Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
Autor Sõnum
Peisko
Mina Olen Kohalolek

Postitusi: 56
Liitunud: May 2013
06-01-2016 20:35
Postitus: #1
Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
Vestlesin huvitava isikuga. Mõnusam lugeda võib-olla blogi formaadis:
http://mahayaru.blogspot.nl/2016/01/reik...tanud.html

Isikuga, kes soovis jääda anonüümseks, tekkis väga huvitav vestlus müstitsismi puudutavatel teemadel. Eriti just New-Age pettustest ja lõksudest. See inimene lõpetas päevapealt töö numeroloogia, Reiki ja inglitervendusega - millele ta tegelikult täielikult, põhjalikult toetus ja millest pea tervenisti koosnes. Kindlasti pakuvad need üksikud lõigud meie vestlusest huvi inimestele, kes ise tegelevad esoteeriliste teemadega ja / või on jõudnud enda Hinge tunnetamiseni. Arvamus nendest vaadetest ja tõekspidamistest jäägu igaühe enda otsutada ja noppigu inimesed sealt välja vaid endale vajalik! Mõnusat lugemist!
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
"Lõpuajad on alanud, enamus sündmusi juba ära toimunud. Asi kulmineerub ikkagi sellega, et päästetud inimhinged saavad igavesse ellu, Kuningriiki nö, Kohtupäev läheneb, peaaegu ukse ees. Siis Isa aga enam armu ei anna, praegu veel annab, mõni ütleb, et viimane tund armuseaduse alla minekuks on alanud ja inimesed peaksid kiirustama."

"Eksituses + deemonid, eesotsas saatan, aga mitte ei saa edasi, ega ka tagasi, Isa lõpetab sellega seoses nende olemise, mida kirjeldab piiblis: igaveseks.
On juba praegusel ajal uusi prohveteeringuid, on nähtud ka seda nö Isa Majas palju asemeid - paika, see on midagi nii võimsat, mida vastane järgi pole suutnud kopeerida ega kellelegi näiliselt näidata."

"Südame tõeline kutse toimib alati. Kutsu alati Kõrgem Vaim, näiteks Jeesus appi, ühendama Sind Suure Vaimu ja kõrgemate olemiste tasanditega."
"Täiesti loomulik, et me inimesed hakkame kahtlema. Eriti endistel esoteerikutel tekib miljon uut küsimust algul. Aga tõeline teekond saab ka algama - Hinge tasandist kõrgemale ja kõikehõlmavale teekonnale."

"See, kes on Küpse ja valmis Taevase Isa jaoks, Tema jaoks... Ega tegelikult jooksuga ei lähegi sellise jutuga New Age'i inimeste juurde, kuid tasapisi. Seda hakkab imbuma sisse vaikselt, seda tõelisemat pehmemat valgust ja tõde. Antakse ette."
"Ühel hetkel saabub usaldus, siis läheb suhe järjest lähedasemaks. Kui kaua suudad sina Suure Vaimu, Kolmanda Taeva, Jeesuse sageduses püsida? Esialgu võib-olla 2 minutit, 12 minutit... See on väga mõnus ja võimas t unne, kui muu spirituaalne virr-varr ei sega ja valed inimesed ning olukorrad hakkavad kaduma. Juhul, kui ise just teadlikult valesi valikuid ei tee enda ja teiste kõrgeimaks hüvanguks."

"Iga päev soovitatakse vähemalt 15-20 min palvetes veeta... Siis ühel hetkel peaks tulema see keeltes palvetamine...et siis mitte ehmatada....osad nimetavad inglisekeeltesks, mingiks taevakeeleks...millest mitte üks inimene aru ise ei saa... See palvekeeled on miski muu, see tuleb ootamatult, litakas püha vaimuga vastu pääd ...pömmm... "
"Kusjuures Püha Vaim hakkab sulle näitama sind ennast.... Ja kui enamasti arvatakse endast juba päääris heal tasemel, siis tuleb alati algul enda paljastumine iseendale... ja see on teatud mõttes kukkumine.... No hakkad iseend selgesti nägema ja siis ega edasi samamoodi enam jätkata suuda, sest see ju ei meeldi endalegi. Sõltuvusi hakatakse näitama... Ja selliseid millest enne aimugi ei olnud... Käitumis-mõttemustreid jne."
"Suguvõsa karmas ma ka enam ei urgitse, tasapisi näidatakse...ja ma enam ei muretse selle üle, kui ma tunnen end negatiivselt vms....sest ma olengi inimen ja siin langenud planeedil ongi asjad vussis. Võtan juhtuvat sellisena nagu see on ja kui käib üle jõu miskit, on tugi või abi ikka Jeesuselt."
"Arvatakse valesti et oiii näe inimene ise ei tee muudkui appi ja appi.. aga tegelt pole see üldse nii, sest püha vaimuga hakkab inimses seestpoolt selline töö pihta. Muretsemine aga kaob ära, sest Looja ei annagi raskemat kui võimalik."
"Kõikidele on juba tuttavad igasugused eri liigi vaim-olendid ja tulnukad"
"Soovitan piibliga alustada uuest testamendist, mul uus läbi, loen vana nüüd. Ses Uuega saab selle Jeesuse osa kiiresti kätte ning kui oled vähegi tundlik ja teadlik inimene, hoomad vajaliku info energiatasandil endale ja paned pusle-tükid kokku ning integreerid vajaliku enda kehasse. Uues testamendis tulebki see Armuseadus, mis muudab vanad seadused kehtetuks."

"Ehk siis: Isa armastas nii väga neid inimlapsi (tropikarja, kes muudkui mässasid deemonitega pundis - minu arvamus) ... armastas nii väga, et ei hävitanud oma loomingut siiski, vaid saatis oma Poja... läbi kelle surma vangerdas Uue Seaduse, et me ei peaks surema... Et saaksime siit planeedilt Igavesse Ellu."

"Saatan aga valetab, et meil on nagunii igavene elu... Mis on vale... New-Age - Igavene elu.... Taipad nagunii isegi seda juba."
"Ohh kui hakkad uurima, hakkab nii põnev... Teekond alles algab!"
"Nüd saad vahet teha. Kui hakkab keegi ühendust võtma näiteks, saad kohe panna Jeesuse nime käiku kiirelt... test.. ja siis paned juba vasaksirge: Jeesuse nimel tagane või tuld valgusesse!"

"Proovi hingetasemest veel selle Algeni jõuda, Suure Vaimuni, ja tekitada Looja, Isaga ühendus. Hinge tasand lahustada laiemaks, et Püha Vaim ja tõene valgus saaks Sinu Hinges ja kehas avarduma hakata. Jumal Sinu sees elama hakata ja Sina Jumala sees. Hing on üks vahelüli kus saab hästi manipuleerida ja kuhu salvestuvad tunnete ja mõtete virr-varrid. Hingega saab manipuleerida. Mõistusega ka. Virr-varr kaob ära kõik kui tõelisusele häälestada ja temaga hingama hakata."
"Aga soovitan jah hakata piibliga pihta. Muidugi seal on pisut ajale jalgu jäänud kirjakohti, aga sa oled taibu.....30 % maailmast saab hakkama, kamoon, me ju pole sitemad. Kuid seal on ikka iga looga seonduvalt alati meie ajaga paralleelselt miskit, inimsuhted ja loomus pole muutunud - täpselt sama mis praegu, vahel loed ja ei saagi aru, et ajavahe tohutu. Isa piiblis on elus vaim sees. Kätte võttes ja lugedes, hakkab kaasa elama. Kirjakohad vastavaks situatsiooniks, on nagu võlurid."
"Mul kusjuures just tänu eelnevale esoteerikale ja tulnukaajaloo uurimisele... asetub eriti hästi vahel info kokku.....kinnitab siis piibli ja Isa õigsust. Näiteks see, et krayonid jne taolised oma palavetes armastuse sõnumites alati jätavad midagi uduseks ja rääkimata...aga Isa ei tee kunagi nii. Tõde on alatoi 1 ja ainus ja muutumatu. Siis alati New Age ja tulnukate sõnumid räägiivad miskit sellest kui oluline on mida me valgustöötajad ikka siin teeme, see energia plötsimine jne, ajupesu..et sellest oleneb sõnaotseses mõttes mingi universumi eksistents jne... Ma alati mõtlesin et mida see tähendada voiks...NÜÜD SAIN PIHTA! Asi selles, et nad (enamik tulnukaid - demonistlikud) ju teavad et neil on finito varsti...ilmselt üritavad nii palju inimhingi kaasa tõmmata, et äkki hakkab Isal hale vms... et muudab miskit, et nad jäävad ellu jne...aga ei. ISA EI MUUTU, Tema otsused ka ei muutu. Temale saab kindel olla."

"Piibel õpetab et ära usalda alati oma südant. Kogu see energiamäng on juhitud ülitarga ja ilusa olendi poolt, kes on loodud siiski peaingliks, aga ta langes, langemine ju ei tähenda et ta nüüd kole ja loll on. Mõtle."
"Need olendid ja inglid jne, kess teenivad Isa Tahet, nemad ei näita ega viita iial isiklikule särale ja suveräänsusele, nendele on Jumal A&O."
"Kindlasti on pilt suurem ja kirjum, kui üldse hoomame, oluline on nüüd aru saada, tunnistada et oleme petuskeemi ohvrid, oluline on nüüd täielik alandlikkus ja egovabaduse saavutamine, ja meile antakse õige pilt."
"Ega siis Taevase Isa järgijad anna midagi ära - vastupidi, vabanevad valedevõrgustikust ja saavad uuesti nendeks kelleks Jumal algul meid on loonud, täiuslikeks Jumala lasteks. Meie peale ollakse jõhkralt kadedad. Oleme ainulaadsed."
"Ega minul ju ka alles hakkab lahti rulluma see kõik. Olen beebi alles. Tunnistan. Aga tohutu vabanemine oli, kui langesin palves Jumala ette ja palusin andeks kõige eest. Ilma selleta edasi ei pääsegi."

"Kas hoomad üldse mida tähendab JUMAL. Ta ON kõik. Teab kõike, mida see inimene kes saatana ilusaid valesid usub, õige endast küll arvab, et inimene on ka jumal, ...absurd... ainult Jumal saab luua maailmu, universumi, inglid, peainglid, ja tahte korral kogu pulli lõpetada."
"Kogu see secreti värk, new age, et oiii ilus sädelev värk ja töötab ju kaa...see on saatana poolne vargus Jumala mängumaalt, ja inimeste äralollitamine....Aga tõeliselt kui sinna pääseme, saab see olema ikka hoopis võimsam kui see vastane üldse neverever valetadagi suudaks. Ma olen need kahtlused juba kõik läbi nämmutanud."
"Kahjuks see energiavärk ju töötab, loomulikult aitavad eksinud hinged saatana valel levida, mis kajastub ka maailma pildis."
"Aga vaata, on midagi sellest alati üle, ja see on nagu ka lubatud, piiblis kirjas, kirjas on kuni maailma lõppemiseni, ühel hetkel (väidavad juba varsti, meie ajal), saab see kõik läbi, siis ongi see suur kohus. Ja siis on tõsiselt persses, nendega, kes pole Jumala poolel."
"Ja see piibli lubadus: Isa majas on palju asemeid, ehk siis igavese elu saame, kui oleme Jumala lapsed, nii nagu alguses Isa plaaniski. saatan ju rikkus selle ära. Jumal juba andiski planeedi meile (adam ja eeva), andis valitseja tiitli inimesele....aga kuna inimene mao vale uskus, jäi ilma oma tiitlist. "
"Tiitel andis enne seda jama ju inimesele võime Maad edasi parasiidi aiaks muuta, inimesele anti see meelevald: pane nimi kõigele loodule ja asu valitsema....puu allus inimesele, andis kohe vilja kui inimene süüa küsis, iga rohukõrs allus, loomad jne. See kogu kupatus anti meile: INIMENE VÕTA JA VALITSE! OLE ÕNNISTATUD JA SAAGU TEIST ...KOGU MAA PARADIISIAED! Aga, saatan oli juba väga vihane ja kade, tahtis ise valisteda, ja pettis inimese..."

"Me jäime ilma tiitlist, selle sai endale saatan...kuni tuli Jeesus ja selle temalt tagasi võttis....andis uuesti inimesele.....et see on nüüd meil jälle...aga inimene on nii ära lollitatud, usub saatana valesid, muide enamus nendest valedest ongi ju seotud teemadega: armastus, humaansus, nu kogu new age - usutakse valet, mis ei lase inimesel tunda ära tõde, et õigesti edasi elada."
"Need kes juba mõnuga pihta saand, kes õiget vaimu endas arendanud, mitte hinge-arenguga kaasa läinud, nende elus on juba aina imed ja tunnustähed."
"Ma ei saand ka sellele pihta alguses, et kamoon, hing ju nii oluline, aga just hinge kaudu, tunnete jne, saavad nad ära lollitada...hingest edasi, on meie vaim, kuhu sisse saab aind püha vaim tulla...aga sellest hingetasandist ei saa inimene eriti üle ega ümber, usub aina oma hingetasandil nähtut ja mida tunneb...aga nüüd tulebki mäng see: kas hingelik, või ikkagi juba vaimulik."

"Mind ajas ka juba närvi, et pean enda hingelt eemaldama kanaleid ja sidemeid. Hing on selline: siiasinna, suured kiired mõtted, tunded, tulebläheb... vaim aga järjest kasvav, kindel, püsiv, igavene. Jumalaga seotud. See vaimulik olemus hakkab hinge eest ka hoolitsema juba ja ei pea ise nii täpselt nokitsema enam tühja-tähja kallal."
"Endas siis peab hakkama seda möllavat hinge taltsutama, et saaks hakata püha vaim järjest rohkem meie enda vaimu sisse voolama, tulema, et mitte enam kinni jääda sellesse hinge-tralli..mida saab kontrollida saatan jne."
"aga tead, soovitan sul vaadata selle mehe loengud, saad kiirelt pildi hingest, vaimust jne värgist:

http://www.tv7.ee/vod/player/22047/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 622
Liitunud: Nov 2010
06-01-2016 23:07
Postitus: #2
RE: Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
Ajupesu tulemusel võttis omaks võõrjumala. Ei midagi erilist. Soovitaks tal rituaalse pesuga see võõraid teenima panev jama maha pesta ja proovida meie põliste varju hoidvate tegelastega sõbraks saada. On rohkem kasu, vähemalt ei imeta vaimselt tühjaks nagu kasuahned võõrad teevad (ka ristiusk kurnab).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,750
Liitunud: May 2009
07-01-2016 00:30
Postitus: #3
RE: Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
Jaa ja mõned on veel Aadu-usulised kuigi see käib ka tihedalt selle juuda vabamüürlusega,usuga ja pederasslusega kokku.Smile

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 622
Liitunud: Nov 2010
07-01-2016 00:49
Postitus: #4
RE: Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
(07-01-2016 00:30 )Vesilik Kirjutas:  Jaa ja mõned on veel Aadu-usulised kuigi see käib ka tihedalt selle juuda vabamüürlusega,usuga ja pederasslusega kokku.Smile
Usk Aadusse võib-olla küll. Kuid rahvuslus ja usk endasse ning oma rahvasse on igati kiiduväärt.
Muuseas - olen oma olemuselt nats (ehk rahvuslane) ja ei häbene seda avalikult tunnistada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,750
Liitunud: May 2009
07-01-2016 01:05
Postitus: #5
RE: Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
Tegelikult olen jõudnud lõpuks järeldusele et inimesed ei vääri minu usaldust seetõttu usun ainult iseendasse,järelikult üldkehtiva judaistliku usutunnistuse järele olen satanist.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 07-01-2016 01:06 Vesilik.)

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
07-01-2016 09:00
Postitus: #6
RE: Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
Jutul justkui oleks nagu jumet aga ei vii kuhugi. Olemuselt on ju jah kõik religioonid headuse sõnumit kandvad kui vaid... Jeesuse olemas olusse usun suurel määral (fifti-fifti) aga läbi piibli ei soovita kellelgi ronida . Ainult Jeesuse teod ja sõnad kannavad paljuski õiget sõnumit kuid piiblist hullem on vaid koraan . Miks? Mõlemat on kokku puterdanud otsata hulk prohveteerijat . Ühe sõnaga pläust . Piltlikult näidatakse ust aga võtit ei anta . Ukse taga saad käsud mida sa tohid ja mida sa ei tohi teha . Mida on sulle lubatud ja mida mitte . Aga kõige juures peab olema pime usk . Pühakirjad on jah olemuselt väga kaugest ajast ja väga võõrast kultuuriruumist . Seega juba valesti mõistetav enamusele . Võtame ka arvesse , et sisu on korduvalt ümber sõnastatud -muudetud . Väga palju on välja lõigatud ,seega ukse võti ära võetud . Ja on ka juurde pandud , muutes kogu sousti eriti õige sõnumi vastandiks . Kaduma on läinud pisike mõte - me oleme jumala sarnased loojad , osakesed jumalast . Me ise olemegi jumalikud . Väita nüüd ,et inimene kippus jumala tahte vastu kõige loodu üle valitsejaks on haige väide . Kas mitte piibli jumala ninasõõrmeid ei kõditanud meeldivalt ohvrilaiba kärssahais . Piibel otseselt dikteerib jumala tahet pimeuskliku valitsemiseks kõige maise üle . Piibel ütleb , et inimene peab vahet vaid tegema mis milleks . Loomgi saab olla kasulik , töövahend , ohvriand või toidupoolis . Osad on räpased-roojased . Osad lausa saatanast . Jumal seega on loonud hunniku sitta , mis natuke nigu nihu läks . Piibel käsib oma sõnumi viia üle ilmamaa ka tappes ja põletades . Seega igale poole sinna kus inimene elab harmoonias loodusega . Pannes usu heaks ikkagi inimese kõrgemaks valitsejaks kõige üle läbi usu . Ja väljavalitu valitsema iga rahva ja maa üle . See kõik on piiblis kirjas . Edasi jahu teemal Saatan versus Püha isa . No mida kuradit . Jah maa on ema meile . Ja on kõige kõige emase ja naisenergia olemus , milleta ei oleks sellist duaalset paika . Seega peaks püha isa olema sarnane või sobilik suhestuma emaga . Emast eraldi olev isane . Meesenergia kandja . Kuidagi isikustatud olemus . Eraldi ka saatanast . Kas tõesti ei suuda autor aru saada oma jutu absurdsusest . Jumal (devalveerunud mõiste) on kõiksus , kõik kõiges . Kus on kõik kõigega seotud . On kõige algus ja lõpp - allikas . Ja kõiksuse on ka kõik halb ,tume ja saatanlik . Kasvõi siinilma duaalne vastukaal mis kõike head tasakaalustab ja inimestki liikumas hoiab . Mujal ilmades ei ole kõik nii eralduv selliselt hea-halb määrajana . Kõik mis ON ongi pärit allikast ja on seda alati . Me oleme osakesed jumalast . ME OLEMEGI KOKKU JUMAL . Servast reikist kah . Kui keegi seob reikiga mingeid ingleid , siis on oma lollus . Olendid võivad sulle tulla ingli näoga kui tahad - võivad ka mardusena . Enda lollus ja vildakas arusaamine . Reikit ei pea isegi mitte uskuma , ta toimib . Sarnane ravib sarnast . Kahe energiad saavad kohtudes kergemini harmoonilise tasakaalu ja nii lihtne ongi . Ei pea mingit vahtu sinna sinna juurde toppima . No aga muu jutt autoril ju ok . Suskan siia inglisekeelse lingi , mis vast toetab juttu . http://www.theeventchronicle.com/metaphy...ctricity/#
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
07-01-2016 11:24
Postitus: #7
RE: Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
Mul tekib imelik tunne lugedes sellistest tunnetele ja usule pühendatud tekstides üleskutset mõtlemisele kui ainuke mõtlemise suund on uskumise ja mingile kõrgemale jõule pühendumise suunas eriti kui ma kuulan Basharit kellest on näha, et ta tõesti mõtleb mitte ainult ei räägi mõtlemisest. Ja soovitused ning ennustused on vähemalt minu jaoks palju sobivamad.

Bashar - 2013, 14 to 2015 year span - Why Staying on the Highest Frequency Path is Important (ingliskeelne video).

Ja aina rohkem paistab minu jaoks välja see, et inimesed ei soovi enda tundeid endale lahti seletada vaid elavad neid teiste peal välja ja lükkavad vastutuse enda tunnetega tegelemise eest teiste inimeste õlule.
(06-01-2016 20:35 )Peisko Kirjutas:  "sest püha vaimuga hakkab inimses seestpoolt selline töö pihta. Muretsemine aga kaob ära, sest Looja ei annagi raskemat kui võimalik." ... "Nüd saad vahet teha. Kui hakkab keegi ühendust võtma näiteks, saad kohe panna Jeesuse nime käiku kiirelt... test.. ja siis paned juba vasaksirge: Jeesuse nimel tagane või tuld valgusesse!" ... Jumal Sinu sees elama hakata ja Sina Jumala sees. ... Kas hoomad üldse mida tähendab JUMAL. Ta ON kõik.
Kes mille poole pürgib, aga fakt on see, et kui on soov Kõiksuse poole pürgida, siis tuleb kõike tunnistada ja kõik omaks võtta (kõike ja kõiki tingimusteta armastada), aru saada ja lahti seletada, et mitte langeda ühe või teise mõju alla. Ühe poole eemaletõrjumisega jaotatakse ainult maailm kaheks ja valitakse pool ning antakse enda hing teiste hoole alla kaotades Jumalaks (Kõiksus) saamise potensiaal. Aga mingil põhjusel lülitavad usklikud kõigest rääkides halva poole välja.

Tsitaat:Piibel õpetab et ära usalda alati oma südant. ... Mõtle.
See on koht millega ma täiesti nõustun. Ja mõtle mõistusega mitte südamega.

Tsitaat:Ja see piibli lubadus: Isa majas on palju asemeid, ehk siis igavese elu saame, kui oleme Jumala lapsed, nii nagu alguses Isa plaaniski.
Käi Isa sõnade järgi, siis saad selle mida ta lubas. Ära käi tema sõnade järgi, mõtle ise ja hõlma kõiksust, siis saad ka ise Jumalaks. Viimast ju Isa kardabki kuna ta ei seedi enda kõrval teisi Jumalaid, sest ainult tema on see üks ja ainuke ja püha. Kuidas läheb see kokku kõige tunnistamisega ja tingimusteta armastusega? Kas ainult see üks ja ainuke Jumal on selleks võimeline või on see potensiaal kõigis inimestes olemas? Viimasele küsimusele vastates: jah, see potensiaal on kõigis inimestes olemas.

PS! See tekst kubiseb tunnetega manipuleerimisest ja usule suunamisest ning see teeb raskeks üldse mingit infot sellest kätte saada peale selle, et palveta ja anna oma hing Jumala kätesse.
(selle postituse viimane muutmine: 07-01-2016 12:04 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
07-01-2016 11:40
Postitus: #8
RE: Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
(07-01-2016 09:00 )stepsel Kirjutas:  Mujal ilmades ei ole kõik nii eralduv selliselt hea-halb määrajana. Kõik mis ON ongi pärit allikast ja on seda alati. Me oleme osakesed jumalast. ME OLEMEGI KOKKU JUMAL .

Ja samuti on meis universumi (kõiksuse) negatiivne ja positiivne printsiip (alge). Üks ei saa eksisteerida ilma teiseta ning omavahelistes suhetes esindavad nad sageli oma vastandit.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Anonymous
Tavaliige

Postitusi: 193
Liitunud: Apr 2013
07-01-2016 13:44
Postitus: #9
RE: Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
Tsitaat:"Aga vaata, on midagi sellest alati üle, ja see on nagu ka lubatud, piiblis kirjas, kirjas on kuni maailma lõppemiseni, ühel hetkel (väidavad juba varsti, meie ajal), saab see kõik läbi, siis ongi see suur kohus. Ja siis on tõsiselt persses, nendega, kes pole Jumala poolel."

Huvitav, et kes see väidab, et juba meie ajal saabub see kauaoodatud maailmalõpp ja suur kohus?
Kahju, kui muul moel ei osata manipuleerida kui vaid hirmutamise taktikat kasutades. Stiilis, et kui sa pole meie poolel, oled vaenlane ja kohe varsti tuleb kohus ja siis on sinuga kõik, kui valel poolel oled.

Kahjuks päris paljud on poolte valimistes kinni. Kui arvamused lähevad lahku, siis on tegu vaenlasega, kes tuleks hävitada. Ja seda mitte ainult religioonis, vaid terves ühiskonnas üldiselt. Poliitilised vaated, isiklik maailmapilt, uskumused, väärtushinnangud ja kõik muu. Muidugi tundub see, millesse sa ise usud, kõikse kõikse õigem olevat ning tekib suur missioonitunne, et teised peavad samamoodi uskuma või arvama. Aga kas sulle endale meeldib, kui teiste vaadetega inimene tuleb oma maailmanägemust sulle peale suruma?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Matrix
Tõele lähemale

Postitusi: 343
Liitunud: Jul 2010
09-01-2016 15:09
Postitus: #10
RE: Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
Nojah, tegelane on ühest lõksust teise kukkunud Smile

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Trollin puritaane.

Postitusi: 1,101
Liitunud: Oct 2004
10-01-2016 23:36
Postitus: #11
RE: Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale
Jutus oli vihjeid, et tädi läks nelipühilaste-sarnasesse usku.
Enda tähelepanekutele toetudes ma paneks New Age värgi ja nelipühiusu samasse patta.
Mõlemas esineb emotsionaalsust, lapselikku usku, prohveteeringuid, "keeltes" rääkimist (New Age niinimetatud Valguskeel). New age ja nelipühi-usule on omane Jeesuse asetamine tema isaga võrdsele positsioonile, samas kui teised usuvoolud teevad vahet.

Nii et mullist välja see inimene ei tulnud. Võibolla mulli värv veidi muutus.
(selle postituse viimane muutmine: 10-01-2016 23:37 paadikapten.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Looja sõnum inimkonnale. torukoll 20 4,673 02-11-2016 12:35
Viimane postitus: stepsel

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog