Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galactical Blue Space
#1
Okey tegin siis ue theme,
algelised theme värvid olid minu ja hurr1cane tehtud kuid teha ei vicinud enam teha siis võtsin mina asja oma kätte ja muutsin theme värvi koodi ja ära ja tegin graafikat .
Graafika võib küll pask olla aga noh ma pole veel nii proff nii et ootan siis kommendaare ja kui kellegil oleks pakkuda ise graafikat võtaks hea meelega vastu Smile
Vasta
#2
Muidu need nuppid "Postita Uus Teema" ja "Postita Vastus" muutsin ka nats lahedamax.

Ja lisasin kiir vastamise hacki
Vasta
#3
Päris seff aga Green Deja-vule pole vastast :dj:
Vasta
#4
Ootan veel kriitikat või kommendaare Bleh
Vasta
#5
suht hea, aga " profiil " -i asemel on " porfiil "
Vasta
#6
Arvan, et kõik need themed ja muud viled ja kellad on lihtsalt "sexikas mänguasi", mis mitte kuidagi ei tee käesolevat foorumit või projekti ilusamaks ja kasutajatele huvitavamaks. võtke parem PHP õpikud kätte ja leiutage midagi huvitavat, mis tõesti oleks kasulik ja tore.

Aga muidu üldiselt arvan, et green dejavule pole vastast.

too sinine oli liiga sinine, ega ühinud üldse antud foorumi konsteptsiooniga, mille aluseks on otsimine müstilist sisu ja vastust tahtvatele küsimustele.

Muide Kiirvastamine on üks sõna... ja selle kasti sees oleval iseloomustusel, kus leidub sõna "hack" on küll väga tore, kuid ei sobi minu arvates sinna.Tekitab igasuguseid kahtlaseid assotsiatsioone.. Võtke ära. Muidu igati lahe lisavõimalus foorumile

nii arvan mina :ink:
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Arvan, et kõik need themed ja muud viled ja kellad on lihtsalt "sexikas mänguasi", mis mitte kuidagi ei tee käesolevat foorumit või projekti ilusamaks ja kasutajatele huvitavamaks. võtke parem PHP õpikud kätte ja leiutage midagi huvitavat, mis tõesti oleks kasulik ja tore.

Aga muidu üldiselt arvan, et green dejavule pole vastast.

too sinine oli liiga sinine, ega ühinud üldse antud foorumi konsteptsiooniga, mille aluseks on otsimine müstilist sisu ja vastust tahtvatele küsimustele.

Muide Kiirvastamine on üks sõna... ja selle kasti sees oleval iseloomustusel, kus leidub sõna "hack" on küll väga tore, kuid ei sobi minu arvates sinna.Tekitab igasuguseid kahtlaseid assotsiatsioone.. Võtke ära. Muidu igati lahe lisavõimalus foorumile

nii arvan mina :ink:


Äkki soovitad siis midagi.
Vasta
#8
Hmm, see sinine võiks olla nagu natukene hallikam sinine või kuidagi nii.
Ise kasutasin Galactical blue-d päris pikalt, aga nüüd on ära tüüdanud ja proovin ka nüüd seda kõige tavalisemat, ehk siis green deja vu-d.
Vasta
#9
Liiiiga sinine on see sinine küll Smile heledam võik olla. Või rohekas-sinine
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat