•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna TV saatesari "Taevariik UFO-dega"
Vaatasin ka seda kaugvaatlus.com lehte. Lugesin läbi ka selle nn raamatu, mis vabalt allalaetav. Mulje jäi siiski nagu TV shopist. Räige reklaam! Osta, osta, osta. Saad kõik ja veidi pealegi. Ja seegi pole veel kõik! Kui ostad meie kursuse, saad ka mõttelise osa lauda vundamendist jne jne jne.
Subjektiivne mulje jäi jällegi kaunis mõru. Lollidelt raha äravõtmise musternäidis!
Huvitav, kuidas telesaates lasti reklaamida 37 leheküljelist müügikampaaniat kui raamatut?
Vasta
Kui kaugvaatlused huvitavad, siis võib ju lugeda raamatut "Paraspioonid".
Raamatut foorumis varemgi tutvustatud:
https://www.apollo.ee/paraspioonid-tosil...mmist.html

Vasta
Olen lugenud terve hunniku raamatuid läbi kaugvaatluse ja astraalrännakute alalt. Nuusutanud ka šamanismi ja käinud Mikk Sarve kursustel. Yegelenud juhitud unedega. Viimast on mul esinenud juba lapsepõlvest peale ja seda on võimalik arendada.
Olen katsetanud paljusid tehnikaid ja võin öelda, et kõige kiirem ja kindlam edu saadab Mihhail Raduga tehnikat. Sellest jääb aga pisut väheks.
Enamus tehnikaid ja kursuseid aga, mida suure raha eest sulle pähe määrida üritatakse ja mis pidavat universaalselt kõikidele kohe mõjuma, on minu arust puhas lollidelt raha äravõtmise skeemid!
Olen nõus, et teatud asjad ja teatud piirini on igal inimesel harjutades võimalik omandada. See eeldab aga tublit tööd ja individuaalset õpet. See laiatarbekaup, mida turul müüakse, on poolik jutumulin, mis sind kuigipalju edasi ei aita.
See on umbes nagu Vigala Sassi raamatute lugemine. Asjatundmatu inimene neid lugeda ei suudagi. Kõik on üks suur udu. Kui aga eeltöö on tehtud, siis hakkab udust tarkusi paistma. Aga siis keerab jälle miski väide pildi eest ära. Alles hiljem sain teada, et Sass oligi tõe vahele meelega villast ka visanud. Ei tea mina, mis põhjusel. Kas sellel üldisel salatsemise põhjusel, mida tavaliselt kõik paravõimetega inimesed järgivad, lugejatest talentide väljasõelumise eesmärgil või lihtsalt pulli mõttes. Mina neist raamatuist päriselt jagu ei saanud. Ja ka Sass jättis mingi kirjelduse päris tihti otsustaval hetkel pooleli ja ütles, et vat edasi ma ei räägi!
Seepärast olen surmkindel, et end arendada saad ikka vaid kellegi individuaalse õpetusega või iseenese tunnetusega üksi pusides. Need kursused ja õpitoad on rahategemise masinad ja ainult!
Vabandan, kui kellegi ärile nüüd pinda käisin!
Vasta
(20-11-2017, 14:19 )Aadu66 Kirjutas: Need kursused ja õpitoad on rahategemise masinad ja ainult!
Küllap siis on. Pole ühelgi käinud kunagi.
Teema siiski ufosaatest ja millest viimati räägiti.

Vasta
Tere! Lugesin seda kirjutisi siin ja ja oma kogemustest ütlen,et see pole nii lihtne ,et iga suvaline nägu läheb kuhu tahab,Seal on omad reeglid ja kel on luba sinna nn portaalide kaudu rännata. Seal on rida seadusi, mis seotud seal nn rändamistega ühest kohast teise,. Ega muidu polnud senistel tuntud tegijatel nn vahendajad, kelle kaudu nad seal käisid ja oma asju ajasid.Kui midagi viltu läks, siis esimese matsu sai vahendaja omale ja tegija jäi terveks.....selleks ongi konks.
Praktikas pääsevad ainult osa inimesi teistesse maailmadesse ligi seal olevale infole või ei oska nad seda õieti lugeda ja kasutada.
Vasta
Tänase saate teises pooles annab Igor Volke ülevaate mõnedest 20. sajandi UFOvaatluste tippsündmustest. Seejärel tutvume Juri Milneriga – vene päritolu miljardäriga, kes on seadnud eesmärgiks kohtuda tulnukatega.

https://www.kava.ee/saade/307283786
Vasta
Tundub,et midagi on juhtunud,et uusi osasid ei ilmu sel aastal?Sad
Vasta
Vaatajahuvi langus, saate igav ülesehitus jne
Vasta
Uusi osi ei tule ja saatesarja sisu äärmuseni esoteeriliseks tehtud.
Ja mitte vaid mind vaid ka mu tuttavaid, kes seda vaatasid, häiris seal selle poisikese mulin nn. teadusuudistest. Aare lihtsalt sokutas oma sugulase saatesse.
Vasta
Seda tüüpi saatele materjali leidmine, kokkupanek ja heal tasemel serveerimine on niivõrd kulukas tegevus, et see lihtsalt ei tasu ära.
Vasta
Pealegi jooksevad konkureerivates kanalites tulnukasaated väga intensivse pildkeele ja sõnumimassi või infomüraga.
Vasta
Ostku omale ,,Iidsed tulnukad,, sisse.
Vasta
(24-02-2018, 20:16 )Wilholmensis Kirjutas: Uusi osi ei tule ja saatesarja sisu äärmuseni esoteeriliseks tehtud.
Ja mitte vaid mind vaid ka mu tuttavaid, kes seda vaatasid, häiris seal selle poisikese mulin nn. teadusuudistest. Aare lihtsalt sokutas oma sugulase saatesse.

Endal oli isiklikult tavaks, tolle alaealise konarlik- häiriv pläma, lihtlabaselt vahele jätta.
Saadete kvaliteeti tõmbas selline esineja aga omakorda mehemoodi alla!
Vasta
Saade oli vaadatav, midagi oli ka huvitav aga põhililiselt vana info.Ega uut ei lastagi paljuneda laiali,Põhiinfo on kõik vana,Uut materjali on palju aga seda ei lasta lihtsalt levida, Siiani on aunult vana materjali levitatud,Siiani on nii,et uut infot ei levitata laiale ringile, See levib põhiliselt väikses ringls ja polegi massidele mõeldud.Meil olev raamatute on kusagil poolteist meetrit kõrgune,,,,,see mis on liikvel......Olen ise sirvinud ja päris huvitav on neid lugeda, Kasulik kõigile,,,,,,


Vasta
Sellise kaliibriga tegijatel,kes seda tänuväärt saadet teevad/tegid ei saa muud ette tulla kui soovida vaid head tervist.
Vasta
(28-02-2018, 12:58 )zzz34 Kirjutas: Sellise kaliibriga tegijatel,kes seda tänuväärt saadet teevad/tegid ei saa muud ette tulla kui soovida vaid head tervist.

Eile just nägin Juhan Aaret, oli kena tervise juures, vestlesime pisut.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ufo kontaktide avalikustamine/salastamine Tinar 262 76,022 04-03-2024, 19:07
Viimane postitus: Lokster
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 123 93,504 16-01-2024, 10:53
Viimane postitus: akkillus
  Otsin kõrgkvaliteedilisi UFO pilte leivalabidas 38 19,109 15-11-2021, 15:26
Viimane postitus: xcad
  Ufo liiklusmärk kikike5 2 2,658 30-10-2020, 16:28
Viimane postitus: fenomen
  Huvitavamad UFO juhtumid brb 3 3,045 10-09-2020, 10:15
Viimane postitus: Lihtsalt002
  Erinevad lennumasinad (UFO-d). Udujutt või mitte? Tom 73 34,387 21-05-2020, 18:29
Viimane postitus: MetsaKaru
  UFO Mr.Mystery 1 2,230 24-11-2019, 21:52
Viimane postitus: Kahvanägu
  UFO vaatlused ISS'st lihtne lahendus, või siis ka mitte? eny 43 28,248 15-10-2018, 20:11
Viimane postitus: Tinar
  UFO-vaatluse ABC Tom 15 16,375 04-11-2015, 05:17
Viimane postitus: Eithea
  World UFO Day- Maailma UFO päev zzz34 1 2,327 02-07-2015, 18:36
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat