•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 15
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma
Teemas on ka mõtlemisest juttu.
Tervendaja Mai-Agate Väljataga ütleb:
"Mõtlemist võime me kasutada millegi mõõtmisel, täppistööd tehes, kellaaja puhul, aga ülejäänud elu peab koosnema tunnetusest. Tunnetuse kaudu saab puhast ja tõest informatsiooni, mis on peidus inimese sees aegade algusest peale. Väljastpoolt tulev info võib osutuda ebaõigeks või inimese teadvusega manipuleerimiseks."

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=76085693

Kõik vastused on meis olemas. Meil on sise ja südame hääl. Enda seest tuleb tõene. Kõik väline ja võõras info ongi väline ja võõras. Ka kõige targemaid filosoofiaid ja tarkusi neelates kaotamegi oma enda hääle ja tarkuse. ISE-ENDAS on KÕIK. Kajab-kajab-kajab. Ning inimmõistus neelab aina ahnemalt just välist ja võõrast igal sammul. Ning ka siin teemas ja webis. Ketrab ja kordub.
Veel ütleb Mai-Agate Väljataga:
"Me oleme vaba tahte alas. Me tohime kõike, ent me peame olema jõudnud oma teadvuses nii kaugele, et ütleme endale ise, oma südametunnistuse järgi, mida me tohime. Universumis on nii, et mida sa teed teistele, teed sa tegelikult iseendale."

Koostöösse sulandumiseks on vaja teisi inimesi tunnetada.


Minu kallis Garmr . Vähesed on sinu häält kuulnud. http://paranormal-news.ru/news/v_slovaki...0-30-12787
Papid kappi.
Jaa kes peataks mind sellist inimest pole veel sündinud ega saa kunagi olema!
Laugh
Sina ise.
Tere parahuvilised. Vaimne ärkamine on kuum teema sellepärast, et planeet Maa viiakse varsti viiendasse dimensiooni ja kui inimene ei ole selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis. Ei saa ta kaasa minna. Sellepärast saadetakse öösiti inimestele uut energiat, mida paljud tunnevad elektri lainena, et nende keha saaks tasapisi kohanduda uue energiaga. Tavaliselt väheneb inimestel ka söögiisu ja une vajadus.Seepärast soovitan süüa võimalikult vähe liha ja rohkem puu- ja juurvilju, et teie keha muutuks "kergemaks" ja juua palju puhast vett. Siis on kehal kergem kohanduda uute energiatega ja tõsta oma sagedust.
Tere tulemast Torukoll paati ja ole ka valmis nüüd selleks , et vanast reaalsusest kinni hoidvad inimesed sind killima tõttavad.
Muidugi suur sõda on tulemas ja jummel saadab oma ohvritallekestele vapruse värinaid enne teise dimensiooni siirdamist.
Kes milliseid märke näeb , on enda valik. Sinu paanikahood on sinu ilmapildi peegeldused. Eks rõõmusta siis, kui sulle tundub , et kõik sinu jumaluste eest pagevad ulgudes. Oled oma valiku teinud, austame siis koos seda. Mida ma sulle allikast rääkisin? Eks püüa ikka tallata seal, kus jalad kanda ei taha. Kas püüad torukolli siit välja läbustada?
Ma pean vabandama kaaskulgejate ees. Kuidagi on jäänud mulje ,et parawebis ei ole ühtegi kohta enam säilinud ,kus saaks mõni enda võimuvajadusi impeeria loomisel välja elada. Olen valmis loovutama oma jumaliku diktaatori trooni soovijaile. Mina ekstsellents ja hiilgus astun vaimuvägevate ridadest tagasi maale ning hakkan kohe lihtrahvaks. Minu asemik saab siit jäägitu võimu ja lõputu jüngriarmee. Võimuõunaks on võimalus olla pidevalt täis k.....tud ja s----tud. Valitsemissauaks on rõõm vastu võtta kirsahoope. Et järeltulijatel oleks kergem sisse elada , viskun nüüd seliti maha ja lasen soovijail korraga oma süütust ja karmatust mu kontidesse taguda. Tehke minust hoopis märter. Nii saan ka lihtrahva unistuse ehk siis surematuse.

No ma olen kogu aeg öelnud ,et kisa saab rohkem olema aga , et nii nüüd just see kõik.......

Muuseas on vakantseks jäänud mingil arusaamatul põhjusel peanõia ametikoht. Kiirustage ka sellega.
(01-11-2016, 18:00 )stepsel Kirjutas: Olen valmis loovutama oma jumaliku diktaatori trooni soovijaile. Mina ekstsellents ja hiilgus astun vaimuvägevate ridadest tagasi maale ning hakkan kohe lihtrahvaks.

Muuseas on vakantseks jäänud mingil arusaamatul põhjusel peanõia ametikoht. Kiirustage ka sellega.
No mis jama see on nii kähku erru,pagunid maha ning püss põõsasse ja seda just nüüd kui me tõelisi warlorde ja warlocke vajame!
Ilmselt on see Halloweeni pohmakas või midagi tõsisemat nagu vastutusest kõrvalehiilimine?
Ja nüüd sa näed minus pohmelli? Mõtleme nüüd järele, kumb meist kärakat paugutab. Kas hakkas hirm ,et ei ole enam kedagi litsina tantsutada ja ei olegi kellel oma saapaid puhastada?

Don Quijotet sääditi kah ikka vahest troonile lollkuningaks, et siis teda sealt jälle irvitades minema kihutada.

Kes jokkeri tellib , see jokkeri saab. Ärge ainult kurat vinguge kogu aeg. Ja hädaldage. Ja kittuge.

Paluks veidigi lihtsamalt elu võtta. Ja vähem tõsiselt.
Mnjah. Smile Kaart aina täieneb. Kombitsate näljakisa aina kasvab. Ning aina hullemini viirastub kombitsaile fantoomkombitsaid. Jajaa -konkurents on ikka turu elavdaja mõnele. Uiabella -STEPSLI KOMBITS ON KÕIGE ISUKAM. Põgenege nüüd ,kes saab. Nämm-nämm-nämm.
Mis asja te ajate siin igasugust pada? Et mitte keegi ei saa ka parima maagia abil hüpata pärdiku platvormilt loojaliku taseme suunas?
Kõik on võimalik! Tuleb leida ainult õige hüppelaud! Ning valida hüppeks, õige tehnika! Aga kõik on kinni inimeses eneses! Loll inimene ei õpi isegi oma vigadest, tark inimene õpib ainult oma vigadest. Aga mitte keegi ei õpi, mitte kunagi teiste vigadest. Ja ollaksegi lõhkise küna ees. Tahaksin nagu midagi teha, aga ei viitsi. Tehku teised, mina ainult kritiseerin ja topin teistele kaikaid kodaratesse. Kas nii?
Aga õppimine ei tähenda ju teadmiste omandamist ja teistele kaigaste kodaratesse toppimist, vaid teadmiste rakendamist.
Olen andnud teile kõikkidele, suurepärase ja täiesti töökorras toimiva hüppelaua, no kasutage siis seda!
Aga ärge vinguge, et midagi ei ole võimalik ette võtta. Tunnistage parem üles, et minu laiskus ei luba mul midagi ette võtta!
Noh individuaalselt võib igaüks harjutada hüppamist ja saavutada tulemusi. Avaramalt aga - inimene suure tähega - järske arenguhüppeid ei soorita Sad
(02-11-2016, 10:18 )positiivne Kirjutas: Noh individuaalselt võib igaüks harjutada hüppamist ja saavutada tulemusi. Avaramalt aga - inimene suure tähega - järske arenguhüppeid ei soorita Sad

Just Positiivne. Sina said pihta. Igasugu diilitamisega saab tõesti illusioone -,, jumalale lähemalolemisest,,. Kõike võib ja igaüks rakendab praktikas omale vajalikku. Kas ma olen seda eitanud. Probleem oli siin pigem , et miks edasijõudnud ei taha kogu inimkonda jõuga tõusma lükata. Umbes nii ,et üks on midagi saavutanud ja siis peaks selleks veel välja arenemata isikuid tõstma oma õppetundidest kõrgemale. See oleks sekkumine nagu ka kellegi veenmine läbi ,,usutavate,, imetrikkide. Kõike võib ja kõike saab ise proovida. Aga tee , mis tahad- ei näe siin ka kõige targemate puhul ,,trikivõimekust,,. Teoorias ollakse siin eksperdid jumaluste ja loojateni aga lihtlabast poliitiku ära tinistamist nt. ei suuda keegi.

Kuidas sa tead, et keegi pole poliitikuid äratinistanud juba? Laugh Kõige kõvemad tinistajad istuvad ilusti valvel, et nende tinistust rikkuda ei saaks keegi... Või kujutasid sa ette, et me siin ilma tinistamata kõik ringi jookseme, oleme vabad ja värki Laugh
Noh aga , miks siis ikka veel on parawebi suurim kõneaine musslimid ja putinoidid? Valed poliitikud või on hoops valed tinistaja eesmärgid? Kui nii , miks siis temagi eesmärgid kogukaid vilju ei kanna? Mina küll siin webis pole kohanud nii kõva tinistajat kuigi jutu poolest ollakse superprogrammistid ja puha.
(02-11-2016, 10:15 )kalldunn Kirjutas: . Tunnistage parem üles, et minu laiskus ei luba mul midagi ette võtta!

Tunnistan ausalt üles. Sinu laiskus ei luba sul midagi ette võtta.

Äkki lõpetaks juba kaklemise ära? Püüaks oktaav vaiksemalt oma seisukohti tutvustada.
Smile1
Paisab, et mõnele on vägagi mõjunud postkastis keele kõrva ajamine.
[Pilt: 14938150_965006146938782_440272866993951...e=58C8BEAC]
Oi Eithea-oligi aeg. Veel on mõned kamraadid puudu. Kombitsad visklevad alati korraga. Mõni peab kombitsamassi oma ajuks. Einoh. Head isu. Sööge parema puudusel üksteist. Ei soovita kellelgi old age -new world sõduritega kaasa tantsida. See ei vääri seda. Las k...vad ja s... vad nüüd jälle ennast tühjaks. Jäägu jumalustele võidurõõm.
(06-11-2016, 15:41 )Nofretete Kirjutas: Igasuguseid linke vaimsuse kohta teemas hulgaliselt antud, aga siiani sa käid ainult stepslile nina pihta andmas. Kui tahad teemat arendada, siis loe neid ja arutle.
Et tohib arutleda ainult etteantud teemadel aga stepsliga arutleda ei tohi?Selgepilt justnagu piibel kristlastel arutlemisele ei kuulu.
Ja kuidas teie vaimne ärkamine üleüldse nii hädine on et üks multikas kõik ära rikub põrmu paiskab?Kummaline.
Aga stepsel haudu "omas" teemas siis oma kuldmune rahulikult edasi,need kaagutavad ususektile omased absurdsed süüdistused on terve mõistuse vastased ja üritavad ainult teie enda tõelist olemust varjata nagu mask,egregori jäänukid .
Saa aru Vesilik, stepsli jutt aitab teadvust avardada. Loed, mõtled ja lood oma peas (õigemini teadvuses ja teadvuse abil) uusi seoseid. Ei pea ju stepsli või ükskõik kellega täpselt ühte moodi mõtlema. Sellest stepselgi siin kogu aeg rääkinud.
Pealegi osad postitajad saavad aru just stepsli mõttearendusest. Näiteks kage.
Aga võid ju ka minuga rääkida. Ütle näiteks mis on teadvus sinu arvates või eelnevale postitusele tuginedes vasta küsimusele Mis ei ole teadvus?
Sellest et vaimsust saab arendada ilma kristliku usundita on siin mitmeid kord juttu olnud. Ehk oled need postitused maha maganud?

(06-11-2016, 15:39 )Vesilik Kirjutas: Mina tervitan igasugust iseseisvat ja originaalset mõtlemist,selle kinnituseks on ka et mulle meeldib väidelda ja igasugust uut informatsiooni analüüsida,mida kahjuks sinu kohta öelda ei saa.

Väidelda? Originaalne mõtlemine? Anaalüüsida? UUT? Vana raamiga UUT? Mida sa üldse saad aru uuest? New AGE on su ainus uus arusaam. Võta nüüd pärl ja veereta seda. -ei saagi seletada...................
Ja mida ise ei saa endale seletada ,seda teised ju samuti ei saa ega tohi kuna uus peab olema alati vana ,,nägu,,.Eks ju. Unenägude koht on ikka unes. Tudu tudu.
(06-11-2016, 17:47 )stepsel Kirjutas: Väidelda? Originaalne mõtlemine? Anaalüüsida? UUT? Vana raamiga UUT? Mida sa üldse saad aru uuest? New AGE on su ainus uus arusaam. Võta nüüd pärl ja veereta seda. -ei saagi seletada...................
Ja mida ise ei saa endale seletada ,seda teised ju samuti ei saa ega tohi kuna uus peab olema alati vana ,,nägu,,.Eks ju. Unenägude koht on ikka unes. Tudu tudu.
Teadvuse kohta võite ise kasvõi wikipediast lugeda seal täitsa põhjalik definitsatsioon.
See keskustelu hakkab meenutama juba seda ajaloost tuntud lugu kus varakristlased läksid vanakreeklastele usku kuulutama ja välja naerdi oma oma absurdse ebaloogilise jaburdamisega.Niisamuti on sinu "uuega" kui keegi seda ei usu ja sinna oma energiat ei panusta siis ei olegi seda olemas,on sinu tunded ja tundlemised.
Nagu ka teised siin teemas on kirjutanud kui sa vaimselt ärganu oleks peaks see põhjustama juba ümbritsevas ahelreaktsioone.

  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 15
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimne ärkamine selgus 907 342,160 12-08-2023, 17:06
Viimane postitus: selgus
  Inimkonna ärkamine MetsaKaru 3 2,483 01-07-2022, 09:56
Viimane postitus: mikan
  Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda? Sekhmet 50 23,108 25-07-2020, 22:58
Viimane postitus: isemaag
  Inimene - igatsev, üksik ja armastusenäljas ohver Celtic 167 56,847 30-08-2013, 12:07
Viimane postitus: rohelineoun

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat