Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kui vaim peaks tahtma ühendust võtta
Autor Sõnum
SuperHit80
Uustulnukas

20-11-2005 21:12
Postitus: #1
RE: Kui vaim peaks tahtma ühendust võtta
Oled sa ise proovinud? Äkki...

Muudetud: 25-11-05 kell 11:41:21 celtic
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Flash
Veteran

25-11-2005 16:51
Postitus: #2

kirjelda siis seda oma kontakti. suht kaheldav tundub
lissu
Uustulnukas

17-05-2006 21:22
Postitus: #3

väga huvitav võiks isegi proovida
margot
Uustulnukas

11-07-2006 19:16
Postitus: #4

encore, võiksid sellest enda kogemusest pikemalt rääkida. wink
TriibulineRuut
Uustulnukas

20-01-2007 22:23
Postitus: #5

Mis te tahate öelda, et olete vaimu näinud???
Müstik
Shambalas

21-01-2007 15:43
Postitus: #6

Tsitaat:Algselt postitas: TriibulineRuut
Mis te tahate öelda, et olete vaimu näinud???

Vaimu ei pea ilmtingimata nägema, teda võib ka kuulda ja näha näiteks toas asju ringi paigutamas.
Selles teemas annab encore nõu, mida teha, kui vaim (kodukäija, poltergeist, kummitus,teispoolsuse hingeolend) tahab ühendust võtta või toimetab ringi sinu kodus.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
zepac
Veteran

21-01-2007 17:26
Postitus: #7

Vaimolendit võb ka lihtsalt tunnetada. See esineb ka emosionaalselt. Näiteks tunned, et keegi on ruumis koos sinuga, ning sul tekkib hea, või väga ebameeldiv tunne. Mul oli esimesel korral just väga ebameeldiv ja eemaletõukav tunne. Hiljem on olnud just vastupidi- väga soe ja meeldiv. Isegi sõbralik. Keerukas on seda seletada.

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Nazz
Veteran

23-01-2007 11:58
Postitus: #8

On veel moodusi, kuidas nendest lahti saada, kui nad ei lähe ära... ja alati ei saa ka aidata...

ma tean ühte juhtumit, kui kummitajaks oli väike plika, ja ta lihtsalt tahtis sõpra või venda, kuid ära ta ka ei läinud...

Seal tehti selline asi, mida inglise keeles kutsutakse...Banishing..
(ma ei tea selle eesti keelset vastet, sest enamus mida ma olen õppinud, on inglise keeles)

Kuigi mõne jaoks on see ebaeetiline, kuid seal ei olnud midagi parata...
bridget
Uustulnukas

14-06-2007 20:48
Postitus: #9

Kutsusime kunagi ammu minu juures vaime välja, aga tagasi neid ei saatnud. Hakkasin imelikke asju kuulma ja nägema, ärkasin öösel üles selle peale, et voodi vappus jne.. Oletasin, et ju need vaimud on siis mind kummitama jäänud. Sõbranna ütles, et kuulis kuskilt, kuidas vaimud tikutopsi püüti ja niimoodi kummitamisest lahti saadi. Proovisime siis selle tikutopsi püüdmise ära ja imelik küll, peale seda enam kahtlaseid asju ei toimunudki! Ei tea, kas üldse on võimalik vaimud tikutopsi kinni panna, aga selline veider lugu siis....mnjah.

Kes me oleme? Miks me oleme siin? Kuhu me läheme?
Hallucigenia
Veteran

14-06-2007 21:12
Postitus: #10

Tsitaat:Algselt postitas: bridget
Ei tea, kas üldse on võimalik vaimud tikutopsi kinni panna
Sellisesse ehk on ...
Birgiiit
Uustulnukas

15-06-2007 09:31
Postitus: #11

mul klassiõel oli nii et ta magas ja siis ta nägi unes valget daami ja kui ta hommikul ärkas oli otsaesine verine,

ja ta ütles et kõik kes näevad valget daami unes peavad kohe üritama üles äragata , sest ta võib veel midagi hullemat teha...
Mari007
Tavaliige

16-08-2007 17:09
Postitus: #12

mnjaa,valge daam on tõesti tegelane keda unes näha ple soovitav aga see oli nüüd teemaväline.
pmst,see kuidas vaimu aidata,sai encore poolt kirjeldatud,seega kui kodus vaim,proovige encore kirjeldatud varianti ja kui ei aita,siis pöördu targemate poole.Smile

Kõige kindlamalt usutakse seda,millest teatakse kõige vähem!
PiziIngliito
Proua

18-09-2007 19:45
Postitus: #13

alguses on hirmus, tõesti.. ta ütleb oma sõnumi ja lahkub ise vabatahtlikult, siis ei ole vajagi enam pingutada..
black331
Uustulnukas

19-09-2007 13:08
Postitus: #14

mina tegelikult täitsa usun et see võib aidata.
oma eelmises kodus tundsin ma pidevalt et keegi tuli tuppa ja ikka kostus peale seda mõni krõps.
kui ma üksi kodus olin ei julgenud ma siis liigutada ega ringi vaadata vaid panin silmad kinni ja hakkasin vaikselt nutma.
kui keegi veel kodus oli siis jooksin kohe tema juurde või hakkasin karjuma kuni keegi tuli vaatama mis lahti on.
peale seda ei julgenud ma mitu päeva üksi seal toas olla.
mõnusat ega sooja tunnet ma küll tundnud ei ole, alati tekib väga halb ebameeldiv ja abituse tunne.
ütlen ausalt et ega ma praegu ka ei julgeks üksi vaimu laua taha ootama jääda eg ateda kutsuda.....
DaamValges
Pure White

23-09-2007 14:41
Postitus: #15

Aitab ehk nendest valgete, punaste, siniste jne värvidega daamidest. Ei ole neil daamidel huvi väikeseid lapsi une pealt veristada, ära süüa või mis iganes te veel välja mõelnud olete.

Mina olen Daam ja olen rääkinud.
Orhidee93
Tavaliige

23-09-2007 17:33
Postitus: #16

njh suht jube..ma mõtlesin ka proovida seda aga siis mõtlesin et kas ikka on vaja kui ma ei oska ntx aidata vms ja siis jääbki kummitama niiet jamh ma parem ei tülita neid ^^

They play in the devil's key
An endless symphony
I even hear it now
Sk8
Uustulnukas

23-09-2007 20:45
Postitus: #17

seda võib proovida aga sa ei või kunagi teada tegelikult millega või kellega sa tegeled!!!

mina olen see tõttu vaimudelt palju pahandusi saanud!!!!

Not good for bad guy's aren't you?
PiziIngliito
Proua

27-09-2007 13:20
Postitus: #18

Võiksin sellele vastu vaielda, mõni ikka teab ka wink ..algajatel seevastu aga ei soovita eriti suhtpuht "huvi pärast" katsetada selliste asjadega.. kindlasti on mingeid muid parasüsteeme, mida katsetada Smile
Kuukiir
Uustulnukas

27-09-2007 13:59
Postitus: #19

Kas sel alal ikka sellist proffi on, kes kõikide vaimude ja vaimolenditega täpselt nii käituks, kuidas kohane ...Kahtlen. Tegelkult ei kahtle, väidan, et pole. Samuti algajaid ei ole. On lihtsalt inimesed, kes üritavad nii või naa sekkuda nende vaimtüüpide tegemistesse.
YARi jutt väga mõistlik minu meelest.

Olen ise seisnud vastamisi ühe vaimolendiga, vahemaa paar meetrit. Ta oli väga hästi silmaga nähtav valkjas energiakogum, keskmise inimese pikkusega, inimese kujuga, ainult et hõredamatest kohtadest paistis veidi läbi. Meil toimus ka väga vähene suhtlemine, mõtte tasandil.
Peale sellist kohtumist on tõenäoline, et hindad oma vaateid ümber... millised iganes nad varem olid.

PS Ei olnud purjus, kui vaimu nägin.

Muudetud: 27-9-07 kell 13:01:57 Kuukiir
PiziIngliito
Proua

27-09-2007 16:27
Postitus: #20

Kommentaariks siis niipalju, et ega ma ei õigustanudki seda, et inimesed peaksid kindlasti vaimude ja vaimolenditega iga oma kapriisi tõttu ühenduma, neid häirima, neid nö välja kutsuma jne, kuid leidub siiski neid, kes tulevad nendega vajadusel suhelda paremini toime. Tajuvad paremini jne.
Tihti on nii, et kes varem sellistest asjadest suurt ei tea ja kogemus puudub, valdab hirm ja vaevalt, et sellises tunnete virrvarris midagi asjalikku mõelda suudab, rääkimata sellest, et keegi üleskerkinud probleemi (häiriva kummituse lahkuma sunnib nö või midaiganes) lahendab. Mnjaa. Aga mis ma ikka heietan, erand kinnitab reeglit. Laske käia, kui hing ihkab.

Teie,
...
Metslane
Uustulnukas

01-06-2012 16:58
Postitus: #21
Minu lugu siis selline - müün oma maja keset tallinna vanalinna mis on ehitatud 1475 aastal - tehes järjekordset suurpuhastust, kuulen ühtäkki just kui keegi jalutaks hästi aeglaselt minu suunas. Olin ju terves suures majaks üksi ja lukustasin ka seest poolt ukse, et kui mööda maja ringi hulgun - kutsumattu külaline sisse ei pääseks. Pöörates pilgu kõrvale nägin sellist hallikat kogu minu lähedal seismas. Väljategematta nokitsesin oma asjadega edasi ja kui lõpetanud olin siis lihtsalt häälega - just nimelt kõnetades kui elavat - küsisin. Mida sa trööpad siin ringi - räägi ära mis sul öelda on ja ära raiska mu aega. Vastust tulematta ega ka vastust tajumatta hakkas ta keldri allakäigu suunas liikuma. Kui jäin seisma - seisatas ka tema, selge oli et kutsutakse kuhugi. Järgnesin täiesti külma rahuga, kuna selliseid kogemusi ja erinevates kohtades on olnud rohkem kui üks. Kuni jõudsime lõpuks keldri tagumise seina juurde ja sealt ta kadus põranda ja seina vahelisse prakku. Kuna maja on vana siis otsustasin et käin ülevalt läbi ja toon küünla. Läites küünla ning asetasin leegi prao kohale - liikus küünla leek. Võimatu mõtlesin endamisi ja läksin peale sellist ettendust koju. Järg misel päeval tagasi tulles jätkasin koristustöödega ja kuna osa keldrist on pime, kasutasin taskulampi ( keldri pinda kõikide ruumidega kokku on 204 ruutmeetrit). Kui keldri osas kus voolu pole läks ühtäkki taskulambi pirn läbi. Tundes oma hoone keldrit kui oma püksitaskut - polnud mul vähekestki probleemi sealt lahkuda. Kuna on tegemist võlv keldriga siis helikaja on seal hämmastav ning liikumiseks kasutasin sõrmenipsu. Miks nii, kuna kui jõuad seinale liiga ligi, nipsutav heli põrkub tagasi, nii suudad sa pimedas kerge vaevaga orienteeru. Nipsutades liikudes väljapääsu suunas - tajun üht äkki et keegi nipsutab just kui kaasa. Kummaline ja ajas mind naerma ning siis tegin talle tünga Laugh, käega nipsu tehes liigutasin vaid käsi kuid nipsu heli ei teinud, kuid tegelane eksis vana limukas - mina muidugi heast meelest et ära tegin lõhverdasin naerda - NÄH VAHELE JÄID SA REO ja naersin edasi, kuni rahunesin ning laususin. Tean tean mida sa tahad, tulen kaduneljapäeval ja vaatan kuhu sa mind juhatada tahtsid.
Kadu neljapäeval võtsin kaasa meisli, haamri ja väikese sõrgkangi ja suundusin vanalinna. Minnes kohta kus ta põranda ja seinaprakku oli ära kadunud - süütasin uuesti küünla ning vaatasin kas on kuskil suuremat pragu kus võiks oma uudishimu rahuldada - leidsingi selle ning kukkusin siis ettevaatlikult paekivi plokke eemaldama. Kujutate ette ma leidsin tühja ruumi - lae all kaks jämedast metallist ahelat ning maas mõned luud. Kummaline, kinnine ruum, kuid osa luudest inimese skeletist olid kadunud. Sellest välja tegematta keerasin need luud vanasse puuvillast riidetükki ning sättisin siis linnakodu poole. Loomulikult võtsin kaasa oma trummi ning mõned abivahendid ja sõitsin oma kodutallu. Järgmisel päeval valmistasin ette riitusplatsi ning õhtu korraldasin tuleriituse ehk saatsin ta siis minema.
Linna tagasi tulles jätkasin oma tegevust vanas majas - hoonesse sisse astudes läksin keldrisse ning müürisin uuesti selle väikese kambrikese kinni ning laususin - noh - oled rahul? just kui keegi oleks õrnalt näkku puhunud ja sellest ajast peale on majas rahu Laugh. Selline lugu teile Laugh

Puhast mõtlemist
kuukaart
Tavaliige

01-06-2012 17:18
Postitus: #22
Väga ilus lugu: )
Müstik
Shambalas

01-06-2012 18:34
Postitus: #23
Metslane, kas kuskilt linnaarhiivist järgi ei taha uurida, kes selles vanas majas aegade jooksul elanud on?
Niiviisi tuleks ehk isegi välja, kes potensiaalne kurikael oli. Kes sinna ahelatesse pandud inimese keldrisse sisse võis müürida...
Vaatasin, et samal aastal 1475 hakati rajama ka Kiek in de Kökki.

Torn sai kõvasti kannatada, kui Moskva tsaaririigi väed 1577. aastal Tallinna piirasid.
Ehk oli sinna sinu majjagi mõni tsaaririigi esindaja sisse müüritud? Mis ajastust need metallist ahelad olid? Need võiksid praegu linnamuuseumile marjaks ära kuluda.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
jack the ghost 15
Uustulnukas

08-06-2012 15:18
Postitus: #24
(01-06-2012 16:58 )Metslane Kirjutas:  Minu lugu siis selline - müün oma maja keset tallinna vanalinna mis on ehitatud 1475 aastal - tehes järjekordset suurpuhastust, kuulen ühtäkki just kui keegi jalutaks hästi aeglaselt minu suunas. Olin ju terves suures majaks üksi ja lukustasin ka seest poolt ukse, et kui mööda maja ringi hulgun - kutsumattu külaline sisse ei pääseks. Pöörates pilgu kõrvale nägin sellist hallikat kogu minu lähedal seismas. Väljategematta nokitsesin oma asjadega edasi ja kui lõpetanud olin siis lihtsalt häälega - just nimelt kõnetades kui elavat - küsisin. Mida sa trööpad siin ringi - räägi ära mis sul öelda on ja ära raiska mu aega. Vastust tulematta ega ka vastust tajumatta hakkas ta keldri allakäigu suunas liikuma. Kui jäin seisma - seisatas ka tema, selge oli et kutsutakse kuhugi. Järgnesin täiesti külma rahuga, kuna selliseid kogemusi ja erinevates kohtades on olnud rohkem kui üks. Kuni jõudsime lõpuks keldri tagumise seina juurde ja sealt ta kadus põranda ja seina vahelisse prakku. Kuna maja on vana siis otsustasin et käin ülevalt läbi ja toon küünla. Läites küünla ning asetasin leegi prao kohale - liikus küünla leek. Võimatu mõtlesin endamisi ja läksin peale sellist ettendust koju. Järg misel päeval tagasi tulles jätkasin koristustöödega ja kuna osa keldrist on pime, kasutasin taskulampi ( keldri pinda kõikide ruumidega kokku on 204 ruutmeetrit). Kui keldri osas kus voolu pole läks ühtäkki taskulambi pirn läbi. Tundes oma hoone keldrit kui oma püksitaskut - polnud mul vähekestki probleemi sealt lahkuda. Kuna on tegemist võlv keldriga siis helikaja on seal hämmastav ning liikumiseks kasutasin sõrmenipsu. Miks nii, kuna kui jõuad seinale liiga ligi, nipsutav heli põrkub tagasi, nii suudad sa pimedas kerge vaevaga orienteeru. Nipsutades liikudes väljapääsu suunas - tajun üht äkki et keegi nipsutab just kui kaasa. Kummaline ja ajas mind naerma ning siis tegin talle tünga Laugh, käega nipsu tehes liigutasin vaid käsi kuid nipsu heli ei teinud, kuid tegelane eksis vana limukas - mina muidugi heast meelest et ära tegin lõhverdasin naerda - NÄH VAHELE JÄID SA REO ja naersin edasi, kuni rahunesin ning laususin. Tean tean mida sa tahad, tulen kaduneljapäeval ja vaatan kuhu sa mind juhatada tahtsid.
Kadu neljapäeval võtsin kaasa meisli, haamri ja väikese sõrgkangi ja suundusin vanalinna. Minnes kohta kus ta põranda ja seinaprakku oli ära kadunud - süütasin uuesti küünla ning vaatasin kas on kuskil suuremat pragu kus võiks oma uudishimu rahuldada - leidsingi selle ning kukkusin siis ettevaatlikult paekivi plokke eemaldama. Kujutate ette ma leidsin tühja ruumi - lae all kaks jämedast metallist ahelat ning maas mõned luud. Kummaline, kinnine ruum, kuid osa luudest inimese skeletist olid kadunud. Sellest välja tegematta keerasin need luud vanasse puuvillast riidetükki ning sättisin siis linnakodu poole. Loomulikult võtsin kaasa oma trummi ning mõned abivahendid ja sõitsin oma kodutallu. Järgmisel päeval valmistasin ette riitusplatsi ning õhtu korraldasin tuleriituse ehk saatsin ta siis minema.
Linna tagasi tulles jätkasin oma tegevust vanas majas - hoonesse sisse astudes läksin keldrisse ning müürisin uuesti selle väikese kambrikese kinni ning laususin - noh - oled rahul? just kui keegi oleks õrnalt näkku puhunud ja sellest ajast peale on majas rahu Laugh. Selline lugu teile Laugh
Eheheh, see justkui miski muinasjutt. ( mitte et ma ei uskuks et see tõsi on wink)
Addy Eemal
Liiwimaa suurim pessimist

10-06-2012 19:42
Postitus: #25
Tervitused kõigile!
Tõepoolest ilus lugu, loodetavasti sai too hing viimaks rahu. Ehk lähen nüüd veidi teemast mööda, kuid turvatehnikuna meenub mulle vanalinnast üks aastatetagune lugu. Nimelt maadlesid ametivennad nädalaid ühes vanalinna majas, mis põhjusetult valehäireid genereeris. Lahendust ei saabunudki enne, kui vanakooli mikrolaine-liikumisandurid asendati uuemate IR omadega. Sama kogemus on mul ka enda tööpiirkonnast- ühes külapoes jalutas ehk mõne kuu tagant keegi ringi (see selgus hilisemast valvekeskuse väljavõttest, mis näitas, kuidas andurid lukustatud poes järjest häiresse läksid). Marsruut oli enamasti sama ning sai alguse uste ja akendeta tagaruumist. Lahenduse tõi taas mikrolaineandurite välja vahetamine. Aga et seal eksinud hingega tegu oli, selgus hoopistükkis hiljem poe töötajate käest, kes pea kõik olid eri aegadel pruunikalt riietatud kogu ringi liikumas näinud. Hoone puhul on tegu endise kõrtsi/postijaamaga, ehk tuleneb toimuva põhjus selle ajaloost.
Ja ongi mul esimene postitus kirjas. Cheers!
(selle postituse viimane muutmine: 10-06-2012 19:44 Addy.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnus jäi turvakaamerale vaim? rebane20 23 8,742 19-11-2017 00:01
Viimane postitus: Nielander
  Vanavanaisa vaim Elessandra 2 2,614 26-10-2014 13:20
Viimane postitus: torukoll
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 7,754 02-01-2014 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Venna vaim kaitseb mind? pekine 6 3,411 17-12-2013 14:08
Viimane postitus: Raibert IV
  Kahtlustan, et korteris on vaim furryhyena 3 2,804 16-04-2013 15:52
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Vaim surnuaiast? Helkuu 11 5,543 05-04-2013 19:20
Viimane postitus: ParaHuviline
  Vaim või misasi? gfreak 12 4,768 26-08-2012 12:31
Viimane postitus: põlduba
  Vaim kummitab jupats333 3 2,911 25-07-2012 23:52
Viimane postitus: star scream
  Kodus on vaim. nyprise 2 2,103 29-04-2012 21:28
Viimane postitus: kivikirst
  paar päeva tagasi pildile jäänud vaim. JarkoSepp 62 20,144 03-02-2011 01:30
Viimane postitus: Päikeseinsener

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog