid rakke. Kuid mõningad normaalsed, terved rakud paljunevad
samuti kiiresti ning seetõttu saavad keemiaravi ajal kahjustada. Kiirelt kasvavaid
terveid rakke võib leida näiteks:
• luuüdis,
• seedetrakti limaskestas,
• karvanääpsudes.
Selline normaalsete rakkude kahjustus põhjustabki keemiaravi kõrvaltoimeid. https://intra.tai.ee//images/prints/docu...le_est.pdf

MMS on abiks bakteriaalsete infektsioonide raviks. Sinna alla kuuluvad erinevad seenorganismid, viirused, parasiidid jne. MMS ei saa hakkama edukalt tuberkuloosiga ja streptokokiga. Üliagarad muidugi väidavad, et saab aga ma jään äraootavale seisukohale, sest meie kogemus oli, et MMS hoidis ära selle leviku edasistesse kudedesse aga selle kolde hävitamiseks oli siiski vaja kolloidhõbedat. Antibiootikum ei mõjunud ega ka arsti kirjutatud hormoonpreparaadid.
Vasta
Temi... seda me üritamigi rääkida, et MMS ei "lagune" ainult soolaks ja veeks.
Vasta
(31-07-2018, 07:49 )Chaos Kirjutas: Temi... seda me üritamigi rääkida, et MMS ei "lagune" ainult soolaks ja veeks.
MMSi jääkained kehas on kloriid (sool) ja hapnik.

Vasta
(31-07-2018, 07:06 )Temimoor Kirjutas: Nende uuringute autorid siis sinuarust ei ole teadlased?
Nende uuringute autorid on teadlased ja sa võid nende käest küsida ning nad kinnitavad minu arvamust. Tee see ära ja sa näed kellel on õigus.
Tsitaat:Antibiootikumide, keemiaravi ja MMS otstarve on üks ja seesama - tappa organismile kahjulikke baktereid.
Antibiootikumide, keemiaravi ja MMS otstarvet küsi arstidelt ja nad seletavad nende erinevused sulle kenasti lahti. MMS'i otstarve ei ole ravi samamoodi nagu ka HClO ja SO2 ei ole ravimiseks mõeldud (võid neid proovida, sest neid kasutatakse ka igasuguste bakterite tapmiseks).
Tsitaat:MMS on abiks bakteriaalsete infektsioonide raviks.
Desinfektsioon ei ole ravi.
Tsitaat:MMS erinevus sealjuures on see, et tal puuduvad kõrvalmõjud kuna laguneb soolaks ja veeks ning tema mõju organismis on 1 tund peale mida on lagunenud.
Aga siit koorubki ju uskumine ja olemasolevate teadmiste eitamine välja, sest kõik need oksendamised, lööbed jmt kahjustused on negatiivsed kõrvalmõjud. Kui sa ütled, et mõtled enda usust kaugemale, siis kas sa mõtled nende põhjuste peale kui MMS ei mõju või tekitab kahju inimesele või loomale? Kas sa mõtled selle peale mille jaoks ta võiks kasulik olla ja mille jaoks mitte? Sest kui usku ja imerohtu kinni jääda, siis on ju MMS'il ainult head tulemused (negatiivsed nähud pööratakse puhastuse vmt õigustuse abil heaks) ja teda võib kõige jaoks kasutada (te kasutate ju seda kõige ja kõigi jaoks mitte teatud probleemide/haiguste puhul). Kui sa teadmisest ja teadmistest räägid, siis võiks negatiivsete mõjude ja otstarbe peale mõtlema hakata ning arstide/teadlastega rääkides halvad ja väikesed bakterid vs head ja suured ära unustada, sest nii see ei ole.

PS! Kusjuures Merili Kukushkin jõudis juba õige kasutusviisini oma imerohuga - basseinivee puhastamiseni.
Vasta
(01-08-2018, 18:12 )kage Kirjutas: Kas sa mõtled selle peale mille jaoks ta võiks kasulik olla ja mille jaoks mitte? Sest kui usku ja imerohtu kinni jääda, siis on ju MMS'il ainult head tulemused (negatiivsed nähud pööratakse puhastuse vmt õigustuse abil heaks) ja teda võib kõige jaoks kasutada (te kasutate ju seda kõige ja kõigi jaoks mitte teatud probleemide/haiguste puhul).

Kes me? Mina ei tea mille jaoks teised kasutavad. Minul on kindel otstarve sellele ja lihtsalt sageduse tõstmiseks seda ei võta (jõle vastik on) Laugh Aga võetakse ka sageduse tõstmiseks, sest organism saab lisahapniku ja väga mõnus ja kerge tunne hakkab ning sportijad räägivad, et lausa maratoni võiks joosta.

Ja mida traagilist on väikeses oksendamises või nahalööbes? Need kõik mööduvad kiiresti ega jäta püsivat traumat Laugh Tavaliselt saab liiga lärmaka reakstiooni tugeva annuse C vitamiiniga kohe kontrolli alla. Need traagilised ja traumaatilised lood kuskil esmaabis ja suuvillide juhtum, need kõik on tekkinud 2 päeva enne ajakirjanduses artikli ilmumist - need on grupi libakasutajate poolt genereeritud (infiltreerunud ajakirjanikud), sest kuidas muidu need lood tekivad 2 päeva enne artiklit ja kolm aastat pole grupis keegi selliseid lollusi kirjutanud? Eriti palju hakkas tekkima selliseid idiootseid küsimusi nagu "mu 6 aastasel lapsel valutab kõht, et kas ma annan MMS?" - liiga läbinähtavalt idiootsed küsimused ja just laste kohta, et ajakirjanik saaks materjali oma artiklile Laugh
(01-08-2018, 18:12 )kage Kirjutas: Kui sa teadmisest ja teadmistest räägid, siis võiks negatiivsete mõjude ja otstarbe peale mõtlema hakata ning arstide/teadlastega rääkides halvad ja väikesed bakterid vs head ja suured ära unustada, sest nii see ei ole.
Et siis konkreetsemalt palun, kuidas siis tegelikult on? Arstidega/ravimifirma müügimeestega pole mõtet suhelda eksole. Teadlased oled sa oma suva järgi ära märgistanud, sest minu poolt toodud artiklite ja uuringute tegijad sulle teadlasteks ei kvalifitseeru?

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teeseen ehk kombucha ehk Mo-Gu Aurora Blue 38 53,302 02-03-2017, 20:36
Viimane postitus: kents27
  Bioresonantsteraapia ehk footonresonantsteraapi? Sekhmet 3 3,190 22-04-2008, 17:08
Viimane postitus: Sekhmet

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat