Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NASA võltsib kosmose vallutamist.
Autor Sõnum
Skarre
Vana kala

30-10-2015 01:38
Postitus: #76
RE: NASA võltsib kosmose vallutamist.
Millist infot?
Olgu, ma proovin veel korra, seekord siis väga lihtsate lausetega

- On täiesti võimalik, et USAl oli soov igaks juhuks filmida mõned videokaadrid ka planeet Maal, tagavaraplaaniks, juhuks kui ülekandega peaks midagi juhtuma. Nende mõtlemine võis olla umbes selline, et "Kuul käisime ju ära, milleks demoraliseerida üle 200 miljoni ameeriklase". Mulle tundub see loogiline käitumine, umbes samast kastist kus suurte teleülekannete viivitusega ülekandmine, et jõuaks ootamatustele reageerida.

- Kahe (või rohkema) stsenaariumi puhuks kõnede ettekandmine ja ka lindistamine on poliitilises kommunikatsioonis väga tavapärane nähtus. Näiteks siit võid lugeda Nixoni kõnet puhuks, kui Buzz ja Neil oleks oma missioonil läbi kukkunud. Pisut otsides võid sääraseid kõnesid leida teisigi (Challengeri kõne õpetatakse isegi Tartu ülikoolis).

Kui sa veel natuke otsid, siis märkad, et tegelikult need suured kõneisikud ei kirjuta isegi oma kõnesid ise, vaid selle jaoks on eraldi inimesed. Ühe ürituse jaoks võib olla lausa mitu kõne, millest lugupeetu siis viimaks sobiva valib. Jällegi ei ole tegemist salajase luureinfoga.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

30-10-2015 10:26
Postitus: #77
(30-10-2015 00:04 )kage Kirjutas:  
(29-10-2015 01:42 )Skarre Kirjutas:  Kuu peal käimise video fabritseerimine kõlab minu jaoks ka suhteliselt mõistlikuna. Käimas on külm sõda, vaja on tõestada oma ülekaalu, milleks riskida sellega, et ülekanne jupsib või midagi muud juhtub? Sarnaselt lindistati ju ette ka USA presidentide kõned - üks hea stsenaariumi ja üks halva stsenaariumi jaoks. Nixoni Apollo kõne üks kuulsamaid näiteid.
Kui nüüd natuke teemast kõrvale mõelda, siis kuidas selline suur asi sai Nõukogude Liidu luurele kahe silma vahele jääda? Või on see koostöö Ameerikaga ja ka NL (Venemaa) poolt tehtud piltide redigeerimine?
(30-10-2015 01:19 )kage Kirjutas:  
(30-10-2015 00:12 )Skarre Kirjutas:  Kindlasti ei jäänud märkamata. ... Ettelindistatud kõned pole aga mingi luuresaladus, vaid igapäevane poliitiline kommunikatsioon.
Seda ma soovisingi teada. Kuskohast seda infot (kuu peal käimise kohta) leida võiks?
(30-10-2015 01:38 )Skarre Kirjutas:  Millist infot?
Erinevad võimalused ja stsenaariumid ning ettevalmistamine on arusaadav, aga kui sa kinnitad, et NL luurele ei jäänud see (Kuul käimise video fabritseerimine) märkamata ja on võimalik, et nad tegid USA/NASA'ga koostööd NL Kuu piltide samasuguseks muutmiseks kui NASA pildid, siis kuskohast võib seda infot leida mis kinnitab, et NL oli Kuul käimise video fabritseerimisest teadlik?
(selle postituse viimane muutmine: 30-10-2015 10:27 kage.)
Skarre
Vana kala

30-10-2015 14:22
Postitus: #78
Palun viita minu lausele, kus ma ütlen, et NL oli Kuul käimise video fabritseerimisest teadlik?
Kahte viidet sooviks tegelikult:

Skarre kinnitab, et NL luurele ei jäänud Kuul käimise video fabritseerimine kahe silma vahele
Skarre kinnitab, et NL luure tegi USA ja NASAga koostööd Kuu piltide samasuguseks muutmiseks kui NASA pildid

Kui neid viiteid pole, siis äkki liiguks teemaga edasi, selle asemel, et siin risustada
kage
naegleria fowleri

30-10-2015 17:40
Postitus: #79
Mille kohta see "Kindlasti ei jäänud märkamata" siis käis? Ja kas tõesti ei või NL poole sekundaarse infoallikana vaadata ja sealset infot arvesse võtta (kui seda leiab), sest see on teema risustamine?
Chaos
Veteran

31-10-2015 15:22
Postitus: #80
Kui oleks võltsitud, siis oleks sellest pasundanud juba järgmine hommik kõik maailma ajalehed. Sest seda kuu lendu jälgis kogu maailm. Mitte ainult N-liit ja USA. Vaid ka kõik teised riigid. Kaasa arvatud kõik raadioamatöörid, astronoomid jne. Signaal tuli ikkagi kuupealt.

Kehva pildikvaliteeti seletab ka "Television pictures of the Apollo 11 landing were sent directly to Earth from the surface of the Moon using the Lunar Module's antenna and power supply. This placed a restriction on the amount of bandwidth that could be transmitted. Apollo 11 was thereby limited to using a black-and-white, slow-scan TV camera with a scan rate of 10 frames-per-second at 320 lines-per-frame. In order to broadcast the images to the world, the pictures had to first be converted to the commercial TV standards."
(selle postituse viimane muutmine: 31-10-2015 15:24 Chaos.)
Infinite
Tavaliige

18-12-2015 05:00
Postitus: #81
Inimene ei ole Kuul käinud ja ei lähe ta sinna, Marsist rääkimata. Nasa on valitsusasutus ning seega veel vähem usutavana võetav ning samuti on see ka Hollywoodi üks osakondadest (Holliwood'i kasutatakse effektiivselt inimese pildi tegelikkuse sogamiseks). See on järjekordne tõestus kui kerge on inimese aju pesta uskumaks, et nad on tehnoloogiliset arenenud. Ka ei nõustu absoluutselt väitega ''Kui oleks võltsitud, siis oleks sellest pasundanud juba järgmine hommik kõik maailma ajalehed. Sest seda kuu lendu jälgis kogu maailm. Mitte ainult N-liit ja USA. Vaid ka kõik teised riigid. Kaasa arvatud kõik raadioamatöörid, astronoomid jne. Signaal tuli ikkagi kuupealt.'' mis ajast ajakirjandust tõtt inimesele edastab, ka see on kontrollitud asutus, ma ei hakka sinna minemagi.... see on asjasse süvenemata tühipaljas arvamus.
Palju on avalikustatud fotosid nende missioonide kohta, millest võib leida lohakalt läbimõeldud vigu ja parandusi, eriti näevad neid need, kes on fotograafiaga rohkem kokku puutunud.
Fotod fotodeks, kõige suuremaks väljakutse on läbida Van Allen'i radiatsioonivööd ( https://www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j&...i5THo6q0aA ), mida nad nüüd ajusid ragistades läbida tahavad nii, et see meeskonnale ohutu.
Nad isegi tunnistavad seda avalikult https://www.youtube.com/watch?v=KyZqSWWKmHQ
nad alles uurivad selle radiatsioonivöö kohta lähemalt, selle kohta minge otsige ise infot, kõik on olemas.
Soovitan lugeda läbi sellel sisukal lehel toodud kõik argumendid kõige selle ning muu kohta ning kaasa mõelda:
http://www.aulis.com/aulis_apollo.htm

veel soovitan vaadata seda huvitavat kokkuvõtet Kuufotograafia analüüsist, milles võib algatuseks imetleda vallatult lendlevat Ameerika lippu Kuu keskkonnas (see koht algab u. 8:45). (seda youtube'i kanalit iseenesest ei soovita, kuna juhib inimesi paljule valeinformatsioonile) https://www.youtube.com/watch?v=yo5w0pm24ic

Kes muidugi veel ei tea siis pange omale kõrvataha ja vaadake ise järgi, et ISS (International Space Station)kosmosejaam ja Hubble.... nad asuvad Termosfääris, mis on üks atmosfääri kihtidest, sealt on veel pikk maa kosmoseni https://et.wikipedia.org/wiki/Term osfäär

Ärge ajage segamini Hollywoodi ja reaalsust https://www.youtube.com/watch?v=YEjQMMhDkjU
(selle postituse viimane muutmine: 18-12-2015 05:01 Infinite.)

''Ma olen uinakust ärganud magaja. Ma olen igavese elu seeme. Ma olen inimese lõputu lootus. Ma olen Jumaliku Vaimu võsu. Ma olen Hing.'' - Kolbrin ------------------Tõeotsijad on teretulnud Facebooki Gruppi Esoteerilised Õpetused----------
Nielander
Questioning Everything

18-12-2015 10:52
Postitus: #82
(18-12-2015 05:00 )Infinite Kirjutas:  veel soovitan vaadata seda huvitavat kokkuvõtet Kuufotograafia analüüsist, milles võib algatuseks imetleda vallatult lendlevat Ameerika lippu Kuu keskkonnas (see koht algab u. 8:45).

Sellest lipu lehvimisest on sada korda juba räägitud. Kuu asub vaakumis. Vaakumis ei ole õhku ega seega õhutakistust millesse kanga liikumine sumbuks.

Siin näide, kuidas sulg ja keeglikuul kukuvad vaakumis sama kiirendusega. Umbes samal põhimõttel laperdab ka lipp vaakumis, kui talle kasvõi nõrk algimpulss anda. (algab 2:50)

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Nofretete
Veteran

18-12-2015 11:23
Postitus: #83
(18-12-2015 10:52 )Nielander Kirjutas:  Sellest lipu lehvimisest on sada korda juba räägitud. Kuu asub vaakumis. Vaakumis ei ole õhku ega seega õhutakistust millesse kanga liikumine sumbuks.
Kas just sada korda, aga mõnes teemas on Kuul käimist või mitte käimist arutletud. Infinite ehk pole seda veel lugema sattunud.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ltsitud%22
Infinite
Tavaliige

18-12-2015 13:46
Postitus: #84
ok, jäi kahe silma vahele see kuu teema ja eriti see lipu teema (ma ei keskendunudki oma postitusel sellele ju), lähen tutvun selle postitusega...Vajusin liiga palju Kuu teemasse tänu eelnevatele kommentaaridele, see on ainuke põhjus...kuid mu postitus ei ole ainult kuu teema, nii et lugemist küll... üritasin siia lisada, kasuliku lehekülje ja Van Allen'i vöö kohta, nii et läheb ideaalselt teemasse, Kuu teemal oleksin pidanud tõesti pidanud postitama Nofretete poolt viidatud postitusele...... Ja sule ja haamriga tehtud test apollo 15 https://www.youtube.com/watch?v=XQhTGRdg0II. ja lipu kohapealt, sealt on näha, et ei anta mingi impulssi, muide Kuult toodud kivi osutus ka võltsinguks. Uurige seda lehte mis postitasin, seal on rohkemgi kui Kuule maandumise kohta, seal on Kosmose lendude kohta ja Van Allen Belt on tõesti mida praegu uuritakse ja mõõdetakse.
(selle postituse viimane muutmine: 18-12-2015 13:49 Infinite.)

''Ma olen uinakust ärganud magaja. Ma olen igavese elu seeme. Ma olen inimese lõputu lootus. Ma olen Jumaliku Vaimu võsu. Ma olen Hing.'' - Kolbrin ------------------Tõeotsijad on teretulnud Facebooki Gruppi Esoteerilised Õpetused----------
kage
naegleria fowleri

18-12-2015 15:50
Postitus: #85
Over 8,400 images from NASA's Moon missions are now on Flickr in high resolution
Project Apollo Archive
Kontrollige järgi kas kõik on võltsitud.
Nofretete
Veteran

18-12-2015 17:17
Postitus: #86
(18-12-2015 05:00 )Infinite Kirjutas:  Fotod fotodeks, kõige suuremaks väljakutse on läbida Van Allen'i radiatsioonivööd ( https://www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j&...i5THo6q0aA ), mida nad nüüd ajusid ragistades läbida tahavad nii, et see meeskonnale ohutu.
Nad isegi tunnistavad seda avalikult https://www.youtube.com/watch?v=KyZqSWWKmHQ
nad alles uurivad selle radiatsioonivöö kohta lähemalt, selle kohta minge otsige ise infot, kõik on olemas.
Soovitan lugeda läbi sellel sisukal lehel toodud kõik argumendid kõige selle ning muu kohta ning kaasa mõelda:
http://www.aulis.com/aulis_apollo.htm

Radiatsioonivöö? Selle kohta on avaldatud arvamust, et radiatsioon oli tõesti üks neid asju, mille pärast NASA muretses, kuid katsed näitasid, et oht on minimaalne. Kokku võtaks Van Alleni vöö läbimine aega kaks tundi (tund minnes ja tund tulles), mille käigus saaksid astronaudid vaid umbes 0,3 protsenti surmavast kiirgusdoosis.
Aga kas see arvamus vastab tõele - seda ei tea. Samas tore, et nad ohutust vähendada tahavad.
On ju paika pandud plaanid uuteks Kuu lendudeks.
Infinite
Tavaliige

18-12-2015 18:04
Postitus: #87
Nad alles uurivad lähemalt seda vööd, kuna see on muutuv (nõrgenev, tugevnev) ei suuda selle ilma veel ennustada ja peale 2012 aastal saadetud kahe sondi saatmist avastasid nad sellel ka kolmanda kihi. Neil käis see väidetav esimene kuule lend sellise kiirustamisega, kas tõesti pole ligikaudu 50 aastat piisav, et lendu ohutumaks muuta. Meeletult lihtsalt käis see neil plekist karbikesega kust kiirgus sisse ei tunginud, ülieffektiivne nii et kohe korrati neid lende. See on piisav aeg nende alles avalikustatud fotode tohterdamiseks. Mehitama Kosmoselaev Orion tegi testi selle radiatsioonivööni, kuid käis läbi ainult selle äärest ning seega ei ole võimalik, et nad said teada täpse Van Allen Belt'i läbimise ohtlikkuse andmed, see olles ka pidevalt muutuv, sest radiatsioon ei tule ainult Päikesest vaid ka ümbritsevast. Inimkond on nende naerualune ja tilgutatakse vahepeal ka tõtt, et näidata kui naiivsed ja lollid me oleme http://www.telegraph.co.uk/news/science/...-fake.html
(selle postituse viimane muutmine: 18-12-2015 18:09 Infinite.)

Nofretete
Veteran

18-12-2015 18:30
Postitus: #88
Sellisel juhul paneb see Kuul käimine mõtlema.
Ei teadnudki varem eriti palju sellest radiatsioonivööst.
Nielander
Questioning Everything

23-02-2016 10:35
Postitus: #89
Paraku ei õnnestunud sobivamat teemat leida, aga NASA on väljastanud heli- ja videoklipid, kus Apollo 10 astronaudid kuulevad 1969. aastal Kuu tagumist külge läbides oma kõrvaklappidest veidrat "muusikat". Kuna raadiolained taevakeha taha ei paindu, siis oli sellel ajal side Houstoni juhtimiskeskusega katkenud. Sama heli kuulsid väidetavalt ka teised Apollo astronaudid.

Inglise keelne artikkel
Heli ennast saab kuulda artiklis leiduvast videost alates 2:03

Kuigi paljudele uudist vahendavatele klikinäljas allikatele meeldib artikli pealkirja vürtsitada sõnadega "müstiline" ja "maaväline", on NASA raadiotehnikutel välja pakutud heli olemust seletav hüpotees: tegemist tõenäoliselt kuumoodulis ja juhtimismoodulis asuvate raadiojaamade vahelise häiritusega.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
zzz34
Veteran

13-06-2017 15:27
Postitus: #90
Kosmonaut Leonov räägib,kes kuulus Apollo 20 meeskonda.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog