Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Reich Antarktikas
Autor Sõnum
zed
Veteran

10-07-2005 11:09
Postitus: #1
III Reich Antarktikas
Netis on palju juttu Saksamaa tegevusest enne II WW ja selle ajal Antarktikas. 1938 saatis Saksamaa Antarktikasse suure ekspeditsioon Alfred Ritcheri juhtimisel. Kaardistati suured maaalad (600.000 km2), tegeleti kõvasti teadusega. Suur maa-ala Kuninganna Maudi piirkonnas nimetati Neue-Schwabenlandiks, asutati koloonia Neue-Berlin. Wermacht aga oma saladusliku baasi 211. Seati sisse pidev laevaühendus emamaaga. Praktiliselt iga teine kuu saadeti Hamburgist Antarktikasse laev või kaks. Lastiks olid ehitusmaterjalid, aparatuur, kaevandusmasinad kaljude läbindamiseks. Muidugi ka persional. Ja nii aastaid. 1943 aastal teatas ühel istungil laevastikuülem Karl Dönitz -"Avastasime Führerile paradiisi - tohutu koobastesüsteemi mis on täidetud sooja õhuga..."
1945 a. kevadel saatis Martin Borman Dönitz:ile Berliini punkrist liitlaste kinnipüütud telegrammi: "Tierra del Fuego"
See on Tulemaa eesti keeli. On teada, et sakslastel oli Tulemaalt ühendus Neue Shwabenlandiga Antarktikas. Kas oli see evakueerumisplaani alustussignaal? Kas Saksa lennuäss Rudel transportis oma spetsiaalselt ümberehitatud lennukiga, Reichi juhtfiguurid Hitleri, tema sekretäri Bormanni, SS:i teadusjuhi Kammleri ja teised Tulemaale ja sealt edasi Antarktikasse? Mida leidsid natsid Antarktikast? On nad veel praegugi seal? Miks korraldas USA sinna 1947 aastal 4700 sõduri, lennukiemalaeva, lahingulaevade ja lennukitega operatsiooni "Highjumph" Neue_Schwabenlandi, admiral Byrd:i juhtimisel? Miks see läbi kukkus?
Netist lugemist:
http://www.violations.org.uk/index.htm
Book IV, THE ANTARCTIC ENIGMA
http://www.v-j-enterprises.com/byrdiar.html
Ja nüüd üks naljakas teooria.
On teada, et Nazid sooritasid SS juhtimisel mitu ekspeditsioon 30-ndatel Tiibetisse. Väidetavalt olid nad leidnud ühise keele Dalai-Laamaga kes oli nad lubanud Potala Palee maaalustesse labürintidesse, kus pidid olema tallel iidsed saladused. Oli kuidas oli, aga 1945 a. leidsid vene väed, Berliinist SS peakorterist surnuna kümmekond SS vormis tiibeti munka. Nad olid läinud vabasurma.
Väidetavalt leidsid nazid Tiibetist lisaks vanadele teadmistele ka müütilise sissekäigu Shangri-La maailma, ja olevat seda ka külastanud.
Veidi maakera sisemuses olevast maailmast:
http://libreopinion.com/members/neuschwa...hueca.html
Ja huvitav-huvitav sissekäik sinna pidi kulgema ka poolustelt.
(Muide, budausu mungad räägivad, et virmalised taevas, on tegelikult aegajalt avanevast polaarsissekäigust läbitungiva, maa sisemise päikese peegeldus,. välimises atmosfääris).
Vaata sputnikupilti väidetavast avast poolusel maa sisemusse:
http://www.v-j-enterprises.com/janpicts.html
http://www.v-j-enterprises.com/holearth.html
Huvitav lugu.

P.S.
Parku on mu keeleoskus nagu Nõuka-ajal omandati.
Loen, vene, soome, saksa, inglise ja natuke hispaania keelt.
Aga paraku kõike kasinalt.
Tore oleks kui keegi tubli ingliskeele oskaja vaataks selle "holearth":i teema korralikult üle, materjal koos alllinkidega paistab päris korralik olevat. Ja annab ehk ka suuremale publikule teada mida huvitavat leidis...
Tänan tähelepanu eest!

Muudetud: 10-7-05 kell 12:39:09 zed
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
Administraator

10-07-2005 22:22
Postitus: #2

Palju uurijad väidavat, et poolusele lähenedes läheb hoopis soojemaks, mitte külmemaks.
Seal tekstis on veel selline mõte, et võibolla need mammutid, kes surid külmununa värske toit alles suus, olid võibolla soojema kliima elukad, kes eksisid maa seest väljapoole ära.

Maa sees elavad olendid olevat pikad. Matrixi lastes räägib lugu lendurist, kes maandus lennukiga pooluse juures, ja ta viidi maaalla, kus olid suured albiinoolendid. Eeldatavasti mingid eliitreptiloidid.
das
Tavaliige

06-01-2007 14:36
Postitus: #3

ma mõtlen, et eesti võiks ollla võimas ja võimekas riik. ja teha sama moodi ekspeditsiione ja missioone seni uurimatta aladele. siis oleks huvitav elada

When your heart turns cold it causes your soul freeze. It spreds through out your spirit like a ruthless feeling disease. The walls that once were down, now stand firm and tale safe form hate, love, pain, joy until you feel nothing at all.
Auron
Tavaliige

06-01-2007 14:57
Postitus: #4

Aga ei ole! Laugh JA mis see meie elu põnevamaks muudaks?

Zedi jutud on alati nii põnevad... Mul polnud varem õrna aimugi et sakslasi Antarktika huvitas... A see Dalai-Laama Teooria on kyll väga ebatõenäolinbe minu arust Smile
das
Tavaliige

06-01-2007 15:04
Postitus: #5

ei sellesmõttes, kui praeg hakata vaadata, mis ametit valida, siis praegu jätad küll sellised teaduslikud kohad kõrvale, sest see on igav ja pole erilist tööd. aga kui oleks võimekas riik siis vaataks küll mõne säärase eriala poole

When your heart turns cold it causes your soul freeze. It spreds through out your spirit like a ruthless feeling disease. The walls that once were down, now stand firm and tale safe form hate, love, pain, joy until you feel nothing at all.
Arlich
Tavaliige

06-01-2007 16:45
Postitus: #6

* Hollow Earth theory (Õõnsa Maa teooria) kasuks soovitan vaadata järgnevat linki. Pildid räägivad juba iseenda eest - nimelt on näha kuidas pooluse avausest väljuvad virmalised.
Lehe alguses on ka sellest NASA video.
http://www.holloworbs.com/Antarctic%20aurora.htm

Hollow Earth teooriat käsitlevate raamatute puhul soovitan vaadata järgnevat linki:
"A Journey To The Earth's Interior"
http://www.sacred-texts.com/earth/jei/index.htm

Nii et maa all elu käib!
Sellest annavad tunnistust ka vägevad tunneliteuuristusmasinad.
Ja miks ka mitte sellist tehnoloogiat kasutada, et tungida maakera sisemuses asuvatesse varjatud linnadesse või siis rajada ise sääraseid maa-aluseid linnasid. Näiteks asub ju Moskva all teine maa-alune linn ning selle all veelgi salapärasem kolmas linn.

Uudsed tunneliuuristusmasinad:
Esimese lingi all ka muud huvitavat juttu.
http://www.subversiveelement.com/Dulce.html

Samas temaatikas:
http://www.wealth4freedom.com/truth/AFTBM.htm

Ja veel üks video nendest võimastest puurimismasinatest:
http://video.google.com/videoplay?docid=...nel+boring

Ning mis te arvate, et mis riigist selline puurimistehnoloogia pärit on? Eks ikka Saksamaalt.
Äratoodud videolõik pärineb kompaniilt nimega Herrenknecht, mis tõlkes on vist - peremeesori või siis härraste sulane (III riigi sakslased ju nimetasid end ka teadaolevalt Härrasrassiks - HerrenRasse).
Hea nimi, ei oskaks ise kohe paremat validagi! wink

Muudetud: 6-1-07 kell 17:22:30 Arlich
elis
roheline

08-01-2007 11:36
Postitus: #7

Tsitaat:Algselt postitas: das
ei sellesmõttes, kui praeg hakata vaadata, mis ametit valida, siis praegu jätad küll sellised teaduslikud kohad kõrvale, sest see on igav ja pole erilist tööd. aga kui oleks võimekas riik siis vaataks küll mõne säärase eriala poole

Eesti on teadause vallas võimekas riik, muideks. Meil ei ole suuri teadusasutusi, sest meie rahvaarv on niivõrd väike. Kuid mitte miski ei takista Eesti teadlastel oma teadustööd tegemast mõne välisülikooli või teadusasutuse juures rahvusvaheliste teadusgrantide toel. Niiet, on lubatud küll teadusliku hariduse poole vaadata, iseasi kas sa selleks võimeline oled. Tööd on ja huvitav on ka, kui sa oled ise aktiivne ja otsid omale võimalusi, kasutad tutvusi ja suhtled, sinu eest ei tee keegi kusagil midagi ära, ükskõik, kas siis teaduslik või mitteteaduslik "koht".

http://spaceweather.com/
das
Tavaliige

08-01-2007 15:33
Postitus: #8

ise ka usud või?

kui ameerika valitsus peaks otsustama, keda kaasta projekti: kas eestlase või ameeriklase. huvitav kumma nad valivad

mina ei tahaks selleks küll ameerikasse kolida.

mis ala on eesti nii võimekas. ainul põlevkivi ehk. ülejäänud on kökimöki (loomulikult võin eksida ja te arvate teisiti, aga ärge ärrituge ja tooge näide)

elis
roheline

08-01-2007 15:55
Postitus: #9

eee...see on sinu probleem, kui sa ei ole nõus kolima sellesse riiki, kus sul on võimalik teadustööd teha ning see on juba omaette teema.
Ja muideks, valitsus ei otsusta, keda kaasata projekti, selleks on teised institutsioonid. Ning seal vaadatakse sinu oskusi ja teadmisi ning saavutusi. Keeleoskust ka. Rahvus on tänapäeva globaliseeruvas maailmas üha vähemtähtis näitaja minu arust.

Põlevkivi vallas pole minu arust küll Eesti teaduse eesotsas, nõukogude ajast alates pole praktiliselt mingit arengut selles vallas toimunud, lastakse lihtsalt vana rasva peal edasi. Küll aga on edukad näiteks astronoomia, geenitehnoloogia, psühholoogia, keskkonnakaitse...palju tuleb peale noori teadlasi. Kindlasti on neid valdkondi rohkem, kuid minu silmaring ei ole eriti laiem hetkel selles valdkonnas. Võin asja uurida, kui sa, das, rahule ei jäänud.

das
Tavaliige

08-01-2007 16:08
Postitus: #10

astronoomia - lubage naerda. kuidas selles eesti edukas on?
geenitehnoloogi - idee suur, aga vaibus kahju üldiselt. siit oleks küll suurt tulevikku oodanud
psüholoogia- ei oska midagi öelda
keskkonna kaitse - hi hi. minu arust on Eesti sellel alal küll kõige saamatum

arvad et riigi valitsus ei saa kaasa rääkida valitsuse rahastatavas projektis? no siis sa küll oled pimeduses elanud.

aga äkki ongi elu roosa?

ma ei saa aru milles seisneb sinu probleem? kas sa ei tahaks et, eesti oleks arvestatav riik?

elis
roheline

08-01-2007 16:30
Postitus: #11

astronoomia - lubage naerda. kuidas selles eesti edukas on?
geenitehnoloogi - idee suur, aga vaibus kahju üldiselt. siit oleks küll suurt tulevikku oodanud
psüholoogia- ei oska midagi öelda
keskkonna kaitse - hi hi. minu arust on Eesti sellel alal küll kõige saamatum
ei hakka siia kopeerima nimesid, mis sulle esmapilgul niikuinii midagi ei ütle, sest lehed ja kroonika neist ei kirjuta, kuid see ei tähenda, et nad ei teeks head ja tublit tööd. Näitena võib tuua Wikipedia Eesti kuulsate inimeste loetelu, sealt ehk leiad mõne tuttava nime kah.

Astronoomia koha pealt näiteks praegu elavatest Jaan Einasto, Arved Sapar, Ene Ergma, lisaks veel käputäis väliseestlasi ning siitilmast lahkunud teadlased.
Geenitehnoloogia vallas pidasid sa ilmselt silmas Geenivaramu projekti, teadus ise on sellest suht kaugel ja areneb jõudsalt edasi. Täpsemalt uuri Tartu Ülikoolilt. Ei viitsi sulle seletada.
Psühholoogias Endel Tulving, Jüri Allik.
Keskkonnakaitse ja loodusteadused: Eesi on saamatu, sest Eesti valitsus on saamatu ning rahvas ei oska ega taha oma loodust hoida (sina oled hea näide). Tublidest tegijatest: Parmasto, Jaaku, Raukas, Strandberg (erakonnateemasse ei lasku siinjuures), Koppel, Puura, Tullus, Kukk, Marvet, Maastik, Frey jne.

arvad et riigi valitsus ei saa kaasa rääkida valitsuse rahastatavas projektis? no siis sa küll oled pimeduses elanud.
aga äkki ongi elu roosa?
Minu elu on roheline, aga sul? Saab kaasa rääkida küll, kuid otsustamine ON jäetud vastavate institutsioonide kätte. Uuri natuke elu enne, kui hakkad plõksima. Ma tean, kust mulle raha tuleb, kui vaja teadusprojekti teha. Niiet....

ma ei saa aru milles seisneb sinu probleem? kas sa ei tahaks et, eesti oleks arvestatav riik?
Ma ei saa SINUST aru, misasja sa virised. Eesti on arvestatav riik, tee silmad lahti.

EDIT: Ma mõtlesin veidi ja vist taipasin, mida sa silmas pead riigi otsustamise all. Riik otsustab seda, kui suure osa iga aasta eraldab riigieelarvest teadustööde tarbeks.

Muudetud: 8-1-07 kell 16:44:54 elis

das
Tavaliige

08-01-2007 16:45
Postitus: #12

???
sa tundud olevat tark inimene.
aga niimed ei tähenda midagi - loomulikult on nad kõik omal alal kõvad tegijad. aga näiteid tegudest.
olen rahul kasvõi üheainsa näitega astronoomia vallast

Strandberg - ilmselt ma jälle ärritan sind, aga ma tahan väga öelda, et tema ei ole nüüd küll arvestatav tegelane. minu arust ilgelt ennast täis. energeetikast ja rahvusliku sõltumatuse tagamisest ei tea ta nüüd küll midagi - lihtsalt nii loolid väljaütlemised.

ei taha loodust hoid, mina? prügi pole ma juba mitmeid aastaid maha visand ja teen ka teistele selle kohaseid märkusi. kuid laiemas plaani ei läheks ma absurdini välja

eesti arvestatav riik??? kelle jaoks? Läti jaoks ehk tore liitlane, aga teised vaataksid meeleldi sellest riigist mööda. kui venemaa peaks eestit ründama, kas sa siis tõesti usud, et USA tuleks meile appi. vaevalt küll, et nad riskiksid tuumasõjaga. healjuhul tuleb meile appi põhjariigid ja mõned kohusetundlikud lääne euroopa riigid. aga sellest ei ole eriti kasu vist.

elis
roheline

08-01-2007 16:54
Postitus: #13

Mõned astronoomid näiteks sulle:
Rein Silberberg
Rein Silberberg oli kosmiliste kiirte uurimise juhtivaid teadlasi USA-s, Mereväe Uurimislaboratooriumis ( Naval Research Laboratory).
Saabus USA-sse 1950.a., liitus NRL 1960.a. Washingtonis.
NRL on tunnustatud keskus, kus uuritakse kõrge energia osakeste (kosmiliste kiirte või kosmilise kiirguse) päritolu ja protsesse.

Leonard Vello Kuhi
Eesti päritolu USA astrofüüsik, uurinud T Tauri ja Wolf-Rayet tähti, tähtede teket ja evolutsiooni vaatluslikust aspektist, samuti täheatmosfääre.
Eesti päritolu astronoomidest saavutanud kõige kõrgemaid ametiposte :
juhtinud presidendina (1978-1980) ja asepresidendina astronoomide üht esinduslikumat organisatsiooni - Astronomical Society of the Pacific (ASP),

Tarmo Oja
Astronoomiaprofessor Uppsala Ülikoolis (Rootsi), uurinud Galaktika ehitust ja muutlikke tähti.
Töötanud Kvistabergi observatooriumis.Alates 1999a. emeriitprofessor.
Tema nim. asteroid 5080 Oja (1976 EB), avastas Lagerkvist.

Uno Kopvillem
Üks andekamaid eesti paritolu füüsikuid, kelle huvide ringi kuulus ka astrofüüsika, näiteks kosmiliste gravitonide, gravitiinode ja fotiinode detekteerimine.
1962 koos õpilase Nagibaroviga esitab valguskaja (footonkaja) idee, mille eksperimendis avastasid USA teadlased aasta hiljem
juhtis mitmeid füüsikute kollektiive , sealhulgas Kaasanis, Kaliningradis (Königsberg), Vladivostokis
---------------------
Ja Strandbergi puhul ma ei taha üldse vestelda tema praegustest poliitilistest tegemistest. See on omaette ooper. Räägime teadusest.
Eesti, kui arvestatava riigi all pidasin mina silmas teadusvaldkonda, kuid sina läksid sujuvalt üle terve eluolumaailma mastaabile. See on samamoodi teine teema.

das
Tavaliige

08-01-2007 17:08
Postitus: #14

ei, see ei ole teine teema, aga minu pärast võime sellest ka loobuda wink
vaata teema algust ja taba mõte - see ei peaks sul ju raske olema
astronoomia on tõesti huvitav valdkond.
jah, need inimesed on olnud edukad, aga mitte eestis, vaid välismaal. mina aga räägin eestist kui riigist

elis
roheline

08-01-2007 17:14
Postitus: #15

Ja mina rääkisin eestlaste võimalustest teadust teha.

das
Tavaliige

08-01-2007 17:17
Postitus: #16

siis me oleme juu teineteuisest mööda rääkinud.

Auron
Tavaliige

08-01-2007 17:18
Postitus: #17

jah, need inimesed on olnud edukad, aga mitte eestis, vaid välismaal. mina aga räägin eestist kui riigist
Aga selles teemas räägitakse sakslastest Antarktikas, äkki läheks siis teema juurde tagasi? Bleh

Muidu, zed, kus sa selle info yles leiad kõik?!

Muudetud: 8-1-07 kell 17:19:30 Auron
Thorondor
Administraator

08-01-2007 19:11
Postitus: #18

mis ala on eesti nii võimekas. ainul põlevkivi ehk. ülejäänud on kökimöki (loomulikult võin eksida ja te arvate teisiti, aga ärge ärrituge ja tooge näide)
: D Laugh Eesti ainus võimekas teadusala tugineb põlevkivile.

Naljakas ju.
Tsitaat: astronoomia - lubage naerda. kuidas selles eesti edukas on?
Tohib ma naeran ise, Laugh
Jälle sa eksid. Püüa tagasihoidlikum olla.

Ja üldmäärav valdkond, millega Eesti arvestatavust määrata on sõjandu ja Ameerika soov meid katista Laugh

Koguaeg on nii, et ehitad suure õhulossi ja siis loss läheb kohe järgmise postitusega katki ja hakkad juttu mujale juhatama vms. Võta õppust juba.

Muudetud: 8-1-07 kell 19:18:10 Thorondor
das
Tavaliige

08-01-2007 19:14
Postitus: #19

misasi?

arvad, et eesti on kõva teadusriik?
oleneb millega võrrelda

Muudetud: 8-1-07 kell 19:16:12 das

zepac
Veteran

08-01-2007 21:33
Postitus: #20

Mida fakki te ajate? Eesotsas das. Keegi võiks nüüd teemat 95% ulatuses puhastada. Das üritaks vist ühe sardelliga aafriklaste näljahäda lahendadaAngry

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
das
Tavaliige

09-01-2007 15:12
Postitus: #21

minugipärast.

rääkige antarktikast!

mina olen postitanud ainult selle pärast, et mind on rünnatud ja loomulikult pean ma siis sellele vastama.

lõpp.
(igas maailma veas ei pea ka mind süüdistada)

Bullseye
Tavaliige

18-01-2007 17:01
Postitus: #22

Tsitaat:Algselt postitas: VLAD
On uudiseid, et teadlased on Antarktikalt leidnud paktereid, millele pole vaktsiini olemas. Nüüd, kus jäämäed sulavad, hakkavad need pakteri-poisid ilusasti meie veekogudes sulistama, ja kaugele seegi siis enam on, mil me neid endale sisse joome. Mis siis saab, eks näeb...Angry

Bakteritele vaktsiini? mille poolest need bakterid siis nõnda jubedad on, et peab end vaktsineerima tormama?
zepac
Veteran

19-01-2007 13:44
Postitus: #23

Kule tibla (VLAD), vaktsiin pole mitte vastumürk, vaid mürk nii samuti, nagu ka viirus. Vaktsiini eesmärk on organism nakatada teatud tüüi viirusega, mis kokkupuutel tervisele kahjulike viirustüüpidega(gripi puhul räägime sadadest eri tüüpidest), hävitavad kahjulikud.

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Thorondor
Administraator

19-01-2007 19:05
Postitus: #24

Zepac sa ise eksid sama palju vaktsiini defineerimisega kui VLAD.
Vaktsiin sisaldab minimaalses koguses seda sama viirust või bakterit, et inimesel tekiks antikehad. Siis kui bakter/viirus ründab, on sul juba antikehad olemas ja sa ei jää haigeks.

Ja ei ole ilus kedagi tiblaks kutsuda. Mis ma peaks kirjutama postituse esimeseks sõnaks jobu vms ? Sul on viimane aeg oma suhtumist muuta, igas viimases postituses, mis ma näen kukud sina pröökama. On sul mingi pädev põhjus selleks ? Niisama vastu haukuda ei ole mõtet. Sul endal lihtsam.
zepac
Veteran

19-01-2007 21:17
Postitus: #25

Ok, vabandan, VLAD. Kuid siiski arvan, et minu poolt kirjutatu oli veidike täpsem. Õnneks Thor selgitas ja nüüd on kõik mõnna ja tore.
Tegelt võiks jätkata algupärase teemaga. Ja lingid, oma väidete kinnituseks!

Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  III Reich:i saladused zed 1,026 599,411 27-03-2017 20:24
Viimane postitus: togli
  "Kolmanda REICH`I lahendatud mõistatused" ,Lev Bezõmenski wirxx 4 2,952 01-12-2016 16:51
Viimane postitus: I'll be back

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog