Para-web'i suvine kokkutulek 2018

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna TV saatesari "Taevariik UFO-dega"
Autor Sõnum
Aadu66
Tavaliige

19-11-2017 15:41
Postitus: #151
RE: Tallinna TV saatesari "Taevariik UFO-dega"
Vaatasin ka seda kaugvaatlus.com lehte. Lugesin läbi ka selle nn raamatu, mis vabalt allalaetav. Mulje jäi siiski nagu TV shopist. Räige reklaam! Osta, osta, osta. Saad kõik ja veidi pealegi. Ja seegi pole veel kõik! Kui ostad meie kursuse, saad ka mõttelise osa lauda vundamendist jne jne jne.
Subjektiivne mulje jäi jällegi kaunis mõru. Lollidelt raha äravõtmise musternäidis!
Huvitav, kuidas telesaates lasti reklaamida 37 leheküljelist müügikampaaniat kui raamatut?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

20-11-2017 10:39
Postitus: #152
Kui kaugvaatlused huvitavad, siis võib ju lugeda raamatut "Paraspioonid".
Raamatut foorumis varemgi tutvustatud:
https://www.apollo.ee/paraspioonid-tosil...mmist.html
Aadu66
Tavaliige

20-11-2017 14:19
Postitus: #153
Olen lugenud terve hunniku raamatuid läbi kaugvaatluse ja astraalrännakute alalt. Nuusutanud ka šamanismi ja käinud Mikk Sarve kursustel. Yegelenud juhitud unedega. Viimast on mul esinenud juba lapsepõlvest peale ja seda on võimalik arendada.
Olen katsetanud paljusid tehnikaid ja võin öelda, et kõige kiirem ja kindlam edu saadab Mihhail Raduga tehnikat. Sellest jääb aga pisut väheks.
Enamus tehnikaid ja kursuseid aga, mida suure raha eest sulle pähe määrida üritatakse ja mis pidavat universaalselt kõikidele kohe mõjuma, on minu arust puhas lollidelt raha äravõtmise skeemid!
Olen nõus, et teatud asjad ja teatud piirini on igal inimesel harjutades võimalik omandada. See eeldab aga tublit tööd ja individuaalset õpet. See laiatarbekaup, mida turul müüakse, on poolik jutumulin, mis sind kuigipalju edasi ei aita.
See on umbes nagu Vigala Sassi raamatute lugemine. Asjatundmatu inimene neid lugeda ei suudagi. Kõik on üks suur udu. Kui aga eeltöö on tehtud, siis hakkab udust tarkusi paistma. Aga siis keerab jälle miski väide pildi eest ära. Alles hiljem sain teada, et Sass oligi tõe vahele meelega villast ka visanud. Ei tea mina, mis põhjusel. Kas sellel üldisel salatsemise põhjusel, mida tavaliselt kõik paravõimetega inimesed järgivad, lugejatest talentide väljasõelumise eesmärgil või lihtsalt pulli mõttes. Mina neist raamatuist päriselt jagu ei saanud. Ja ka Sass jättis mingi kirjelduse päris tihti otsustaval hetkel pooleli ja ütles, et vat edasi ma ei räägi!
Seepärast olen surmkindel, et end arendada saad ikka vaid kellegi individuaalse õpetusega või iseenese tunnetusega üksi pusides. Need kursused ja õpitoad on rahategemise masinad ja ainult!
Vabandan, kui kellegi ärile nüüd pinda käisin!
Nofretete
parahuviline

20-11-2017 15:23
Postitus: #154
(20-11-2017 14:19 )Aadu66 Kirjutas:  Need kursused ja õpitoad on rahategemise masinad ja ainult!
Küllap siis on. Pole ühelgi käinud kunagi.
Teema siiski ufosaatest ja millest viimati räägiti.
HUGOTH
Veteran

20-11-2017 18:44
Postitus: #155
Tere! Lugesin seda kirjutisi siin ja ja oma kogemustest ütlen,et see pole nii lihtne ,et iga suvaline nägu läheb kuhu tahab,Seal on omad reeglid ja kel on luba sinna nn portaalide kaudu rännata. Seal on rida seadusi, mis seotud seal nn rändamistega ühest kohast teise,. Ega muidu polnud senistel tuntud tegijatel nn vahendajad, kelle kaudu nad seal käisid ja oma asju ajasid.Kui midagi viltu läks, siis esimese matsu sai vahendaja omale ja tegija jäi terveks.....selleks ongi konks.
Praktikas pääsevad ainult osa inimesi teistesse maailmadesse ligi seal olevale infole või ei oska nad seda õieti lugeda ja kasutada.
Nofretete
parahuviline

01-12-2017 20:06
Postitus: #156
Tänase saate teises pooles annab Igor Volke ülevaate mõnedest 20. sajandi UFOvaatluste tippsündmustest. Seejärel tutvume Juri Milneriga – vene päritolu miljardäriga, kes on seadnud eesmärgiks kohtuda tulnukatega.

https://www.kava.ee/saade/307283786
zzz34
Veteran

23-02-2018 20:31
Postitus: #157
Tundub,et midagi on juhtunud,et uusi osasid ei ilmu sel aastal?Sad
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

24-02-2018 11:27
Postitus: #158
Vaatajahuvi langus, saate igav ülesehitus jne

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
Wilholmensis
Veteran

24-02-2018 20:16
Postitus: #159
Uusi osi ei tule ja saatesarja sisu äärmuseni esoteeriliseks tehtud.
Ja mitte vaid mind vaid ka mu tuttavaid, kes seda vaatasid, häiris seal selle poisikese mulin nn. teadusuudistest. Aare lihtsalt sokutas oma sugulase saatesse.
(selle postituse viimane muutmine: 24-02-2018 20:17 Wilholmensis.)
levis
Saidil

Veteran

25-02-2018 01:28
Postitus: #160
Seda tüüpi saatele materjali leidmine, kokkupanek ja heal tasemel serveerimine on niivõrd kulukas tegevus, et see lihtsalt ei tasu ära.

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

25-02-2018 14:03
Postitus: #161
Pealegi jooksevad konkureerivates kanalites tulnukasaated väga intensivse pildkeele ja sõnumimassi või infomüraga.

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
NelliN2
keegi

25-02-2018 15:56
Postitus: #162
Ostku omale ,,Iidsed tulnukad,, sisse.
cambodia
俄罗斯特种部队

25-02-2018 20:37
Postitus: #163
(24-02-2018 20:16 )Wilholmensis Kirjutas:  Uusi osi ei tule ja saatesarja sisu äärmuseni esoteeriliseks tehtud.
Ja mitte vaid mind vaid ka mu tuttavaid, kes seda vaatasid, häiris seal selle poisikese mulin nn. teadusuudistest. Aare lihtsalt sokutas oma sugulase saatesse.

Endal oli isiklikult tavaks, tolle alaealise konarlik- häiriv pläma, lihtlabaselt vahele jätta.
Saadete kvaliteeti tõmbas selline esineja aga omakorda mehemoodi alla!

https://www.youtube.com/watch?v=qP79zHALbH4
https://www.youtube.com/watch?v=rpUZNgzOzmA
https://www.youtube.com/watch?v=ZJj6d5QSYaE
https://www.youtube.com/watch?v=Q1J5lUKnD4I
HUGOTH
Veteran

27-02-2018 10:46
Postitus: #164
Saade oli vaadatav, midagi oli ka huvitav aga põhililiselt vana info.Ega uut ei lastagi paljuneda laiali,Põhiinfo on kõik vana,Uut materjali on palju aga seda ei lasta lihtsalt levida, Siiani on aunult vana materjali levitatud,Siiani on nii,et uut infot ei levitata laiale ringile, See levib põhiliselt väikses ringls ja polegi massidele mõeldud.Meil olev raamatute on kusagil poolteist meetrit kõrgune,,,,,see mis on liikvel......Olen ise sirvinud ja päris huvitav on neid lugeda, Kasulik kõigile,,,,,,
zzz34
Veteran

28-02-2018 12:58
Postitus: #165
Sellise kaliibriga tegijatel,kes seda tänuväärt saadet teevad/tegid ei saa muud ette tulla kui soovida vaid head tervist.
vipi666
Uustulnukas

28-02-2018 20:02
Postitus: #166
(28-02-2018 12:58 )zzz34 Kirjutas:  Sellise kaliibriga tegijatel,kes seda tänuväärt saadet teevad/tegid ei saa muud ette tulla kui soovida vaid head tervist.

Eile just nägin Juhan Aaret, oli kena tervise juures, vestlesime pisut.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog