Para-web'i suvine kokkutulek 2018


Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMS ehk kloordioksiid
Autor Sõnum
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,158
Liitunud: May 2008
30-07-2018 23:45
Postitus: #201
RE: MMS ehk kloordioksiid
(30-07-2018 23:05 )kage Kirjutas:  Ainet mis tapab enamuse bakteritest (selleks kasutatakse ka seda desinfektsiooniks meditsiinis ja väikese koguses vees) mitte ainult anaeroobseid ja halbu baktereid (milliste valemite järgi halbu baktereid üles leitakse?).
Antibiootikumid siis ka pole ravi vaid desinfektsioon? Keemiaravi pole ka ravi vaid desinfektsioon?

See on teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/motildetleme-veel.html

ALS ravi teaduslaadne? https://www.infomms.org/amuumlotroofilis...i-als.html

Teaduslaadne? https://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1304/1304.5163.pdf

Kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel ei ole seotud nende erineva biokeemiaga, vaid nende rakkude erineva suurusega - teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/size-selective.html
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2018 23:55 Temimoor.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,797
Liitunud: Jun 2011
31-07-2018 00:55
Postitus: #202
RE: MMS ehk kloordioksiid
(30-07-2018 23:45 )Temimoor Kirjutas:  Antibiootikumid siis ka pole ravi vaid desinfektsioon? Keemiaravi pole ka ravi vaid desinfektsioon?
Mida teadlased selle kohta ütlevad? Mis on antibiootikumide ravikuuri, keemiaravi ja MMS'i kasutamise otstarve ja erinevused?
Tsitaat:See on teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/motildetleme-veel.html
Jah, küsi teadlastelt, saad sama vastuse.
Tsitaat:ALS ravi teaduslaadne? https://www.infomms.org/amuumlotroofilis...i-als.html
Kas selle teadusliku uuringuga kuhugi ka jõuti? Pealegi on tegu kindla haigusega ja väga väikeste kogustega mis on suunatud spetsiifilisele kohale (By blocking the activity of the macrophages, sodium chlorite is expected to reduce their activity, thereby preventing the progression of the disease). Ei saa aru kuidas see sinu arusaamist kuidagi kinnitab.
Tsitaat:Teaduslaadne? https://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1304/1304.5163.pdf
Kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel ei ole seotud nende erineva biokeemiaga, vaid nende rakkude erineva suurusega - teaduslaadne jutt? https://www.infomms.org/size-selective.html
The rate law of the reaction-diffusion model predicts that the killing time is proportional to the square of thecharacteristic size (e.g. diameter) of a body, thus, small ones will be killed extremely fast. For example, the killing time for a bacterium is on the order of milliseconds in a 300 ppm ClO solution. Thus, a few minutes of contacttime (limited by the volatility of ClO ) is quite enough to kill all bacteria, but short enough to keep ClO penetration into the living tissues of a greater organism safely below 0.1 mm, minimizing cytotoxic effects whenapplying it as an antiseptic.
Chlorine dioxide is a size selective antimicrobial agent which can kill micron sized organisms rapidly but cannot make real harm to much larger organisms like animals or humans as it is not able to penetrate deeply into their living tissues.

Jne..

Tapab mikroobe (mitte suuremaid või väiksemaid ja halbu või häid vaid lihtsalt mikroobe). Millised on "heade" ja "halbade" bakterite suurused? Kas halvad on alati headest suuremad? Neis uuringutes pole kusagil mainitud heade või halbade bakterite suurust vaid bakterite ja inimeste rakkude erinevat suurust.

PS! Kas sa nimetad alkoholi/piiritust ka ravimiks? Kasutatakse desinfektsiooniks ja paljudes ravimites/tinktuurides, aga kas piiritus on ravim ja seda tuleks üldiseks raviotstarbeks/kõigi hädade puhul (nagu MMS, sest keegi ei oska öelda milliste hädade raviks bakterite tapja sobiv on)?
(selle postituse viimane muutmine: 31-07-2018 02:21 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,158
Liitunud: May 2008
31-07-2018 07:06
Postitus: #203
RE: MMS ehk kloordioksiid
Nende uuringute autorid siis sinuarust ei ole teadlased? Ma saan aru, et sul on kuskil mingi list oma isiklikest teadlastest, kellega peab enne kõike konsulteerima Laugh

Antibiootikumide, keemiaravi ja MMS otstarve on üks ja seesama - tappa organismile kahjulikke baktereid. MMS erinevus sealjuures on see, et tal puuduvad kõrvalmõjud kuna laguneb soolaks ja veeks ning tema mõju organismis on 1 tund peale mida on lagunenud.Ka MMS tapab ära head soolekepikesed seedesüsteemis nagu antibiootikum, sest nad on anaeroobsed (ja piisavalt väikesed). Erinevalt keemiaravist ei lagunda MMS organismi rakke (mis on piisavalt suured MMS jaoks).
Tsitaat:Et aru saada, kuidas keemiaravi töötab, on oluline teada, et normaalsed, terved rakud
jagunevad ja taastoodavad end kindla mudeli järgi, samas kui kasvajarakud kasvavad
ja paljunevad kontrollimatult. Kuna kasvajarakud kasvavad ning paljunevad kiiremini
kui enamus organismi normaalseid rakke, on kasvajavastased ravimid loodud hävitama
just kiiresti paljunevaid rakke. Kuid mõningad normaalsed, terved rakud paljunevad
samuti kiiresti ning seetõttu saavad keemiaravi ajal kahjustada. Kiirelt kasvavaid
terveid rakke võib leida näiteks:
• luuüdis,
• seedetrakti limaskestas,
• karvanääpsudes.
Selline normaalsete rakkude kahjustus põhjustabki keemiaravi kõrvaltoimeid. https://intra.tai.ee//images/prints/docu...le_est.pdf

MMS on abiks bakteriaalsete infektsioonide raviks. Sinna alla kuuluvad erinevad seenorganismid, viirused, parasiidid jne. MMS ei saa hakkama edukalt tuberkuloosiga ja streptokokiga. Üliagarad muidugi väidavad, et saab aga ma jään äraootavale seisukohale, sest meie kogemus oli, et MMS hoidis ära selle leviku edasistesse kudedesse aga selle kolde hävitamiseks oli siiski vaja kolloidhõbedat. Antibiootikum ei mõjunud ega ka arsti kirjutatud hormoonpreparaadid.
(selle postituse viimane muutmine: 31-07-2018 07:23 Temimoor.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Chaos
Veteran

Postitusi: 865
Liitunud: Jan 2010
31-07-2018 07:49
Postitus: #204
RE: MMS ehk kloordioksiid
Temi... seda me üritamigi rääkida, et MMS ei "lagune" ainult soolaks ja veeks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,158
Liitunud: May 2008
31-07-2018 07:57
Postitus: #205
RE: MMS ehk kloordioksiid
(31-07-2018 07:49 )Chaos Kirjutas:  Temi... seda me üritamigi rääkida, et MMS ei "lagune" ainult soolaks ja veeks.
MMSi jääkained kehas on kloriid (sool) ja hapnik.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,797
Liitunud: Jun 2011
01-08-2018 18:12
Postitus: #206
RE: MMS ehk kloordioksiid
(31-07-2018 07:06 )Temimoor Kirjutas:  Nende uuringute autorid siis sinuarust ei ole teadlased?
Nende uuringute autorid on teadlased ja sa võid nende käest küsida ning nad kinnitavad minu arvamust. Tee see ära ja sa näed kellel on õigus.
Tsitaat:Antibiootikumide, keemiaravi ja MMS otstarve on üks ja seesama - tappa organismile kahjulikke baktereid.
Antibiootikumide, keemiaravi ja MMS otstarvet küsi arstidelt ja nad seletavad nende erinevused sulle kenasti lahti. MMS'i otstarve ei ole ravi samamoodi nagu ka HClO ja SO2 ei ole ravimiseks mõeldud (võid neid proovida, sest neid kasutatakse ka igasuguste bakterite tapmiseks).
Tsitaat:MMS on abiks bakteriaalsete infektsioonide raviks.
Desinfektsioon ei ole ravi.
Tsitaat:MMS erinevus sealjuures on see, et tal puuduvad kõrvalmõjud kuna laguneb soolaks ja veeks ning tema mõju organismis on 1 tund peale mida on lagunenud.
Aga siit koorubki ju uskumine ja olemasolevate teadmiste eitamine välja, sest kõik need oksendamised, lööbed jmt kahjustused on negatiivsed kõrvalmõjud. Kui sa ütled, et mõtled enda usust kaugemale, siis kas sa mõtled nende põhjuste peale kui MMS ei mõju või tekitab kahju inimesele või loomale? Kas sa mõtled selle peale mille jaoks ta võiks kasulik olla ja mille jaoks mitte? Sest kui usku ja imerohtu kinni jääda, siis on ju MMS'il ainult head tulemused (negatiivsed nähud pööratakse puhastuse vmt õigustuse abil heaks) ja teda võib kõige jaoks kasutada (te kasutate ju seda kõige ja kõigi jaoks mitte teatud probleemide/haiguste puhul). Kui sa teadmisest ja teadmistest räägid, siis võiks negatiivsete mõjude ja otstarbe peale mõtlema hakata ning arstide/teadlastega rääkides halvad ja väikesed bakterid vs head ja suured ära unustada, sest nii see ei ole.

PS! Kusjuures Merili Kukushkin jõudis juba õige kasutusviisini oma imerohuga - basseinivee puhastamiseni.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,158
Liitunud: May 2008
01-08-2018 18:44
Postitus: #207
RE: MMS ehk kloordioksiid
(01-08-2018 18:12 )kage Kirjutas:  Kas sa mõtled selle peale mille jaoks ta võiks kasulik olla ja mille jaoks mitte? Sest kui usku ja imerohtu kinni jääda, siis on ju MMS'il ainult head tulemused (negatiivsed nähud pööratakse puhastuse vmt õigustuse abil heaks) ja teda võib kõige jaoks kasutada (te kasutate ju seda kõige ja kõigi jaoks mitte teatud probleemide/haiguste puhul).

Kes me? Mina ei tea mille jaoks teised kasutavad. Minul on kindel otstarve sellele ja lihtsalt sageduse tõstmiseks seda ei võta (jõle vastik on) Laugh Aga võetakse ka sageduse tõstmiseks, sest organism saab lisahapniku ja väga mõnus ja kerge tunne hakkab ning sportijad räägivad, et lausa maratoni võiks joosta.

Ja mida traagilist on väikeses oksendamises või nahalööbes? Need kõik mööduvad kiiresti ega jäta püsivat traumat Laugh Tavaliselt saab liiga lärmaka reakstiooni tugeva annuse C vitamiiniga kohe kontrolli alla. Need traagilised ja traumaatilised lood kuskil esmaabis ja suuvillide juhtum, need kõik on tekkinud 2 päeva enne ajakirjanduses artikli ilmumist - need on grupi libakasutajate poolt genereeritud (infiltreerunud ajakirjanikud), sest kuidas muidu need lood tekivad 2 päeva enne artiklit ja kolm aastat pole grupis keegi selliseid lollusi kirjutanud? Eriti palju hakkas tekkima selliseid idiootseid küsimusi nagu "mu 6 aastasel lapsel valutab kõht, et kas ma annan MMS?" - liiga läbinähtavalt idiootsed küsimused ja just laste kohta, et ajakirjanik saaks materjali oma artiklile Laugh
(01-08-2018 18:12 )kage Kirjutas:  Kui sa teadmisest ja teadmistest räägid, siis võiks negatiivsete mõjude ja otstarbe peale mõtlema hakata ning arstide/teadlastega rääkides halvad ja väikesed bakterid vs head ja suured ära unustada, sest nii see ei ole.
Et siis konkreetsemalt palun, kuidas siis tegelikult on? Arstidega/ravimifirma müügimeestega pole mõtet suhelda eksole. Teadlased oled sa oma suva järgi ära märgistanud, sest minu poolt toodud artiklite ja uuringute tegijad sulle teadlasteks ei kvalifitseeru?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,797
Liitunud: Jun 2011
01-08-2018 18:48
Postitus: #208
RE: MMS ehk kloordioksiid
(01-08-2018 18:44 )Temimoor Kirjutas:  
(01-08-2018 18:12 )kage Kirjutas:  Kui sa teadmisest ja teadmistest räägid, siis võiks negatiivsete mõjude ja otstarbe peale mõtlema hakata ning arstide/teadlastega rääkides halvad ja väikesed bakterid vs head ja suured ära unustada, sest nii see ei ole.
Et siis konkreetsemalt palun, kuidas siis tegelikult on? Arstidega/ravimifirma müügimeestega pole mõtet suhelda eksole. Teadlased oled sa oma suva järgi ära märgistanud, sest minu poolt toodud artiklite ja uuringute tegijad sulle teadlasteks ei kvalifitseeru?
Ma kordan veel - Nende uuringute autorid on teadlased ja sa võid nende käest küsida ning nad kinnitavad minu arvamust. Tee see ära ja sa näed kellel on õigus. Ma pole ühtegi teadlast siin märgistanud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,158
Liitunud: May 2008
01-08-2018 19:38
Postitus: #209
RE: MMS ehk kloordioksiid
Nendest artiklites ja uuringutes olid juba arvamused ja järeldused kirjas, mida sa siin veel arvad nende arvamustest? Ma hetkel ei saa pihta?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,797
Liitunud: Jun 2011
01-08-2018 19:49
Postitus: #210
RE: MMS ehk kloordioksiid
(01-08-2018 19:38 )Temimoor Kirjutas:  Nendest artiklites ja uuringutes olid juba arvamused ja järeldused kirjas, mida sa siin veel arvad nende arvamustest? Ma hetkel ei saa pihta?
Ja need järeldused ütlevad selge sõnaga, et ClO2 tapab kõiki, mitte ainult halbu, anaeroobseid baktereid ja väikestes kogustes ja lühiajaliselt ei kahjusta inimese kudet. Ei ole nii nagu sina loed neist välja, et ClO2 tapab ainult halbu baktereid mis on mingil põhjusel oluliselt väiksemad "headest" ja ei tekita kahjulikke kõrvalmõjusid (kahjulikud kõrvalmõjud on isegi uuringutest välja loetavad). Sellepärast ma soovitangi küsida teadlastelt.

Thus, the few minutes of contact time (owing to the volatility of ClO2) is quite enough to kill all bacteria, but short enough to keep ClO2 penetration into the living tissues safely below 0.1 mm, minimizing cytotoxic effects.
(selle postituse viimane muutmine: 01-08-2018 19:55 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Chaos
Veteran

Postitusi: 865
Liitunud: Jan 2010
01-08-2018 20:02
Postitus: #211
RE: MMS ehk kloordioksiid
Kõige lihtsam on vast lugeda katseid rottidega, indeksid on kehamassis ja lihtsasti inimesele ümber arvutatav. Kasutatakse 50/50 võrrandit, ehk kui suur CLO2 kogus peab olema, et tappa pool populatsioonist. Sealt saab teada tüsistused ja kõrvalmõjud. Soovitan lugeda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,158
Liitunud: May 2008
01-08-2018 20:30
Postitus: #212
RE: MMS ehk kloordioksiid
Ahsoo, te räägite JÄLLE kogustest Laugh Hakkab natuke ringiratast see asi meil käima. Te tahate, et teadlased ütleksid teile ametlikud ohutud kogused? Mina ju ei saa öelda - mida ma ka tean eksole Laugh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,797
Liitunud: Jun 2011
01-08-2018 22:03
Postitus: #213
RE: MMS ehk kloordioksiid
Ma pigem rõhutan kogu aeg seda, et see tapab kõiki baktereid ja on mürgine, aga mingil põhjusel sa neid sõnu ei näe või ei saa neist aru või ei hooli.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,158
Liitunud: May 2008
01-08-2018 22:28
Postitus: #214
RE: MMS ehk kloordioksiid
(01-08-2018 22:03 )kage Kirjutas:  Ma pigem rõhutan kogu aeg seda, et see tapab kõiki baktereid ja on mürgine, aga mingil põhjusel sa neid sõnu ei näe või ei saa neist aru või ei hooli.

Et siis isegi see teadlaste järeldus sind ei rahulda? Mitte, et neid veel poleks aga ma ei viici otsida praegu...

Tsitaat:Kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel ei ole seotud nende erineva biokeemiaga, vaid nende rakkude erineva suurusega.

Ja üldse, kloordioksiid on muidugi mürgine aga mitu lehekülge tagasi sai juba räägitud, et kogused on olulised lisaks sellele, et ta redutseerub kiiresti aniooniks, väga vajalikuks elemendiks...

Ühesõnaga, siin käib endiselt mingi ebaoluline juuksekarva lõhkiajamine, sest mina pole keemik ja teie ka pole Laugh Minul on kogemus, et ei söövita see mu söögitoru ära kui ma teda olen õigesti "prepareerinud" ega tee mu nahale viga kui ma teda määrin. Lisaks sellele, ma need tilgad enne veel lahustan vedelikus ja lisaks sellele, et see ülimalt lenduv aine redutseerub kiirelt aniooniks jne... see kõik on siin eelpool juba kirjas...
(selle postituse viimane muutmine: 01-08-2018 22:44 Temimoor.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,797
Liitunud: Jun 2011
01-08-2018 22:59
Postitus: #215
RE: MMS ehk kloordioksiid
(01-08-2018 22:28 )Temimoor Kirjutas:  
(01-08-2018 22:03 )kage Kirjutas:  Ma pigem rõhutan kogu aeg seda, et see tapab kõiki baktereid ja on mürgine, aga mingil põhjusel sa neid sõnu ei näe või ei saa neist aru või ei hooli.
Et siis isegi see teadlaste järeldus sind ei rahulda?
Muidugi rahuldab. Ma pean siin jälle ennast kordama - Ja need järeldused ütlevad selge sõnaga, et ClO2 tapab kõiki, mitte ainult halbu, anaeroobseid baktereid ja väikestes kogustes ja lühiajaliselt ei kahjusta inimese kudet. Kui sa enda viidatud uuringuid oleksid mõttega lugenud, siis sa saaksid sellest aru, aga sa ju ei loe neid.
Tsitaat:mina pole keemik ja teie ka pole
Sellepärast ma ütlengi, et küsi teadlastelt, agga sellest sa ka ju keeldud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,158
Liitunud: May 2008
02-08-2018 06:31
Postitus: #216
RE: MMS ehk kloordioksiid
Ma ikka loen, et kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel eksisteerib sellest lausest välja, mitte et "tapab kõiki baktereid" - selge sõnaga ei loe kuskilt välja, et TAPAB KÕIKI BAKTEREID.

Küsi teadlastelt? Helistan või emailin, et Kaget väitluses võita? Lõpeb siis vaidlus sellega, et mina helistasin sellisele teadlasele ja siis Kage helistas teisele ja siis me hakkame kumbki oma teadlasele helistama ja mingit telefoniliini mängima? Et sinu teadlane on kõvem kui minuoma?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Chaos
Veteran

Postitusi: 865
Liitunud: Jan 2010
02-08-2018 07:27
Postitus: #217
RE: MMS ehk kloordioksiid
Temi. Ametlikud ohutud kogused on ju teada. Selliseid katseid ei tehtagi inimestega. Selleks on olemas labori rotid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,797
Liitunud: Jun 2011
07-08-2018 18:16
Postitus: #218
RE: MMS ehk kloordioksiid
(02-08-2018 06:31 )Temimoor Kirjutas:  Ma ikka loen, et kloordioksiidi selektiivsus bakterite ja inimkudede vahel eksisteerib sellest lausest välja, mitte et "tapab kõiki baktereid" - selge sõnaga ei loe kuskilt välja, et TAPAB KÕIKI BAKTEREID.
Ära aja segamini inimkudesid/rakke bakteritega - need on täiesti erinevad asjad. See, et ClO2 tapab kõiki baktereid, mitte halbu, ütlevad kõik teadlased kes on keemiaga kursis ja ma isegi tsiteerisin uuringust seda lauset sulle - kas nägid selgeid sõnu kill all bacteria?
Tsitaat:Küsi teadlastelt? Helistan või emailin, et Kaget väitluses võita? Lõpeb siis vaidlus sellega, et mina helistasin sellisele teadlasele ja siis Kage helistas teisele ja siis me hakkame kumbki oma teadlasele helistama ja mingit telefoniliini mängima? Et sinu teadlane on kõvem kui minuoma?
Küsi teadlastelt ütlesin selle mõttega, et nende käest saad paremad, detailsemad ja võib-olla arusaadavamad vastused mitte mingiks "vaidluse võitmiseks". Mina ei vaidle vaid selgitan.

Loogika, et mida vähem on vees/veres MMS'i (lahjem kontsentratsioon) seda väiksemaid baktereid see tapab (või tapab ainult väikeseid baktereid) ei ole õige (arvamus, et halvad bakterid on väiksemad kui head ei ole ka suure tõenäosusega õige). Kui keemilised reaktsioonid toimuvad aatomite tasemel, siis vähemate ClO2 aatomite puhul saab vähem baktereid surma, sest ClO2 aatomid saavad kiiremini otsa. Siin läheb bakterite suurus ainult sedavõrd korda, et mida väiksem bakter seda kiiremini sureb.

Loogika, et kuna MMS tapab halbu baktereid (bakterid on haigusetekitajad seega on nad halvad), siis ravib ta ka kõiki haiguseid (on imeravim) mida bakterid tekitavad ei ole õige. MMS tapab kõiki baktereid - nii haigusetekitajaid kui ka kasulikke bakterid (halbu ja häid - oksüdatsioon ei vali), sest reaktsioonid on aatomite tasandil mis tähendab, et aatomid reageerivad siiski esimese ettejuhtunud bakteri aminohappega mitte ei vaata enne kas bakter on halb või hea või suur või väike.

*Ei ole õige: ei vasta reaalelulistele vaatlustulemustele ja katsetele.
*Imeravim: keegi ei oska öelda mille raviks ta on ja seega igaüks ravib seda mis häda tal on (või võtab profülaktikaks) ja nii tulebki välja imeravim millega saab ka basseinivett puhastada.

PS! Kui teadlastelt küsid, siis küsi mitmelt erinevalt teadlaselt (mitte sellelt kelle arvamus sulle meeldib) ja võrdle vastuseid omavahel ning internetis ja teadustöödes olevate tekstide ja tulemusetega. Siis pole vaja uskuda vaid saab erinevaid tulemusi võrreldes ja ise katsetades õige vastuse kätte. Küsi ja õpi enda harimiseks mitte teiste "võitmiseks".
(selle postituse viimane muutmine: 07-08-2018 18:43 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,158
Liitunud: May 2008
08-08-2018 12:34
Postitus: #219
RE: MMS ehk kloordioksiid
(07-08-2018 18:16 )kage Kirjutas:  Ära aja segamini inimkudesid/rakke bakteritega - need on täiesti erinevad asjad. See, et ClO2 tapab kõiki baktereid, mitte halbu, ütlevad kõik teadlased kes on keemiaga kursis ja ma isegi tsiteerisin uuringust seda lauset sulle - kas nägid selgeid sõnu kill all bacteria?

Loetle häid baktereid, keda MMS tapab. Soolekepikesi ma juba ütlesin...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,797
Liitunud: Jun 2011
08-08-2018 15:49
Postitus: #220
RE: MMS ehk kloordioksiid
(08-08-2018 12:34 )Temimoor Kirjutas:  
(07-08-2018 18:16 )kage Kirjutas:  Ära aja segamini inimkudesid/rakke bakteritega - need on täiesti erinevad asjad. See, et ClO2 tapab kõiki baktereid, mitte halbu, ütlevad kõik teadlased kes on keemiaga kursis ja ma isegi tsiteerisin uuringust seda lauset sulle - kas nägid selgeid sõnu kill all bacteria?
Loetle häid baktereid, keda MMS tapab. Soolekepikesi ma juba ütlesin...
Küsi teadlastelt keda nad sõnade all kill all bacteria mõtlevad. Mina ei ole teadlane ja sina ei ole ja seda uuringut sa ju ometi uskusid (usaldasid neid teadlaseid - nimed on kirjas ja sul on võimalus neilt küsida). Teises uuringus oli minu teada sama ütlus sees.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog