Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018


Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ennustused ja ettekuulutused
Autor Sõnum
Infinite
Tavaliige

Postitusi: 83
Liitunud: Nov 2013
30-11-2015 15:20
Postitus: #1
Ennustused ja ettekuulutused
Siia alla võite postitada erinevaid ennustusi erinevatest maailma kultuuridest

Vikerkaare Sõdalane
1962 a. raamatust ''Vikerkaare Sõdalased'' kirjutatud William Willoya ja Vinson Browni poolt.
Ühel päeval tuleb aeg, mil maad laastatakse ja saastatakse, metsi hävitatakse, linnud kukuvad õhust, veed on mustunud, kalad saavad mürgitatud jõgedes ning puid ei ole enam, hakkab eksisteerimast inimkond millisena me seda teame.
Nii algab ''Vikerkaare ennustus'', nagu edasi räägitud Ameerika, Cree Indiaani rahvusest naise poolt üle sajandi tagasi.

Vikerkaare ennustus, nagu see on tuntuks saanud, viitab legendide hoidjatele, rituaalidele ja teistele müütidele mida hakkab vaja olema kui tuleb aeg taastada Maapealne tervis.
Arvati, et need legendaarsed olevused (Jumalik Rass) naasevad ärkamise päeval (Valgustumine)...

...kui kõik inimese ühinevad ning moodustavad uue õigluse, rahu ja vabaduse maailma (Zep Tepi/Kuldne Aeg)...
...ja neile pannakse nimeks 'Vikerkaare Sõdalased' ( Valge, Punase, Kollase ja Musta Rassi Jumalikud Suguharud).

Nad hakkavad taas õpetama väärtusi ja teadmisi, mis on aja jooksul kadunud (Jumalikud Teadmised), demonstreerima kuidas omada tarkust ja lisa-taju (kasutama Intuitsiooni - Südant ja Hinge) ning kuidas ühtsus, harmoonia ja armastus on ainuke suund edasi.

Selle ajatsükli alguses, kaua aega tagasi, tuli alla Suur Vaim ning Ta ilmutas ennast ja Ta kogus kokku selle Maa inimesed, nad ütlevad saarele mis nüüd vee all ning Ta ütles inimolenditele: ''Ma muudan teid neljaks värviks aga ma annan teile mõned õpetused ja te hakkate neid kutsuma Algseteks Õpetusteks ja kui te tagasi kokku, jagate te neid, et saaksite elada ja omada rahu maal ning saab leidma aset võimas tsivilisatsioon.''

Ka Navajo-Hopi rahval on sarnane ennustus nimega...
''Keerleva Vikerkaare Ennustus''

Tuleb päev, mil kõikide rasside, värvide ja tõekspidamistega inimesed jätavad kõrvale nende erinevused. Nad tulevad kokku armastuses, haarates kätest kinni ühinemises, et ravida Maa ja kõik Tema lapsed.

Nad liiguvad üle Maa naga suur Keerlev Vikerkaar, tuues rahu, mõistmist ja tervendust kõikjale kuhu nad lähevad.

Paljud väljasurnuks peetud olendid ilmuvad sel ajal taas pinnale; suured puud mis hävisid, naasevad peaaegu üleöö.

Kõik elavad asjad saavad lokkama, ammutades toitu meie Ema Maa rinnast.

Me hakkame õppima kuidas näha ja kuulda pühal viisil. Mehed ja Naised saavad olema võrdsed, viisil kuidas Looja neid ette nägi olema...

Kõik lapsed on turvaliselt kõikjal kuhu nad minna tahavad. Vanasid hakatakse austama ja hindama nende elu panustuste eest. Nende tarkus saab üles otsitud.

Kogu Inimrassi hakatakse kutsuma ''Rahvas'' ning seal ei ole enam igaveseks sõda, haigust või nälga.

''Rahvas''

See ei ole ainuke Põlis-Ameeriklaste kultuur millest leiate neid seoseid Inimkonna tsüklitega ning külluse ja rahu Kuldse Ajaga, neid samu müüte on korrutatud peaaegu igas kultuuris üle maailma.

Kreeklased viitasid sellele kui Chryson Genos, Veedalises ja Hindu kultuuris on see tuntud kui Kaly Yuga ning Põhjamaade mütoloogia viitab sellele kui Gullaldr.

''Gnostikud uskusid, et inimese loomuse põhiolemus on Jumalik. Nad vaatavad meestele ja naistele kui jumalatele ja jumalannadele, kes on unustanud kes nad on. See tuleb sellest keerulisest olukorrast, et Gnostik Gnosise poolt vabaks saada püüdleb.'' - Manly P. Hall
https://www.youtube.com/watch?v=fhEihLTrfC0&t=44s
https://youtu.be/fhEihLTrfC0…[Pilt: e9af4464482dc95339912168b78f14ea.jpg]

Peter Konstantinov Deunov'i Ettekuulutus

''...Varsti Saab Maa Erakordsete Tormiliste Kosmilise Elektri Lainete Poolt Pühitud''
Peter Konstantinov Deunov oli Bulgaaria filosoof ning tuntud ka kui Beinsa Douno, sündinud1886 ja suri 1944, jättis ettekuulutuse, mille ta oli saanud läbi transil põhineva seisundi, ettekuulutuse sellest mis võiks varsti KOGU Inimkonnale lähenemas olla.
Ennustus oli seega dateeritud kui 1944, paar päeva enne tema surma sellel aastal. Ettekuulutuse, mille Beinsa Douno jättis, sobitub täpselt aegadesse mida me hetkel läbime, seoses nihkega teadvuses, maa muutustega ja meie kudse ajaga. Toona oli Douno teadlik ning õpetatud, et me liigume Veevalaja ajastusse, kui astroloogilises ajasüsteemis.

Ettekuulutus:
“Aja möödudes, läbis Inimese teadvus väga pika hämaruse. Seda faasi, mida Hidud 'Kali Yugaks' kutsuvad, on lõpusirgel. Me leiame endid täna, kahe ajastu vahelisel piiril: 'Kali Yuga' ja Uus Ajastu millesse siseneme...
Inimeste mõtetes, tunnetes ja tegudes toimub juba Järkjärguline edusamm kuid varsti saavad kõik jumalikule Tulele alistatud, mis hakkab ''puhastama'' ning neid Uue Ajastu suhtes ette valmistama.
Seega, tõstab inimene ennast kõrgeimale teadvuse astmele, mis on hädavajalik tema sisenemisele Uude Ellu.
See on millest mõni ''Ülestõusuna'' mõistab.
Mööduvad mõned aastakümned enne kui see Tuli tuleb, mis muudab maailma tuues uue moraali.
See tohutu laine tuleb kosmilisest ruumist ning ujutab terve maailma. Kõik, kes üritavad sellele vastu seista, kantakse ära, viiakse üle ''mujale''.
Isegi kui selle planeedi elanikud ei leia ennast samas evolutsiooni astmes, saab meist igaüks tunda uut lainet. Ning see transformatsioon ei puuduta ainult Maad, vaid kogu terve Kosmost.
Parim ning ainuke asi mida inimene praegu teha saab, on pöörduda Jumala poole ja ennast teadlikult parandada, tõsta oma vibratsiooni taset, et leida ennast võimsa lainega harmoonias, mis ta varsti üle ujutab. Tuli, millest ma räägin, mis kaasneb meie planeedile pakutud uute oludega, noorendab, puhastab, taastab kõik: mateeria saab puhastatud, teie südamed saavad vabastatud piinadest, muredest, ebakindlusest ja nad saavad valgusküllaseks; kõik saab täiustatud, ülendatud; mõtted, tunded ning negatiivsed teod neelatakse ja hävitatakse.
Su praegune elu on orjus, sünge vangla. Mõista oma olukorda ja vabasta ennast sellest. Ma ütlen sulle seda: välju enda vanglast! Kahju on näha nii palju eksitavat, nii palju kannatust, nii palju võimetust mõista kus lasub tõeline õnn.
Kõik mis on sinu ümber, variseb varsti kokku ja kaob. Sellest tsivilisatsioonist ei jää midagi alles, kaasa arvatud selle rikutus; terve maailm saab läbi raputatud ning sellest ekslikust kultuurist, mis hoiab inimesi teadmatuse ikkes, ei jäeta mitte jälgegi.
Maavärinad ei ole kõiges mehaaniline fenomen, nende eesmärk on ka äratad inimeste intellekt ja süda, et nad ennast oma vigadest ja rumalustest vabastaks ning et nad mõistaksid, et nad ei ole ainsad Universumis.
Meie Päikesesüsteem läbib nüüd ala Kosmoses, kus jättis oma märgi konstellatsioon mis oli hävitatud, jättes oma tolmu. Selle saastatud ruumi ületamine on algpõhjus mürgitusele, mitte ainult maa asukatele, vaid kõikidele teiste meie galaktika planeetide asukatele.
Selle vaenuliku keskkonna mõjutustest puutumata ainult päikesesed. See regiooni kutsutakse ''kolmeteistkümnendaks tsooniks''; mõni kutsub seda ka kui ''vastuolude tsoon''. Meie planeet oli sellesse piirkonda tuhandeid aastaid suletud, kuid lõpuks oleme selle pimeduse ruumi väljapääsule lähenemas ning oleme punktis kus jõuame veel spirituaalsemasse piirkonda, kus elavad veel arenenumad olevused.
Maa järgneb nüüd tõusvale liikumisele ning kõik peaksid sundima ennast tõusu vooludega harmoniseeruma. Need, kes keelduvad sellele orientatsioonile allumast, kaotavas eelise headele tingimustele, mis meile enese tõstmiseks tulevikus pakutakse. Nad jäävad maha evolutsioonist ning peavad uut tõusvat lainet ootama kümneid miljoneid aastaid.
Maa, Päikesesüsteem, Universum, kõik on armastuse sunnil uuele suunale seatud. Enamik teist peab armastust veel naeruväärseks jõuks, kuid reaalsuses on see kõigist suurim jõud! Raha ja Võimu aus hoidmine jätkub justkui sõltuks sellest elu suund. Tulevikus, saab kõik alistatud armastusele ning kõik teenivad seda. Kuid läbi kannatuste ja raskuste on kuidas inimese teadvus saab äratatud.
Hirmsad ettekuulutused piiblis prohvet Taanieli poolt, on seotud avanevale ajastule. Seal hakkavad olema üleujutused, orkaanid, hiiglaslikud tulekahjud ja maavärinad, mis pühivad kõik. Rohkelt voolab verd. Hakkavad toimuma revolutsioonid; paljudes piirkondades kostuvad kohutavad plahvatused. Seal kus on maa, tuleb vesi ning seal kus on vesi, tuleb maa.
Jumal on Armastus; ometi on siin karistusega tegemist, vastusega looduselt, alates aja-ööst, inimese poolt Ema Maa vastu sooritatud kuritegude eest.
Peale neid kannatusi, kes päästetakse, ehk eliit, saavad tundma Kuldset Aega, harmooniat ja piiramatut ilu. Seega hoia oma rahu ja usku, kui kannatamise ja õuduse aeg tuleb, sest on kirjutatud, et õiglase peast ei lange juuksekarvgi.
Ära ole heidutatud, lihtsalt jätka tööd enesetäiustamisel. Sul ei ole aimugi sind ootavast suurejoonelisest tulevikust. Varsti näb päeva Uus Maa.
Mitme aastakümne jooksul saab töö olema vähemnõudlik ning igaühel hakkab olema aega keskenduda vaimsetele, intellektuaalsetele ja kunstilisele tegevustele.
Mehe ja naise vahekorra küsimus saab lõpuks harmoonias lahendatud; kõigil olles võimalus järgneda oma püüdlustele.
Paaride suhted rajatakse vastastikusel austusel ja lugupidamisel. Inimesed hakkavad reisima läbi eritasandite ning murravad läbi galaktikatevahelise ruumi. Nad õpivad tundma enese ülesannet ja hakkavad kiiresti teadma Jumaliku maailma kohta, et ühineda Universumi peaga.
Uus Ajastu on kuuenda rassi ajastu. Sulle on ettemääratud ennast selleks valmistada, see vastu võtta ning seda elada.
Kuues Rass ehitab ennast vendluse mõttele.
Kaovad isiklike huvide lahkhelid; Igaühe ainus püüe on olla vastavuses Armastuse Seadusega. Kuues Rass hakkab olema Armastusest. Selle jaoks kujuneb Vaiksest Ookeanist uus mander, et Kõige Kõrgem saaks lõpuks sellel planeedil omale koha rajada.
Selle uue tsivilisatsiooni asutajad, mina kutsun neid '' Inimkonna Vendadeks'' või ka ''Armastuse Lasteks''. Nad hakkavad olema hea jaoks vankumatud ja esindama uut tüüpi inimesi. Inimesed loovad perekonna, nagu suur keha ning iga rahvas moodustab selles kehas organi. Uues rassis manifesteerub armastus nii täiuslikul moel, millest tänasel inimesel saab olla vaid ähmane ettekujutus.
Maa jääb võitlemiseks soodsaks pinnaseks, kuid pimeduse jõud taganevad ja maa vabaneb neist. Inimesed nähes, et seal ei ole teist teed, astuvad Uue Elu teerajale, mis on päästetee. Oma arutus uhkuses,
loodavad mõned kuni lõpuni jätkata maal elu, mille Jumalik Kord hukka mõistab. Kuid igaüks hakkab lõpuks mõistma, et maailma juhtimine ei kuulu neile.
Päevavalgust hakkab nägema uus kultuur, see hakkab lasuma kolmel aluspõhimõttel: naise ülendamine, alandliku ja tagasihoidliku ülendamine ning inimeste õiguste kaitsmine.
võidutseb valgus, headus ja õiglus; see kõigest ajaküsimus. Religioonid tuleks puhastada. Neist kõik sisaldavad Valguse Meistrite Õpetusi, kuid inimese kõrvalekalde poolt hägustatuna. Kõik uskujad peavad ühinema ning seadma ennast ühele tähtsusele üksmeelele, pannes kõige uskumuse aluseks Armastuse, mis iganes see ka poleks.
Armastus ja Vendlus, see on ühiseks aluseks!
Varsti saab maa erakordsete tormiliste kosmilise elektri Lainete poolt pühitud. Mõne aastakümne pärast praegusest hetkest, olevused kes halvad ja teisi eksiteele juhivad, ei suuda oma intensiivsust tagada.
Seega haaratakse nad Kosmilise Tule poolt, mis nende halva neelab. Nad hakkavad kahetsust tundma, sest on kirjutatud, et ''iga ihu hakkab Jumalat ülistama''.
Meie ema, maa, saab lahti inimestest, kes ei aksepteeri Uut Elu. Ta hülgab nad nagu kahjustatud vilja. Nad ei suuda varsti enam siin planeedil reinkarneeruda, kaasaarvatud kurjategijad.
Ainult need kelles on Armastus jäävad alles. Maailmas ei ole kohta, mis ei ole määritud inimese või looma verega; Seepärast peab ta puhastatud saama.
See on selleks. et mõningad mandrid vajuvad samal ajal kui teised tõusevad pinnale. Inimesed ei kahtlusta neid ähvardavad. Nad jälgivad edasi asjatuid eesmärke ja otsivad naudngut.
Kuues rass vastupidiselt, on teadlik oma rolli väärikusest ning igaühe vabadust austav. Nad toituvad üksnes taimsetest saadustest. Nende ettekujutustel on võime vabalt ringelda kui õhk ja valgus meie päevades.
Sõnad '' Kui sa ei ole enam sündinud'' kehtivad kuuendale rassile.Lugege Jasaia peatükist 60, see on seoses kuuenda rassi, Armastuse Rassi tulekuga.
Pärast kannatusi lõpetavad inimesed patustamise ja leiavad vooruse raja. Meie planeedi kliima hakkab olema kõikjal taltunud ning brutaalsed variatsioonid lakkavad olemast. Õhk hakkab taas puhas olema, sama moodi ka vesi. Parasiidid kaovad. Inimesed hakkavad mäletama oma eelnevaid inkarnatsioone ning nad tunnevad rõõmu märgates, et nad on lõpuks vabanenud oma eelnevast seisundist. Samal moel nagu ka keegi parasiitidest vabaneb ning nagu viinapuu oma surnud lehtedest, nii käituvad ka arenenud Olendid valmistades inimesi teenima Armastuse Jumalat.
Tänu vendluse mõttele, saab maast õnnistatud koht. Kuid enne saadetakse teadvuse äratamiseks suured kannatused. Tuleb tasuda Tuhandete aastatega kogunud patud. Kõrgemast eralduv lõõmav laine aitab kaasa inimeste karma likvideerimisele.
Vabastamine ei saa enam kauem edasi lükkuda. Inimkond peab ennast valmistama suurteks katseteks, mis on möödapääsmatud ja tulevad, et isekusele lõpp teha. Maa all valmistab ennast ette miski erakordne, suurejooneline Revolutsioon ning looduses hakkab miski täiesti mõeldamatu ennast manifesteerima. Jumal on otsustanud maa taastada ja Ta teeb seda! See on Ajastu lõpp; uus kord asendab vana, korraga kus maal valitseb armastus.
Hopi Indiaanlaste Sinise Kachina/ Punase Kachina ennustus
https://www.youtube.com/watch?v=t0U1JSM2TUI
(selle postituse viimane muutmine: 22-02-2018 21:45 Infinite.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Infinite
Tavaliige

Postitusi: 83
Liitunud: Nov 2013
03-12-2015 20:26
Postitus: #2
RE: Ennustused, Ettekuulutused
-----------------------------Koraani Viimne Kohtupäev----------------------------------
Päike hakkab tõusma läänest
Esimene trompet kõlab Israfil'i poolt (tõlkes tähendab Israfil ''Leegitsevat'') ja kõik mis on taevas ja maal saab vapustatud ja vaibub, välja arvatud mis Jumal tahab, vaikus ümbritseb kõike neljakümneks (määratlemata aeg)
Kõlab teise trompeti puhumine, surnud naasevad ellu ja algab tuli, mis kogub kõik kokku Mahshar Al Qiy'amah'isse (Kohtumõistmisele kogunemine)
Sufyani ilmumine Süüria alas
väikesed märgid
fitnah'i (katsumused, raske hetk) ilmumine ja khushoo (Jumala hirm,
Taqwa(Islami väljend "vagadusele, Jumalakartusele''), aukartus jne.)
eemaldamine
Aususe kadumine ja võim on antud neile, kes seda ei vääri
Teadmiste ära võtmine ja religioosse teadmatuse ülekaal
Äkiliste ja ootamatute surmade sage esinemine
Tapmiste levik
Aja kiirenemine
Maavärinate rohkus
Põlguse, sõnaväänamise ja laimamise sagedasemad esinemised
Kui inimesed soovivad surra karmide katsumuste ja kannatuste tõttu milles nad piinlevad
Juudid võtleva Moslemitega
Kui heategevusele maksmisest saab koorem
Inimesed võistlevad väga kõrgete ehitiste ehitamisel
Naised tunduvad vaatamata riiete kandmisest paljastena
Teadmiste otsimine eksitatult ja eksiteel õpetlaselt
Usutakse valetajat, ausat kutsutakse valetajaks ning siirast kutsutakse reeturiks
Õiglaste, teadlike inimeste surm
Ebaviisakuse (vägisõnade) esinemine, vaenulikkus sugulaste ja naabrite vahel
Kasvab raha teenimine läbi ebaseaduslike (Haram) viiside
Kui on palju vihma, kuid vähe taimestikku
Piksenoolte sagenemine
Hakkavad olema erilised tervitused esiletõstetud inimeste jaoks
Kaubandus muutub nii laialiulatuvaks, et naine aitab oma abikaasat äris
Ei jää alles ühtegi täiesti ausat inimest ja mitte kedagi ei usaldata
Alles jäävad ainult kõige hullemad inimesed; nad ei tunne midagi head või keela midagi kurja
Ilmub ihnus (kitsi olemine), Auväärsed inimesed hävivad ja Autud inimesed jääksid ülekaalu
Mees allub oma naisele, kuid ei kuuletu oma emale; ja kohtleb lahkelt oma sõpru, samas väldib oma isa
Inimeste liidriks on neist kõige hullem
Rahvas kohtleb inimest austusega, sest nad kardavad midagi halba mida ta teha võib[Pilt: 11201896_1046752738698008_28951575313628...e=571FDDAB]


----------------Hopi Indiaanlaste Sinise Kachina/ Punase Kachina ennustus-------------------------------------------

(selle postituse viimane muutmine: 03-12-2015 20:40 Infinite.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
kõrreline

Postitusi: 672
Liitunud: Sep 2009
03-12-2015 21:29
Postitus: #3
RE: Ennustused, Ettekuulutused
Maailmas oleks praegu justkui viimse päeva hommik.

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Infinite
Tavaliige

Postitusi: 83
Liitunud: Nov 2013
23-01-2016 16:18
Postitus: #4
RE: Ennustused, Ettekuulutused
Judi Pope Koteen kandis üle järgneva ettekuulutuse, nagu seda oli Vaim Hundile (Ghost Wolf) räägitud, Lakota piibu kandjal ja tseremoonia pealikule:
"Ma räägin sulle mulle Seneca rahva Vanaema poolt antud ettekuulutuse. Ta ütles, et me peame töötama naistega, et nende valu ravida. Nendel aegadel mis tulemas, ta ütles mulle, peame me õppima aitama naistel tagasi saada nende võimsus. Kui naised ei saa oma võimust tagasi, on öeldud, et maailm kaob. Sest inimesed ei käitu enam nagu inimesed. Nad ei ole õilsad ja uhked ning nad ei hoia enam Looja sõnu oma südamete lähedal.

"Inimesed on jäänud haigeks eneseuhkusest , ahnusest, segaduses kadunud. Nad ei ole enam juhid, seega nende lapsed ei õpi ning lapsed uitavad sihitult läbi elu, eluvaimuta. Eluvaimuta inimene on jusktui laev ilma purjeta. Kõik mida sa teha saad, on ainult triivida, lootes leida sadamat.''

"Vanaema ütles mulle, et nendel aegadel on naised, kes hakkavad neid kombeid vastu võtma. See on naised, kes hakkavad mäletama kes nad on. Sest naised naised on nüüd elanud mitmeid tuhandeid aastaid, teades kes nad olid, kuid mitte kunagi ei olnud võimelised nad tõde läbi oma suude rääkima. Kui rahvas jättis Hea Punase Raja ja hakkas kõndima mööda musta tee riba, olid naised maha surutud, sest naised jätkasid mehi hoiatamast, et need ekslevad radadelt...''

"Tervendage naised. Siis saavad naised mehi tervendada ning koos saavad nad tervendada maad.''

"Ma räägin sulle nüüd teise ettekuulutuse. Järgneval aastakümneI, tuleb maale Tähe Rahvas, keda te metoriitideks kutsute, Ema appihüüde peale. Sa näed, oleme kõik seotud. Seega, Tähe Rahvas on olendid ning nad on planeedid ja kateised kehad taevas.''

"Püha Ema kisendab elu eest ja meteoriidid kuulevad ta karjeid ning vastavad ta appihüüetele. Nad tabavad maad taevast sellise jõuga, et hakkab juhtuma palju sisemisi asju, samuti nagu ka välimisi. Maa nihkub mõjutuste tagajärjel. See tekitab Emale püha tule, mis on kogu elu allikas, et liikuda läbi tema keha. Ta on nagu Suur Lind munas, kes proovib välja murda...''

"Vihmad muudavad oma sadu ja tuuled muudavad oma suunda ja mis on eksisteerinud 300 aasta, ei eksisteeri enam. Ja seal kus on suvi, seal on sügis, Ja kus on sügis, seal saab olema talv, Ja seal kus on talv, saab olema kevad.''

"Loomad ja taimed satuvad segadusse. Loomad arvavad talvel, et on kevad ja kirsid hakkavad õitsema ning surevad pakases.Ja suvel tulevad tuuled Põhjast ning puhtuse vaip langeb ja vili sureb. Ja loomad keda kasvatate, ei saa karjamaal süüa... Need on muutused millega Ema meid hoiatab.''

"Hakkavad toimuma suured katkud, mida te ei mõista. Paljud neist hädadest on sündinud teie teadlastest, kelle kavatsused on viltu läinud.Teie teadlased on need koletised üle maailma lahti lasknud. Need katkud levivad läbi teie vete ja läbi teie vere ja läbi teie toidu, kuna olete katkestanud loomuliku ahela, läbi mille ennast Ema ennast ennast puhastab.''


"Ainult need, kes on õppinud elama maal, kus veed voolavad puhtana... leiavad varjupaiga. Minge sinna kus lendavad kotkad, sinna kus hulgub hunt, sinna kus elab karu. Siit leiate elu, sest nad lähevad alati siina, kus vesi on puhas ja kus saab õhku hingata. Elage kus puud, selle maa kopsud, puhastavad õhku. Minge kus puud annavad, oma hingetõmbest teile, puhastuse ja puhtuse, kus nad teid hädade eest kaitsevad... Lumi on suur puhastaja. Mine sinna kus vaip tervendab. Õpi neis paikades elama. Sa elad need ajad üle... On tulemas aeg, pärast ilma. Füüsilise ja vaimse maailma vaheline loor hõreneb; see ärkab taas ellu...'' [Pilt: 12593632_1073759905997291_6958185102049517949_o.jpg]

''Ma olen uinakust ärganud magaja. Ma olen igavese elu seeme. Ma olen inimese lõputu lootus. Ma olen Jumaliku Vaimu võsu. Ma olen Hing.'' - Kolbrin ------------------Tõeotsijad on teretulnud Facebooki Gruppi Esoteerilised Õpetused----------
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
roberdd
Uustulnukas

Postitusi: 25
Liitunud: Jun 2014
24-01-2016 10:25
Postitus: #5
RE: Ennustused, Ettekuulutused
kunagi üks selgeltnägija ennustas mulle edu ,et saan mõnes elu poliitikuks või riigi juhiks (käisin seal koos tädiga ja perega) aga meie perekond ei kohtu enam kunagiSad rääkige kah enda omastest
(selle postituse viimane muutmine: 24-01-2016 10:26 roberdd.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
claudia Eemal
Uustulnukas

Postitusi: 16
Liitunud: Jan 2016
24-01-2016 11:02
Postitus: #6
RE: Ennustused, Ettekuulutused
(24-01-2016 10:25 )roberdd Kirjutas:  kunagi üks selgeltnägija ennustas mulle edu ,et saan mõnes elu poliitikuks või riigi juhiks (käisin seal koos tädiga ja perega) aga meie perekond ei kohtu enam kunagiSad rääkige kah enda omastest

Siis Sa pead endale uue perekonna looma :-)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Infinite
Tavaliige

Postitusi: 83
Liitunud: Nov 2013
03-02-2016 20:39
Postitus: #7
RE: Ennustused, Ettekuulutused
Johann Friede Ettekuulutus:

[Pilt: 12650790_1079825375390744_16191469839222...e=5733DF16]

Austria St.John (Püha Johannes) Ordu Munga, Johann Friede (1204-1257) poolt saadud nägemuse kohaselt, annab erakorraline fenomen hoiatuse, et praeguse tsivilisatsiooni kord hakkab lõpule jõudma:

“Kui tuleb ülev aeg, millal inimkond astub vastu oma viimasele, raskele katsumusele, saab see viidatud silmatorkavate muutustega looduses; külma ja kuuma vahelised muutused saavad olema intensiivsemad, tormidel on katastroofilisem mõju, maavärinad hävitavad suuremaid alasid ning veed ujutavad üle palju madalmaid. Mitte kõik ei ole loomulikel põhjustel, vaid inimene tungib läbi maapõue ja ulatub pilvedeni, riskides oma enda eksistentsiga.’’
"Enne kui universumi jõud näitab pööret päikese ringis Suure Vankri poolt, valmistab jõud taevalikust valgusest kolm aastat inimest ette tundmatuks ajaks, milles kaob vana maailm ning uus tõuseb, mis äratab inimeses jumaliku sädeme läbi ligimesearmastuse ja heategude. Sest järgmises milleniumis ei päri enam maad kiskjalikud loomused, vaid Jumala valguses hõljuvad intellektid, olles jõudnud täiuslikkuse ja rahuni.
[...]
Las päikese kiired tungivad pimedusse: inimese meel muutub rahutuks, kui õhtu taevasse ilmub valgus, mis kaotab kuuja heidab tähed universumisse kui soomused. Sest esimene märk on tulekimbud Jupiterilt, inimeste meeled ärkavad läbi Orioni taipamisele, et Ilmutus on Jumala sõna. "

"Seega, häda kõigile hävituslikele vaimudele! Enne kui need jõud oma kätetööga edu saavutavad, saab Universum rahutusse paisatud ja raua aeg vajub olematusse, kui Veevalaja ajastu alguse saab. Kui ööd saavad täidetud intensiivsema külmaga ja päevad kuumusega, algab looduses uus elu. Sest kuumus on maa kiirgus ning külm on päikese kahanev valgus.
See võtab vaid aasta ning saad teadlikuks, et päikese valgus on muutunud märgatavalt nõrgemaks. Järgmise aasta sügisel saab juba olnud olema märkimisväärne videvik, mis ei lähe enam eredamaks, vaid üha pimedamaks kasvavaks. Kui taevalaotus ennast igat sorti valguskiirte/radiatsiooni ja värvidega põhja taevas katma hakkab , siis mine edasi uuele märgile, sest see on arenev suur komeet, millest ma teile juba rääkinud olen. Ta püsib nähtavana kolm kuud ning saab eemaldatud pärast kerget tuha vihma, nagu see tuli. Viimasel Apokalüpsise päeval, kirjutate te number 1951 oma mõõdetud ajale. Vaimsed nägijad aga loevad 77, sest suur valgus liikus alates Messia sünnist 77-dat korda päikese koonuses ning päikese compass täitis seitsmenda tuhande. Need spirituaalsed sümboolika teadmised avaldatakse John’i (Johannes)poolt inimtõlgenduse valguses, et antiiksete teooria kirjad leiaks taas sissepääsu inimkonda.
Kui elektri jõud nurjuma hakkavad, siis läheneb taevatelki suur sündmus. Sest Suure Karu pime udu on täis perigees, kuni see viiesaja kordse päikese ketta suuruse horisondil võtab. Ta katab maa eest aina rohkem päikese valgust ning päevad annavad kuupaisteliste ööde valgust, kuid need pole kuu poolt valgustatud, vaid Orionilt, mis heidab oma kiired läbi Jupiteri valguse Suure Karu peale, et teda valguse jõu poolt lõhusada. See saab saavutatud kerge võnkumise hõõrdumisest ja energia kiirgamisest eetrites, kus sellisena kaotab maailma struktuur oma tuumajõud ja kohtuvad oma resoluutsusega. Sellel ajal saavad inimese ja loomariik täidetud ängistuse ja hirmuga, nagu ealeski varem. Taeva linnud on kui roomavad olevused ning ei kasuta enam oma tiibu. Maa loomad tõstavad hirmust möirge, mis paneb kõik värisema. Inimesed otsivad varju oma onnidest ja paleedest , et koletist taevakaarel enam mitte näha ning mitte tajuda selle ilmet, kuni lõpuks saabub täielik pimedus, mis kestab kolm päeva ja kolm ööd .
Selle täieliku pimeduse ajal, vajuvad inimesed valguse jõudude puudumise tõttu videviku-unne, millest ei ärka need intellektid, kellel puudub spirituaalse valguse säde, nõrgenenuna oma elujõus. Paljude inimeste jaoks on see uinak transsilaadne seisund, millest nad ärkavad taas, kui nende meeled taaselustuva päikesekiirguse poolt naasevad.
Peale sööstva videviku päevadel löövad särama välgatused eeterist, mis teevad nähtavaks tumeda udukogu, kui maailmas on tajuda elajalikku elu. Teie astronoomid suudavad vaadelda oma teleskoopidega veidrate kujudegaja deemonlike vanu moodustisi ning nad teevad neist fotosid, et neid pildile jäädvustada. Valguse sammaste asemel on nähtav ainult tuli ja tulevased põlved jõuavad järeldusele, muutis element tuli, Suure Karu vankumatuks.
Kui neljandal päeval, päikesetõusu ajal, särab taas teie päeva-täht oma täiel hiilgusel, siis on tuha vaip kui värske lumi talvel, vahega, mis on et see tuhk on väävli värvidega. Maast tõuseb udu, nagu tuliste gaasidega täidetud valgus.
Inimkonnast saab olema rohkem surnuid kui on olnud eales ohvreid viimases kahes Maailmasõjas, sest nõrgameelsed ja võimetud ei saa ennast edasikihutava pimeduse laastavast mõjust vabastada
ning surma terrorit peetakse vähem hirmsamaks kui Suure Karu lähenemine, mis tundub toovat maailmalõpu. Valguse laste hüttides loetakse Ilmutust lambivalgel ning kirikute paleedes saab läbi inimhinge teenijate toimuma suure komeedi tõlgendamine. Tohutu sündmuse kujutis meeltes on südant lõhestav- kui lähedased sugulased üksteist maha jätavad, sest mitte kõigil ole nii palju usaldust Jumalas, uskuda, et mitte Maa, vaid on ürgne udu, mis sulab ära olematusse. Kes teenis elajalikku vaimu, haaratakse oma teadmatuse nõtruse poolt ning ta ütleb ennast lahti oma elust, kuna ta teadvus ei ole enam suuteline spirituaalset valguskiirt vastu võtma.
Kuid elu valgus ja armastus koguvad kokku, kes on rahuarmastavad ja heatahtlikud oma tõotuse päevadel ja tugevdavad neid katsumuste päevil nii, et nad peletavad eemale kahtluse ja uskumatuse ning ei satu Suure Karu ohvriks.

Seitsmendal päeval pärast valguse taasilmumist, saab tuhk pinna poolt neelatud ning loob viljakuse, mida inimesed Maal pole veel varem näinud. Orion kiirgab oma valguskiire kolmeks kuuks maapinnale, sillutades tee suurima ja ülevaima inimese kes eales maal kõndinud puhkepaigale. Pääsenud kuulutavad oma Iidset/Algupärast doktriini rahus ja hakkavad millenniumit rajama, Messia poolt teatatud tõelise vennaliku ja õeliku armastusega Looja hiilguse jaoks ja kogu inimkonna õndsuse jaoks.

Inglise keelne videoklipp, soovitan vaadata


''Ma olen uinakust ärganud magaja. Ma olen igavese elu seeme. Ma olen inimese lõputu lootus. Ma olen Jumaliku Vaimu võsu. Ma olen Hing.'' - Kolbrin ------------------Tõeotsijad on teretulnud Facebooki Gruppi Esoteerilised Õpetused----------
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,199
Liitunud: Dec 2010
03-10-2016 10:32
Postitus: #8
RE: Ennustused, Ettekuulutused
Leonardo Da Vinci kuulutas 500 aastat tagasi ette, et Maa peal saab näha olendeid, kes pidevalt üksteisega võitlevad ega "tunne kurjuses mingeid piire". Nad kisuvad metsades puid maa seest välja ja levitavad kõigi elusolendite hulgas surma, leina, kannatusi ning hirmu.
Maa peal, maa all ja vees ei jää alles midagi, mida nad ei jälitaks, välja ei nuhiks ega hävitaks - ja mitte midagi sellist, mida nad ühest riigist teise ei veaks."
Tänapäeval püütakse neist ridadest välja lugeda ennustusi hävitussõdade kohta - või koguni aatomi-maailmalõpu visiooni.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
Saidil

vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,075
Liitunud: Apr 2011
04-10-2016 05:52
Postitus: #9
RE: Ennustused, Ettekuulutused
anonüümne kommentaar päevalehe veergudelt: Ennustus 03.10.2016 08:53
Maailmakuulsa Bulgaaria pimeda ennustaja Vanga ennustas enne oma surma 1996 järeltulija teket, andes selleks täpsed ennustused ja keda otsiti aastaid, aga alles 2009 leiti ta Prantsusmaalt väikselt kohakesest. 15 a tüdrukul on ainulaadne oskus näha tulevikku ja ette ennustada.
Nüüd esitati järeltulijale 15 küsimust, ehk Venemaa tulevik, maailmas toimuv, kes võidab valimised USAs, millises riigi toimub järgmine terroriakt, kuidas Obama lõpetab oma valitsemise, mis saab Merkelist, millal Ukrainas juhtub riigipööre, kuidas saab Porošenko kannatama, millal Venemaalt võetakse sanktsioonid ja milline haigus ähvardab inimkonda.
Vanga nägi ette USAs 11.9 toimuvat terroriakti, aga teda ei usutud. Tema järglase sõnul toimuvat ka uus terroriakt. Ennustas õigesti ka Prantsusmaal toimunud terroriakte, aga enim saavat toimuma Saksamaal.
USAs võitvat Clinton, kellel olevat väga palju haigusi ja kes võimutseb mehe üle. Obamale ta aga head tulevikku ei näe. Venemaa sanktsioone pikendatakse Clintoni ametisoleku ajal. Vanga ennustas õigesti ette Ukrainas toimunut ja et päästjaks saavat naine patsiga. Järeltulija ennustuse kohaselt saab Ukrainas toimuma uus riigipööre ja ees ootavat aga veelgi verisem Maidan kui 2004 ja 2014 toimunud. Porošenko tõugatakse troonilt ning saab elu lõpuni õnnetu olema. Uueks presidendiks aga saavat keegi USAst saabuv. Lisaks AIDSile, Ebolale ja Zikale tulevat veelgi hullem viirus, mille ülemaailmne levik saavat alguse Hong Kongist ja mille sümptomid meenutavat grippi, aga tagajärjed saavat olema kordades hullemad. Viirus on teada juba 1960 aastast ja vahepeal kadudes jälle uuesti ilmunud. Antibiootikumid talle ei mõju ja muud rohtu siiani ei ole. Järeltulija soovitus. Järgmine aasta vältida sinna piirkonda reisimistest. Vanga ennustas juba 30 a tagasi ette sõda Lähis Idas sh Süürias. Mõlemad aga suurt sõda kus inimesed tapavad üksteist. Mitmed riigid kaduvat. Venemaa saavat esineda järgmistel OM mängudel ja saavutavat maailma karika. Rubla muutuvat dollari/euro suhtes odavamaks (Venemaa plaanib viia dollariino järgmisel aasta u 67 rbl, ülejärgmisel 69 rbl ja peale seda lausa u 71 rbl peale ja siis on politiseeritud rbl loonud lääneriikidel veelgi raskem oma veel lubatud kaupu seal turustada)
Eks edaspidine näita, mis õigeks osutub.

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,199
Liitunud: Dec 2010
05-10-2016 12:56
Postitus: #10
RE: Ennustused, Ettekuulutused
(04-10-2016 05:52 )euroruubel Kirjutas:  Porošenko tõugatakse troonilt ning saab elu lõpuni õnnetu olema. Uueks presidendiks aga saavat keegi USAst saabuv. Lisaks AIDSile, Ebolale ja Zikale tulevat veelgi hullem viirus, mille ülemaailmne levik saavat alguse Hong Kongist ja mille sümptomid meenutavat grippi, aga tagajärjed saavat olema kordades hullemad. Viirus on teada juba 1960 aastast ja vahepeal kadudes jälle uuesti ilmunud.
Eelmisel kuu lõpul juba hoiatatigi Venemaal selle gripi eest.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=75748231
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
Saidil

vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,075
Liitunud: Apr 2011
16-11-2016 06:37
Postitus: #11
RE: Ennustused, Ettekuulutused
Tsitaat:USAs võitvat Clinton, kellel olevat väga palju haigusi ja kes võimutseb mehe üle.

see 50/50 ennustus kukkus siis sedapidi Laugh

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,116
Liitunud: Aug 2016
16-11-2016 19:21
Postitus: #12
RE: Ennustused, Ettekuulutused
(16-11-2016 06:37 )euroruubel Kirjutas:  
Tsitaat:USAs võitvat Clinton, kellel olevat väga palju haigusi ja kes võimutseb mehe üle.

see 50/50 ennustus kukkus siis sedapidi Laugh

Tehniliselt läks see ju täppi.
Kui mitte arvestada võltsimisi hääletga siis "massi" hääled sai Clinton omale.
Ehk kui isik vaatas vaid numbreid siis oli ju kõik õige.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Infinite
Tavaliige

Postitusi: 83
Liitunud: Nov 2013
10-04-2017 11:36
Postitus: #13
RE: Ennustused, Ettekuulutused
+++++++++++++++++++Andide rahva Ettekuulutus ++++++++++++++++++ ***************************Endiga Taaskohtumise Ajastu ************************ (Kogu tekst tõlgitud eesti keelde Dee Smithi tehtud videost, parema pildi saamiseks vaadake see palun läbi, isegi kui ei saa aru inglise keelest, kuna see sisaldab palju tähendusrikast ja sümboolikat täis kunsti)
Allikas:
Juan Nunez del Prado, Don Benito, Don Manuel Q'espi,
Idsete Teadmiste Hoidjad, Joan Parisi Wilcox'i poolt.
Tuleb aeg kui Maast saab sõja, vägivalla ja murede paik, kohast kus kunagi oli ilu, naeru ja rõõmu, saab olema hävingut, ahastust ja väärastumust.
Inimkonda hakkab kontrollima küllastamatu võimu himu ja ihaldus akumuleerida materiaalset vara.
Kuid nendel pimedatel aegadel toimub ka teadvuse tõus, mis alustab nende muutmist, kes ei ole lasknud endid materiaalse maailma illusiooni meelitada.
See transformatsioon hakkab toimuma kosmilise energia naasemise tõttu, mida tuntakse Andide rahva poolt kui ''pachakuti''.
Andide Shamaan väidab, et selle kosmilise transformatsiooni algfaas kestab 7 aastat ning toob endaga kaasa ''Taripay Pacha'', mis tuntud ka kui ''Endiga Taaskohtumise Ajastu''.
Need 7 aastat saavad olema paljude katsumuste ja testide aeg, inimkonnal on valik, et ülendada endid oma teadvuses ja naaseda Valguse rajale või lasta endil jätkata tumedamate mõjutuste poolt kontrollitud olles, mis meie maailmas võimust on võtnud.
Pärast sedda katsumuste perioodi valgustuvad ''Sapa Inka'' ja ''Qoya'' 12st Inka Mallkust ja saavad teatuks inimkonna seas.
''Sapa Inka'' tähendab ''Ainus Isand'' või ''Ülemvalitseja''.
Tema Nais ekvivalent on tuntud kui ''Qoya''.
Nad on vaimselt valgustunud paar, keda tuntakse ära nende ereda valge või kuldse aura poolt, mis nende füüsilisi kehi ümbritseb.
12 Inka Mallkust taasühendavad siis oma rahva, mis tuntud kui Tawantinsuyu ''Neljast Ilmakaarest'' ning koos tõstavad nad inimkonna välja vaimsest pimedusest ja inspireerivad neid saavutama endi kõrgeimaid ideaale.
Tawantinsuyu manifesteerib kõrgendatud teadvuse taseme, tuntud kui ''Mosoq Karpay'' ning üks viis kuidas se väljendub, on nende arenenud ravitsemisvõimed.
Kui kõik Tawantinsuyu on valgustunud ja taasühendatud, ütleb Andide Shamaan, et 6. teadvuse Tasand on Maal manifesteerunud.
Inimkond saab olema valmis sisenema ''Taripay Pacha'', teisiti tuntud ka Kuldse Ajastuna.
Viimane 7. teadvuse Tasand, tuntud kui Jumalikkus (ka Jumalus, otsetõlkes Jumalapea) või et Ülim Loomeprintsiip on siis saavutatav ning Maal algab uus Valgustusajastu.
Lõpp
****************************** ************ ***** *** *
''Nüüd on jõudnud kätte Cumae Sibylla ettekuulutus:
Ajastute suur tsükkel on sündinud taas,
taas tuleb Neitsi ja Saturni valitsemisaeg;
uus juba laskumas põlv ülalt taevast alla me maile.
Veel tee sina selle poisi sünnil, kelles raudne rass lakkama saab ning Kuldne tõusma üle maailma.''
-Vergilius, neljas ekloog
''Intellekt, O Tat, tuleb Jumala Substantsist. Inimestes on see intellekt Jumal; seega on mõned inimesed jumalad ning nende inimlikkus on jumalikkusele lähedal. Kui inimene pole intellekti poolt juhendatud, langeb ta endast madalamale, looma seisundisse. Kõik inimesed on ettemääratusele alluvad, väljaarvatud need, kes on Logose vallas, mis juhib intellekti seestpoolt, ei ole selle alluvuses sellisel kombel kui teised. Jumala kaks kingitust mõistuse ja Logosena on sama väärtusega kui surematus. Kui inimene kasutab neid õigel otstarbel, ei erine ta mitte kuidagi surematutest.''
-Hermes Trismegistus: Corpus Hermetica
Hermetistlik Rütmi Printsiip
''Kõik voolab välja ja sisse; kõigel on omad tõusud ja mõõnad; kõik tõuseb ja langeb; pendli kõikumine avaldub kõiges, paremale liikumise mõõduks on vasakule liikumise määr; rütm tasakaalustab.'' -Kybalion
"Looduse seadused liiguvad aeglaselt ja märkamatult, ometi kindlalt ja täpselt ning tuleb kindlasti aeg, millal inimene saab olema nende seaduste teadvusesse sunnitud, kas ta soovib või mitte. Loodus ei ole kellegi vahettegija ning need, kes ei liigu ja progresseeru tema edasiarenemise seadustega, peavad paratamatult koos vanaga hääbuma."
— The Light of Egypt vol. II (Egiptuse Valgus II osa), T. H. Burgoyne
[Pilt: 17757247_1462019087171369_14490109515553...e=59570BEE]

(selle postituse viimane muutmine: 12-04-2017 21:06 Infinite.)

''Ma olen uinakust ärganud magaja. Ma olen igavese elu seeme. Ma olen inimese lõputu lootus. Ma olen Jumaliku Vaimu võsu. Ma olen Hing.'' - Kolbrin ------------------Tõeotsijad on teretulnud Facebooki Gruppi Esoteerilised Õpetused----------
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 490
Liitunud: Apr 2013
10-04-2017 19:17
Postitus: #14
RE: Ennustused, Ettekuulutused
Ühe meediumi kanaldus: https://www.youtube.com/channel/UCFeU1ff...FXw/videos
Vaatamist alustada päris algusest. Varem arvasin et ta ajab täielikku plära, kuid siis veel vene keelt hästi ei mõistnud. Бесконечная прибыль Profitto infinito

Tema videoid varastati ja esitati muude nimede all.
,,,,,,,
РУССКИЙ ТЕСЛА..КАНАЛ АЛЕКСАНДРА КУГУШЕВА..https://www.youtube.com/watch?v=F94cX... Ja alati tasub läbi lugeda all olevad komentid. Igasugust jama küll lisatakse, kuid vahel ka huvitavat. Suur vene rahvas, siila mnoogo, umaa nje naado. Kuid see inimene on tark inimene. See varesejalgade all ainult lisainfoks. Mitte mingit usufanatismi.
(selle postituse viimane muutmine: 12-04-2017 18:08 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Skarre
Vana kala

Postitusi: 375
Liitunud: Feb 2013
12-04-2017 20:31
Postitus: #15
RE: Ennustused, Ettekuulutused
isemaag:

3.4. Postituse vormistamine
Meie foorum on eestikeelne ning üritame teha kõik selleks, et järgida head eesti kirjakeelt. Tee seda ka sina!
Lause algab suure tähega ning lõpeb punkti või muu lauset lõpetava märgiga.
Ära kasuta slängi või arusaamatuid sõnaühendeid (näit. wazzaap, cuuuul, iccccc). Sellised postitused lähevad koheselt korrigeerimisele ning sa ju ei taha, et moderaatorid sinu peale kurjad oleks?


3.6. Võõrkeelsed tekstid
Lühikeste võõrkeelsete tekstijuppide puhul tuleb lisada ka tõlge. Pikemate materjalide puhul piisab lühitutvustusest või sisukokkuvõttest. Kui kasutad oma postituses võõrkeelset tsitaati, siis hoolitse, et see ka tõlke eesti keelde leiaks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 490
Liitunud: Apr 2013
14-04-2017 00:12
Postitus: #16
RE: Ennustused, Ettekuulutused
(12-04-2017 20:31 )Skarre Kirjutas:  isemaag:

3.4. Postituse vormistamine
Meie foorum on eestikeelne ning üritame teha kõik selleks, et järgida head eesti kirjakeelt. Tee seda ka sina!
Lause algab suure tähega ning lõpeb punkti või muu lauset lõpetava märgiga.
Ära kasuta slängi või arusaamatuid sõnaühendeid (näit. wazzaap, cuuuul, iccccc). Sellised postitused lähevad koheselt korrigeerimisele ning sa ju ei taha, et moderaatorid sinu peale kurjad oleks?


3.6. Võõrkeelsed tekstid
Lühikeste võõrkeelsete tekstijuppide puhul tuleb lisada ka tõlge. Pikemate materjalide puhul piisab lühitutvustusest või sisukokkuvõttest. Kui kasutad oma postituses võõrkeelset tsitaati, siis hoolitse, et see ka tõlke eesti keelde leiaks.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Tänan selge eestikeelse informatsiooni eest. Alustan kõige olulisemast üldse: On olemas veebisõnaraamatud, minu kasutada on 2 mulle teadaolevat:
http://www.keeleveeb.ee/
https://annaabi.ee/saksa-eesti/ Saab valida keelt.
On olemas guugli automattõlge, mis vahel annab küll päris paranähtuslikke vastuseid, selle asupaik on ekraani parema ülanurga lähedal.
On olemas professionaalsel tasemel tõlkeprogrammid, kui nüüd kirillitsas panna, siis jälle on jama lahti, ausaltüteldes ei mäleta ka täpset nime, tuleb otsida, hiljem läeb vaja.
Siinfoorumis esitatud ingliskeelsete peale ma mitte kunagi pole virisenud, ikka sõnaraamat on abiks olnud.
Minu poolt esitatu kirillitsas on rajajuhatus ühe vene teadlase tegeliku nimeni, kes on ka meedium. РУССКИЙ ТЕСЛА..КАНАЛ АЛЕКСАНДРА КУГУШЕВА..https://www.youtube.com/watch?v=F94cX... OHH ISSAND HALASTA! JÄLLE KIRILLITSAS. Aga mida ma siia lisada tohin siis üldse, kui eesti keeles pole midagi. Järgmisena õpin selgeks saksa keele, vähemalt kuulmise ja mõistmise tasemel. Õppige kahh!
Niisiis see kirillitsas minu poolt esitatu kasutab kõnesüntesaatorit, et itaallased teda kuuleksid ja kuulaksid, kuna nende poolsaart pidavat tabama kõige esimene tõsine looduskatastroof vähem kui 2 aasta kuludes. Ta ennustas maavärinaid ette mõnes oma videos. Osade ta videote all on jutt kolmes keeles kirjas, tavaliselt kahes keeles, iga arvutiklahve vajutama õppinu saab selle lisada tõlkemootorisse, vastusega on nii nagu tuleb, mõnikord väga vaimselt. Tuumajaamad kogu maailmas tuleb sulgeda, aega selleks on vähe jäänud, nafta ja kivisöe põletamine on maakera tasakaalust välja lükanud, seda loodu tasakaalustab üleujutuste kaudu ja muil viisel, sest on elav süsteem. Itaalia lähedal ainus ohutu koht olevat Padre Pio praegune puhkepaik. Veel ta räägib oma videois geoloogilise mineviku kohta. Veel näitab enda poolt kokku pandud generaatoreid, võrdluspildid ka sinna juurde kui palju tuumaelektrijaam ruumi võtab. Natuke geneetika kohta. Natuke Maakera tuuma kohta, dinosauruste aja ja nüüdisaja erinevuste kohta, mispärast saurused nii suureks kasvasid.
Minu poolt: Kusagil netis pidavat olema täiesti häid programmisid, millede kaudu kõne tõlkimine on võimalik, tänaseni ma selle kohta huvi ei tundnud, kuid ehk ise soovitate ja aitate oma foorumlastel ka hiina keeles selgust saada. No mis kristlased need küll on, kes oma issanda pojaga oskavad rääkida ja kui hiinlane vastu juhtub, siis ei oska hiinlasele teretki ütelda, aga vaat kui hiinlane satub kokku hiinlasega, kes ei oska õiget hiina keelt, siis mõlemad joonistavad oma hieroglüüfid ja mõlemad saavad aru absoluutselt kõigest, kõigepealt sellest, et sobivad üksteisega suurepäraselt. Ainult uitmõte.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,087
Liitunud: Aug 2012
15-04-2017 20:01
Postitus: #17
RE: Ennustused, Ettekuulutused
(10-04-2017 19:17 )isemaag Kirjutas:  Ühe meediumi kanaldus: https://www.youtube.com/channel/UCFeU1ff...FXw/videos
Vaatamist alustada päris algusest. Varem arvasin et ta ajab täielikku plära, kuid siis veel vene keelt hästi ei mõistnud. Бесконечная прибыль Profitto infinito

Tema videoid varastati ja esitati muude nimede all.

Vaatasin kuulasin kolme nelja videot järjest. Minu meelest ei midagi asjalikku. Kas kuskilpool läheb paremaks ka?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 490
Liitunud: Apr 2013
16-04-2017 03:52
Postitus: #18
RE: Ennustused, Ettekuulutused
(15-04-2017 20:01 )positiivne Kirjutas:  
(10-04-2017 19:17 )isemaag Kirjutas:  Ühe meediumi kanaldus: https://www.youtube.com/channel/UCFeU1ff...FXw/videos
Vaatamist alustada päris algusest. Varem arvasin et ta ajab täielikku plära, kuid siis veel vene keelt hästi ei mõistnud. Бесконечная прибыль Profitto infinito

Tema videoid varastati ja esitati muude nimede all.

Vaatasin kuulasin kolme nelja videot järjest. Minu meelest ei midagi asjalikku. Kas kuskilpool läheb paremaks ka?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ei, iga päevaga läeb aina halvemaks, paradiisi väravad on juba ainult kukesammu kaugusel. Ehk ei lasta sisse, kohad olid ammu täis jehoovatunnistajate õitseajal, mulle kaa lubati kohta paradiisis ühe Kristuse poolt määratud nõiduste tagasisaatja poolt, kui ma ilusti ta sõna kuulan. Isegi jumala telefoninumber anti, mingi Jupiter+astroloogilne märk+telefoninumber. Hiljem ähvardati et vaatame mis juttu sa räägid 1995. aasta veebruaris, mina talle vastasin et räägin ikka sama juttu mida praegu, kuid sina räägid muud juttu. Vähem kui poole aastaga too tegija sai oma kätesse koledad valud ja silkas arste mööda, mulle nii räägiti, oma ärist olevat ilma jäänud. Saan ta tollase elukoha kah ette näidata, nii oli. Lugu nagu musthuumor. Tema ütelus+minu vastus sõnapealt täpselt. Ta oli väga väekas, kellegi kontrolli all, oskas inimesi veeklaaasisse või toaseinale kutsuda ja vaadata. Tegelikult mitte midagi keerulist, kui korra näha ja proovida. Kuid minu poolt linkides antu ei ole usufanaatik, esitab üllatavaid seoseid olemasolevast. Kel vaja, vaatab, kel pole vaja, ei vaata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,087
Liitunud: Aug 2012
16-04-2017 08:35
Postitus: #19
RE: Ennustused, Ettekuulutused
(16-04-2017 03:52 )isemaag Kirjutas:  Kuid minu poolt linkides antu ei ole usufanaatik, esitab üllatavaid seoseid olemasolevast. Kel vaja, vaatab, kel pole vaja, ei vaata.

Kahtlemata, kahtlemata. Kel vaja see vaatab. Meenutan, et tegemist on foorumiga, kus arutletakse ja võimalusel analüüsitakse ja antakse hinnanguid ja muudetakse hinnanguid. Argument "ära vaata kui ei taha" on lihtsalt kohatu.

Ma ei saanud aru selle mehe meetodist. Aga esimeste videote vaatamisel tekkis selge ja täiesti asjalik, ilma üleoleku või mõne muu inimliku negatiivse tundeta küsimus, kas on ikka mõtet aega kulutada ja oodata, ehk tuleb iva. Ja nii ma siis küsingi? Kas läheb asjalikumaks ka?

Videote varastamine ja oma nime all üles panemine sellises kohas nagu youtube - kus seda siis veel teha ku mitte siin.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Skarre
Vana kala

Postitusi: 375
Liitunud: Feb 2013
17-04-2017 17:30
Postitus: #20
RE: Ennustused ja ettekuulutused
Siin üks huvitav ettekuulutus Imaam Mahdi kohta:

"حتى لو كانت مدة وجود العالم بأكملها قد استنفدت ولم يتبق سوى يوم واحد قبل القيامة، فإن الله سيوسع ذلك اليوم إلى هذا طول الوقت، لاستيعاب مملكة شخص من أهل البيت الذي سوف أن يسمى الأرض بالسلام والعدل لأنه سيكون كاملا من الظلم والاستبداد في ذلك الحين.

"نحن (أنا وعائلتي) هم من أفراد الأسرة التي اختارها الله لهم حياة الآخرة على حياة هذا العالم، وأفراد بيتي (أهل البيت) يعانون من فظاعة كبيرة وعليهم طردوا قسرا من ديارهم بعد وفاتي، ثم سيأتي الناس من الشرق يحملون أعلاما سوداء، وسوف يطلبون بعض الخير الذي يعطى لهم، ولكن سيتم رفضهم الخدمة؛ وعلى هذا النحو، فإنها سوف تشن الحرب يخرج منتصرا، وسيعرض ما يريدونه في المقام الأول، لكنهم سيرفضون قبوله حتى يمرونه إلى رجل من عائلتي الذي يبدو أن يملأ الأرض بالعدل كما كان مليئا بالفساد. كل من يصل إلى ذلك الوقت يجب أن يأتي إليهم حتى لو كان الزحف في الثلج منذ
بينهم خليف الله المهدي
(selle postituse viimane muutmine: 17-04-2017 17:30 Skarre.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,116
Liitunud: Aug 2016
17-04-2017 18:21
Postitus: #21
RE: Ennustused ja ettekuulutused
Skarre - google ikka tõlgib:

"Even if the existence of the whole world is exhausted and only one day remains before the resurrection, God will extend that day to this length of time, to accommodate the kingdom of one of the people of the House who will be called the land of peace and justice because it will be full of injustice and tyranny at the time .

"We (my family and I) are members of the family chosen by God for the life of the Hereafter in the life of this world, and the members of my house (Ahl al-Bayt) are suffering from great atrocity and forced from their homes after my death, and then people from the east will come with black flags, Some will be given to them, but they will be refused service; and as such, they will wage war victorious and will offer what they want in the first place, but they will refuse to accept it until they pass it on to a man from my family who seems to fill the earth justly as it was full of corruption. Those who arrive at that time must come to them even if they crawl in the snow since
Including Khalifullah Mahdi

PS. Arvestades, et araabia keel on muutnud islami kandjaks siis...

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marimu
Bännitud

Postitusi: 109
Liitunud: Apr 2017
18-04-2017 13:06
Postitus: #22
RE: Ennustused ja ettekuulutused
Soome teadlaste ennustus: selline on meie argipäev 25 aasta pärast:
http://soome100.postimees.ee/4083091/soo...1484914243

Praegu elab Soomes 5,5 miljonit inimest. Neist 89% on soomlased. 25 aasta pärast on Soome rahvaarv 6,5 miljonit, kasvu tingib sisseränne. Täielikult on muutunud ka Euroopa immigratsioonipoliitika.

Sisseränne muudab Soomes rahvastiku struktuuri.

Soome piirid püsivad muutumatuna. Ent väärtused muutuvad tulevikus senisest tähtsamaks. Enim hinnatakse solidaarsust ja sõnavabadust. Need kaks on ka tänase Soome ühiskonna alustalad.
Integreerimine nõuab vahendeid, mistõttu keskmise suurusega linnad on sunnitud ühinema. Näiteks Oulu, Rovaniemi, Kemi ja Tornio ühendamisel sünnib uus linn, mil nimeks Põhjala pealinn.

Suureneb keelte ja rahvaste paljusus. Soome ja inglise keele roll suureneb. Rootsi keele osakaal väheneb, samas toimub soomerootslaste sulandumine soomekeelsete hulka.

Alzheimeri tõbi on laialt levinud, aga selle vastu on leitud ravimid. Alzheimer muutub Parkinsoniga sarnaseks krooniliseks vaevuseks, mis muudab inimese elukvaliteeti, aga ei tähenda surma.
Ka vähk-kasvaja vastu on leitud täppisravimid, mis muudavad kasvaja krooniliseks haiguseks. Vähk on sarnane kõrgvererõhutõvega – medikamentidega suudetakse mõlemaid kontrolli all hoida.
Inimestele osatakse kasvatada varuosi ja neid meisterdatakse meie endi tüvirakkudest. Elundite kasvatamine on oluline, kuna neeru-, südame ja kopsuhaigusi ravitakse siiretega.
Antibiootikumide mõju väheneb, mille tagajärjel muutuvad tuberkuloosi- ja kolibakterid jälle tapvateks. Töötatakse välja antibiootikumidele alternatiivseid ravimeid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
cambodia
俄罗斯特种部队

Postitusi: 577
Liitunud: Sep 2012
19-04-2017 18:26
Postitus: #23
RE: Ennustused ja ettekuulutused
Maag Horacio Villegas nägi Donald Trumpi võitu USA presidendivalimistel ette juba 2015. aastal. Nüüd on jumala sõnumitooja veendunud, et tuumasõda puhkeb kõigest mõne nädala pärast...
http://www.express.co.uk/news/world/7935...-un-mystic
http://www.ohtuleht.ee/800123/donald-tru...e-kaugusel

https://www.youtube.com/watch?v=qP79zHALbH4
https://www.youtube.com/watch?v=rpUZNgzOzmA
https://www.youtube.com/watch?v=ZJj6d5QSYaE
https://www.youtube.com/watch?v=Q1J5lUKnD4I
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marfa Ivanovna
Uustulnukas

Postitusi: 6
Liitunud: Jan 2017
19-04-2017 20:49
Postitus: #24
RE: Ennustused ja ettekuulutused
Ennustan, et õudset lõppu ei tule, aga õudus saab olema lõputu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,666
Liitunud: Sep 2007
21-04-2017 10:17
Postitus: #25
RE: Ennustused ja ettekuulutused
Kui te kasutate misiganes välismaa keelt, siis palun kirjutage emakeeles juurde ka, mida antud tekst sisaldab. Kui tegemist on pika tekstiga, siis on endiselt nõutav kasvõi lühikokkuvõte.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ennustused aastaks 2014 Jõhvikas 81 44,745 28-12-2014 11:53
Viimane postitus: MarxVoss
  Ennustused aastaks 2013 Augustus 20 12,962 23-09-2013 20:17
Viimane postitus: corporis
  Sinu ennustused aastaks 2012? VLAD 57 18,022 11-05-2012 20:54
Viimane postitus: rissardo
  Mähe Edgari ennustused Savipats 183 65,399 08-01-2012 07:32
Viimane postitus: Foorumlane
  Ennustused aastaks 2011 Jõhvikas 21 12,826 19-12-2011 19:01
Viimane postitus: zen faran
  Sinu ennustused aastaks 2011? VLAD 37 13,850 23-11-2011 18:15
Viimane postitus: WhiteWolf
  Austatud Püha Isa Mitar Tarabichi ennustused excubitoris 2 3,342 13-03-2011 04:27
Viimane postitus: M2ggs

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog