Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Külm õhk, juhus?
#1
Tere,
Nimelt sihukene probleem, kaks aastat tagasi sai ostetud maja, kus hoovis suri maja omanik, õnnetu õnnetus. Olen antud isikut teadnud üle 10a ( Oli naaber ).
Nimelt pool aastat tagasi oli sihukene juhus, et kuskil 3:20 paiku öösell kui olin üleval ( olen rohkem ööinimene ), tundsin kuidas külm õhumass käis kehast läbi, kuigi kõik aknad/uksed kinni ja toad olid soojad ( kevadine aeg ). Esialgu ehmatas ära, uurisin selle kohta internetist, kuigi otseselt oma küsimusele vastust ei saanud. Peale seda mõned kuud hiljem kuulsin kaks korda koputamist välimisele uksele, mis olid suhteliselt kiired. Kontrollides, et kedagi pole, lõin käega ja unustasin. ( Ei saanud olla noored poisid või keegi suvaline, kes tegi nalja, sest elame sihukeses kohas kus lähimad majad 1-2km eemal, kus elavad vanemad inimesed ja endal ainukene lähedal olev naaber on enda Isa. )

Kuid nüüd kui sattusin uuesti siia foorumi, mõtlesin, et kirjutan, kas see külm õhumass võis millegist tekkida, või võis reaalselt midagi tähendada?
Vasta
#2
Õhutemperatuuri järsku muutust on pikalt kummitustega seostatud ning seda on erinevate uurimiste käigus ka mõõdetud. Temperatuur näib langevat, kui paranormaalsed sündmused aset hakkavad leidma, seega antud juhtumi puhul võiks paralleele tõmmata (eeldusel, et on nendesse "uurimistesse" usku). "Koputamise" heli põhjustaja võib vabalt olla ka ma märksa maisem tegelane, nt linnud, aga jällegi leidub hulgaliselt allikaid, kus väidetakse, et koputajaks on olnud vaimolend. Kuna sinu juhtumi puhul on andmeid vähe ja piirdub sinu isikliku hinnanguga, siis on kõrvalseisjatel raske hinnata, kas tegu võib olla paranormaalsete nähtusega.

Vastus oleks, et jah, tõenäosus, et need sündmused olid põhjustas vaimolend, on olemas, aga seda tõestada on raske. Kui sa tunned, et see võib olla midagi seletamatut ning kui sul huvi on, siis tasub kindlasti asja edasi uurida. Kaotada pole ju midagi.
Vasta
#3
(17-12-2015, 14:19 )Addy Kirjutas: Õhutemperatuuri järsku muutust on pikalt kummitustega seostatud ning seda on erinevate uurimiste käigus ka mõõdetud. Temperatuur näib langevat, kui paranormaalsed sündmused aset hakkavad leidma, seega antud juhtumi puhul võiks paralleele tõmmata (eeldusel, et on nendesse "uurimistesse" usku). "Koputamise" heli põhjustaja võib vabalt olla ka ma märksa maisem tegelane, nt linnud, aga jällegi leidub hulgaliselt allikaid, kus väidetakse, et koputajaks on olnud vaimolend. Kuna sinu juhtumi puhul on andmeid vähe ja piirdub sinu isikliku hinnanguga, siis on kõrvalseisjatel raske hinnata, kas tegu võib olla paranormaalsete nähtusega.

Vastus oleks, et jah, tõenäosus, et need sündmused olid põhjustas vaimolend, on olemas, aga seda tõestada on raske. Kui sa tunned, et see võib olla midagi seletamatut ning kui sul huvi on, siis tasub kindlasti asja edasi uurida. Kaotada pole ju midagi.

Aitäh vastamast.
Antud lindude teooriat olen isegi lugenud, kui ma ei eksi siis siin foorumis ka see teema läbi käinud. See mis seda heli tekitas, seda tõesti ei tea. Isiklikult ei usu midagi, oli või mitte, aga lihtsalt jäi meelde, et kaks kiiret koputamist, väikeste vahedega. Esimene oli ära, läksin ukse juurde ( välimine uks oli lahti, naine oli õues ) ei näinud midagi, tulin tagasi ja mõni minut hiljem oli jällegi nii, siis ehmatas ära, kuigi reaalselt mingi asi seda häält tekitas, kuid ma usun, et seda ei saagi teada.
Sest mingi teooria järgi öeldakse, kui uksele koputatakse, ei ole mõtet ust lahti teha ? Samas teoorias võib väga loogiline olla ka lindude jutt, mis rohkem usutav.

Külma õhusmassi kohta ka igasuguseid asju lugenud, kuid see teema on rohkem huvitanud, sest niisama ei teki sihukene asi ?, kuna see oli üpris jäine õhk, ning see oli vähest aega ( Mõned sekundid ).

Kuna olen inimene kes reageerib paljudele asjadele, või uurides mingeid paranormaalseid lugusi, siis jääb see asi päris pikaks ajaks pähe kummitama ning mõtled "Oli või mitte", kuid kui sai ära kolitud ja külla tulid ka naise sugulane koos oma elukaaslasega, siis öösel nägin unes, et naisterahvas oli minu voodi kohal ( Kus ma ka parasjagu magasin ) vaadates mulle silma ja kutsus mind kaasas ja lausus " Ära jää siia ", kui ma keeldusin, siis hakkas kutsuma naise sugulast kaasa ja nii see uni lõppes.( Unenäos toimus kõik see selles samas majas ) Peale seda muidugi enam und ei tulnud ja iga väiksem asi tundus hirmutav.
Isiklikult arvan, et see võis olla sellest, et värskelt kolinud ja niigi väike pinge üleval, et sihukene sündmus juhtus pool aastat enne seda siin hoovis. Isiklikult arvan, et see võis tekitada selle olukorra, et unes nägin sihukesi asju, kuna olen inimene kes magades näeb meeletult palju unenägusi ja enamasti kõik on meeles terve päeva jooksul, ( Osad isegi kauem ) ning tänu sellele ei puhka ennast välja.

Igatahes see kõik on sihukene teema, et samas panna mingi pilt kokku, et selle surmaga need asjad seotud, samas paneb mind üks asi kõhklema. Miks?
Sain antud isikuga väga hästi läbi, peale tema surma olen 2x kuus käinud surnuaial ja pannud Tema hauale küünlaid. ( Surmakuupäeval ja Sünnikuupäeval )

Vasta
#4
Külma tuuletõmbust kinniste akendega ning uksega toas olen tundnud korra, venna surma ajal. Kell oli veidi üle kaheteistkümne öösel ja magama ei olnud veel jäänud. Asi tundus imelik ja kuna selle külma tuulehoo peale ka teinepool end istuli ajas, siis kontrollisin aknad uksed üle. Kinni mis kinni, ventilatsiooni ava ka ei ole. Surmaga oskasin seda seostada alles hommikul kui teatati et vennas suri sel samal ajal (eelnevalt olin talt lubaduse võtnud, et kui teispoolsuses vähegi võimalik, siis annab kokkulepitud kombel märku. Üle kahekümne aasta möödas aga ei miskit. Tea kas noore naistemehena ajab senini plikasid taga või on lihtsalt ära unustanud. Eks varsti küsin järele, jäänud ju vaid alla poolesaja imekiirelt mööduva aasta).
Vasta
#5
Külma õhu hingust, tajutakse tavaliselt siis, kui vägivaldselt surnud inimese hing on lähedal. Ning sellest on moodustunud must moodustis Vanasti nimetati neid kodukäiateks. Kusagil eespool. Oma postitustes kirjeldan, kuidas see toimub. Uuri siit edasi. Mida võiksid ette võtta
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid218729
ning mine kõikkidele juhatatud linkidele.
Vaadates hiljuti filmi, Tiibeti munkade mediteerimisest, tabasin end mõttelt,- aga miks seda ei saaks kasutada mustade, unenägude kollide vastu?
Mungad tellivad omale unenägusid järgmiselt.
See mida tahetaks unes näha, seda korrutatakse nagu mantrat kõikjal. Umbes nädala pärast pidi nähtama tellitud unenägu.
Minu poolt loodud mantra, oleks järgmine.
SUUDAN KASUTADA TULD UNES JA ILMSI KÕIKIDE MUSTADE PAHALASTE HÄVITAMISEKS.
Selleks et mediteerides, mantra kiiremini mõjule pääseks, oleks kasulik, kasutada küünlaid. Käed ümber põleva küünla ja korrutage mantrat.
Vasta
#6
Mul jookseb siin aeg ajalt külm õhk mööda põrandat. Kuna maja all on veesoon, see mängib osa osa ses......
Sa testi ära , kas su maja all on veesoon!.
Teinekord kass koputab ka uksele.......sabaga.
Vasta
#7
(18-12-2015, 20:17 )kalldunn Kirjutas: Külma õhu hingust, tajutakse tavaliselt siis, kui vägivaldselt surnud inimese hing on lähedal. Ning sellest on moodustunud must moodustis Vanasti nimetati neid kodukäiateks. Kusagil eespool. Oma postitustes kirjeldan, kuidas see toimub. Uuri siit edasi. Mida võiksid ette võtta
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid218729
ning mine kõikkidele juhatatud linkidele.
Vaadates hiljuti filmi, Tiibeti munkade mediteerimisest, tabasin end mõttelt,- aga miks seda ei saaks kasutada mustade, unenägude kollide vastu?
Mungad tellivad omale unenägusid järgmiselt.
See mida tahetaks unes näha, seda korrutatakse nagu mantrat kõikjal. Umbes nädala pärast pidi nähtama tellitud unenägu.
Minu poolt loodud mantra, oleks järgmine.
SUUDAN KASUTADA TULD UNES JA ILMSI KÕIKIDE MUSTADE PAHALASTE HÄVITAMISEKS.
Selleks et mediteerides, mantra kiiremini mõjule pääseks, oleks kasulik, kasutada küünlaid. Käed ümber põleva küünla ja korrutage mantrat.

Aitäh vastamast.
Antud isik ei surnud vägivaldset surma. Tal juhtus õnnetus oma hoovis ( Väga jube õnnetus ).
Rohkem ma sihukesi asju kogenud pole, peale kolimist oli see unenägu ja külm õhk ning koputamine ( Mis võis olla millegist muust ), kuid siiani on olnud vaikus. Samas õhtuti garaazis nokitsedes on siiani kõhe tunne, pole nagu see mis peaks olema, või siis teine variant, et liiga palju saab sellele mõelda.

Koputamise poolest enne võis olla lind kui kass, arvestades, et see oli jõuline ja kiire koputus, nagu mõni tugeva käega inimene oleks raskelt ja kiirelt koputanud. Kuid eks loogiline on see, et selle heli tekitas lind, kuskile vastu toksides.
Vasta
#8
Vägivaldne surm?
Kui meenutada, siis minu vennaga juhtunut võib ka nii tõlgendada. Mitte ametlikel andmeil suri ta peale üht süsti, ennetamaks kopsude lõhkemist ja sellele järgnevat koledat pilti koos lämbumisega.
Konkreetselt tegemist vähiga. Arsti juurde läks siis kui parem jalg oli jäme kui keskmine puu pakk. Ajad olid segased, vene aeg läbi ja vabariik veel ei toiminud. Kuna vähk oli haaranud pea kogu organismi, ka kopsud, siis midagi lõigata seal enam ei olnud. Tehti kaks tulutut keemiaravi kuuri. Kuna poiss oli üsna terane ja teadis mis teda ees ootab, siis sai vestelda erinevatel teemadel. Ka sellest kas teispoolsus olemas on ja kuidas see välja võiks näha. Jäi mulje, et siis minu mõne aasta tagune "ära käimine" andis talle veidigi lohutust ja tuge.
Aga ikkagi - miks ta ei ole pööningu luuki loksutanud siis kui olen ärkvel ja kaine? Ometi leppisime kokku, et kui teispoolsuses see vähegi võimalik, siis ta seda ka teeb.
Vasta
#9
Parandaksin natuke seda mantrat.
NI UNES KUI ILMSI SUUDAN KASUTADA TULD KÕIKIDE MUSTADE PAHALASTE HÄVITAMISEK.
Jääb paremini meelde ja rütm on ka parem.

Vasta
#10
Juhust kui sellist,ei ole olemas.Läbi võimaluse tekitame selle ise.
Vasta
#11
Tulen korraks teie seltsi.
Selline lugu - leppisime tädiga kokku, et annab võimalusel teispoolsusest märku, et tema hingega on kõik hästi ja ta on turvaliselt Looja lähedal. Pärast tema surma ootasin, kuulatasin, hoidsin öösiti hinge kinni ja kutsusin - no tule ometi! Vaikus. Olin kurb, sest usun teispoolsusesse väga.
Lõin käega.
Mõni aasta hiljem hakkas kõrvadega naljakas jant. Keegi kõditab. Puhastan vatitikuga, kõik hügieeniliselt korras, aga - ikka kõditab. Kahistab ja sahistab. Või sosistab. Kord ühes, siis teises kõrvas. Tunne iseenesest väga mõnus. Teeb õnnelikuks.
No siis tabasin - teispoolsete ajaarvamise järgi hakati "kohe" kokkulepet täitma.
Meil kõigil on omad kõrvasahistajad, neid tuleb ära arvata, nad ei murra oma eluaajal antud lubadust.

Nüüd tagasi kohutavasse reaalsusesse.
Vasta
#12
Manaja, arvan et sinu tädi jõudis oma teatega ,sinu juurde tagasi ülikiiresti. Peab arvestama et aeg teispoolsuses, see on hingede maal – liigub sellest maisest ajast hoopis erinevalt. Kui hingede maal möödub üks päev. On siin maa peal möödunud neli aastat. Vot nii on lood.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat