Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luupainaja - Kehavaldaja ??? Palun abi!
#1
Minul oli üks varasem postitus siin foorumis (mille ma siia koondasin ja mujal kustutasin), millele vastuseid varem kahjuks ei tulnud: lisasin selle siia infoks failina!

Ma ei tea mida teha? Täna öösel oli ta jälle kohal, ma pole elus kunagi pimedat kartnud, kuid nüüd ei julge ilma tuledeta enam korteris ringi liikuda ega magada, kui hämaraks läheb, koguaeg on selline tunne et keegi jälgib mind, isegi siis kui toas tuli põleb ja koridoris näiteks mitte, või kui aknale on ruloo ette tõmbamata ja väljas on pime. See on õudne tunne, tunnen kuidas kõik ihukarvad on turris ja on füüsiliselt külm olla. Mul on siin ka üks varasem postitus - Kuid täna oli kuidagi teistmoodi -Püüan kirjeldada: Kuna mul oli eile päevotsa meeletu peavalu (ärkasin peavaluga ja läksin ka magama), siis otsustas mu mees õhtul üksi tuttavatele külla minna ja mina jäin koju, vaatasin komöödia sarja ja küpsetasin kooki jne, magama läksin vara -isegi imestasin kuskil 10 paikku juba(muidu olen kaua alati üleval), öösel ärkasin korduvalt sest kurk oli kuiv ja jõin vett (mis on pudeliga voodi kõrval maas). Kella 6 paikku hommikul ärkasin õudustundega sellepeale kuidas keegi üritas mind mõlemast käest tirides üle voodiääre voodi alla vedada, ma füüsiliselt tundsin seda ja kui ma karjatada üritasin tuli välja selline kriunuv mõmin vaid, kuid koheselt lasti mu käed lahti. Tundsin kuidas mu keha muutus taas pehmeks, nagu oleks ennem kangestunud olnud ja mul oli nii külm (siiani on! -dressid on seljas ja sokid jalas ja istun paksu teki all ja joon kuuma kohvi aga see tunne ei kao,tunnen kuidas mu ihukarvad pidevalt turri tõusevad ja judinad üle keha jooksevad).(Silmad pärani kargasin voodist püsti ja sööstsin lüliti juurde, panin tule põlema, hiljem avastasin,et vasakul käel on punane triip peal, küünarnukist randme poole just sealt kust tiriti, nagu küüne jälg).Ma ei tarvita mingeid ravimeid, minu vaimne tervis on korras, mul ei ole eraelus probleeme - kui kedagi huvitab! Aga ma ei julge enam magada ega pimedas voodist tõusta , ma ei tea enam mida teha - kas on keegi kes oskaks siin mind aidata,mulle tundub et asi läheb hullemaks ???


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2
Ka mina tõstan siia, ühe oma varasema postituse.

Mis teie toas täpselt toimub, seda saab öelda ainult selgeltnägija. Aga et need mustad asjad on halvad, see on fakt. Kust nad pärit on, seda saab ainult oletada. Teie jaoks on praegu, kõige suuremaks probleemiks, kuidas nendest vabaneda!
Et õpida selgeltnägemise kunst selgeks. Selleks kulub aega, ja usaldusväärseid abilisi.
Juhend, kuidas toimida, et saada selgeltnägijaks; on siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Aga enne on vaja need pahalased, kuidagi ohjeldada. Arvan et õigesti valmistatud Saalomoni suure liikuva pitsatiga, peaks see õnnestuma.
Mine sellele lehele.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8128 Postitus: #2
Sealt edasi, kõikkidele juhatatud lehtedele.
Kui tahate midagi saavutada! Siis tuleb meeles pidada.
Julge algus, on juba pool võitu! Ei tohi karda eksida!

Veel: Joonistage oma voodi alla, kriidiga ringid. Umbes 30 sm laiuste vahedega. Ringidesse joonistage ristid. Nii et need ei puutuks ringe. See tegutseb peaaegu sama moodi, nagu Saalomini pitsat. Ainult palju nõrgemalt. On järgi proovitud.
Vasta
#3
Täna öösel oli ta taas platsis,seekord mind voodist välja tirima ei hakanud - või ei olnud tal selleks võimalust, sest otsustasin ülesse ärgata. Kuid ärkasin öösel oma 6x kindlasti ülesse ja tundsin kuidas keegi mind vaatab, pigem lausa jõllitab. Väga ebameeldiv tunne, selline õõnes, pahatahtlik, kõhe, niipalju kui mina tähele panin ei saanud mu elukaaslane ka hästi magada,muutkui niheles ja keerutas ja tegi imelikke hääli unes. Kui tal hommikul kell helises otsustasin ka tõusta, sest väljas oli veel pime ja magada enam ei julgenud lihtsalt. Varsti olen täiesti kõndiv zombi ja väga kuri ning pahur - sest nii kahjuks alati juhtub kui ma magada ei peaks saama. Õudne! Mis teha küll...

(kalldunn -sinu soovituse eest tänud, kuid see oli väga keeruline. Lugesin ka foorumid mingilmääral läbi. Kuid loodan ka teiste arvamusi kuulda! Niiet antke teada- soovitage! )
Vasta
#4
Kirjutan siis ka tänaöisest kogemustest, kuni veel meeles : Magasin nagu kott, nägin mitmeid unenägusid ja täiesti tundmatuid inimesi ja kohti, vastu hommikut (pean mainima et minu hommikud algavad tavaliselt 10-12 vahel ) mäletan et ärkasin ülese 2-3 korda ennem ja vaatasin kella, kuid uinusin siiski uuesti ja nägin und samast kohast edasi kus see pooleli jäi - unes keegi üritas mind leida, et mind tappa või pigem vampiiriks muuta (nu unenäod ongi imelikud). Kui kolmas kord olin kella vaadanud oli see 10:30 ja mäletan et mõtlesin et ärkan, kuid ometigi vajusid silmad kinni ja unenägu jätkus, unes mäletan et mõtlesin et ärkan ikka üles et kell on juba väga palju, seisin unes akna juures ,vaatasin nagu välja ja pöörasin ruumi poole, kui silmanurgast nägin mööda sõitmas rekka moodi autot, mille roolis oli mulle juba tuttav must kogu - tal ei olnud nägu, ainult põhjatu must laik. Mäletasin et mõtlesin et nüüd on küll viimane aeg ärgata ja ärkasingi. Aga tunne jäi selline nagu ta ei oleks tahtnud et ma ärkan - nagu ta oleks tahtnud midagi teha või öelda või miskit ... Terve hommik on olnud selline tunne et ma ärkasin liiga vara! (Kõlab vist päris napakalt) Laugh
Vasta
#5
Minul aitas luupainaja vastu mediteerimine aga vanad inimesed soovitavad kadaka oksa.
Vasta
#6
Veider on lugeda, kuidas ühest meeleheites neiust peale paari kommentaari lõbus ja asja huumoriga võttev rahva keeli piiga saab. Aga samas, kui ei karda ei ole hirme ka.
Eks ta üks paras tsirkus ole.
Vasta
#7
DaMartin - naljakat ei ole siin miskit, hulluks hakkab ajama, aga eks mingil viisil mõistus püüab asja huumoriga võtta, et katus päris ära ei sõidaks pealt! (Ja kui sa mõtled smailide kasutamist - siis kahjuks on see nii käe sees et ei pane enam tähelegi). Aga nõuanded on vägagi teretulnud!!!
Vasta
#8
Anti juba ju pikemaid juhendeid ja prooviks võid ju ka lihtsamat - kadakasuits. Peaks igast võsatukast kadakat saama. Omale meenub veel kuskilt kaks risti pandud pihlakapulka, seo punase paelaga risti ja tuppa. A pihlakas võis ka miski muu pihta käia, täpselt ei mäleta.
Vasta
#9
Noh, võid ju ka mediteerida!
Aseta põlevad küünlad ümber enese. Istu keskele. Võta sobiv mediteerimise asend. Sule silmad. Palu tulepoisse, et naad aitaksid sind, ennast puhastada. Kujuta et sa tõmbad tuledest endale „leegi“. See peaks olema hele kollane. Nüüd liigume selle „leegiga“ pealaest, varba otsteni. Seni kuni see õnnestub. Kui mediteerimise ajal tunnete järsku ebameeldivat haisu, see tähendab, keegi pahalastest on ära põlenud. Lõpetades mediteerimise, tänage tulepoisse abi eest.
Abilisteks võib paluda ka päikest ja kuud.
Praktika ütleb: Ilma kõrvalise abita nendest pahalastest lahti ei saa.

Veel üks enesekaitse moodus.
Käed kokku. Peopesad vastamisi. Kujuta et oled lassotantsja. Seisad lassoringi sees. Ring pöörleb päripäeva, kellaosuti liikumise suunas. Moodustades pöörleva kupli ümber, ringi sees olija. Seda kaitset, kasutavad kõik selgeltnägijad.
Vasta
#10
Hr. Kalldunn, kuidas teie soovitus on, et neid kujuteldavaid abivahendeid kasutades mingi hetk tuleks neist loobuda, kui neiu tunneb, et olukord on stabiliseerunud või siiski peab nii edaspidi pidevalt talitama ? Pikemas perspektiivis ei soovitaks, kui just esoteerika (nii targemad sõnasepad väidavad), hinge lähedaseks ei saa. Kuna kui teadvusega nii manipuleerida võib peale peenise joonistamist voodi alla hommikul kann ka haige olla. Niisama taolised jamad arvatavasti ei teki, kerge kala peab kusagil sees olema.
Vasta
#11

DaMartin:
Kas Teie arvate, et enese puhastamisega, ning enese kaitsmisega, ei tohi tegelda? Inimene on oma olemuselt laisk. Selleks et midagi teha, peab ta ennast sundima. Selleks et mediteerida on samuti vaja end sundida. Nii et! Kui mediteerimine ei anna kiireid tulemusi, lõpetatakse see kaunis kiiresti. Ning hakatakse otsima uusi lahendusi. Kui mediteerimine annab tulemusi, tegeldakse sellega täpselt nii kaua, kui kaua see pakub huvi.
Abilisi tuleb iga mediteerimise algul paluda . Ja lõpus tänada. Omaalgatuslikult nad ei tee midagi. Mediteerides ollakse tavaliselt, täie teadvuse juures. Sest see on siiski ühele tegevusele suunatud meditatsioon.
Nii et: Teadvusega manipuleerimine on välistatud.
Kui Te ainult teaksite, missuguseid kolossaalseid jamasid, ja kolossaalseid musti elukaid, inimesed enesega kaasas kannavad. Sellepärast olengi selle juhendi kirjutanud. Võiksite ise ka hakata neid asju uurima. Mina alustasin kunagi, absoluutsest nullist. Iga tetail on kontrollitud, katse eksituse meetodil.

Aga ???




Vasta
#12
(05-11-2015, 08:28 )kalldunn Kirjutas: Kui Te ainult teaksite, missuguseid kolossaalseid jamasid, ja kolossaalseid musti elukaid, inimesed enesega kaasas kannavad. Sellepärast olengi selle juhendi kirjutanud. Võiksite ise ka hakata neid asju uurima. Mina alustasin kunagi, absoluutsest nullist. Iga tetail on kontrollitud, katse eksituse meetodil.
Kui iga detail on katse-eksituse meetodil kontrollitud, siis sellisel juhul oleks palju rohkem abiks jutustamine kuidas nullist alustamine kulges, milliste probleemide ületamisega sul tuli tegeleda ja milliste probleemide otsa võivad teised inimesed sattuda, mida tegid, millised tulemused olid, kaua aega võttis jmt protsessi kirjeldus, sest ütlemine, et tee nii ja saad (garanteeritult) sellise tulemuse kehtib ainult sinu kohta mitte kõigi teiste kohta kes pole seda nullist alustamise protseduuri läbi teinud.

Kui selliseid asju teha ilma teadmata mis tegelikult toimub, ilma tagasisidet saamata ja tulemusi nägemata, siis tekib küsimus kus ja mis valesti läks või mis on valesti, et lubatud tulemust ei saadud. Kes sellele küsimusele vastata oskab?

Vasta
#13
Muidugi oskan ma, enamvähem kõikidele küsimustele vastata!
Kuid arvan, et selleks ei ole vajadust. Kas tahate et ma kirjeldaksin, kuidas ma selle kadalipu läbisin? Siis peaksin ma kirjutama vähemalt 500 leheküljelise raamatu. Aga ma tean, et seda ei avalda mitte keegi. Põhjuseks tuuakse et; teaduslikke töid me ei avalda. Ka siin foorumis olen ma samal põhjusel hädas. Minu uuringu tulemused erinevad nii radikaalselt, et see lihtsalt ei jõua kellegi teadvuseni. Ollakse vanades harjumustes ja teadmistes kunni.

Vasta
#14
Aga tee siin foorumis proovi. Kirjuta lühemalt, kellel on huvi võib juurde küsida.
Mida tegid, kust infot said ja kuidas välja kukkus? Mida teised peaksid vältima. Ja millise tulemuse lõpuks saavutasid? Sa saad kirjeldada ainult oma käidud teed, aga see võib olla osadele abiks arusaamise avardamisel.
Vasta
#15
See oleks hea mõte -praegu tunnen ennast nagu kala kuival, siis saaks rohkem aru äkki! Laugh
Vasta
#16
Kui tahad oma arusaamisi avardada, siis kliki minu kasutaja nimele. Edasi; Leia kõik postitused. Loe need läbi. Arvan et siis avarduvad ka sinu arusaamised.
Vasta
#17
Wow muljet avaldav postituste hulk! WoooooW Smile
Vasta
#18
Küsimus suurele ringile: Kas on reaalne et luupainaja käib ka siis kui väljas on valge, aga ma magan, täna just praegu ma nägin teda aga unenäos ja mul on jälle need külmavärinad brrrrrr ??? Aga miskipärast on tunne et see on alles algus :S (Pean mainima et kandsin täna öösel poja antud amuletti kaelas, kaitseks siis -ka tema näeb asju )(lisan amuletist ka pildi-keegi oskab äkki öelda milleks see on sest isegi maagiliste esemete müüjad teevad vahel vigu!)
Lugu siis selline: Mees ja korterikaaslane otsustasid eile ära sõitta -teise riiki reisile(nagu iga paari nädala tagant,see on meil tavaline) ja saabuvad homme. Mina pimeduse saabudes süütasin kõikvõimalikud tuled ja vaatasin öö läbi videosid arvutist (filme) .Hommikul kella 6 mõtlesin et panen youtubest vihma muusika rahustuseks mängima (selline imelik ärev-vastik tunne oli) ja lähem magama (no teate selline meditatsiooni muusika-heli kus reaalne lindistus reaalsest vihma sajust). Ei mäleta eriti unenägu -oli nagu teine planeet või koht ,selline ebareaalme ja maagiline, aga lõpp oli unenäol selline et seisin oma korteris köögis ja pesin korterikaaslase nõusid mis ta vedelema oli jätnud,mille seas oli koera söögi kauss (köögist näeb korterikaaslase toa ust) nägin kuidas väike valge koer läks tema tuppa ja pani pea maha käppade vahele nagu tahaks mängida ,peppu jääb niimoodi püsti (meil EI OLE koera, koer oli täiesti võõras) ma küsisin talt veel unes, et Poiss mis sul seal on ,mis sa näed?! (sest teadsin et olen täiesti üksi!) Ja hakkasin pestud koerakaussi käest ära pannes tema poole liikuma, kui toast tuiskas välja väike süsimustade silmadega ja mustade pikkade juustega tüdruk pruunikas hallis kleidikeses ja paljajalu,(täiesti täiesti tundmatu tüdrukuke), (või oli ta nahk seda värvi- see käis nii välkkiiresti,ta nagu tolmas või ma ei oskagi seda seletada) nii umbes 5-6 aastane ja jooksis padinal mingit pika kaika moodi asja järgi vedades mööda koridori minu magamistuppa ja haihtus!!! See oli nagu tuulehoog aga õõnes ja ebameeldiv,nägin ta nägu vaid vilksamisi aga neid silmi ei unusta ma iial - niiiiiiiiiiiiii suured ja süsimustad kui tähtedeta öö!!! Äratasin end selle peale muidugi nüüd ülesse, luupainaja tundega, keha kange ja külmavärinad ja käsi oli suul nagu tahaks karjeid summutada ja jäin mõtlema! Mida SEE kõik küll tähendas, ja millal SEE ükskord lõppeb ???? Kas nii hakkabki olema et ma ei saa enam isegi ka päeval magada :S Mida Ta tahab ja ja miks ta mind rahule ei jäta!!!
(kalldunn: proovisin mediteerimist ja kaitse loomist -tundub et ei mõjunud)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#19
Luupainaja võib käia isegi päise päeva ajal. Kui inimene on täie teadvuse jures. Olukord mis Teiega toimub, on mulle tuttav.
Kurdate et mediteerimine ei aita. Aga – mediteerimine aitab siis, kui seda teha väga järjekindlalt ja pikemat aega.
Mulle tundub, et mediteerimine on ikkagi aidanud. See väike lumivalge koer on mediteerimise tulemusena moodustunud Teie kaitseingliks.
Mediteerides kasutage rohkem põlevaid küünlaid. Need mustad olevused kardavad kõige rohkem TULD. Mediteerida tuleb seni, kuni Te isegi unes, suudate nendele mustadele, tulega vastu astuda. Alles siis suudate need luupainajad hävitada. Ka öösel süüdake küünlad, elektritulede asemele.
Teie poolt joonistatud tüdruku pilt aga võtke siit ära. Siin liigub ringi ka saataniste.
Oma joonistus aga põletage ära. Sõnadega. Tuli vabastab sind kõigest. Tuhk saatke seitsme tuule poole, või lask kanalisatsioonist alla.
Vasta
#20
Milliseid sõnu põletades peaksin kasutama? Kasutasin neid puhastusmooduseid nagu eelnevalt juttu oli .

Ja lisan lingi http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=72905095 kas oleks tark seal olevaid punkte katsetada? Huvitun just 2 punktist. Kas asjal oleks mõtet?
Vasta
#21
Sõnad ei olegi nii tähtsad. Tähtis on see, millise kujutluspildi te ühe või teise toimingute juures loote. Kõne definitsiooniks on; Kujutluspiltide – kokkuleppeline – häälikuline – väljend.
Ka mina soovitasin ju, joonista kriidiga voodi alla ristidaga ringid. See on natukene tõhusam, kui ainult rist. Aga üldiselt, need mustad pahalased leiavad ikka mingi prao, kust sisse pugeda.
Meditatsiooni eesmärgiks ongi ju, luua stabiilne kujutluspilt. Ka tule kasutamiseks.
Vasta
#22
Mustasilmsed lapsed on ühed omaette tegelased:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...stasilmsed
Vasta
#23
Luupainaja tekib tavaliselt kui inimene on kurnatud,või unerütm on sassi paisatud.
Tavalised on värinad ja vibratsioonid.
Raviks sobib usk ja taotlus.
Seetõttu võib soovitada midaiganes.Alates sellest kui lugeda õhtul meieisapalvet ja lõpetades viirukite põletamisest ja soolaga voodiümber ringi tõmbamisest.
Kõik see toimib kui iseendal on usk sellesse,see toob ka tulemuse.
Paljud inimesed ei saa aru mis toimub,minnakse ''ravitsejate'' juurde ja makstakse ränka raha.
Niiöelda ravitseja teeb hookuspookus,lisades oma tahte ja taotluse,klient saab oma tahet tugevdada tänu ravitsejale ja selletõttu usk,tahe ja taotlus tugevnevad.
Tulemuseks on episoodide lakkamine,mille tõttu tänatakse ''ravitsejat'' ja soovitatakse seda sõbrale.
Kunagi mõistmata,et sellised asjad toimuvad tugeva usu ja taotlusega iseenesest.


(22-11-2015, 09:42 )kalldunn Kirjutas: Meditatsiooni eesmärgiks ongi ju, luua stabiilne kujutluspilt. Ka tule kasutamiseks.
Ära valeta inimestele.
Meditatsiooni eesmärk on vabaneda sisedialoogist ja inimkujust .
Tänu sellele on võimalik vabaneda täielikult igasugusest kirjeldusest ja saada vabaks.Selles on point.


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleemile abi? Jinny 1 2,607 30-08-2016, 17:33
Viimane postitus: Habemik
  Palun aidake minu õde! torukoll 8 5,378 31-07-2016, 17:24
Viimane postitus: erilineelu
  Luupainaja?? Linda95 6 7,168 30-08-2015, 21:31
Viimane postitus: _s_
  Abi selgeltnägemise/nägemuste/segaste mälestuste jms alal. LostSoul 6 3,968 17-07-2015, 10:00
Viimane postitus: Anonymous
  Vajan nõu/abi, mida teha Drnv 17 8,113 11-07-2013, 15:40
Viimane postitus: Psühholoog
  Palun selgitage! The end of the world 4 2,623 26-06-2013, 10:36
Viimane postitus: Balzzar
  Palun abi- magamine Kai-Ri 11 6,052 10-05-2013, 12:27
Viimane postitus: lahendused
  Palun nõu/arvamust/soovitusi ! Eemalolev tunne. Berkana 2 3,282 07-05-2012, 11:18
Viimane postitus: kalldunn
  Oleks abi vaja. Co0zhy- 6 3,353 28-11-2011, 12:55
Viimane postitus: Co0zhy-
  Paluks abi! riinukene 10 3,078 01-08-2010, 11:29
Viimane postitus: Cassiopeia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat