Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NASA võltsib kosmose vallutamist.
#1
NASA kulutab meeletuid summasid maksumaksja raha.
Mida me siis vastu saame.
Praktiliselt mitte midagi.
Väidan, et nad pole suutnud ühtegi raketti kosmosesse saata.
Tegemist on suure vandenõuga.
Meile näidatakse mingit arvutiga tehtud multifilmi ja kogu muusika.

https://www.youtube.com/watch?v=FGUf_cB7PKo
Jälgige videot alates viiendast minutist ja pakkuge kuhu see rakett lendab?
Siin järgmine video kus tegelik ettevalmistus on närvesööv
tegevus mitte selline Hollywoodilik tilu-lilu.

https://www.youtube.com/watch?v=UieEgXh1Qig
Vasta
#2
Naljanurka ei peaks see teema käima?
Vasta
#3
Anonymous äkki põhjendab oma vastust. Mis nendes videodes valesti on?
Vasta
#4
(14-10-2015, 10:31 )kivikas666 Kirjutas: Anonymous äkki põhjendab oma vastust. Mis nendes videodes valesti on?


Näiteks väide, et rakett kukub Maa poole.
See, et video pealt tundub, nagu see oleks kaldu ja kukuks Maa poole, ei tähenda veel, et nii ongi. Kui seda Maa pealt filmitakse, miks siis videol on ikkagi näha raketi tagaosa? Kukkudes peaks ikka esiosa nähtaval olema.

Ja siis need huvitavad kommentaarid video all. Kuidas ostetakse omale binoklid ja siis veendutakse, et Maa kurve ei ole näha, järelikult on Maa lame.

Tänapäeval pole vist ka kuigi raske ise omale kuumaõhupall valmistada ning kaamera külge lisada, et veenduda Maa kujus.
Vasta
#5
Olgu nii. Miks kasutab Nasa kumeraid läätsesid?
Maa ju väidetavalt kumer.
Milleks siis kumerad läätsed.
Vasta
#6
Kumer lääts selleks, et pildile mahuks rohkem.
Vasta
#7
Nii, et Paraweeblased usuvad nüüd siis peavoolumeediat.
Mis seal ikka. Eks peab sellega siis leppima.
Vasta
#8
Ei pea leppima. Peab ennast harima ja uurima kuidas elu siin maal käib. Ära saa valesti aru ,ma ei ütle, et sa harimatu oled. Aga enne kui selliste väidetega lagedale tuled stiilis, et nii ongi oleks vaja enne teha tugevat uurimistööd. Internetis liigub ikka igasugust s..ta. Vabandust väljenduse pärast. Muidugi see, et nasa võltsib oma fotosid ja videoid on uurimist väärt. Kuid mis ulatuses ja mida ta võltsib on omaette asi.
Vasta
#9
Seep see ongi.
Keegi meist ei tea täieliku t6de kuidas elu maal käib.
Selleks see foorum siin ongi, et arutada.
Väga 6ige, netis on palju saasta, ole vaid mees ja leia yles.

Ah jaa. Näidake siis mulle kasv6i usutavat videot kuul käimisest.
See ju suht lähedal erinevalt Marsist.
Vasta
#10
(14-10-2015, 20:27 )kivikas666 Kirjutas: Ah jaa. Näidake siis mulle kasv6i usutavat videot kuul käimisest.

Nimeta siis kõigepealt oma usutavuse kriteeriumid ja siis vaatab edasi.
Vasta
#11
Usutavad pildid Kuul käimisest? Smile

Pane Google pildiotsingusse "Apollo 20", ning vaata Kuu tagaküljel olevat hiiglasliku sigarikujulist tulnukate laeva, pilte sealt laevast leitud 6-sõrmelisest tulnuka-tüdrukust ja lähedal asuvast Kuu-linnast Smile

Kui tahad paremaks töödeldud reaalsust Kuu-külastustest, siis seda pakub film "Iron Sky", ning mingis "Transformerite" filmis oli sellest kuu-laeva kütusevarrastest kah juttu (nende katsetamine Tserobõlis olevatki jaama õhku lasknud).

Smile Smile Smile

Ning veel hullemini võltsis kosmose vallutamist NLiit oma Juri Gagarini looga: Saksamaa hullumajas istuvat keegi Guido nimeline vanur, kes olevat IIMS ajal Saksa 3. riigi poolt kosmosesse lennutatud ja sealt eluga tagasi tulnud - ning nende kahe lennu vahepeal püüdis Itaalia raadioluure kinni maanduva NLiidu kosmonaudi hädakisa "appi palav on, ma põlen, aidake".


Ning üleüldse olevat natsi-eliit IIMS lõpus lendavate taldrikute ja täheväravate kaudu mujale ilmaruum põgenenud - selle kõrval on kõik need kuu-raketi-photoshopid hale lapsemeelsus.

------

Eks igaüks pane oma peas ise kokku selle mis on tõene ja mis pole - illusioonid pidavat "ära põlema" surmajärgse taeva 3. sfääris.
Vasta
#12
Kivikas 666: Vahest täpsustad teema pealkirja sõnastust.

ette arvates: Sul on poolleldi õigus, ainult: kes, kus ja miks võltsib?-see on veel üldsusele segane.
Isiklikult olen juba liiga vana ,et Maast "pannikooki" teha ja silmamunad on mul ka endiselt ümarad- mitte lame LDC.

Lisaks kaldun arvama ,et see nn.NASA eelarve on ainult sajandik tegelikust "X organisatsiooni" vajadusest.
Me oleme kõik /enese teadmata/ -selle tasustajad.
Vasta
#13
Tegelikult kui sedasi süüdistada NASA't, siis võiks noppida välja konkreetse juhtumi ja lahkame seda. Üldine lahmimine on minu arvates mõttetu ajugümnastika. Sinna alla käib ka mingi suvalise video analüüsimine, mis kubiseb absurdsetest väidetest. Tooge täpselt välja, et mis juhtumiga seoses ja milline detail näib väga kahtlane, siis saavad foorumlased omal käel asja uurida ning anda oma hinnangu.
Lisaks oleks 5+ kui inimene viitsib ka ise veidi kodutööd teha ning uurida, et millised võiks olla alternatiivsed versioonid peale selle, et NASA petab.
Kui näiteks raketi start tundub kahtlane, siis uurida, et täpselt mis sündmus see on, kas rakett saadeti orbiidile ning milline on sellisel juhul normaalne lennutrajektoor. See info on adekvaatsel kujul netis kindlasti saadaval, lisaks olen kindel, et saab küsida oma ala spetsidelt emailitsi ning tõenäoliselt saab ka vastuse.
Minu arvates "hakkavad" massid päris hulluks minema, vaadake seda, kommentaarid on täiesti totakad a'la: "i can tell its fake, where are the chemtrails?" ning meeletult on pandud 'ei meeldi'.
Vasta
#14
See teema sobib väga hästi siia.
Selge see, et k6ikke NASA ei v6ltsi kuid siiski.
Väga palju häma on kogu selle NASA ymber.
Para-webis peaks olema ju selliseid liikmeid kes ei
arva, et maa on kera v6i kuidas.
See v6ib olla mida iganes.
Ma ei tule ju siia lahkama näiteks Audi A4 diiselmootorit.
Tahangi teada teie arvamust.
Kas teist keegi pole siis leidnud anomaaliaid mida NASA välja paiskab.
Vasta
#15
Muidugi NASA kohendab oma foto albumitSmile,
Nn. NASA on ju mõeldud "Playboiks" inimestele/goid´le.
----Elage kaasa/hõõruge...-energia koondatakse määratud punkti.
Me lollid olime rõõmsad nähes Gagarinit , Apollot........ .Sad

Elu läks siit Planeedilt "Maa" kaugemale juba II ms lõpul.
Aga kuhu tänaseks juba jõutud/ulatutud on ma ei tea!.
Tehke tööd,makske oma "panga laenud" ja ärge muretsege!Smile
Vasta
#16
Masendav ikka milline seltskond siin viimasel ajal ringi liigub.
Pole enam seda vana Para-Webi hinge.
Enamus teist võiks istuda Delfi kommentaariumis.
Trannot! Mida ma su kommiga peaks peale hakkama?
Selle asemel,et ilkuda võiks aidata kaasa mõelda.
Sinu arust on kõik seal üleval siis korras.
Tore on. See siis sinu arvamus.

https://www.youtube.com/watch?v=bdxgIyEPCxk
Vasta
#17
See on hea, et ei usuta kinnisilmi kõike, mida räägitakse, vaid ka kaheldakse.
Aga see on ka kummaline, kui absoluutselt igas asjas suurt vandenõud nähakse.
Näiteks igasugustes kasumile orienteeritud ettevõtetes nähakse reptiile või NWO tegelasi. Kuigi nende inimkonnale kahjuliku käitumisviisi põhjus on palju labasem - rahahullus.
Vägagi võimalik, et Maailma juhivad mingid üksikud tegelased või isegi tulnukad, aga kui kõiki ja kõike vandenõus süüdistada, siis ei liiguta tõele lähemale vaid sellest kaugemale.

Ja arvan, et NASA-l on palju varjata, aga kas see on põhjus, miks uskuda, et Maa on lapik ning ühtegi raketti pole kosmosesse saadetud?
Palju leidub youtubis ka selliseid videosid, mis "tõestavad", et kristlik jumal lõi Maailma ning kõik muu on vale. Nad ju toovad samuti erinevaid väiteid selle tõestuseks.
Mõtlemiskoht - on palju erinevaid tõdesid.

Ja etteheited nagu siinsed foorumlased on taandarenenud, sest ei usu automaatselt kõike - nojah. Mina leian, et see on pigem hea.
Vasta
#18
Pole väitnud, et maa on lapik.Äkki hoopis õõnes või mida iganes.
Meile näidatakse arvutiga tehtud pilte. Mis mõttes? Miks?
Aga jah jutt siis kosmosereisidest. No ei taha mina uskuda seda Marsi ja muude planeetide vallutamise juttu.
Nad ei suuda isegi korraliku pilti meile pakkuda ilma, et seda ei töödeldaks eelnevalt.
Päikest
Vasta
#19
Keegi siin ütles üsna tabavalt, et asi pole tuledes taevas, vaid valedes maapeal.
Vasta
#20
(14-10-2015, 09:27 )kivikas666 Kirjutas: NASA kulutab meeletuid summasid maksumaksja raha.
Mida me siis vastu saame.
Praktiliselt mitte midagi.
Väidan, et nad pole suutnud ühtegi raketti kosmosesse saata.
Tegemist on suure vandenõuga.
Meile näidatakse mingit arvutiga tehtud multifilmi ja kogu muusika.

Palun vaata mingi teleskoobiga öösel aknast välja ja näed kuidas satelliidid ja ISS jne seal triilevad. Kas need sattusid sinna siis iseenesest, kui midagi pole suudetud saata kosmosesse?
Vasta
#21
Okei, lähen kaasa. Aga tekivad küsimused.
Mis on jääseinte taga,
kui paks on maapind,
Mis vägi Kuud ja Päikest liigutab
Kas kilpkonn on isane või emane....
Kas Allah või Jehoova
Miks Lõunapooluse nn avastajad selle leidsid, nad oleks vabalt saanud tolleaegset konsteksti arvestades öelda, et sein on ees.
Kas baas 211 on ümberringi...

Ma panen viski kappi tagasi.
Vasta
#22
Mis seal liiguvad hologrammid nüüd või?
Vasta
#23
Ei vaidle vastu. Satelliidid võivad seal üleval ju olla aga need on madalal.
Räägin ikka kaugematest paikadest.
Kuu ja sealt edasi.
Vasta
#24
https://www.youtube.com/watch?v=Rs4LrFy46Sw

Veel üks NASA apsakas.

Palju lugemist.


http://www.aulis.com/
Vasta
#25
(21-10-2015, 11:12 )kivikas666 Kirjutas: https://www.youtube.com/watch?v=Rs4LrFy46Sw

Võrreldakse fotot kosmosest mingi google earth simulatsiooniga.
Miks need peaksid ideaalselt kattuma.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat